neprihlásený Nedeľa, 26. októbra 2025, dnes má meniny Demeter
T-Mobile umožňuje dobitie kreditu Bitcoinami, v Poľsku

Značky: BitcoinDeutsche Telekombiznis

DSL.sk, 3.3.2015


Mobilný operátor T-Mobile patriaci do skupiny nadnárodného telekomunikačného operátora Deutsche Telekom začal v Poľsku umožňovať dobíjanie kreditu na predplatených kartách pomocou kryptomeny Bitcoin.

Operátor o tom informoval v tomto oznámení.

Služba je zatiaľ len pilotnou službou na tri mesiace, keď si operátor chce otestovať skutočný záujem Poliakov o tento platobný nástroj. Pre jeho podporu ponúka pri tomto spôsobe platby bonus v podobe 20% kreditu navyše.

T-Mobile službu realizuje v spolupráci s poľskou spoločnosťou InPay, ktorá absolvovala startupový akcelerátor podporovaný operátorom. InPay v rámci spolupráce zamieňa Bitcoiny zákazníkov za poľské zloté a operátor inkasuje priamo klasickú menu.

Nakúpiť si je možné jednorázovo kredit vo výške 5, 25, 50 alebo 150 zlotých, v prepočte 1.2 až 36.2 eur. Zákazník po zaplatení dostane číselný kód, pričom kredit si na telefóne navýši po zavolaní na číslo špeciálneho tvaru obsahujúce zakúpený kód.



Najnovšie články:

Praha zakázala zdieľané elektrické kolobežky
HDD od Western Digital s prekrývajúcimi sa stopami údajne začínajú mať veľké problémy
Druhý štátny veterný park má mať 45 veterných elektrární pri Michalovciach
Slovenská sporiteľňa bude mať ďalšie dve odstávky
Na hackerskej súťaži hackli Samsung Galaxy S25 ďalším spôsobom
Vydaná aktualizácia OS pre routery OpenWrt, opravuje pomerne vážne zraniteľnosti
Dotknuté mestá a obce nevedeli o plánovanom obrovskom štátnom veternom parku pri Hlohovci
eZdravie má opäť problémy
Na hackerskej súťaži hackli Samsung Galaxy S25
Slovensko.sk bude mať krátky výpadok


Diskusia:
                               
 

to v kazdej krajine sa da dobit kredit v T, za 5 niecoho? To este ked nemali v Taliansku €, tak iba stali pred predajnou a dobijali kredit ako divi?
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

jj madari to tak robia
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

http://dopice.sk/cBB
Odpovedať Hodnotiť:
 

Kapitan Bomba!
Odpovedať Hodnotiť:
 

Tento dokument obsahuje výpis některých základních kontroverzních faktů o kyjevském Majdanu, které byly masmédii celou dobu zamlčovány.
http://outsidermedia.cz/
dokument-dopis-lubomira-mana-s-dotazy-na-
ministra-zahranici-lubomira-zaoralka/
Odpovedať Známka: -8.6 Hodnotiť:
 

Su financovane bitkojnom? Ak nie delete
Odpovedať Známka: 7.5 Hodnotiť:
 

Tu s ruskou propagandou neuspejes ...
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

ani s emerickou...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Stale ocakavam, ze na bitcoine zbohatnem :) Aj teraz som nedavno presne v minime kupil jeden za 160 eur... stastie :)
Odpovedať Hodnotiť:
 

este ze som vam tie clanky postol :D inak by t otu ani nebolo :D pritom je to cca tyzden stara info :D ak nie viac

coindesk.com cointelegraph.com a ccn cili cryptocoinnews.com :P
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár