neprihlásený Streda, 28. februára 2024, dnes má meniny Zlatica
Začala štvrtá séria animovaného Star Trek seriálu

Značky: sci-fiTV

DSL.sk, 8.9.2023


Prvými dvomi časťami odštartovala včera štvrtá séria animovaného Star Trek seriálu Star Trek: Lower Decks.

Sprístupňovaná je na službe Paramount+ a bude mať desať častí.

Seriál je o podpornej posádke na lodi U.S.S. Cerritos. Seriál začal v roku 2020 a odvtedy sa každý rok vysielala jedna séria. Seriál už bol predĺžený a bude mať aj piatu sériu.

V posledných rokoch bolo vysielaných a pripravuje sa viacero Star Trek seriálov. Star Trek: Discovery, ktorý bol prvým Star Trek seriálom po 12-ročnej prestávke po ukončení vysielania Star Trek: Enterprise, má za sebou štyri série. Seriál skončí piatou sériou v budúcom roku.

Seriál Star Trek: Picard skončil tento rok treťou sériou.

Minulý rok prišiel nový seriál Star Trek: Strange New Worlds, už má za sebou dve série a bude mať minimálne aj tretiu sériu. Seriál je o lodi U.S.S. Enterprise v dekáde pred príchodom kapitána Kirka, na rozdiel od Star Trek: Discovery a Star Trek: Picard sa štýlom a typom deju vrátil ku klasickým Star Trek seriálom.


Trailer štvrtej série Star Trek: Lower Decks (video: Paramount+)Tento rok bol oznámený ďalší nový seriál Star Trek: Starfleet Academy.

Skupina ViacomCBS v minulosti ohlásila aj ďalší hraný seriál, v ktorom mala hlavnú úlohu pokračujúc vo svojej postave z Discovery hrať Michelle Yeohová a pre ktorý sa predpokladal názov Star Trek: Section 31. Seriál nakoniec nevznikne a natočený bude namiesto neho film s takýmto názvom.

Okrem Star Trek: Lower Decks bol uvedený aj ďalší animovaný seriál pre mladších divákov, Star Trek: Prodigy, ktorý má za sebou prvú sériu.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Spustená výroba rýchlejšej rýchlej HBM pamäte
Orange má výpadok 4G siete, zákazníci bez 5G sú tak odkázaní na 2G
Telekom má zrejme problém s 1000 GB balíčkom, užívateľom účtuje aj denný balíček - aktualizácia 1
Windows 11 sa bude aktualizovať bez potreby reštartu
Apple zrušila vývoj samojazdiaceho elektromobilu
Vydaný nový Tails 6.0
Vo vlakoch do Prahy sa výrazne zlepší WiFi
Digi TV zdražuje, najmä pri káblovej TV
Intel tento rok uvedie procesor až s 288 jadrami
Ministerstvo školstva chce údajne zakázať v školách mobily


Diskusia:
                               
 

Zišiel by sa stručný obsah série, nestíham sledovať.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Zrejme by to bolo odsúdeniahodné za porušovania niekoľkých copyrightov, onedlho sa o tom ani len na ulici nebude môcť priekazne šepkať. Možno niekomu znejem paranoidne no tak nejak k tomu smerujeme ak nie v blízkej, pák vzdialenej budúcnosti. Boli časy keď si v triede kričal buzerant koľko ti hŕdlo ráčilo a celkové znenie vtipu rozosmialo aj prdagóga, dnes ani blesky na výtvarnej nemôžeš kresliť. A ešte sa tu k tomu niektorí velice chápavo vyjadrujú že to tak proste musí byť a je to správne, lol tak keď je im syntetický život milý, nech sa im páči.
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

Dalsi zo serialov pre ludi ako se tu vsetci,co pisete do tychto diskusii a mrhaju svojim casom.Jedna vynimka tu je medzi Vami.Ja nebudem pozerat tento serial a ani tu nepisem,ked neratam tento prispevok. (smiech)
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár