neprihlásený Štvrtok, 2. decembra 2021, dnes má meniny Bibiána
Orange dá 8 dní na paušáloch neobmedzené dáta, iba s novou viazanosťou

Značky: Orange

DSL.sk, 20.10.2021


Telekomunikačný operátor Orange dá v rámci novej vianočnej akcie zákazníkom paušálov Go s novou viazanosťou možnosť po obmedzenú dobu využívať 8 dní počas fakturačného obdobia bezplatne neobmedzené dáta.

Vianočná ponuka operátora začína platiť od piatka 22. októbra. Akcia sa tak bude zrejme týkať zákazníkov, ktorí uzatvoria novú zmluvu alebo si predĺžia viazanosť od piatka.

Zákazník si neobmedzené dáta v daný deň bude môcť aktivovať v zákazníckej zóne na webe operátora, platia do konca kalendárneho dňa. Aktivovať si ich je možné v jednom fakturačnom období 8-krát.

Služba s označením #dnesdatujem bude pre zákazníkov paušálov Go 15 a 20 a Go Data 15 a 20 k dispozícii bezplatne po dobu 6 mesiacov, pre zákazníkov Go 30, 40 a 65 a Go Data 30 po dobu 24 mesiacov.

V rámci vianočnej akcie Orange tiež zákazníkom využívajúcim službu Navzájom zadarmo umožní zdvojnásobiť množstvo predplatených dát po dobu 3 mesiacov. Zákazníci s kartou Prima a paušálmi Go 1 a 15 získajú na túto dobu 1 GB dát mesačne, zákazníkom s neobmedzenými dátami sa zvýši FUP z 1000 GB na 2000 GB.

Ponuku si je potrebné aktivovať tiež v zákazníckej zóne. Zákazníci, ktorí si svoj paušál spoja s inou službou v balíku Love, získajú dvojnásobok dát na 24 mesiacov.

Pri pevnom internetovom pripojení objednanom vo vianočnej akcii je inštalácia bez inštalačných a aktivačných poplatkov a zároveň zákazník získa mesačnú zľavu na 21 mesiacov vo výške 1 euro v prípade Home Basic a 3.5 eur v prípade Home Optimal. Ak si zákazník spojí pripojenie s hlasovým paušálom do balíka Love, môže získať ďalšie zľavy.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Western Digital zrejme začne v HDD používať desať platní
Vydaná beta verzia LibreOffice 7.3
Sprístupnená tretia séria sci-fi Lost in Space
Amazon si vyvinul a nasadil tretiu generáciu ARM procesorov
Orange začal poskytovať 5G sieť v druhej bratislavskej časti
Skylink ďalej zhoršuje ponuku športu, po výzve Joj zablokoval dokonca ČT Sport
Telekom výraznejšie rozšíril pokrytie optiky
V Česku dnes skončia mobilné 3G siete
NASA zapla ďalší prístroj na Hubblovom teleskope
Štát chce postaviť v Jaslovských Bohuniciach veľkú slnečnú elektráreň


Diskusia:
                               
 

Nezáujem.
Odpovedať Známka: 6.2 Hodnotiť:
 

Neobmedzený záujem!
Odpovedať Známka: 8.8 Hodnotiť:
 

Nezaujem o Orange je obmedzeny a akcia konci o 10 dni.
Odpovedať Známka: 7.8 Hodnotiť:
 

Za týchto podmienok určite nie, ale keby mi na osem dní do mesiaca podľa vlastného výberu dali dáta zadarmo... ba popravde by stačili aj tri.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

To ja zas priekazne pravdu mať nemusím, keď viem, aká je.
Odpovedať Známka: 5.4 Hodnotiť:
 

Nemachruj, keby ti ponúkli extra dáta podľa počtu dávok vakcíny ktoré do seba necháš napchať, to by si si išiel nohy dolámať aby si dostal najviac.
Odpovedať Známka: 8.3 Hodnotiť:
 

Podľa prieskumu Orange zistil,že nový zákazník si priekazne za osem dní dokáže stiahnuť celý internet do mobilu. Starému zákazníkovi je toto zbytočné, lebo ten už internet stiahnutý má.
Odpovedať Známka: 7.8 Hodnotiť:
 

Preferujem šestonedelie.
Odpovedať Známka: -4.0 Hodnotiť:
 

A aspon tusis, co to je?
Odpovedať Známka: 2.0 Hodnotiť:
 

Predsa, za šesťsto euro nedelá ;)
Odpovedať Známka: 6.9 Hodnotiť:
 

Do Globtelu som sa dal jarne zmobilizovať v 1998. Doteraz používam rovnaké číslo. Hneď ako to bolo možné, číslo som si preniesol inde. Nikdy som prenos od Orangeu neoľutoval :)
Odpovedať Známka: 5.7 Hodnotiť:
 

Ericsson GA628 za korunu, jednoriadkový, vymeniteľný červený a modrý panel okolo klávesnice. :-) CLIP bol luxusná služba za príplatok.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Je mi tých nových zákazníkov ľúto, pretože čoskoro zistia na vlastnej koži, čo to znamená skratka FUP maličkými písmenkami pod obrovským nadpisom "Orange dá neobmedzené dáta" ;)


Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Tak nas skus poucit - ake je FUP pre sluzbu #dnesdatujem ?
Odpovedať Známka: -1.4 Hodnotiť:
 

mne ide net od orange stale, sice len dakych 128kb, ale neuctuju mi za to nic. Neviem ci to tak ma byt, alebo som chybou v matrixe...
Odpovedať Známka: 2.0 Hodnotiť:
 

Zase sa predviedli :-) milostivo ponúkajú tzv. neobmedzené dáta ako nejakú novinku a pritom iní toto pokúkajú už niekoľko rokov a určite lacnejšie.
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár