| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Backslash
Od: Backslash
|
Pridané:
16.11.2006 10:08
Fakt dobry vykon, gratulujem
|
| |
mr.ch
Od: mr.ch
|
Pridané:
16.11.2006 10:41
takou rychlostou sa ani v mojej pomalej sunke v nutri nesiria informacie :-D
|
| |
M3G
Od: M3G
|
Pridané:
16.11.2006 10:45
:D
|
| |
123
Od: 123
|
Pridané:
16.11.2006 11:56
4000 km? to nie je nejako vela?
|
| |
andy
Od: andy
|
Pridané:
16.11.2006 12:52
no tak z floride az do texasu :)
|
| |
mt_
Od: mt_
|
Pridané:
16.11.2006 13:57
ano 4000km je vela, vzdialenost medzi Houston v Texase a Tampou na Floride je len cosi menej ako 2000km. v Teste islo o "loop" teda uzavrety okruh tam-a-spat. Preto vsade uvadzaju 4000km...
|
| |
lolko
Od: lolko
|
Pridané:
16.11.2006 12:55
100 Gb/s ?? sak to by mi fcuclo cely komp hh
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
16.11.2006 13:19
asi tak
|
| |
ads
Od: ads
|
Pridané:
16.11.2006 14:05
realne to je iba 16GB/s :D to mam za 10 sekund zapratany HDD, vlastne nie, SATA mi ide len 300 MB. Sice nie, SATA sice ide 300MB ale HDD to nestiha zapisovat atk ci tak :D. Takze naco to je dobre? Pokial viem tak chrbticove siete netu taketo rychlosti maju uz dlho. Ibaze tu ide o jedno konkretne spojenie no boze...
|
| |
fiihaa
Od: fiihaa
|
Pridané:
16.11.2006 14:36
machruju nie ? ;)) nech to urobia vzduchom ;))) experti z usa
|
| |
barcode
Od: barcode
|
Pridané:
16.11.2006 16:35
ROFL, tak to sprav ty, ty expert zo slovenska :-)
|
| |
barcode
Od: barcode
|
Pridané:
16.11.2006 16:41
ROFL, tak to sprav ty, ty expert zo slovenska :-)
|
| |
kkt
Od: kkt
|
Pridané:
16.11.2006 18:44
urcite to nie je na domace pouzitie...
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
16.11.2006 19:21
To hej, bolo by zabavne mat doma 100 Gbit/s Ethernet :D
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
16.11.2006 20:34
To hej, bolo by zabavne mat doma 100 Gbit/s Ethernet :D
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
17.11.2006 15:29
to by bolo osieranie autorskych prav v praxi co? :)
|
| |
lub
Od: lub
|
Pridané:
16.11.2006 22:25
drbinkovia, rozmyslajte. sak 10.000 userov pojde na 10Mb/s tak potom to 100Gbit/s ma vyznam....
|
| |
nevyznam sa
Od: nevyznam sa
|
Pridané:
17.11.2006 17:11
nevyznam sa a chcem sa opytat ci aj pri sietovych vodicoch (utp, optika a spol) su na velke vzdialenosti nejake straty
|
| |
danman
Od: danman
|
Pridané:
20.11.2006 16:29
vo vsetkom na velke vzdialenosti su straty, aj v humanitarnej pomoci napr. :P
|