neprihlásený Utorok, 21. mája 2024, dnes má meniny Zina
Internetová TV od Skylinku sa dá sledovať už iba na 2 zariadeniach

Značky: Skylink

DSL.sk, 6.10.2023


Najpopulárnejšia televízna služba na Slovensku Skylink výrazne zmenila podmienky sledovania svojej internetovej televízie Live TV, keď po novom je službu možné naraz sledovať len na dvoch zariadeniach.

Na zmenu upozornil DSL.sk čitateľ, za tip ďakujeme. Podľa zdrojov DSL.sk k zmene prišlo zrejme od pondelka 2. októbra.

Live TV automaticky získavajú zákazníci satelitnej TV od Skylinku, zakúpiť sa dá aj samostatne.

Doteraz sa účet služby dal používať na štyroch zariadeniach, pričom služba sa súčasne dala sledovať tiež na štyroch zariadeniach. Výnimkou boli iba programy Canal+ Sport a Canal+ Action, ktorých sledovanie bolo obmedzené na dve zariadenia súčasne.

Po aktuálnej zmene je účet možné využívať síce na piatich zariadeniach, súčasne je službu možné sledovať ale už celkovo iba na dvoch zariadeniach. Cenník pritom zrejme neobsahuje žiadnu možnosť ako si tento počet zvýšiť.

Limit na sledovanie TV iba na dvoch zariadeniach naraz môže byť v prípade niektorých domácností obmedzujúci a nedostatočný. U prevádzkovateľa zisťujeme, prečo zaviedol takýto limit a či bude ponúkať nejakú možnosť si ho zvýšiť.

Napríklad dvaja najväčší telekomunikační operátori podporujú pri svojej internetovej TV vyšší limit. V prípade Slovak Telekomu jeho TV služba Magio síce v základe podporuje sledovanie tiež iba na dvoch zariadeniach súčasne, za 2 eurá mesačne si je možné zvýšiť limit o jedno zariadenie a za ďalšie 3 eurá ešte o jedno zariadenia. TV služba Orangu sa dá sledovať na troch zariadeniach súčasne, z toho maximálne na jednom set-top-boxe.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Intel už vyrába novú generáciu CPU, uvedie ju v treťom štvrťroku
Na iPhonoch sa začali objavovať staré zmazané fotky, podľa Apple to spôsobilo poškodenie databázy
Windows 11 pridal podporu vytvárania 7-Zip a ďalších formátov archívov
ARM razantne vstupuje do PC iných ako Apple
Android 15 predĺži výdrž smartfónov na batériu


inzerciaDiskusia:
                               
 

Zaujalo ma "Najpopulárnejšia televízna služba.." neverím.
Odpovedať Známka: 7.5 Hodnotiť:
 

Kazdy ju má zdielanú.
U mňa je oblubenejsia cinska iptv je tam aj narkoza a hnojka zadarmo.
Odpovedať Známka: 7.8 Hodnotiť:
 

Podaj info pls.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

typicky lovak, vsetko chce zadarmo. ked je to hnoj preco to pozeras? volici zmerohlasu podobne ospravedlnuju kradnutie, vsak vsetci kradneme a este sa s tym pochvali a na policii odmieta vypovedat aby potom pri rozsudku podal staznost ze sa nemohol vyjadrit ;-)
Odpovedať Známka: -6.9 Hodnotiť:
 

Na svojich weboch má JOJ a Markíza svoje kanály zadarmo. Prečo by ich mal niekto platiť cez IPTV? Čo som šiši?
Odpovedať Známka: 8.2 Hodnotiť:
 

daj link na ICH web kde je ONLINE kanal zadarmo... nie offline vybraných relácii
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

JOJ: https://live.joj.sk
Markíza: https://www.markiza.sk/live/1-markiza (treba sa bezplatne zaregistrovať a prihlásiť)
Existuje aj LIVE pre RTVS: https://www.rtvs.sk/televizia/live-1
Ale aj pre TA3: https://www.ta3.com/live
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Kedy bolo co zadarmo? Mne je luto ze volby nevyhrali libtardi a chudacik teraz ti nezlegalizuju tvoje 3g bieleho.
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

Máš priekazne na mysli špáradlá? Lól!
Odpovedať Známka: -4.3 Hodnotiť:
 

Vidis to uplne zle. Pravy slovak tieto opdady nepozera, mozno az na televizne noviny. Pravy slovak najde jednotny zdroj aj inych televiznych stanic, ktore sa u nas nevysielaju a cez webTV nefunguju vdaka blokacii na dany region a sucasne aj zname IP adresy VPN poskytovatelov su blokovane.

Druha strana mince: Skylink sluboval karty bez obmedzenej platnosti a bez poplatkov. Potom spoplatnil sluzbu mesacne ci rocne tym, ze si vymyslel servisny poplatok. Teraz je to vo forme zakladneho balika.
Vo vysledky je uplne jedno, za co platis, ak platis. Podobne to je s danami statu. Nech sivezmu rovno 65% prijmu ludi a nevymyslaju kvazi ferove zdanenie :).
Odpovedať Hodnotiť:
 

Jój ty si priekazne kvalitne dzignutý na karbid, veď si plať a tíško s kľudom záviď. To že si dobrovoľne pod papučou industrialisticky-technokratickým veľmociam je nám jasné, len sa nesnaž so sebou potopiť free thinkerov.
Nemáš páru koľko peňazí sa dá ušetriť a už vôbec nie o tom že je to celé legálne a prístupné. A prečo sa pýtaš? Lebo ústava, a tí čo sú debilný nech si platia. Takže ešte raz, čo teba kurva trápi že je niekto rád s tým čo má k spokojnosti zadarmo? Se daj vyšetriť magore.
Odpovedať Známka: -2.5 Hodnotiť:
 

Idealny zakaznik plati a nepozerá. Takže sa ani nesťažuje. Zvyšenie ceny si ani nevsimne, lebo povolil automatické platby z karty.
Odpovedať Známka: 8.9 Hodnotiť:
 

Sockari sa biju za pravo platit mincami
Odpovedať Známka: -10.0 Hodnotiť:
 

Ja poznám par ludi čo má max počet kanálov, cez 300. A pekne si za to mesiac čo mesiac priplácajú, pritom pevne verím že je tam x kanálov čo za celý rok, mesiace či týždne ani raz neboli u žiadneho z nich zhliadnuté. Ale držia tie ovládače a machrujú, každý jeden z nich, pritom majú jednu telku a dve oči. Keby tie telky boli aj dve, je mi to tam, ďaleko u chameleónovej prdele. Zvláštna je ale ich charakteristická jednovaječná podobnosť aj keď nie sú vzájomne príbuzní či známy.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

ja mam okolo 200, pozeram zopar, ale tu telku mam k internetu, takze je mi to fuk. To, co pozeram mam v oblubenych (cca 20 programov) a ostatne neriesim.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Lenže v niektorých vyspelých demokratických krajinách si občan nemôže dovoliť akceptovať balík 200 kanálov, ak si nie je ochotný kúpiť i auto s tridsiatimi asistentami, z ktorých ďeveď až tridsať nepotrebuje, nakoľko by jeho hlboký vnútorný nesúhlas s diskrimináciou obchodníkov určitých trhových segmentov viedol ku psychickým poruchám osobnosti, čo priekazne koliduje s ústavnou povinnosťou starostlivosti o vlastné zdravie.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Aspoň s tým nemachruješ pri každej návšteve priekazne natoľko, až si vlastne zabudol že si sa danej osobe už raz pochválil. Niektorí sú holt len zato aby žiarili, keď aj sami sebe lol
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ja poznám par ludi čo má max počet kanálov, cez 300. A pekne si za to mesiac čo mesiac priplácajú, pritom pevne verím že je tam x kanálov čo za celý rok, mesiace či týždne ani raz neboli u žiadneho z nich zhliadnuté. Ale držia tie ovládače a machrujú, každý jeden z nich, pritom majú jednu telku a dve oči. Keby tie telky boli aj dve, je mi to tam, ďaleko u chameleónovej prdele. Zvláštna je ale ich charakteristická jednovaječná podobnosť aj keď nie sú vzájomne príbuzní či známy.
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Konkrétne na tomto a ešte priekazne na hentom.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

sa nedá sledovať ani na jednom, kua!
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Čiže teraz je najlepší čas predplatiť sa.
Odpovedať Hodnotiť:
 

nepomohlo by zmenit na TV vsade rovnaku MAC adresu? :D

nemam skylink neviem potvrdit ani vyvratit...
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Ten kto vie meniť MAC adresu pozerá to čo chce a kedy chce bez reklám. Skylink je mu u prdele.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Kto je ten čítateľ dsl.sk čo nabonzoval skylink, nech sa priekazne prihlási, chcel by som mu totižto poslať kvety. Nie že by to zmenilo čokoľvek na fakte že má u mňa skylink záujem jedine tak u prdele ale predsa.
Nechápem prečo vôbec robia obmedzenia keďže satelit monotónne vysiela bez okolkov či je naň napojených milión klientov alebo trilión, môže mu to byť jedno, nezhorí čo sa v prípade iptv serv a záťaže internetov už povedať nedá takže naozaj skylink, wtf? Maximalizovať predaj stb + lnb, kartičké čoby zákazník platil extra mesiac čo mesiac?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Skylink sa rozhodol predávať tovar ako čipsy veľký balík s minimálnym obsahom tovaru. ale za tie isté peniaze.Dnes aj cukríky nekúpite v pôvodnej hmotnosti ale menej už za vyššiu cenu.
Odpovedať Hodnotiť:
 

A este k tomu by som aj spotrebnu dan pridal k tym cukrikom a sladenym vodam a ubral z paliva...
Odpovedať Hodnotiť:
 

ze oni primárne žijú z predaja st boxov .hahaha
Odpovedať Hodnotiť:
 

Priekazne špecificky, bejvávalo.
A potom sa tie korporačné prasce divia a bojujú proti tým čo sa nedajú okrádať spôsobom že zážitok znepríjemnia svojím, ešte stálym zákazníkom. Lepší self destruct ťah ich napadnúť ale nemohol. Ruce na srdce, kedy bola naposledy u ktoréhokoľvek z nich zmena k lepšiemu?
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár