neprihlásený Utorok, 14. júla 2020, dnes má meniny Kamil
Telekom pridal zaujímavú dátovú možnosť, preniesť desiatky až stovky GB za 3 eurá

Značky: Slovak Telekommobilní operátoripripojenie

DSL.sk, 7.5.2020


Telekomunikačný operátor Slovak Telekom okrem uvedenia nových mobilných paušálov T prepracoval aj svoju ponuku doplnkových dátových balíčkov pre paušály a zjednotil ju pre všetky paušály.

V rámci tejto zmeny pribudla aj zaujímavá možnosť pre zákazníkov, ktorí jednorazovo bez ďalších záväzkov potrebujú preniesť väčší objem dát a nachádzajú sa v pokrytí s dostatočne rýchlou konfiguráciou mobilnej siete Telekomu.

Po zmene je totiž Neobmedzený denný balíček umožňujúci prenášať dáta neobmedzene po dobu 24 hodín od aktivácie k dispozícii aj pre zákazníkov paušálu Bez záväzkov, pri ktorom zákazník neplatí žiadny pevný mesačný poplatok. Doteraz to tak nebolo a balíček bol k dispozícii len pre paušály Happy a Áno s pravidelným mesačným poplatkom. Balíček navyše zlacnil z 5 na 3 eurá.

V máji je ale k dispozícii pre zákazníkov ešte stále možnosť aktivovať si balík Nekonečná dáta s 1000 GB dát bez ďalšieho poplatku. Oproti predchádzajúcim mesiacom si je možné tento balík aktivovať len dodnes. Práve zákazníci Bez záväzkov by si pri zámere ponuku využiť mali dať ale pozor, aby si balík naozaj úspešne aktivovali. Ak totiž budú prenášať väčšie množstvo dát v skutočnosti bez aktivovaného balíka, štandardná cena pre dáta v tomto balíku je 10 centov za MB.

Nižšia cena balíčka Neobmedzený denný balíček 3 eurá sa týka všetkých paušálov. Pre zákazníkov v skupine Magenta 1 si je cez portál Magenta 1 možné balíček kúpiť ešte za nižšiu cenu, 2 eurá.

Druhou výraznou zmenou prešla ponuka mesačných dátových balíčkov, ktoré je možné využiť pre zvýšenie objemu zahrnutých dát. Kým doteraz bola možnosť troch balíčkov 100 MB, 500 MB a 1 GB, po novom je to už len 1 GB za výrazne nižšiu cenu ako doteraz, 3 eurá oproti 6 eurám. To sa týka aj paušálu Bez záväzkov, pre ktorý bola doteraz k dispozícii len možnosť 100 alebo 500 MB.

Pri dennom 1 GB balíčku k zmene neprišlo a ten naďalej stojí 1.5 eur, pričom aj tento je dostupný aj pre Bez záväzkov.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Operátori majú štátu hlásiť prichádzajúcich z nebezpečných koronavírusových krajín, zákon je opäť široký
Prvý trailer animovaného Star Trek seriálu
Huawei v Česku nahradí Google Seznamom
Prichádzajúce Intel grafiky majú hardvérové dekódovanie AV1
Štart Starlink satelitov s tienidlami tretíkrát odložený, opäť nie pre počasie
Pre americké nepokoje mení softvérovú terminológiu aj Linux
Apple odporúča nezatvárať MacBooky s krytkou webkamery
Ďalšie Intel CPU údajne s netypickými 8 jadrami a 12 vláknami
Android 10 sa podľa Google presadil najrýchlejšie
Alza dostala za zavádzajúcu reklamu miliónovú pokutu, v Maďarsku


Diskusia:
                               
 

To su zlodeji. 4ka ma denny net na 1GB za 1 euro.
Odpovedať Známka: -4.2 Hodnotiť:
 

Chybicka se vloudila - je to 10GB za 1 Euro na den.
Odpovedať Známka: 4.0 Hodnotiť:
 

Hej dik ;)
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

a siet dostupnu na 5 miestach v republike...
Odpovedať Známka: 2.1 Hodnotiť:
 

deveť
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

ogangutan má 9 btsiek?
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

Tak asi byvam a cestujem v nich ale nebol som este v romskej osade.
Odpovedať Známka: 2.5 Hodnotiť:
 

Nech sa páči, ak si v pokrytí, užívaj, my ostatní dáme radšej tých pár drobných operátorovi, kde aj reálne mame možnosť využiť to, za čo zaplatíme.
Odpovedať Známka: 1.1 Hodnotiť:
 

Ako už povedal Ježiš Kristus obmedzení budú neobmedzení a neobmedzení budú obmedzení. Preto vy neobmedzení poriadne nekonečňujte !
Odpovedať Známka: 3.6 Hodnotiť:
 

Vychádzajúc z faktov, že tie linky ostali napriek oduševnelej snahe 13-ich bojovníkov nevyužité, i keď boli zadarmo, ide spoplatnením o priekazne odvážny ťah.
Odpovedať Známka: 0.9 Hodnotiť:
 

Je to podľa hesla: "Nemôžme si dovoliť lacné veci." Heslo sa vžilo, občania, až na 13 notorických rebelov, sa s ním stotožnili a vyžadujú si určitú cenu, ktorá sa im zdá primeraná.
Odpovedať Známka: 7.8 Hodnotiť:
 

Keď si aktivujem 1GB balíček pre paušál Bez záväzkov, po presurfovaní idem pomaly alebo vôbec?
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

tipol by som ze po presurfovani platis 10 centov za MB
Odpovedať Známka: 8.0 Hodnotiť:
 

Stat mal radsej pripojit kazdu MS, ZS, SS v jednotlivych obciach pokryt prostrednictvom Sanet siete a poskytnut z toho bodu konektivitu pre lokalnych operatorov - zarobil by aj stat, aj operatori a nikto nemusel prenasat gigabajtiky za 3 eura do dalsieho mesiaca. Splnil by sa ciel pripojit do 2121(ano, v tom roku je to realne, nepomylil som sa) pripojit dediny aspon 30mbps a vsetci by boli vyskereni. Takto to bude dlhsie, drahsie a na hovno... skratka standardka v tejto riti zvanej stred europy.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Ale ved s ohladom na statnu garanciu dostupnosti vzdelanía by taky lokalni operatori zakaznikom mohli nasledne zmluvne garantovat akurat nulovu rychlost pri 0% dostupnosti, co mozu predsa priekazne i bez konektivity.
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

Perfektny krok. Ludia budu mat viac dat a vyuziju aj viac mojich sluzieb. Zaroven si za to este priplatia a z toho mam tiez proviziu a nemusim navyse ani prstom pohnut. Vyborna strategia! Podporujem to a podporte to aj vy.
Odpovedať Známka: -2.0 Hodnotiť:
 

Nikde na stranke Slovak Telekom tuto ponuku pre pausal Bez zavazkov nevidim, v cenniku platnom od 1.5.2020 uz vôbec nie...
Odkial cerpal autor tuto informaciu ?
Inak az teraz ked uz je neskoro som sa dozvedel, ze korona balik 1TB dat zadarmo bol do 7.5. k dipozicii aj pre program Bez zavazkov, inými slovan UPLNE zadarmo :-(
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

V mobilnej aplikácii Telekom
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár