neprihlásený Piatok, 19. apríla 2024, dnes má meniny Jela
Štátne aplikácie pre koronavírus na konci roka skončia

Značky: štátaplikácie

DSL.sk, 29.11.2023


Štát na konci roka ukončí prevádzku mobilných aplikácií pre certifikáty vydávané v súvislosti s pandémiou koronavírusu.

Dnes to oznámilo ministerstvo zdravotníctva.

K 31. decembru bude ukončená prevádzka aplikácie GreenPass a tiež aplikácií OverPass a OverPass Special.

GreenPass využívali obyvatelia na preukazovanie certifikátov o očkovaní, OverPass a OverPass Special slúžia na overovanie certifikátov. Vzhľadom na ústup pandémie bolo ku koncu júna ale už ukončené vydávanie európskych certifikátov o očkovaní a podľa oznámenia prišlo k výraznému poklesu využívania aplikácií.

Oznámenie neuvádza, čo všetko technicky bude znamenať ukončenie prevádzky aplikácií. Zrejme budú ale stiahnuté z mobilných obchodov a nebudú sa dať nainštalovať.

Už nainštalované aplikácie podľa oznámenia ostávajú dostupné pokiaľ si ich užívateľ neodinštaluje a zrejme GreenPass sa dá a bude dať používať na zobrazenie už nahratých certifikátov. Nahrávanie nových certifikátov už nie je podľa oznámenia možné.

Po očkovaní je naďalej možné získať doklad o očkovaní od zdravotníckeho zariadenia a od NCZI je možné získať národný certifikát o vykonanej vakcinácii.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

V najbližších dňoch bude spustený nový vysielač digitálneho rádia
Seriál Fallout podľa počítačovej hry bude mať pokračovanie
Budúci týždeň budú vydané dve dôležité linuxové distribúcie
Špehovacie satelity SpaceX už snímkujú Zem, s vyšším rozlíšením ako doterajšie
Linux si na PC drží podiel 4%
AI výkon tohtoročnej generácie Intel CPU bude vyšší ako 100 teraops/s
Apple bude mať nový seriál o alternatívnom sovietskom vesmírnom programe, predĺžila For All Mankind
Pôsobivého dvojnohého robota Atlas nahradí úplne nová elektrická verzia
O2 spustilo predaj na diaľku. Namiesto eID sa fotí tvár a občiansky, nedá sa objednať eSIM ani predplatenka
Klon populárnej databázy Redis od Linux Foundation k dispozícii v prvej verzii


Diskusia:
                               
 

Ešte stále ju mám nainštalovanú v mobile.
Idem ju odinštalovať.
Odpovedať Známka: 4.5 Hodnotiť:
 

mudro ropis nat kuronov sme us vichrali a apki us nie su tolesite.

vsetko nailebsie antreiom a ontreiom g dnesnemu svaitku
Odpovedať Známka: -6.9 Hodnotiť:
 

ja nemam smartfon, cize korona sa mi vyhla.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

:D
ale obavam sa, ze dezolat sarkazmus nepostrehne
Odpovedať Známka: 1.4 Hodnotiť:
 

a mozno nechapes, ze to pisal podla inteligenta tvojho typu "dezolat". Haha
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Nemali by ju odpisat ale prepisat aby sledovala pedofilov a podobne individua ....
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ako malých nás očkovali na kiahne, zodrela sa koža a tam máme naveky znamienko. Ale že by som sa mal takými ujovinami chváliť alebo niekde preukazovať?? Celkom šibnutá doba kokovíru. Komu prepína nech sa napchá, ale potom nech si nesťažuje že má kopu nevyspytateľných problémov. Ako sa ľudia k sebe správali, ako hyeny, to nemá obdoby. Ešte včul stoja 3 metre od seba...
Odpovedať Známka: 2.0 Hodnotiť:
 

Máš pravdu! Stop neľudskej hygienokracii! Máme právo na špinu a šírenie chorôb!
Odpovedať Známka: 0.5 Hodnotiť:
 

Stopy ľudskému hyenizmu. A Ty si sa dúfam tiež aspoň 3x nechal pichnúť...
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Chces povedat ze Covid sa nebude sirit ked budu ludia zaockovani?Aj za sociku boli aktivisti co vsetkemu verili co povedala telka.Aj teraz takich mame zodpovednych co by dali aj svojho psa zaockovat od Covidu pretoze tak hlasa telka.A telka neklame predsa.Aj,zase naserem slnickarov-iny nazor ako nazor zodpovednych demokratov a obhajcov slobody slova je nepripustny a volasa HOAX a DEZINFORMACIA.Inac otec jedneho z terajsich obhajcov demokracie aj tu aj v europarlamente donasal STB a tu vyklada ako ho STB prenasledovalo.Staci naist jeho spoluzoakov a tie daju pekne pribehy o vysluchoch aj na policii kvoli rozpravaniu vtipov o rezime.Sranda ze ten clovek teraz haji demokraciu.Fuj hnus
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

ono ale take to "klasicke" ockovanie predsa nie je to iste ako tie niektore korona vakciny, vsakze.. a to ludi dokaze dost miast, lebo nie je vakcina ako vakcina, aj ked sa to vola rovnako ¯\_(ツ)_/¯
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Mrna yebbli šude už, a nie len vakcíny ako hepatitída či chrýpka ale rovnéž do analgetík či anestetík. Papierové masky, výtery napríklad obsahujú najtozickejší sajrajt tvoriaci rakovinky, oxid etylénu ktorý zámerne užili ako sterilizačný materiál a to je správa stará od q1/2022 čiže ak si poslušne nosil masku čo sme razom vymenili s číňanmi za naše čisté, a tiež sa nechal testovať kade tade, nebuď prekvapkaný že sa u tebe časem ale stopro objaví nález v hlave. Nehovoriac o baktériokokoch plátených masiek a nadmernom vdychovaní dusíka. Štúdia preukázala že v časoch kovid boli chorobám najmenej náchylný fajčiari keďže nikotín je naturálne antimikrobiálny a antimykotický a to v každej kvapke krvi. Nehovoriac o pozitívnych vplyvoch na nervovú sústavu v časoch keď iný blúznili ako divý.
Odpovedať Známka: -10.0 Hodnotiť:
 

zabudol si na tie synteticke morgelony, najprv to boli tie. male cervicky co sa krutili aj pri pohlade
Odpovedať Hodnotiť:
 

Škoda tých mandatórnych vakcín v detstve.
Už dávno si mohol mať svätý pokoj. A ľudia s IQ>80 od tvojich výgrckov tiež.
Odpovedať Známka: -2.9 Hodnotiť:
 

To znie zaujimavo. Takze pravda sa meria vyskou IQ. Vedecke prace ohladom rozdelenia IQ v populacii vravia o inom.

Takze, vlastne tu mame podla teba tolko geniov, ze sme najgenialnejsi narod na svete. Uff. Ing., Mudr, takych mame futbalistov, na stavbach makaju zasadne ako pomocnici Judr., Phdr. a kanaly kopu priekazne Csc. Do automotive segmemtu statisticky putuju v drtivej menšine DrSc. Ked nemas titul, nemas rozum.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Len to asi Útvar hodnoty za peniaze podľa zákona nemôže dovoliť, nakoľko pokiaľ je nejaká aplikácia tak spoľahlivá a dôveryhodná, že dokáže nielen zabezpečiť zdravie a život jednotlivca, ale dokonca sa dá na nej postaviť i prežitie celej ľudskej rasy, určite môže len pri nákladoch na premenovanie fungovať minimálne nielen ako priekazne plnohodnotný občiansky preukaz bez potreby čítačky a eID, ale i ako vodičské oprávnenie či kartička do knižnice či na plaváreň.
Odpovedať Známka: -0.9 Hodnotiť:
 

Tsk, tsk, tsk. Nechcú byť nápadný keď prídu s druhou fázou ešte brutalnejšieho vírusu čo sa momentálne kvázi priekazne v číne rozkvitá? Billy jean chuyo gates zas raz predvídal, že tento raz si nasledujúci vírus získa širšiu pozornosť než jeho predchodca. A potmehúcky sa pritom tváril ako buzerant prvostupňového psychotického zkornatenia mozgu. Konšpiračný teorirsti konštatujú, že správy Billa gatesa narážajúce na fatalitu nového vírusu môžu byť reálnou hrozbou biochémie alebo naráža na spustenie likvidačnej frekvencie aktivujúc grafén u očkovaných jedincoch. Každopádne som zvjedav čo za divadlo zas chystajú, len mi akosi dochádzajú organické pukance.
Odpovedať Známka: -0.9 Hodnotiť:
 

To je debil že grafén. To si robil výskum sám na okraji plochej zeme? Lól
Odpovedať Známka: -0.7 Hodnotiť:
 

Buď rád, že tie sprostosti vypisuje vždy pod rovnakým menom.
Odpovedať Známka: 1.7 Hodnotiť:
 

debil si tak akurat ty, a nevzdelany este k tomu. chod si pichnut booster prosim ta.
Odpovedať Známka: -1.7 Hodnotiť:
 

Jednoznačne mojko. Hybaj hladať grafén do vakcín. Kde sa kurva vy retardi kotíte?
Odpovedať Známka: 5.6 Hodnotiť:
 

Oxid grafénu je plynný akoby destilovaný prvok ktorý sa ale po čase pri izbovej teplote zgrupne dokopy a v ampulkách je tak viditeľný voľným okom po x hodinách ako čierna ortuť pod magnetom, ma magnetické a elektrovodivé vlastnosti ako jeho rodič grafit.
Pamätáš sa ako u nás zmizli z očkocentra ampulky? Vieš kde skončili? V utajených laboratóriách členov whitecoat samita eu, doktorov a chemikov v nemecku a Španielsku. Nemeckého laboranta v jednom z jeho živých vysielaní na webe prepadli a uniesli kukláči a čo s ním je bolo aj pol roka po čine, neznáme a dodnes neviem či žije, vlastne to nevie jeho asistentka.
Správa rozboru týchto ampuliek bola pozitívna na grafén čiže minimálne u tej várky sa nejednalo o placebo, bohužiaľ pre teba, teda možno.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Primárne očkovanie kovid malo zástup medzi 20-25% zástup kontaminovaných vijálov, zámerne, nechcú predsa kontaminovať 100%, to už aj dement by pochopil že v očko centrách ľudí doslova zabíjajú. Veď si videl ktorím taká kontaminovaná píchačka lízla žílu, mŕtvosť kŕču vystrenej tuhosti do pár minút, takmer instantný jed. Pokiaľ je to v tele všetko drží pokope a pomaly sa rozpúšťa a vniká do tela. Navyše koaguláciu krvi u očkovaných spôsobuje hadí jed mamby, výsledok čoho je diagnóza známa ako blood clot, vyústi do zablokovania aertry a náhlemu záchvatu myokardu, infarktu, toť spojitosť na tie reklamy ako zabíjajú klobásky a nadmerná záťaž hlavne u atlétov, ale čaká to každého očkovaného ak sa konštantne nedopujú organickými vitamínkami a antioxidantmi, či je k píchačkám kovid známy protiliek, tuším iba v peru alebo niekde tam v južnej amerike vraj úspešne lieči pacientov jediný doktor, aj to ak prídu včas.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ako a čím ich ale lieči som nevydumal, yo no habla espanol. Zato ak si pozrieš videa la quinta columna na yt, pokiaľ tam ešte sú, ich videá majú en titulky a ten text ti snáď konečne vytrie zrak. To ale musíš poriadne pretočiť. Ak si pomyslím že ich mám dnes sledovať od prvého videa 2021 ohľadnom kovid pichačky, rovno sa na to vyseriem. Celé dva roky som sledoval videá na alter médiách venované tejto tématike a poviem ti len toľko, ak si myslíš že je to celé len konšpiračná teória odpoviem len týmto, kiéž by si mal pravdu a bol som za blázna. No keď sa pozriem kolo seba, 9 z 10 susedov je poznačených a to absolútne nesrandujem a nezveličujem. Navyše kopa videí covid.bc, článkov o sads, čili náhlych úmrtiach vrátane detí globálne bez vinníka naznačuje viac ako americký vaers. Nuž tebe neostáva len dúfať že si obišiel tým placebom aj keď ktovie, čo booster to vyššie percento kontaminácie. A to sa nebavíme o efikacií či efektívnosti pichačky. Najprv to malo byť 100% a dva týždne lockdownu, nie?
Odpovedať Hodnotiť:
 

To je tusim na mokry uterak a navstevu specializovaneho lekara.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

ktoreho odporucas?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Na zaciatok urologa.
Odpovedať Hodnotiť:
 

a ako to prebieha?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Strčíš si uterák do zadku a urobíš výter.
Odpovedať Hodnotiť:
 

výter?
Odpovedať Hodnotiť:
 

rýchlo si ju idem nainštalovať kým ešte funguje
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

tak toto ma vobec nepotesilo a treba spisat peticiu za predlzenie zivotnosti tychto najdolezitejsich aplikacii v zivote slovakov :)
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

a znovu vydavat modre knizky
Odpovedať Hodnotiť:
 

Greenpass, teda bude to zelená knižka.
Odpovedať Hodnotiť:
 

To ako sa chovali ludia a stat, policia a pod. k ludom, k akemu dochadzalo obmedzovaniu slobody, ako ludom preplo, ako sa vyfarbilo kto aky je a ako sa nakoniec ukazalo, ze normalnych ludi je potrebne hladat s lupou, som stratil posledne iluzie o ludoch. Nuti ma to vratit sa k starej otazke co sm si v minulosti kladol, maju vsetci ludia trvale vedome o rovnakej urovni a kognitivny rozhlad ako ja ? Alebo su to len zive hlupe stroje ?
Odpovedať Hodnotiť:
 

pozri, drtiva vacsina ludi ma v hlave nasrate. preto je vedatorov tak malo a skurvysynov tak vela. co ine im ostava, nez ojebavat, ked nic poriadne nevedia
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár