| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
iggi
Od: iggi
|
Pridané:
23.2.2007 10:05
len nech im to pekne zaplatia....
|
| |
rch
Od: rch
|
Pridané:
23.2.2007 12:24
No nech platia, ale nech tiež platia spravodlivo. V sporoch - a najmä patentových - zväčša nebýva len jeden úplne poškodený a len jeden úplne obohatený.
Tie vaše kategorické príspevky všade okolo mi znejú trošku komusnisticky - ako boj proti všeobecnému zlu zosobnenému v MS. Alebo je to imperializmus?
Dobré ráno!
|
| |
Mark
Od: Mark
|
Pridané:
23.2.2007 17:17
Maximalne s tebou suhlasim. Aj mne uz lezu na nervy ako si tu kazde decko rado kopne do MS lebo vidi, ze je to v 'mode'. MS je nieco co sa tlaci vsade, to je proste fakt. Tlaci sa aj do novych veci pre neho nepoznanych. Celkovo pokryva siroku skalu produktov a tak je jasne ze bude vela vela staznosti kedze je toho vela, ale tieto neopravnene kydacky deciek ma uz otravuju.
|
| |
menovec yx sk
Od: menovec yx sk
|
Pridané:
24.2.2007 20:53
co si to hovoril ze nevies surfowat.Mas este nejake keci co nevies ani skateboardovat a ani snowboardovat. Mas nejaky problem hahha
|
| |
Stiff
Od: Stiff
|
Pridané:
25.2.2007 17:47
Nic nove, ved je vseobecne zname, ze Microsoft stale kopiruje od ostatnych, napr. Mac OS X
|
| |
morpheus-sk
Od: morpheus-sk
|
Pridané:
23.2.2007 10:10
len nech platia... furt len vyuzivaju to co niekto iny vymysli a platit sa im nexce
|
| |
KoCi
Od: KoCi
|
Pridané:
23.2.2007 10:16
v konecnom dosledku to aj tak nakoniec zaplatia uzivatelia :)
|
| |
mochy
Od: mochy
|
Pridané:
24.2.2007 11:23
tak to si ma fakt pobavil, myslis tych co kupuju win za mensiu cenu spolu s notebookom alebo tych co to stahuju z torentov?
|
| |
APELIX
Od: APELIX
|
Pridané:
24.2.2007 21:48
JE MI Z VAS NA GRC VY SET FAKT MALE DETI OSRPOSTENE .. JAK KEBY JA SOM BOL VELKY :D aLE DEBILI FURT O MS ZE NECH PLATIA
VIES CO TO JE 1,32 MILIARDY DOLAROV ??-- TA CENA JE ABSOLUTNE NEPRIMERANA .. TO JE V AMERIKA TAK KAZZDY CHUDAK SI CHCE VYSUDIT MILIONY AK NIE MILIARDY AKO V TOMTO PRIPADE .. TO BY MUSEL AJ APPLE ZAPLATIT VSETCI .. ESte SOM AJ VIDEL ZE MICROSOFT VLASNE ZAPALIT ZA TEN PATENT 16ml DOLAROV ESTE V ROKU 1989
|
| |
somo
Od: somo
|
Pridané:
23.2.2007 10:17
no ved prave, zaplatime si to aj tak my...
|
| |
pravda
Od: pravda
|
Pridané:
23.2.2007 10:28
co vam drbe?hadam nie ste taki sprosti a mate kupeny windows.o firmach nehovorim.takze bezny uzivatel to nezaplati jak to tvrdite,pretoze bezny uzivatel ma windows cracknuty! no mudrlanti,mozte sa pustit do mna,a hlasat tu vase bludy.
|
| |
kapor
Od: kapor
|
Pridané:
23.2.2007 10:40
a ked mas firmu a musis ten software kupovat? boha ty si mi ale strasne povrchny clovek. aj ten co ma firmu je bezny clovek a na tie 2 licencie pre panicky v kancloch ktore mu spravuju informacie musi niekto zarobit
|
| |
kapor
Od: kapor
|
Pridané:
23.2.2007 10:41
a ked mas firmu a musis ten software kupovat? boha ty si mi ale strasne povrchny clovek. aj ten co ma firmu je bezny clovek a na tie 2 licencie pre panicky v kancloch ktore mu spravuju informacie musi niekto zarobit
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
23.2.2007 11:29
drbe asi tebe...ako pisal kapor si moooc povrchny... ta firma sice kupy ms, zaplati si to ona... ale koniec koncou to zaplatime zase len mi, pretoze si o to viac navysi cenu sluzieb alebo produktov... uz pochopte vy chudobni, ze vzdy to zaplatite vy... smola len ze sa medzi vas radim aj ja...
|
| |
lordiceman
Od: lordiceman
|
Pridané:
23.2.2007 12:13
jj, presne tak
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
23.2.2007 12:23
citate denne spravy o tom ako statna sprava v xy krajine prechadza/prejde na open source system , ako velke podniky migruju na OSS? Co z toho vyplyva pre mrkvosoft? Maju strach. Spojili sa preto s novellom ,aby nejakou pofidernou zmluvou strasili potencialnych zaujemcov o OSS. MS tvrdi ze pouzitie OSS je v rozpore z dusevnym vlastnictvom MS+novellu. Jedine je pravda. MS sa boji o svoje produkty ,ze ich prestanu vlady a firmy kupovat , podporovat. Jediny kto z toho vyjde vitazne je spotrebitel ,lebo sa zacne vo vacsej miere pisat/migrovat softver pre alternativne operacne systemy a konecne bude na vyber. Chce to len cas a odvahu postavit sa na odpor proti monopolu MS , ktory dlhe roky zneuziva svoje (neohrozitelne?) postavenie na trhu.
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
23.2.2007 11:01
Tie americké patentové spory len brzdia rozvoj IT. Čím ďalej tým je to horšie. Je to len obyčajné vydieranie.
|
| |
APELIX
Od: APELIX
|
Pridané:
24.2.2007 21:51
presne tak .. mehorazne sumy pozaduju .. AMERIKA DMNCS akoze co fakt uz nevymislia ..
|
| |
Maťo
Od: Maťo
|
Pridané:
23.2.2007 12:13
Len nech im ty smejdi zaplatia. Stale si od niekoho beru jeho patentovane veci bez opravnenia a potom na tom zarabaju velke prachy, smejdi!
|
| |
lordiceman
Od: lordiceman
|
Pridané:
23.2.2007 12:16
ja nechapem ako moze byt tolko patentovych sporov... aj teraz, ms uz plati nejakemu konzorciu za mp3, to znamena ze pred jeho pouzitim zistili kto vlastni patenty a zaplatili mu... a po x rokoch sa ohlasi niekto dalsi ze aj jemu patria patenty a pozaduje nahradu? koho to je vlastne chyba, takyto omyl? myslel som ze taketo veci su celkom jednoznacne, chcem pouzit mp3, tak idem na urad a tetuska mi zisti kto vlastni patenty na mp3, nasledne telefonujem a dohodnem sa... jak to ze este niekto dalsi vlastni patent k tej istej veci
|
| |
hotentoti
Od: hotentoti
|
Pridané:
23.2.2007 14:20
ja si dám patentovať patentový úrad a potom mi môžu všetci bozať...
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
23.2.2007 14:26
Ak je to pravda, tak ten institut nemal vobec pravo MS prenajat prava na mp3, cize to nie vina MS, ale ta spolocnost sa predsa nebude sudit sama so sebou a keby sa ta zmluva zrusila, tak by bol MS nuteny zrusit podporu vo Windowse a to je nemyslitelne. Inak v USA je vysudenie penazi za cokolvek normalny sport, hlavne od komercnych firiem, nech uz je to MS alebo Google.
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
23.2.2007 22:18
viem si zivo predstavit clenov tej spolocnosti ktora ide sudit ms samy dedo s bradou po ramena taka tmava sra_kovo hneda so sedinami dlhe hlavy o vyske priblizne 35 cm vysusenymi sucharmi kosti im musi vydiet aj cez saty a to najhlavnejsie ze urcite budu mat okuliare jak mal lenon a cierne vlasy ako uhol fuj aby im to nevyslo nech oni zaplatia ms za to ze su taky drzi a hlup_
|
| |
kokosina
Od: kokosina
|
Pridané:
24.2.2007 20:50
o com to je ty mp3 tymp3mp3mp3mp3mp3mp3.Co tym ches povedat ty hm.... no,no komant ty tono je to tvoje naozajsne meno alebo co ty tono odpis uvidime sa neskor z oci do oci
Nazorna ukazka cinstiny:§äúú
ä_?__:!/"":?_!?:_:""!/?_:___ tej kmund o
P.s.
daj nick na pokec
PP.S.
robim si srandu
|
| |
FILCKA
Od: FILCKA
|
Pridané:
23.2.2007 23:41
FICO JE C0C0TKO
|
| |
FILCKA
Od: FILCKA
|
Pridané:
23.2.2007 23:41
FICO JE C0C0TKO
|
| |
FILCKA
Od: FILCKA
|
Pridané:
23.2.2007 23:41
FICO JE C0C0TKO
|
| |
(anonym)
Od: (anonym)
|
Pridané:
24.2.2007 10:59
a preco
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
23.2.2007 23:45
toto "vytrieskavanie" penazi z nicoho mi nerobi dobre ;o) Frauhoferovci si zasluzia prachy za to ze to priniesli na svetlo bozie a henti americky suflikanti len hrabu poplatky aj za ucvrknutie do gati no des.........
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
25.2.2007 22:34
aj moje druhe ja si mysli, ze je to hlupost. Ale najma, ze Bozzovci ako rodinka su teplosi. Viem o com hovorim, byvam snimi!
|
| |
GIGI
Od: GIGI
|
Pridané:
24.2.2007 0:16
ja neviem, všeci na MS nadavaju, ale skoro celi svet ide na nom. ja nemat MS tak PC nechcem bo ine OP stoja za hovno.
|
| |
000
Od: 000
|
Pridané:
24.2.2007 11:53
nestoja za hovno, let ty si klikac!!!! skus niekedy pouzit klavesovu skratku alebo tabulator.
|
| |
kane77
Od: kane77
|
Pridané:
25.2.2007 16:35
a skusal si uz nejaky iny? ty "expert".
cokolvek ine ako windows je lepsie...
|
| |
dts
Od: dts
|
Pridané:
24.2.2007 11:11
a co sa cuduju... ved oni to robia tak isto.
|
| |
mudrlant
Od: mudrlant
|
Pridané:
24.2.2007 20:40
nemalo by vit MP3 zadarmo ved ho vyuzivame vsetci a platiť nemusime.Nerad obhajujem Msoft ale ludia uz pytaju peniaze za vsetko
|
| |
fascikel
Od: fascikel
|
Pridané:
24.2.2007 20:45
chcete sa zabavit ha ha chcete o tom vedet viac ako viete ,tak pridte na miss chelantalle haha pozna to niekdo koho zaujmaju tieto keci koho zaujmaju vase mudrlantske reci o com toto je co toto znamena a fakt o com to je povedzte mi wy hm...
|