neprihlásený Nedeľa, 19. mája 2024, dnes má meniny Gertrúda
Pre WiFi má čoskoro pribudnúť veľa nových frekvencií

Značky: Wi-Fi

DSL.sk, 4.1.2020


Telekomunikačné regulačné úrady v jednotlivých regiónoch by mohli čoskoro sprístupniť pre voľné používanie WiFi úplne nové a veľmi široké frekvenčné spektrum označené 6 GHz, ktoré budú podporovať nové WiFi zariadenia.

Avizuje to organizácia Wi-Fi Alliance, ktorá certifikuje kompatibilitu zariadení s jednotlivými verziami WiFi.

Organizácia to avizuje s oznámením nového označenia pre zariadenia kompatibilné s novou verziou WiFi 6, ktoré budú podporovať aj toto nové pásmo. Tieto zariadenia budú niesť označenie WiFi 6E.

WiFi vzhľadom na povahu spôsobu jeho používania, keď si vlastné siete vytvárajú bežní užívatelia, potrebuje nelicencované frekvencie využiteľné pri splnení technických požiadaviek kýmkoľvek.

V súčasnosti sa WiFi okrem dostupnosti iných malých frekvenčných pásiem v niektorých regiónoch používa najmä v dvoch frekvenčných pásmach, 2.4 GHz a 5 GHz. V prípade 2.4 GHz je k dispozícii len úzke pásmo od 2.4 GHz po 2.5 GHz, v prípade 5 GHz podľa regiónu výrazne väčšie pásmo od 5.15 GHz po 5.875 GHz.

Teraz sa očakáva pre používanie WiFi uvoľnenie pásma od cca 6 GHz vyššie, pričom potenciálne môže byť na tento účel uvoľnené až pásmo od 5.925 GHz po 7.125 GHz. V Európe sa podľa dostupných informácií zvažuje pre WiFi uvoľnenie zatiaľ len časti tohto pásma o šírke 500 MHz.

V prípade, že sa uvoľní celé 6 GHz pásmo, pôjde o doteraz najväčšie pásmo dostupné pre WiFi. Okrem celkovej kapacity je navyše zaujímavé tým, že široké súvislé pásmo umožňuje používanie množstva širokých kanáloch pre dosahovanie vysokých rýchlostí.

Aj v súčasnosti využívanom pásme 5 GHz sú k dispozícii len dva kanály široké 160 MHz a šesť kanálov širokých 80 MHz. 6 GHz pásmo pri uvoľnení celého pásma pre WiFi potenciálne umožní až 7 kanálov širokých 160 MHz a 14 kanálov širokých 80 MHz.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Starlink zdvojnásobuje cenu globálneho programu pripojenia
Apple pripravuje výrazne tenší iPhone, má prísť budúci rok
Android smartfóny na základe pohybu rozpoznajú, že sú kradnuté, a zamknú sa
Slovenská sporiteľňa bude mať opäť viachodinovú odstávku služieb
Nové ARM notebooky budú mať dobrú oficiálnu podporu Linuxu
Po dlhých rokoch sa zvýšila kapacita 2.5" HDD
V Česku sa DSL zrýchli zrejme až na 500 Mbps / 100 Mbps
Sci-fi seriál 3 Body Problem bol predĺžený
Hokej pomohol vytvoriť ďalší rýchlostný rekord slovenského Internetu
Raspberry Pi ide na burzu


Diskusia:
                               
 

nieje to jedno uz teraz sa vyuzivaju veselo
Odpovedať Známka: 1.2 Hodnotiť:
 

nie, nie je to vela.
Pre 80MHz šírku len 5 kanálov je dostupných a pre 160MHz len 1. Nezabudni na to, že 5,6GHz je vyhradeny pre Meteoradar
Odpovedať Známka: 8.9 Hodnotiť:
 

Presne tak. Tú vec, čo zvládne nahrádzať sieť meteostaníc z aliexpresu po ďeveď éčok za pásmo a k tomu priekazne pár melónov.
Odpovedať Známka: -6.0 Hodnotiť:
 

zamorenie 6GHz bude vytvárať dokonalé maskovanie pre stealth bombarderi.
Odpovedať Známka: 3.8 Hodnotiť:
 

Sa smeješ ale meteoradar dokáže zachytiť kondenzačnú stopu stealth bombardérov. Budú sa môcť tieniť rozhadzovaním wifi6.
Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

A kde je v tychto pasmach, ked ma dva pasma k dispozicii? Ci v oboch?
5570-5650 MHz
5650-5725 MHz
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

555
Odpovedať Hodnotiť:
 

no, konecne
pre vacsie rychlosti nie je z coho vyberat
https://dopice.sk/nRs
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

Ozaj sem mam dat scan od 4,9GHz do 6,1GHz ? :-D
Odpovedať Známka: 9.1 Hodnotiť:
 

do it faggot! ;-D
Odpovedať Známka: 2.9 Hodnotiť:
 

Šíri sa to ako mor, žiadne normy, žiadna bezpečnosť, nikto nekontroluje, koľko to vyžiari a aké dopady to má na ľudí. Tvrdím, že to spôsobuje obrovské škody na zdraví a na myslení ľudí - správajú sa ináč keď sú vystavení týmto frekvenciám. Vlastne Wi-Fi, mobily a rádiové frekvencie takto bez kontroly šírené sú pokus o prebratie slobodnej vôle. Ak neexistujú žiadne bezpečnostné opatrenia pre rádiové vysielanie, môžu vyhlásiť, že nosiť BTSku na hlave je bezpečné. Mimochodom, pre BTS je podľa https://dopice.sk/ bezpečná vzdialenosť dva a pol metra! Ak môžu mať ľudia BTSky nad hlavami v barákoch a hlavu veľa Wi-Fi žiaričov v autobusoch a po stĺpoch, normy robia zločinci. Vládu nad štátom a prakticky nad svetom prevzal niekto, kto sa cielene snaží dostať pod kontrolu ľudské myšlienky - ľudstvo je tak tlačené k autodeštrukcii a následnému chaosu, z ktorého chcú stvoriť ten ich nový poriadok.
Odpovedať Známka: -3.4 Hodnotiť:
 

Ako sa normy prispôsobujú požiadavkám trhu, to stojí za to: https://dopice.sk/nRt
- originál článok s diskusiou je z mobilmania.cz tu: https://dopice.sk/nRu
Odpovedať Známka: -4.1 Hodnotiť:
 

Dal si odkaz IBA na vymyslene slipy a taraniny take iste, ako vedies tu.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

BTS maju smerove anteny, takze ich mozes v zasade uplne veselo nosit na hlave.
Odpovedať Známka: 4.2 Hodnotiť:
 

Moderný človek - vysokými frekveciami vytvarovaný blbeček svoju pozornosť venuje hlavne systému svojho mobilu. Vlastne to už ani nie je človek, je to zdroj energie pre démonov. Ľudia neustále ožarovaní Wi-finami a mobilmi sú ako opilí, oni ťažko môžu niečo zmeniť. Môžu byť hoci ako inteligentní, keď cez človeka niekoľkokrát za deň prúdi nejaká informácia, ktorá mu vlastne zdeľuje, ako sa má správať a čo robiť, je to ako silný tlak, a za blázna bude považovaný každý, kto pôjde proti. Prostredie sa vďaka minimálnemu odporu ľudí stáva nezlučiteľné so zdravím a s normálnym životom. Všade je vlastne "špina" a "hluk" z rádiových frekvencií, z toho sa budú množiť "potkany" a ľudí bude štípať "hmyz", v zásade sa to prejaví aj na psychickom a fyzickom zdraví. Bude dĺžka života ako keď sa nočníky vylievali na ulicu - si tiež mysleli, že je to v pohode! Teraz sa do ulíc vylievajú bezdrôtové sračky. Ale aj tak by sa mali uvedomelí ľudia postaviť na odpor, aj vtedy keď sa ako debili začnú správať celé mestá a kontinenty!
Odpovedať Známka: -3.2 Hodnotiť:
 

Som kdesi cital ze tu mame radiove ziarenie, mikrovlne, infracervene, viditelne a az potom zacina to nebezpecne ultrafialove.

Kazdopadne nakolko clovek pozna radiove ziarenie len poslednych 70 rokov . Tak by sa malo spravit aspon 1000 dalsich zbytocnych studii ako by samohol clovek zeraz dozivat nie 85 rokov ale aspon 500.

Do psejpice vypchaj si ciapku alobalom a prestan dristat desinformacie koli takym imbecilom potom pocuvame babky pri tretej duply ako tie certy skodia a nemali by sme to pouzivat lebo kaplan dakde cital tvoj komentar
Odpovedať Známka: 2.8 Hodnotiť:
 

Tebe mastí chlapče! A celkom dobre. Nacpi si mikrovlnku do bachora a nekomentuj o čom nemáš ani šajn!!!
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

az na transformator ktory transformuje na 2500+ voltov a usmernuje elektrony jednym smerom. Povedz mi ty masochisticky psychopat kde v realnej situaciii okrem mikrovlnky a anteny v tvojej zbe je taky stav navyse pri vyssich frekvenciach dochdza k skin effektu tzn cim vacsia frekvencia tym ti zacne prud piect viacej kozu coz by citil aj mikrovlnkac ako ty. Kedze hovorime o nizkom vykone ziarenia a malej frekvencii tak mozme tiez zabudnut na vyrazanie elektronov z atomov cize nehrozi ani rak....
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Nechceš ísť robiť ministra školstva? Takých ako Ty potrebujeme... "potrebujeme"
Odpovedať Známka: -3.0 Hodnotiť:
 

teraz som si prečítal ten jeho príspevok celý a dobre som sa zasmial....máš pravdu, mal by robiť rektora na elektrotechnickej univerzite :-))
Odpovedať Známka: 2.5 Hodnotiť:
 

prečo ste k sebe taký zlý,
mali by ste sa milovať.
Koniec sa blíži.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Ja nie som k sebe zlý...ked sú ľudia k sebe zlí, to už je niečo iné
A nevykajte mi láskave! :-)
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

A presne o to, aby sa paranoici a debili a iní slabomyselni na základe podobných viet, ako tu Joram dal "Ale aj tak by sa mali uvedomelí ľudia postaviť na odpor, aj vtedy keď sa ako debili začnú správať celé mestá a kontinenty!" citili ako uvedomeli, cize ako niekto viac a sirili svoju paranoju a pocit, ze nas chce stat predat opratorom. Cize PRORUSKA AGENDA maskovana za ochranu zdravia. Uznavam, niekto aj pristroje na meranie predava, takze mu nejde len o rozpad EU.
Odpovedať Hodnotiť:
 

truhlík...skin efekt nie je o koži ale o vedení vysokých freq. lepšie na povrchu vodiča...preto sa cievky na keramike/máloktoré/ postriebrovali, na vyšších freq. to vykazovalo lepšie Q
Odpovedať Známka: 8.5 Hodnotiť:
 

Nemam moc cas ale len tak narychlo. Cize ked sa chytim AC zdroja ktory ma vysoku frekvenciu v radoch ghz tak co mi prve specie ? Kde sa sustredi najviac prudu pri priereze mojho tela.

A : Budem speceny vnutri. Cize perfektne spravene kura len staci stiahnut kozu a jest.
B : Budem mat specenu kozu a nebudem dopeceny dnu.
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

truhlík...ešte raz...chyť sa AC zdroja o vysokej freq. a malého napätia...nespečie ti vôbec nič...naproti tomu 1,8MHz na pí článku vyladenom do žiarovky robí krásne plazmové efekty v tej žiarovke.../a pekne pečie kožu na smrad :-)/
čo Ty na to???
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Bozeeeee dobre zabudol som tam dopisat ze sa nejedna o teslov transformator. Ty si jak politik co najde skulinu vsade...
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Kazdopadne netusim ako chces bez mvysokeho napatia donutit elektron v vzduchoprazdne pretunelovat taku vzdialenost k sklu.
Odpovedať Hodnotiť:
 

však vysoké napätie tam jasne bolo, bez toho by tam nevznikla krásna fialová plazma...ale vy čo tomu rozumiete /frekvenciám a výkonom/ jak žaba patržílu, tak by ste sa nemali k nejakým hype ohľadne pár GHz/pár wattov vyjadrovať!
A v žiarovke neni vzduchoprázdno, to by ju okamžite 100km atmosféry nad nami rozbilo, je tam asi dusík či nejaký iný plyn zabraňujúci vypareniu vlákna...so vzduchoprázdnom v nej by si sa aj kilowattovej mohol chytať rukami, nebola by banka horúca.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

A na to si ako prišiel s tým vzduchoprázdnom???
Odpovedať Hodnotiť:
 

a Teslov transformátor je iba vyrábač vysokého napätia cez cievku, niečo ako zapaľovacia v autách. Vysoké jednosmerné pulzné prúdy naspodu cievky a "milionom" závitov transformované na stovky kV navrchu cievky. Nič moc vynález.
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

Tesla nebol genius, ze ho vymyslel, ale ze pri tolkych experimentoch s VN prezil az do rozvinutej paranoje. Mozno mal dostatocne vydatny zdroj cernochod od Edisona.

Odpovedať Hodnotiť:
 

Tesla bol génius,ktorého dobre odrbali v USA a nakoniec zomrel opustený a v chudobe.A teslov transformátor je v podstate rezonančný obvod,nie obyčajné trafo,vy dilinovia :) A je to veľmi efektná hračička.Hoci "voľnú" energiu z neho ťažko vyťažíme.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Trafo, alebo neobycajne trafo, free energy z neho nevyrobis a este ze si sa takmer presne vyjadril. :) V chudobe nezomrel, ked do konca zivota zil v hoteli. Mohli by sme to aj penzionom nazvat. No co uz, nie kazdy genius ma obchodneho ducha, ako Edison.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Co presne znamena slovne spojenie " babky pri tretej duply"? Rozved to trosku o com je rec.
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

No prileti otazka Janicko a este si das rizek ? Nie. Tu mas este akosi si pochudol. Nechcem ! Do pice zozeres! Ok
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

Rizek je dobry na biceps, zemiaky na lytka! Treba to jest.
Odpovedať Známka: 6.9 Hodnotiť:
 

Na to pomáha natlačiť všetko naraz a nahodiť vyčítavý pohľad, že v mekáči ani na cudzích priekazne toľko nešetria.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

K babkam treba mat uctu a nie na nich po veceroch nadavat na internetoch. Kazda babka je tmelom rodiny.
Odpovedať Známka: 8.2 Hodnotiť:
 

K starým ľuďom vôbec treba mať úctu, pretože dokázali žiť a fungovať bez googlu.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Babky tretej duply je epiricke oznacenie agentov tajnej sprisahaneckej organizacie. Podobne ako agenti piatej kolony, clenovia slobodomurarskej loze, priori sionu... Majte sa na pozore pred babkami tretej duply.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

mili Joram a KarolK. a podobni psycho-patologicki konspiratori,
tak aspon 1 clanok na temu 5G siete a otazke ich skodlivosti (su tam aj linky na ine clanky)
https://bit.ly/2ubstvt

tymto panom asi este nikto nepodedal, ze v EM smogu zili uz aj neandertalci ci dokonca dinosaury, pretoze uz len Slnko to tu cele prepaluje vsetkym od UV po IČ : https://bit.ly/2QnSekT
ze nic mimo intervalu UV-IČ v EM smogu uz neni? aaa nedajboze zakopnut o radio-astronomiu ze? alebo ked sa sem dostane nejaka odrobinka z RTG/gama

moderny clovek k tomu EM smogu akurat pridal a aj to uplne vsetko hlbokoooooo pod hranicou ionizujuceho ziarenia


Odpovedať Známka: -0.6 Hodnotiť:
 

Chlapče Pjetro to sú argumenty, porovnávať Wi-Finu a BTS-sky so Slnkom! Podľa satanskej vedy BTS-ky, Wi-Finy a mobily neškodia, je to jasné a môžete ich stavať kam chcete! Vy špinavá banda! Nech vás Boh prekľaje vy hadi! Ten argument z toho článku si môžeš strčiť, to normálny človek nemôže povedať: „Keď máte veľa malých vysielačov, ktoré vysielajú s nízkym výkonom, tak je expozícia podstatne rovnomernejšia. Úplne najlepšie by bolo, keby bol na každom rohu slabučký vysielač. Vtedy máte relatívne nízku intenzitu a všade rovnakú,“ hovorí nejaký Ballo z STU. Pjetro aj Ballo, povedzte vám to nej*balo keď tvrdíte, že EM žiarenie neškodí, vraj je málo intenzívne, neionizujúce? Naozaj? Ale keď postavia vedľa BTSku, ľudia zvracajú, bolí ich hlava, oči, nemôžu spať, nemôžu sa sústrediť, sú oplašení a bývajú chorí! Podobné je to aj v kanceláriách s Wi-Fi, alebo keď dostanú nový mobil, ale to ľudia nevedia, lebo to s tým nedávajú do súvislosti - veď takí akísi iní sú už skoro všetci.
Odpovedať Známka: -2.7 Hodnotiť:
 

kuratenko, ak mas problem s reverznym chodom peristaltiky alebo insomniou, chod sa dat liecit

istotne zato nemoze nejaka BTSka, z ktorych najblizsiu mas mozno 2 km daleko
Odpovedať Známka: -2.0 Hodnotiť:
 

Postavia BTS-ku, ľudia začnú grcať, páli ich hlava, páli ich celé telo, a pália ich na tele aj všetky kovové predmety, čo predtým nebolo. Nemôžu zaspať, vyvoláva to myšlienkový trysk. Od sedačiek a matracov býva cítiť naopak akýsi divný chlad, lebo nevedia, že v posteli majú kovové pružiny, čo je vlastne cielene vyboudovaný zosilovač týchto vĺn! Kto býva v meste, má veľké šťastie ak má BTS ďalej ako 150 metrov, obvykle je nejaká sada antén na každých 50m. Vonku je na úrovni chodníka bežne 2-3 mili Watty/m2, čo je už veľký pruser a na rýchle vyvolanie určitých trvalejších účinkov na myseľ a teda aj na telo stačí u väčšiny ľudí 10x menej. Silné bolesti je schopné u niektorých vyvolať už 60mikroWattov! Tienenie je vyslovene potrebné v každom byte v meste, jednak kôli BTS-kama jednak kôli silným Wi-Fi routerom a podstate človek by mal v takomto prostredí chodiť kôli bezpečnosti už v skafandri. Tvoj článk tvrdí, že priamo pod BTS-kou bývať je v pohode. Je to iba o niečo lepšie ako bývať vedľa.
Odpovedať Známka: -3.0 Hodnotiť:
 

znôška nezmyslov...ukáž mi kde je každých 50m nejaké GSM zariadenie...u nás zatiaľ NIKDE /iba kejmry sú na každých 100m...poyebanci sledovači, šmíráci s mizernou objasnenosťou/
a miliwatt na meter štvorcový je aká jednotka???...Tu je vidieť že vieš o tom HOVNO!!! /to nehovorím o Tvojich
"mili Wattoch" čo je tiež sprostosť /je to miliwatt/
a 60 mikrowatt??? to nezaregistruje NIKTO!!!
Odpovedať Známka: 1.4 Hodnotiť:
 

Toto individuum je este vacsia zabava ako “Jebe jebe jebe” alebo “iOfca” z minuleho roka. Dufam, ze tu neprestane chodit, nerada by som sa v r 2020 nudila.
Odpovedať Známka: 8.9 Hodnotiť:
 

pjetro pochop oni pisu o kufriku ... teda nie to co bezne vidis alebo chapes, ale o kurvach ktore vyjebavaju s ludmi a ak chces vyjebavat s ludmi ako trebars ti na luxusnych autach, tak postavis ciernu bts, vybavis ciernu vodu, cierne potraviny, cierne pripojenie na net, ciernu televiziu, "ciernych" "priatelov" atd ... skratka podla potreby; slovensko dokopy nic nema, okrem kuriev de_facto
Odpovedať Hodnotiť:
 

Drístaš totálne sprostosti.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Pozri si s akymi vykonmi pracuju BTS-ky a s akymi WIFI.
Viem si predstavit, ze BTS-ka moze mat nejaky vplyv na ludi v blizkom okoli ale wifi s jej smiesnym vykonom bude na poslednych miestach vplyvu na cloveka. Mobil je ovela vecsie zlo ako wifi a ma ho ovela viacej ludi a nemame tu ziadnu kopu zvracajucich a nespavych ludi.

Odpovedať Známka: 2.5 Hodnotiť:
 

Chalani dokiaľ to v praxi nezmeriate alebo nejakým iným preukázateľným spôsobom nezdokumentujete, nemáte o tom ani tú najmenšiu predstavu! Na tvrdenia vedcov sa radšej nespoliehajte. A pravda je to, že čisto vedecká metóda nie je zďaleka dostačujúca na popísanie javov okolo nás. Vedec nemôže ako hovädo tvrdiť, že je niečo ľudí vyhovujúce len na základe vedeckého merania! Pre bližšie pochopenie pozri ten citát o cholere: biblik.sk/citaty
Môžete urobiť si vlastné merania, v tomto článku sú aj tie prístroje, môžete si ich dnes kúpiť a merať sami ako vedci: https://dopice.sk/nPU
Ak jeden telefón ide 200-2500 µW/m2 pri hovore a druhý 16.000 µW/m2 vkuse aj v stand-by, je to pre niekoho ako mať pri sebe 80 mobilov, a takému človeku sa výrazne znižujú šance na normálny život a vôbec na prežite. Keby ste tak vedeli, čo za zbrane svojim deťom kupujete na Vianoce... vaše mobily a tablety nepatria do rúk deťom ani by ste ich vlastne podľa návodu nikdy nemali mať na uchu alebo blízko pri tele: https://dopice.sk/nRt
Odpovedať Známka: -2.3 Hodnotiť:
 

ak budeš väčší "vedec" ako vedec tak Ti kopa ľudí uverí...ja nie a kopa ľudí tu tiež nie...Tvoj príspevok nemá žiadnu výpovednú/vedeckú hodnotu.
Ktorý mobil ide 16,000 mikrowatt vkuse???..aj v stand-by???-to je čo za hovadina???
nič nejde v kuse, všetko sú to paketové dáta, ak sa nič neprenáša tak mobil nejde...kde beriete tieto sprostosti?
Je to všetko v špecifikáciách a v požiadavkách na čo najmenšiu energetickú náročnosť a výdrž mobilov v sieťach...
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Bol to mobil vychovávateľky v škôlke. Merali sme jeden router, aj po vypnutí zo zásuvky nameraná hodnota na prístroji ExTech480836 sa pohybovala ustavične okolo 8-10.000 µW/m2. Teda išli s merákom o dva metre ďalej, hodnota už bola 16.000 µW/m2 a bol to mobil vychovávateľky - nejaká tehla s androidom. (v miestnosti ináč hodnota okolo 0µW/m2, bol to istotne jej mobil) Kto má zapnuté mobilné dáta a prednastavený mailcheck každých 10 sekúnd, dávalo by to logiku (dáva potom logiku aj to, prečo baterka vydrží jeden deň) Ešte môže ísť aj o pokus hľadať a hľadať a stále hľadať Wi-Fi, ale pochybujem. Skôr je prekvapujúce, že to bol mobil vychovávateľky a je možné že vysokovýkonné počítače a smartsystémy nastavia zariadenie tak, aby jeho účinok zasiahol čo najväčší okruh ľudí, v tomto prípade detí. Z hľadiska umelej inteligencie ide iba o rozšírenie sféry vplyvu. Na tých filmoch, kde počítače ovládli svet bol dosť krutý odtlačok pravdy...
Odpovedať Známka: -5.4 Hodnotiť:
 

Ďakujem Ti za túto informáciu.
Zíde sa mi...
A to si si všimol, že už zopár rokov nikoho nevzrušujú dusičnany v zelenine? Škodia najmä malým deťom, ale tuším má v tom prsty "neškodná" EÚ...
Niektoré karcinogénne prípravky pre záhradkárov stále povoľuje predávať...
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Podľa Dr. Rauni Kilde, ktorá pre nás riskovala svoj život:
"Kontrola myšlienok znamená, že sú tu zariadenia, ktoré môžu prevziať kontrolu nad vašim mozgom, môžu vám vytvoriť hnev, šialenstvo, či urobiť vás pobožným alebo aj homosexuálom, môžu zmeniť vo vás čokoľvek..." "Takže, aby sme sa navonok mohli tomu brániť, č. 1.) JE - VEDOMIE, BDELOSŤ - UVEDOMENIE SI, ŽE TIETO VECI EXISTUJÚ." (pozn. Biblik - robí sa to STRAVOU, NARIADENIAMI - normy, Wi-Fi, štandardy pre zariadenia, chemtrails, pesticídy a pod) a ešte chemicko-biologickými zbraňami - injekciami, infúziami a hlavne - OČKOVANÍM -. Kto tieto informácie vie a rozumie, má možnosť svoj život veľmi ovplyvniť) Je to jedna z kľúčových informácií, treba si to stiahnuť, naozaj dôkladne to pozerať aj počúvať a snažiť sa to pochopiť:
https://dopice.sk/nRx


Odpovedať Známka: -6.7 Hodnotiť:
 

vies ze to nie je eu ale fakeova slovenska eu, tak tu kolonoskopik tie picvoiny slobodomurarske nepis
Odpovedať Hodnotiť:
 

Si???
Nevidíš, či nepočuješ?
Nemáš záhradu? Nevidíš čím tvoj sused strieka ovocie a zeleninu a potom to pchá do úst aj malým deťom?
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

ja mam tak akurat ... no vidis,vsetci vedia a dokopy nic tak sa tu netvar na pohorseneho
Odpovedať Hodnotiť:
 

https://www.youtube.com/watch?v=whCRFH7J4g4
Odpovedať Hodnotiť:
 

Chlape, keby blbosť kvitla, kvety by na tebe skolabovali vlastnou tiažou do čiernej diery...
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

úplne najstrašnejšie ale je, že je o tom čo píše aj presvedčený, a keby len to-kopa ľudí čo nevie o el. technike ani mäkké F tiež :-)
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

No napríklad?
Odpovedať Hodnotiť:
 

routery vyžarujú aj po vypnutí...kua tu riadni debžovci píšu!
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Vsetko je podla tvojich vedcov z kvarkov. Kazdy kvark vyzaruje energiu. Cize v konecnom dosledku ziari vsetko okolo teba aj ty sam.


Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Chlapi, 16 tisíc sa nepíše ani ako 16,000 ani ako 16.000. Čo je to, dialóg dvoch analfabetov?
Odpovedať Hodnotiť:
 

"Môžete urobiť si vlastné merania, v tomto článku sú aj tie prístroje, môžete si ich dnes kúpiť a merať sami ako vedci" Kupis si pristroj od BiblikaESKA a uz si vedec. Bez toho, aby si vedel, co merias a ci dobre merias a dobrym pristrojom merias. Hlavne ze vies, ze si BiblikoviESKA zaplatil. :) GENIALNY TAH!

Dobre som sa zasmial na komentaroch predajcu merača niečoho a zobrazovača veľkých čísel (16 000µW), ktorý je tu maskovaný za paranoika, alebo argumentátora vedou. :D
Počúvaj ma Tý Biblik.sk, kde máš v tom článku odkaz na vedecké zdroje? Dal si odkaz iba na článok na DSL.sk. Ako ti tu uz niekto popisoval, prd o tom vies, nerozumies tomu a 16 000 niecoho je pre teba ohromujuce cislo. A to vobec netusis, ze by to mohlo zobrazovat tu ustu hodnotu a pisat tam 16 000 000 nW - NANO WATOV!!! SESTNAST MILIOOONOV!!! Hroza, ze?! A vies, ci ta tvoja kravina, ktoru tu predavas aj nieco rozumne meria?

Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

No a Joram: "d sedačiek a matracov býva cítiť naopak akýsi divný chlad, lebo nevedia, že v posteli majú kovové pružiny, čo je vlastne cielene vyboudovaný zosilovač týchto vĺn!" - BEST OF! :) DaKUJEM :D HAHAHA, pruziny zosilnuju, ale je im zima... paradox fyziky. Na Nobelovu cenu!

Chodte si chlapci nastudovat, co je to dvojita slepa studia a potom sa dohodnite a skusajte si, ci odhalite a hocikto z vasich veriacich aj bez poznania zapnutia pristroja ziariaceho, ci je zapnuty.
Odpovedať Hodnotiť:
 

psycho-patologicki konspiratori asi netusia, ze aby bolo EM ziarenie skodlive, musi splnat dve podmienky: musi byt ionizujuce (akoze sorry ale to radiove ci TV vlny nie su) a/alebo musi mat patricnu intenzitu/silu vo svojom mieste posobenia (ako stojata kW vlna v mikrovlnke) a akoze sorry to nejaky vsesmerovy wifi-router (aj ked s podobnou frekvenciou akou mikrovlnka rozvibrovava molekuly vody) jednoducho nema
Odpovedať Známka: 4.0 Hodnotiť:
 

To neni pravda, inac by sud neodskodnil pacientov co pouzivali mobil. Tam bolo aj znalecke dokazovanie.
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

hehe, ze sud :)

vies koho uz odskodnili sudy?

c0c0tov co sa pred 15 rokmi stazovali ze 80 GB disk ma len 74,5 GiB, pricom tie dve hodnoty sa rovnaju a je chybou dementenho prihoreteho OS Wokná ze miesto GiB pisu GB (resp. ze pocitaju kapacity binarne ked uz chcu ukazovat GB)

zlodeja chuja, co prisiel kradnut a napichol sa v cudzej kuchyni na noz: co tu mu kua hladat noz, jake nebeznepcne kua to uz clovek nemoze ani kradnut bez rizika poskodenia zdravia

stavim sa ze v hyper-inteligentnych USA boli uz aj nejake sudy, ked chcel niekto susit domace zvieratko v mikrovlnke

ze sudy ...

Odpovedať Známka: 4.7 Hodnotiť:
 

Neviem, ako dopadla ta pani, co sa za tu macku sudila, ale vraj tam maju od vtedy to v navode na pouzitie. Mozno aby sa vyhli zbytocnym sudnym tahaniciam a nakladom. Mozno to mame v navodoch aj my. Treba pohladat v dakych na webe ulozenych navodoch. :)


Po vyhladani "mikrovlnna rura navod pdf" prvy vysledok Whirlpool AMW 506 ... O mačkách nič a o zvieratách obecne iba "Spotrebič je určený iba na používanie v domácnosti na prípravu jedál. Nie je povolené jeho žiadne iné použitie (napr. vykurovanie miestností alebo vonkajšie použitie). Výrobca odmieta akúkoľvek zodpovednosť za zranenie osôb alebo zvierat, ako aj škody na majetku, v prípade nedodržiavania týchto rád a opatrení." a "Uzemnenie tohto spotrebiča je povinné. Výrobca nezodpovedá za úrazy osôb, zvierat, ani za poškodenie predmetov spôsobené nedodržaním tejto požiadavky."
Odpovedať Hodnotiť:
 

Daj odkaz na ROZSUDOK - Rozsudok je na stranke ministerstva spravodlivosti, najvyssieho, alebo ustavneho sudu. Rozsudok nie je clanok, ktory pise o rozsudku a nikam neodkazuje. Pochopil si podmienky výzvy???
Odpovedať Hodnotiť:
 

Presne tak. Pravdepodobnosť spĺňania tak formulovaných podmienok je zhruba priekazne rovnaká, ako nárok na súbežné uplatňovanie zliav za rozšírenie dátového balíčka a zdvojnásobený upload na pridruženú firemnú sim pri prechode k inému operátorovi.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Na ionizovanie materiálu potrebuješ nejakú frekvenciu žiarenia, čo vysoké frekvencie spĺňajú, ale nízke frekvencie ich spĺňajú s určitou pravdepodobnosťou pomocou tunelového javu (potrebnú energiu si môžu prepožičať). Žiarivý výkon je rôzny v rôznych smeroch a v rôznych vzdialenostiach (dôležité sú násobky vlnovej dĺžky) a ešte sú tu rôzne odrazy a konštruktívne interferencie. Okrem toho chemické reakcie prebiehajú pri rôznych teplotách rôzne a žiarenie ovplyvňuje pravdepodobnosti, či sa daná reakcia uskutoční alebo nie (natočenie molekúl, vzdialenosti, energetický stav (vibrácie, rezonancie)). Takže napísať, že EM žiarenie vôbec neovplyvňuje človeka zlým smerom je zavádzajúce.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Ked to beres takto tak tu musime zohnat par filozofov nech urcia co je hranica skodenia. Pretoze vsetko skodi. Uz len ze sa clovek narodi nezazije jediny moment ktory by mu v nejakej posahanej podstate neskodil.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Vedec musí byť na omnoho vyššej morálnej úrovni ako je priemer! Aby celým srdcom, dušou aj mysľou k Bohu smeroval. Ináč bez smerovania k Bohu je vedec hrozbou pre seba a pre celú Zem. Niektoré duchovné autority sami seba vyhlasovali za neomylných alebo za zástupcov Boha na Zemi, ale na rozdiel od nich Pán Ježiš Kristus - Svätý Boží Syn nechcel byť nazývaný ani len dobrým! (Boh jediný je dobrý - Marek 10:18) Veda si dnes nárokuje stať sa jedinou autoritou pre rozhodovanie o tom, čo je pre ľudí a pre svet dobré. Ale je to až príliš podobné ako keď si na to nárokovala cirkev! Skutočný pokrok možno v najlepšom presvedčení kedysi neprávom brzdila cirkev, dnes pokrok neprávom brzdia vedci, lebo kričia: "My vieme!" A keď niečo povie vedec, ostatní musia na to povedať už len amen!" Vedecké veci sa musia posudzovať vedecky, duchovné veci duchovne, oboje sú reálne. Správne ich vyhodnotiť a posúdiť tak, aby skutočne slúžili ľuďom dokážu iba ľudia vysoko nad morálnym priemerom.

Odpovedať Známka: -6.7 Hodnotiť:
 

Pjetro... ty najlepsi z najlepsich.

Konspirator je clovek, ktori je sucastou sprisahania.

My nie sme sucastou sprisahania teda nie sme konspiratori.

My sme hypotetici...mame hypoteticke teorie o fungovani sveta.

V dnesnej dobe, ked si dokazete naivne mysliet, ze sa Vam vsetkych ukazuje len pravda tak vam niet pomoci. Mafia ma svou propagandu.

Bankarov zaujima stabilita ich systemu a nedovolia vam len tak opustit ich bublinu.

Cely Web a vsetko v nom je projekt NSA za ucelom kontroly ludi. Vsetky tie tajne programy vyustili do tejto podoby. Clovek sa sam dobrovolne registruje v sieti... odovzdava svoju tvar a otlacok prsta... v pripade potreby 24/7 sledovany.

Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

...ako je vlastne myslena ta kontrola ludi? uz o tom pocujem od cias haarpu ak nie skor, tak ma to zaujima.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Kontrola ludi: Vystrasis ludi -> cast z nich si nakupi meraci pristroj a merias ako vedec ("Môžete urobiť si vlastné merania, v tomto článku sú aj tie prístroje, môžete si ich dnes kúpiť a merať sami ako vedci" (c) predajca meracieho pristorja BiblikESKA) -> Kontrolujes ludi cez ich peniaze a mozes si za ne kupit to co vyrobia alebo ist do bordelu a pokefovat dceru/sestru/zenu toho debila, co si kupil pristroj a meria uz ako vedec.
Odpovedať Hodnotiť:
 

jaaaaj len takto... som myslel nieco hlbsie. hentoho bibliotrtka po par komentoch necitam, je jasne ze ma v hlave riadny gulas a sam si tu vedie pod roznymi nickmi jeho dialogy
Odpovedať Hodnotiť:
 

Skoda, ze tie debiliny mu zeru ludia a tym to neskor zeru dalsi ludia. Mozno tie dalsie nicky, ktore pokladas za jeho nie su jeho, ale rovnakych jehovistov, ako je on sam.
Odpovedať Hodnotiť:
 

A preto si iOfca, lebo to vies a aj tak si sa registroval! Nam to je fuk. Lebo blbosti nas netrapia.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Aby bolo EM ziarenie skodlive, nemusi splnat dve podmienky pjetro... inak ma bude zaujimat tvoja ionizujuca mikrovlnka :)

Ad2) aj tu na dsl bol volakedy clanok tusim o holandsku, poulicnych wifi hotspotoch a zltnucich krikoch... ziadne kilowatty, ale kvetinky to vyrazne nicilo, po odstraneni hotspotov navrat do normalu.

Ad3) neionizujuce EM ziarenie o dostatocnom vykone predsa vie nicit napr. proteiny zivych organizmov... tu uz mozme premyslat aj o tom mobile casto kusok od hlavy a za nie zrovna idealnych podmienok, t.j. permanentne minimalny signal siete niekde mimo na dedine a teda skoro maximalny vysielaci vykon...
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Hehe, to podla man tiez dobre trepol s tou podmienkou. Podstatna je podmienka vykonu. A pokial ta WiFina nehreje, realne nehreje - na kozi, tak ti to moze byt jedno, pretoze do mozgu sa ti nedostane. A ine ziarenie, co ti prejde mozgom tu bezne dostupne ti zas s nim nespravi nic, lebo ti nim iba prejde.
A najdi si zdroj toho clanku o Hollandsku. Vedecky clanok je relevantny dokaz a nie clanok na DSL.sk
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ten clanok mi napadol ako prvy a kdo chodi dlho na dsl, mohol by o nom vediet.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Vedel som, ze som ti niekde cital, ale ze prave na DSL ma nenapadlo. hehe
http://www.dsl.sk/article.php?article=10058
"univerzita neinformovala, či zdroje žiarili neustále s výkonom 100 mW alebo žiarili simulujúc používanie priemerne vyťaženej WiFi siete. Univerzita plánuje uskutočniť rozsiahlejší a dlhodobejší výskum, ktorý by potvrdil výsledky trojmesačnej štúdie."
Pod clankom vysledok studie citatela dsl: "Mam v izbe 12 rastlin, vsetky si vedu skvelo. Dva z nich su priamo polozene vedla Wifi routru uz vyse 1 a pol roka a ziadnu zmenu som na kvetoch nepoznal a to som pedant, staram sa o nich poctivo, takze by som si vsimol, keby im nieco bolo" -> studia vyvratena :P

Link na studiu http://www.wageningenuniversity.nl/N L/nieuwsagenda/nieuws/Bomen101120.htm nefunguje. Tak som nasiel aspon asi zdrojove video, skoda, ze v chrochtavej reci https://www.youtube.com/watch?v=TAAd-x7dqAo
V diskusii 2,5 paranoika.Odpovedať Hodnotiť:
 

4 komentare pod tym vysledok dalsej studie citatela: "Wifi router s 2 antenami mam v obyvacke schovany rovno v strede stojana na kvety, okolo su 4 kvety a wifi pracuje 24hodin denne niekolko rokov, pripojene su 3 pocitace a niekedy mobily.

hadaj aky toma vplyv na tie kvety :) ziadny zistitelny, mozno im to skodi , ale skodi aj ked na nich sada prach, aj im neter odtrhne list, aj ked ich niekto zabudne poliat... ale ked sa jedna o wifi tak je z toho super bulvarna sprava, preto to ti vedci skumaju ;-) "

Dalej hladaj ty. aj zdrojovu studiu "Bomen" ze by 2010+- mozes, ak ju od hanby nestiahli. Aj pokrocujuce vyskumy. :D
Odpovedať Hodnotiť:
 

Tato tretia studia prisla na to, ze WiFi ziarenie pomáha!
"ja mam router vedla tahavej rastliny a nikde inde v byte sa jej nedari tak ako u mna v izbe, rastlin mam viac a vsetkym sa dari, rovnako sa hovorilo, ze ziarenie z monitorov skodi, hlasna hudba a neviem co este..mama mi dava vsetky rastliny co jej idu skapat do izby, nech sa spamataju :D "
Zdroj lepermessiah 2010

(Druha studia darnad 2010 a prva overflow 2010. Vsetko uverejnene vo vedeckom casopise DSL.sk!)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Stvrtu studiu P-O-W-E-R 2010 niekto stiahol, ako to urobili aj holandania http://img191.imageshack.us/i/imagecmj.jpg/
Zaujimave, ze podla komentarov asi potvrdzovala skodlivost Wifi a tak ju mocnosti stiahli, aby sme sa to nedozvedeli. Na web dsl nemali dosah a nezabranili nam citat praudu!

A po polodemagogickom komentari od joza: "NO ja by som sa nesmial nedavno som cital nejaku velmy skratenu 30 stranovu studiu ako rozne spektra frekvencii bezdratovych tel, mobilov, wifi prispievaju k neurologickym porucham, nadorov, atd atd.... Ked sa nad tym zamysli aj laik tak musi priznat ze urcite Frekvencie ktore sa nevyskytuju v prirode musia skodit vsetkemu zivemu... ako napriklad ionizujuce ziarenie, nasledky vidis v cernobyle " naozaj nemam chut citat dalej a hladat dalsie studie. :)
Odpovedať Hodnotiť:
 

dobre urobis veru, ak prestanes
Odpovedať Hodnotiť:
 

Hááá, ta serie, ze vidis tolku zaplavu dokazov proti, ziadnu studiu rozsirujucu vyskum, ktoru slubovali a po povodnej ani slychu, ze? :)
Odpovedať Hodnotiť:
 

....možno aj globálne oteplenie zemegulu
Odpovedať Hodnotiť:
 

Vysoká škola života, odbor ezo-elektromagnetizmus, katedra alobalových čiapočiek.
Odpovedať Známka: 8.3 Hodnotiť:
 

preco si online, ked ti to tak velmi skodi? podla toho, co pises, by si sa mal zahrabat pod zem a prestat otravovat ludi, ktori chcu byt oziareni. lebo ako pisat komenty na dsl, ked si offline?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Poradte dobry router, do ktoreho sa da hodit LEDE.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Veď ono by sa radilo, len už priekazne neni komu.
Odpovedať Známka: -1.4 Hodnotiť:
 

preco nie pfsense?
Odpovedať Známka: 4.3 Hodnotiť:
 

No wifi má naozaj vplyv na ľudské telo. Ja mám wifi pri hlave, keď spim, a strašne sa mi z toho mastia vlasy. Musím ich teraz umývať už každý týždeň.
Odpovedať Známka: 9.0 Hodnotiť:
 

9/10 dermatologov odporuca bravcovu mast na vlasy, aby boli mastne nonstop. Desiaty je plesaty tak sa nevie vyjadrit.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

To moze sposobit aj Priapizmus, tieto ziarenia.
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

to určite nijéééé, ten býva od bupropionu!/wellbutrin/ :-)
Odpovedať Hodnotiť:
 

V CR kde velka cast obyvatelstva ma svoje internetove pripojenie riesene cez wi-fi poskytovatelov, tvrdia ze Wi-fi 6 je nedostatocne a nedokaze konukurovat kablovym optickym sietam , preto uvolnili pasmo 60 Ghz, vraj tak maly poskytovatelia dokazu konkurovat optike.
https://dopice.sk/nRw
Odpovedať Hodnotiť:
 

Na 60 GHz je aký dosah? Pár metrov?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Praktický dosah přístupových bodů v tomto pásmu se totiž pohybuje v řádu nižších stovek metrů – v závislosti na použité konfiguraci antén a požadované kapacitě. Na dnes běžně dostupné přístupové body s 60° sektory se lze připojit na vzdálenost cca 500 metrů, což je dostačující pro velkou část instalací jak ve městě, tak v malých obcích. S postupným připojováním nových klientů lze síť přístupových bodů zahušťovat a poloměr buňky tím snižovat pro zachování kvality služby. Při uvažování maximálně 8 klientů na sektor se dostáváme k cca 45 klientům na jedno všesměrové AP.

Pro 1Gb/s konektivitu přístupového bodu to i při plném obsazení umožňuje bezproblémově nabízet připojení převyšující standardy NGA přípojek. A to na poměrně velkém území bez nutnosti investice do optické sítě do každého domu/objektu.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Tak do toho, Zem sme už zasrali všakovakým bordelom, ešte týmto...
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

80GHz MW spoje majú dosah asi 150m. 60GHz bude okolo 200-250m, ale to len parabola - parabola, omni/sektorové antény budú mať oveľa menej, cca do 50-80m
Odpovedať Hodnotiť:
 

tak to sa ale fakt veľmi mýliš...ak je to smerované parabolou tak to sure neni desiatky metrov...kua nepíšte sem, čo o tom hovno viete!
Parabola na tých GHz musí byť samozrejme veľmi presne smerovaná...každý stupeň mimo ohnisko znižuje signál o veľké dBelly, ale ak je to presne smerované tak popiči kvalita!!

Odpovedať Hodnotiť:
 

Parabola na 60 GHz???
Odpovedať Hodnotiť:
 

*****
Bluetooth tento problém nikdy nemal lebo každé bezdrôtové pripojene zariadenie dostane vlastný kanál. Technológia WiFi sa od roku 1999 vôbec nezmenila a aj tie najnovšie vychytávky sú stále niekde v dobe kamennej keď neexistovalo ani XPčko.
*****
Odpovedať Hodnotiť:
 

V dobe kamennej neexistoval ani medený drôt.
Odpovedať Hodnotiť:
 

ani meď, ani med
Odpovedať Hodnotiť:
 

u nas je myslim 6GHz licencovane pasmo :/ takze je to divne...
radsej keby tiez uvolnili tych 60GHz ako cechuni...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Kukni sem, ak sa v tom vyznáš.
https://lnk.sk/uDOY
Odpovedať Hodnotiť:
 

"množstva širokých kanáloch",to mi nehovorte,že nikto to ešte nezbadal..Inak,teším sa,že sa Wi-Fi rozšíri.Myslel som to frekvenčne..Širšie pásmo=viac bitov...
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

tiez pozeram, ale asi to dali podla vzoru "do tankoch" :)
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Dear redakcia, Can you use more reliable resources than just the picture and zive.sk?
"Epigenetic mechanisms alone can change fetal development in profound ways, disrupting health by causing changes in gene activation..."
Have a good reading at:
https://srcd.onlinelibrary.wiley.com /doi/full/10.1111/cdev.12824
btw: EM has effects on birds and other animals too.
"... can cause serious damage, especially if exposure happens over a prolonged amount of time..."
https://www.airestech.com/lp/ effect-of-cell-phone-radiation/
or
https://www.airestech.com/lp/ cell-phone-electromagnetic-radiation/
There is a lot of research behind it... Your children and grandchildren (and so on) will be affected by EM if it will continue the way it goes now.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Vies mi urobit vycuc zdrojov a intenzity ziarenia / energia na m2, aby som ja nemusel hladat, ze ozarovali vtakov v mikrovlnke vykonom 800W na tanier polomeru 14cm?

to prve znie ako vedecka studia, ale uz som tolko konspiracnych clakov videl a robili demagogiu, ze nemam cas na dalsie proruske strasiace weby, ktorych ucelom je tu ziskat dojem, ze nas chce vlastny stat zabit a nam klame. To akurat tak predstavitelia, ktori chcu kseft. Normy robia hygienici a nie Fico a Sakova a spol.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Štát nás nemusí chcieť zabíjať. Veď štát sme my, heh. Zabíja chamtivosť.
Odpovedať Hodnotiť:
 

ty mas problem hlavne s tymi rusmi asi

Odpovedať Hodnotiť:
 

Závidíš, že Ty si si ten problém šírenia konšpiračných bludov z Ruska na rozbitie EU ešte nevšimol, že?! Vtedy je aj škodlivosť WiFi a 5G bývania pod leteckými trasami v štáte EU škodlivá! Alebo že by nie a je to tu len na podrývanie dôvery v štááát. ...Dôvera v Danka a Fica = 0. :(
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár