neprihlásený Nedeľa, 10. decembra 2023, dnes má meniny Radúz
Dobrovoľníci pomáhajú s liekom na koronavírus, Folding@home dramaticky zvýšil výkon

Značky: distribuované projektyveda a výskum

DSL.sk, 22.3.2020


O možnosť pomôcť výpočtovým výkonom k hľadaniu lieku na nový koronavírus SARS-CoV-2 spôsobujúci ochorenie COVID-19 prostredníctvom projektu Folding@home evidentne prejavil záujem vysoký počet dobrovoľníkov a výkon zapojených zariadení do projektu sa výrazne zvýšil.

Aktuálne je výrazne vyšší ako výkon najvýkonnejšieho samostatného superpočítača Summit.

Dnes výkon podľa štatistík projektu dosahuje 473.9 petaflopov / s, pričom maximálny výkon superpočítača Summit je 148.6 petaflopov / s a jeho teoretický maximálny výkon 200.8 petaflopov / s.

Koľkonásobne sa presne výkon v posledných týždňoch zvýšil nie je jasné, keď štatistiky v poslednom období neboli prístupné. V polovici minulého roku zapojený výpočtový výkon ale dosahoval takmer 100 petaflopov / s.

Výpočtové úlohy vo Folding@home týkajúce sa pomáhania s hľadaním lieku na COVID-19 sú podľa skorších informácií projektu zamerané na simuláciu a lepšie pochopenie ako SARS-CoV-2 a koronavírus SARS-CoV spôsobujúci ochorenie SARS interaguje s receptorom ACE2 v ľudských bunkách a následne do nich vniká respektíve na preverovanie rozličných foriem aké môžu bielkoviny vírusu nadobúdať.

Za projektom je skupina Pande Lab na čele s vedcami zo Stanfordu a konzorcium viacerých výskumných laboratórií. Od projektu sa samozrejme nedá očakávať, že priamo a v skorej dobe nájde liek, môže ale prispieť k zisteniu nových poznatkov. Úlohu projektu zhŕňa napríklad formulácia z nedávneho oznámenia "Vytvorili sme tiež viacero nových spoluprác s ďalšími laboratóriami, kde dúfame že Folding@home poskytne hodnotnú podporu výskumných snáh ohľadom COVID-19."

V polovici mesiaca vyzvala Nvidia hráčov aby sa zapojili do projektu a momentálne je podľa štatistík aktívne zapojených celkovo 220.9 tisíc Nvidia GPU, 46.8 tisíc AMD GPU a 386.5 tisíc CPU s celkom 2.97 miliónmi jadier.

Softvér Folding@home je možné sťahovať z tejto stránky. Pri poskytnutí nevyužívaného výkonu GPU a CPU u súčasných produktov oproti behu počítača bez výraznejšej záťaže sa samozrejme výrazne zvyšuje spotreba PC, keď súčasné CPU a GPU majú v režime nečinnosti výrazne nižšiu spotrebu. Pri typickej cene elektrickej energie na Slovensku 10 Wattov nepretržitej spotreby stojí mesačne niečo viac ako 1 euro, v prípade najvýkonnejších GPU s TDP 250 W by reálna priemerná spotreba cca 250 Wattov navyše tak znamenala mesačnú spotrebu energie za rádovo 25 eur.

Projekt Folding@home umožňuje dobrovoľníkom poskytnutie výpočtového výkonu spustením softvéru projektu na zariadeniach rozličného typu, pričom využíva výkon CPU a GPU na PC, smartfónov a v minulosti aj PS3. Jeho dlhodobým cieľom je skúmanie formovania bielkovín pre účely hľadania liekov pre niektoré formy rakoviny a ďalšie choroby, napríklad Alzheimerovu a Huntingtonovu chorobu.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Zatiaľ jediný radič pre SSD pre PCI Express 5.0 bude mať výkonnejšiu verziu
Apple bude mať nový konšpiračný sci-fi seriál
NASA vyriešila problém s gyroskopom, Hubblov teleskop pokračuje s tromi
Česko aj kvôli bezpečnosti presúva weby úradov pod jednotnú doménu, zabudlo na certifikát
Medzinárodná vesmírna stanica má 25 rokov
Vydaný minimalistický Alpine Linux 3.19
Vláda chce zrušiť zníženie vysokého daňovo-odvodového zaťaženia kryptomien, ktoré schválila Hlas-SD
Pokračovanie seriálu The Last of Us podľa počítačovej hry príde až v 2025
Facebook Messenger nasadzuje štandardné end-to-end šifrovanie a pridáva ďalšie novinky
Japonci vytvorili nový rekord rýchlosti prenosu po optike, až 22.9 Pbps


Diskusia:
                               
 

Virus je umelo vytvoreny, protilatky nachystane a na pocitacoch dobrovolnikov sa pocitaju simulacie jadrovych vybuchov. Zadarmo a s potleskom.
Odpovedať Známka: -6.2 Hodnotiť:
 

Neboj, kým môžeš slobodne vypisovať debiliny tohoto rangu, všetko je fajn.
Odpovedať Známka: 7.6 Hodnotiť:
 

Eh, vy vsetci uspesni, a zbohatli prazaci, Blavaci, z veeeelkych kanclov - cim ste ..prachatejsi, "rozozranejsi", - tym ste ..naivnejsi, ..otupelejsi, dovercivejsi ( ~~ == (volam to) teoria nazrateho (az prezrateho) tygra (resp.any zvierata), ktora sedi, tento moj postreh, vlastne na celu prezranu, upadkovu (ajz zahnivajucu) Zapadnu EUropu (uz aj (takmer) cele Cechy (ovsem, Praha, Brno - su uz zasiahnute cele..
tou dekadenciou, Negro-islamismom, negro-slunickarstvom, a vobec tou prezratostou..
Odpovedať Známka: -7.2 Hodnotiť:
 

dolezite je, ze ty mas vo vsetkom jasno, nie si ty nahodou Lubos Blaha?
Odpovedať Známka: 9.0 Hodnotiť:
 

Toto je typický príklad klasickej slovenskej kotlety. Namiesto toho aby svoju energiu investoval do zlepšenia svojho života, do osobného rastu, vzdelávania... Bude celý čas vo svojej prázdnej prenajatej izbietke niekde v Klieštine rozmýšlať ako zariadiť, aby sa tí "vsetci uspesni, a zbohatli prazaci, Blavaci, z veeeelkych kanclov..." mali rovnako zle ako on.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

To je uz davno vymyslene a vola sa to komunizmus alebo iny izmus. Je po podcelad debilizmu. Je vzdy lahsie ulupit ako zasadit a cely rok sa o nieco starat. Treba v tomto state zabezpecit aby sa neoplatilo lupit a takyto odrbavaci zmiznu ako hmla na slnku. Genetickym algoritmom prinajhorsom.
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

Podľa mňa henten občan je skôr prípad pre psychiatra.
Odpovedať Hodnotiť:
 

nauc sa googlit a najst vedecke clanky seriznych institucii a nebudes dalej rozsirovat taketo hovadiny a hoaxy. studuj chlapce.
Odpovedať Známka: 6.6 Hodnotiť:
 

prosim ta, naco ides na neho s argumentmi? on ma NAZOR a to je viac.
Odpovedať Známka: 7.5 Hodnotiť:
 

Akými argumentmi? V porovnaní s faktickosťou dôkazu, že skutočne nejde o parciálne výpočty pre simulacie jadrovych vybuchov môže taký NAZOR nosiť Iron Man priekazne namiesto bojového obleku.
Odpovedať Známka: -2.1 Hodnotiť:
 

Iron Man nosi iba plavky, kupaciu ciapku, cyklisticky dres a tenisky.
Odpovedať Známka: 7.3 Hodnotiť:
 

Ked nenosí darčeky, tak to nestačí na level poštár, ba ani Ježiško, a nieto že ešte priekazne na Bambuľku.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Že je vírus umelo vytvorený, to je pravda:
https://dopice.sk/ob3
Odpovedať Známka: -6.0 Hodnotiť:
 

Samozrejme to video odstránili Tu je iné krátke video Dr. Soňa Peková, má to dve minúty, počúvajte:
https://dopice.sk/ob6
Ešte zaujímavejšie video, že vlastne wo Wu-Chane "náhodou" skúmali aj SARS! Takže teraz pre zmenu pustili toto? Normálne to testujú ako jadrovú zbraň? V tomto svete bežné:
https://dopice.sk/ob7
V zápätí TA3 a ostatné satanské médiá začali vypúšťať mýty - že vraj oni vedia! Molekulárna genetička Dr. Soňa Peková je však na skúmanie génových sekvencií expert. Naozaj stojí za to ju počúvať, nie nejaké správy a mainstreamové mýty. Oficiálne spravodajstvo je satanská propaganda!
Odpovedať Známka: -5.7 Hodnotiť:
 

Sám si geňová sekvencia
Odpovedať Známka: 7.5 Hodnotiť:
 

kuk sem https://dopice.sk/oba
Odpovedať Známka: -4.3 Hodnotiť:
 

Jasne a preco a p1ca robi krasnucke videjko? Kurv4 takto sa to nerobi. Ma to normalne vedecky zdokumentovat ale to by jednak vysla za p1cu a potom by ani videjko nebolo. Staci si pozret ine pandemie pri akom pocte populacie kolko kosili a hned prides na to ze korona je slabucicky odvar. To by vsak vase hyper teorie zalozene na vode potom uz nedavali zmysel. Banda kktov.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Biblik.sk je jediný široko známy web, ktorý už takmer 10 rokov aktívne monitoruje situáciu rozprašovania chemtrails a bojuje za zastavenie týchto akcií. Píšeme aj články na odhaľovanie satanizmu, napr. tu a tu. Riskujeme život a bojujeme aj za vás, preto si zaslúžime vašu podporu: IBAN:

Proste web plny pravdivych a doveryhodnych informacii.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Koronavirus, který se objevil v čínském městě Wu-chan v závěru loňského roku a od té doby způsobil světovou pandemii onemocnění COVID-19, je podle vědeckých výsledků produktem přirozené evoluce. Analýza genomů SARS-CoV-2 a příbuzných koronavirů tak nepřinesla žádný důkaz, že by byl virus vyroben v laboratoři či jinak uměle upraven.

Výsledky studie byly nyní zveřejněny týmem vědců ze Spojených států, Velké Británie a Austrálie v časopise Nature Medicine, v Česku o tom informovala Akademie věd.

„Porovnáním genomových sekvencí různých dostupných kmenů koronavirů jsme zjistili, že SARS-CoV-2 je výsledkem přirozených evolučních procesů,“ shrnul hlavní autor Kristian Andersen, imunolog a mikrobiolog z amerického institutu Scripps Research.

https://bit.ly/2wsL7AB
Odpovedať Známka: 6.5 Hodnotiť:
 

A staví na to pán hlavní autor Kristian Andersen, imunolog a mikrobiolog z amerického institutu Scripps Research život, alebo je to na úrovni "na základe aktuálnych vedeckých poznatkov", ktorých jediným dôkazom evolúcie je oficiálne priekazne spoliehanie sa na štatistiku?
Odpovedať Známka: -6.7 Hodnotiť:
 

Americky vedci zistili, ze americky vedci zistili.

Tolko k tomu.


Odpovedať Známka: -0.4 Hodnotiť:
 

Áno. Dali si prácu a publikovali štúdiu v ktorej detailne popísali a vyargumentovali svoje tvrdenia. Všetci vedci vo svete, môžu tieto zistenia spochybniť. Pani lekárka z česka miesto videoblogov má samozrejme možnosť urobiť to isté a vedecká komunita odborne posúdi kto má pravdu. Leda že by všetci vedci na svete vrátane sovietskych akademikov a iránskych odborníkov boli na výplatnej páske toho ameromaďara.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Ach tieto české ctrl v články. Zvláštne že to je vždy Česky.
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 


While the analyses above suggest that SARS-CoV-2 may bind human ACE2 with high affinity, computational analyses predict that the interaction is not ideal7 and that the RBD sequence is different from those shown in SARS-CoV to be optimal for receptor binding7,11. Thus, the high-affinity binding of the SARS-CoV-2 spike protein to human ACE2 is most likely the result of natural selection on a human or human-like ACE2 that permits another optimal binding solution to arise. This is strong evidence that SARS-CoV-2 is not the product of purposeful manipulation.

https://go.nature.com/2QBI3c5
https://bit.ly/3dnXuyk
Odpovedať Známka: 1.4 Hodnotiť:
 

Sdjelaj kim nesmažú.
Aštar šeranovi LGBT prisluhovači prichádzajú.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Odporucam ti infikovanu cibetku ako analny kolik a kruzok na penis z noziciek netopiera. Mozno ta to ukludni a budes moct preskumat teoriu o umelom viruse cmuk <3
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Pridajte sa aj vy aspon na dva dni do Slovakia team, cislo teamu 124 je tu par ludi co sa pridalo, skusme pomoct svetu
Odpovedať Známka: 7.9 Hodnotiť:
 

Síce to môžem zrátať v hlave, ale keď uvážim, kto to nepotrebuje a komu by to mohlo pomôcť...swot-ka vychádza priekazne jednoznačne.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Pripojený

Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

mne to nejde, v logu je chyba " No WUs available for this configuration"
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ale ide, len je nedostatok pracovných jednotiek kvôli masívnemu nárastu prispievateľov.Projekt zaznamenal v poslednej dobe 1200% nárast prispievateľov tak je sieť tak výkoná že sa nestíhajú tvoriť pracovné jednotky ktoré by si mohol ako prispievateľ počítať. Musíš len chvíľu počkať až ti bude nejaká pridelená, tvorcovia na tom acujú a ešte stále je veľa roboty.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Hovno nedostatok. Hovno kvôli masívnemu nárastu. A ešte väčšie, že je sieť tak výkoná. A skrývaním za ne z nepripravenosti na riadiacej úrovni vzniknuvčí bottleneck tú kopu priekazne korunuje.
Odpovedať Známka: -6.0 Hodnotiť:
 

vyse 24h pusteny klient non stop a stale nic
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ako začiatočníkovi na Linuxe (konkrétne Ubuntu) vedeli by ste mi poradiť, ako sa pripojiť do Vášho tímu?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Otvor aplikáciu FAHcontrol a mala by tam byť ikonka configure a tam máš team number zadáš 124 potvrdíš a hotovo. https://bit.ly/2JcMFRP
Odpovedať Hodnotiť:
 

Mne to stale pocita vsetko mozne len nie Koronu.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ak to mas nastavene na ANY tak ti folduje akukolvek chorobu :) ked to chces vediet presnejsie tak koronavirus ziztis podla cisla projektu
CPU : 14328 - 14329 - 14530 - 14531
GPU : 11741 az po 11764
Odpovedať Hodnotiť:
 

ze ziztis - sorry pisal som v pritmi :)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Pripojil som svoje 2 servery. Jeden 6 jadier, druhy 8 jadier. Dufam, ze pomozu.
Odpovedať Hodnotiť:
 

pripojený
Odpovedať Hodnotiť:
 

Mali to spustit na svetovych superpocitacoch a nie zobrat o vykon u beznych ludi. Hlavne univerzity.
Odpovedať Známka: -5.2 Hodnotiť:
 

Vela superpocitacov uz je zapojenych do vypoctu, vratane toho Summit.

Momentalne ma F@H vacsi vykon ako 10 najsilnejsich superpocitacov dohromady.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Summit sa hrá na vlastnom piesočku F@H je paralene k nemu.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Je to projekt postavený na dobrovoľnosti nikto nežobre.
Odpovedať Známka: 7.8 Hodnotiť:
 

ked clanok hovori o naraste vykonu, poprosim v nom graf
vykonu povedzme za poslednych 12 mesiacov celeho folding@home.
pripadne graf poctu aktivnych userov/PC/ za posl. 12 mesiacov.

Dakujem.Odpovedať Známka: 0.8 Hodnotiť:
 

Ja poprosím o transparentnosť - ako vieme že to nejaký nerdi na univerzite nezneužívajú na ťažbu kryptomeny? Ako tomu môžme dôverovať ?
Odpovedať Známka: -0.6 Hodnotiť:
 

nikto ta nenuti si to nainstalovat, tak co drzkujes.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Zase rovno do diskusie, vsak?

Koľkonásobne sa presne výkon v posledných týždňoch zvýšil nie je jasné, keď štatistiky v poslednom období neboli prístupné.
Odpovedať Známka: 7.1 Hodnotiť:
 

biologicka vojna uz zacala naco idu nakupovat f16 ??? to iba podporia vyvoj este vätsieho svinstva ako covid-19
Odpovedať Známka: -2.2 Hodnotiť:
 

Hádam si ňemislíš že čokoľvek vipusťia von bez testovaňia!
Toto je iba slabí odvar koňečného produktu..
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Prosim aj u Vas o vymenu odvarov a produktov...
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

Biologická zbraň, ktorá zabíja masovo v Rusku, Číne, Západnej Európe, Izraeli, Iráne, SAE aj v USA? A kto ju vyvinul? Nahnevaní Inuiti? Pomstychtiví Aborigíni?
Odpovedať Známka: 8.2 Hodnotiť:
 

nasrate njetopjere
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

údené netopiere
Odpovedať Hodnotiť:
 

"zahnany pes do kuta..." (citacia) - liliputyn , ci LGBT psychopat v CIA / wallstreet ma pred padom, treba vyhovorku.
Sikovny sikmoki sudruhovia, uz nie raz boli ochotny tyrat vlastnych pre svoje ideologie.

Narok na pomstu ma skutocne vela skupin vo svete, to je pravda.

Je viacero scenarov::

1 / nahoda - exoticke zvery na jednom trhu -> mutacia

2 / babraci v laboratoriu, hrajkajuci sa -> pamatame
Chernobyl?

3/ umyselny kamuflovany utok/test bio-zbrane

Je take tazke si dnes predstavit, ze si vyrobis robotickeho komara (nanometre) a posles na misiu aj s testom...

Aj v "demokratickych" statoch (USA/EU) je vojensky/polovojensky stav...


Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Cim chcem povedat, "WHO KNOWS"

Neaky skryty pan/pani , kult ...

Svet by sa mal v prvom rade zamerat na bezpecnost => najbezpecnejsie je ked je co najviac ludi aspon spokojnych - co niesu, niekto by argumentoval, ze ludia budu vzdy nespokojny a s tym by som aj suhlasil no svet nieje bipolarny a aj nespokojnost ma svoju mieru.

Na zaciatok by bolo dobre nesrat ludi prilis, ked uz zatial vacsina populacie nevie nesrat vsetkych , tak nech ich sere len tak troska a vyhne sa extremom...

RIESENIE: PLNA Automatizacia (aspon zakl. statkov) a VR (virtualna realita) ako nakladovo najefektivnejsie riesenie ludskej nasranosti (resp. jej zmiernenie na unosnu mieru)

Ahh, pamatame na japonske metro v 95? Nahradte to niecim modernejsim...
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

..ten nosaty, stary pan bezvladne, takmer nehybne sediaci v koleckovem kresle (voziku), v sere tichej, tajnej a tajomnej miestnosti s velkymi, vysokymi cervenymi zavesmi, tlmene osvetlenej iba svetlom zo zelenej, secesnej stolnej lampy, ktora ho ale osvetlovala len odzadu, od chrbta, takze do tvare mu vobec nebolo vidno..
(..a kdovie, aka bola jeho skutocna podoba!)

..aj saam Soros je 1 z jeho najlepsich sluzobnikov - ucnov..
Odpovedať Hodnotiť:
 

od idealnej biologickej zbrane to ma daleko ... mortalita 3 percenta, neprezije pri teplote nad 25 stupnov, inkubacna doba na kratku vojnu privysoka, na uplnu anihilaciu zasa nizka
Odpovedať Známka: 2.5 Hodnotiť:
 

Ani Mengele ale nepripravoval genocídu nejakej rasy tak priekazne filantropickými dôvodmi jej bránením vo vyvíjaní si prirodzenej imunity.
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

Ale si všimni, že určitý účel to plní, môžeš spraviť odvetné opatrenia a každého označiť za teroristu - keď chceš. Ak máš médiá, môžeš zverejniť že sú nakazené milióny. A či je to pravda? Ak mestá obkľúčia vojaci, to či je to s tou pandémiou pravda už najskôr prvotná starosť obyvateľa paneláku nebude... Ani 9/11 neboli žiadni teroristi a popolom ľahli Irak, Afganistan, Líbia, zapálili aj Sýriu a horeli aj ďalšie nepohodlné režimy. Teraz môžu horieť všetci nepohodlní jednotlivci - a zvlášť tí z bežných ľudí, ktorí tvrdili, že ľudí je veľa! Ale boháčom ako Bill Gates sa zdalo, že ľudí je veľa a začal im to vtĺkať do hláv. Potom nejakí blbečkovia začali ako papagáji hovoriť: "Ľudí je veľa!" a hovorili to aj deti. A počet ľudí na Zemi chcú zrejme naozaj zredukovať. Vírus poslúži ako zámienka a ešte to môžu rýchlo nejakú dobrotu rozprášiť z lietadiel a budeme tu mať zrazu vírusov tritisíc, alebo pribudne obrovský počet prípadov korony a bude tu chaos ako hovädo.
Odpovedať Známka: -4.3 Hodnotiť:
 

Sam by som to nenapisal lepsie :)

Ako som uz napisal v predchadzajucom rispevku:

Aj v "demokratickych" statoch (USA/EU) je "zrazu" vojensky/polovojensky stav...


Odpovedať Hodnotiť:
 

A musi ist vzdy o ubytok obyvatelstva? Co ak to ma iny vyznam?

Odkial mas ze neprezije teplotu 25deg?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Od priateľky...
Odpovedať Hodnotiť:
 

https://BOINC.BakerLab.org/
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Mám to pustené už viac ako dva týždne a iba raz tam čosi písalo o Corone. Včul tam už niekoľko hodín vôbec nič nepíše a počíta a počíta...
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

nenastavuj si tam ziadnu chorobu, to ti da automaticky vtedy koronu
Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

Nikto nič nenastavuje...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Tam si netreba nastavovat ziadnu chorobu, vtedy to da automaticky koronu.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Bude bitcoin halving o 50 dni tak počítate nerdom v mining super poole
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

No pekne lenze nemaju co pocitat. Vid komentar vyssie.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

rosetta@home je open projekt takže ak vymodelujú proteín na výrobu lieku dajú to všetkým farmakologickým firmám, školám aj jednotlivcom. Naopak folding@home je fake rosetta a ak im aj niečo vypočítate zostane to majetkom americkej univerzity. Neopravujte ma ak sa mýlim.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

https://sk.wikipedia.org/wiki/Rosetta@home
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Svet: konečne porazí covid-19
Huawei: Predstavujeme vám Covid-19 PRO
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

Za mna sklamanie..

FAH ma otrasny GUI a celkovo project management je tragedia.

Zlaty BOINC - ratam tieto veci od 99teho, ale FAH je mega sracka a amaterizmus. Velka kampan vsade zapojte sa, pomozte.. pripojil som 4 compy, samozrejme pod team boinc.sk a sem tam dostanem WU.. statistiky furt nedostupne, alebo hovno hovoriace. Komunikacna uroven teamu, bod mrazu. smutne.

ale ano, som zapojeny, snad to pomoze.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Suhlas, ja som to kvoli tomu po 24 hod rovno zase odinstaloval, za cely cas vypocitalo 2 WU a ked neboli k dispozicii ziadne WU tak to webui sa neustare refreshovalo jak sproste. Cela aplikacia fakt otras, na to ze to uz tolke roky akoze zdokonaluju.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Bohuzial to nefunguje. Nainstaloval som iba klienta a nic nestahuje. Control sa nainstalovat neda.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Cesnak a zázvor nič nepokazia.Žiaľ nie sú vhodné pre každého!Začať s malým množstvom!(bacha-na prázdny žalúdok ,môže to brutálne štípať!Dostatok spánku a duševnej pohody,zachovať si optimizmus,uv svetlo -slnko zabíja patogény.Čerstvý vzduch-nie studený!.
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

Diazepam.Multivitamín,zelenina,pohyb.Žiadny alkohol !!!-vypína imunitný systém.Zistite si vašu krvnú skupinu!Všetko dezinfikovať,bleach je ideálny.Čokoľvek s chlórom.Veľa svetla-potláča depresie.Určite tieto veci už všetci viete,ale pre istotu...Keď máte známeho dobrého lekára-dajte si poradiť!Ja by som zaviedol povinne lítium,alebo prášky na spanie,ale veeeeľmi opatrne.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Ano, vsetko masovo dezinfikuj a ostanu ti v celom byte len rezistentne virusy a bakterie, ktore nebude mat co zredukovat a zomries napriklad na zlateho streptokoka, ale aspon nebudes v korona statistike...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Pise o bleach, cize bielidle. Rezistencia bakterii ako zlaty streptokok na chlornan? Ty sa extremne nerozumiest tomu co pises. Stalo by za zvazenie nevyjadrovat sa k veciam, o ktorych mas nulove vedomosti.
Odpovedať Hodnotiť:
 

No tak to zas pozor. Rezistencia moze naozaj vzniknut aj voci agresivnym chemickym latkam nie len voci antibiotikam, aj ked je to nepravdepodobne resp. take bakterie maju potom rozne obmedzenia a su slabsie.
Odpovedať Hodnotiť:
 

asi si to predstavujes ako ked sa kupes v harmancekovom caji... bateria nema sancu ked jej rozlozis bunkovu stenu, tak isto virus...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Chcem vám pomôcť,debili :) Ale,kto chce kam...
Odpovedať Hodnotiť:
 

ako žiadny alkohol??? A štamperlíček na ráno, pivko poobede a večer pohár červeného???
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Ked nechces alkohol daj si predsa vino :)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Iste nedopatrením si prehliadol vínko v mojom jedálničku...

"Vedci na celom svete intenzívne hľadajú účinný liek proti koronavírusu. A ich pozornosť zaujala aj jedna veľmi zaujímavá chemická zlúčenina, ktorá by mohla byť liekom proti vírusom. Volá sa TAXIFOLÍN a neuveríte, kde všade sa vyskytuje - v červenom víne, zelenom čaji a dokonca aj v čokoláde."

ale s tým zeleným čajom to nepreháňať!
Odpovedať Hodnotiť:
 

Nepriehliadol, len opakovanie je matka mudrosti :)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Za každú cenu si šetrite svoj imunitný systém-čas prestať fajčiť.Tuhí fajčiari-fajčiť každý deň o jednu menej!Nešportujte do zlyhania!Pomalá chôdza,alebo ranná rozcvička!
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Teraz je vhodna doba objednat si Cosmodisk a kolenne pasy dr. Levina.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Ranna rozcvicka prstokladu v DSL diskusii staci ?
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár