| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
....
Od: ....
|
Pridané:
27.2.2007 9:54
????? :-0
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
27.2.2007 9:58
chape to niekto? lebo ja nie. A nechcem byt paranoidny a poukazovat na to, ze MS ma s tym do cinenia... Snad to len niekde dokaslali v Hell
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.2.2007 17:50
to asi najksor, ze to v tom HELL dokaslali :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.2.2007 19:39
nemozem nesuhlasit s mojim druhym JA.
|
| |
Aqw3R
Od: Aqw3R
|
Pridané:
27.2.2007 10:14
v takom pripade si kupim ten stroj s WinXP a potom WinXP vratim. Vysledok je ten, ze buem mat lacnejsi notebook a este aj dostanem peniaze za nepouzity WinXP... omg...
|
| |
micho
Od: micho
|
Pridané:
27.2.2007 14:31
Si to popisal absolutne presne :)
|
| |
One
Od: One
|
Pridané:
3.3.2007 1:25
akurat ze to tak nefunguje. skus.
|
| |
solomon
Od: solomon
|
Pridané:
27.2.2007 10:15
Pocitace s predinstalovanym Windows vzdy chodia aj s velkym mnozstvom trialware, cize dalo by sa povedat ze su dotovane. Pri open source alternative to nema kto dotovat, preto vyssia cena.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
28.2.2007 22:43
ale preco potom predavaju freedoosi/y? :D
|
| |
pipik
Od: pipik
|
Pridané:
27.2.2007 10:37
kdo by už pochopil DELL ani v obchodoch sa to nepredáva každy kus len na objednávku podpora pre europu na slovensku ale slovak sa musi obratit na dell v čechách
akurat musim uznať že su kvalitne doladene tie ich pc
aspon tie čo som mal možnosť vidieť
|
| |
maladaptiv
Od: maladaptiv
|
Pridané:
27.2.2007 11:13
Ja mam pocit ze s tym ms nieco ma.Poziadavka bola na os linux tak preco ho tam nenapchaju spolu s trialware a cena by bola okuzlujuca...Ale konecne pochopili ze nie kazdy chce sracky od ms.Uvidime ako sa to vyvinie ale toto je velmi dobry krok k pohybu v tejto veci.Mozno si konecne kupim aj notebook :)
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
27.2.2007 12:12
dell je shit
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
27.2.2007 13:13
no tak s tymto nemozem suhlasiť, aj keby som nemal notebook DELL tak by som nieco taketo netvrdil. Je totižto len par vyrobcov ktory dokazu spravit naozaj dobrý notebook. U mna len DELL, A IBM (Lenovo), popripade drahšie Asus-y.
PS pre vsetkých: NO nadavate na microsoft a jeho OS a vidite da vam XPcko prakticky za minumum, a navyse linux vas vide drahsie. už by to len chcelo aby sa pridali viaceri vyrobcovia nie len DELL.
|
| |
dod
Od: dod
|
Pridané:
27.2.2007 13:22
ja mam pda x51v od dellu a slape vynikajuco
aj display mi vymenili ked som si ho rozbil :)
|
| |
maladaptiv
Od: maladaptiv
|
Pridané:
27.2.2007 14:49
Ako Ta moze linux vyjst drahsie ked su verzie zadarmo a najdrahsia verzia sa cenovo ani neblizi k cene za windows?Sry ale trepes toto je strategia ked chcu prinutit ludi aby kupovali radsej windowsi lebo tie su vlastne "lacnejsie".Ako som pisal vyssie toto je len zaciatok a konecne budem mat ako zakaznik na vyber...dufam
|
| |
antiVISTA
Od: antiVISTA
|
Pridané:
27.2.2007 15:41
Mily Frog, zrejme si neuvedomujes, ze ta cena notebooku bez OS je umelo nasadena len preto aby viac zarobili.
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
28.2.2007 14:35
compaq, toshiba, to su shity co?
dell neni nic extra len ma dobru podporu...
|
| |
mario
Od: mario
|
Pridané:
1.3.2007 16:13
Priatelu o com tocis? Lenovo podla teba ano? Asus ano? V tom pripade neverim, ze si stastnym vlastnikom notebooku znacky DeLL.
A co sa tyka ceny znackoveho PC XP s Win XP... Samozrejme ze pre MicroSoft je dobrou reklamou predavat svoj system so zanckovymi pocitacmi a v takych objemoch, takze ceny su tam uplne ine. Scasti tiez dotuje ceny trialware ako tu niekto podotkol.
Druha vec je podpora, ktoru mate v DeLL-i aj na tento "bezsystemovy" produkt. Vacsina userov su totalne lamy a treba vynalozit velakrat enormne usilie na to, aby sa im tam vobec nejaky system rozbehol :-) Kazda rada nieco stoji, a sprava Win je velakrat podstne lacnejsia.ňPS: Nenavazajte sa teraz domna koli porovnaniam Win A Linux, poprosim len fakty :)
|
| |
Ťien-C' Čchao-Lin
Od: Ťien-C' Čchao-Lin
|
Pridané:
27.2.2007 13:30
O tom by som dokazal dlho hovorit. Dell ma strategiu podobnu ako IBM - snazi sa odchytit velke firmy, s ktorymi urobi exkluzivne kontrakty (skratka dokladne "motivuje" tych, ktori o tom rozhoduju). Tymto firmam potom predava notebooky za nehorazne premrstene ceny, co sa obvykle maskuje pod polozkou "support package" a podobne.
Presli mi rukami stovky notebookov Dell (aj inych, samozrejme).
Typicke zavady:
- rychlo odchadza displej (chyba vedenia v pantoch)
- touchpad sam od seba pohybuje kurzorom
- nizke napatie na USB - niektore periferie nefunguju
|
| |
meff
Od: meff
|
Pridané:
27.2.2007 14:38
super nick...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.2.2007 20:59
ale nie lepsi ako Bozz
|
| |
mne je to jedno
Od: mne je to jedno
|
Pridané:
27.2.2007 13:09
ja chem notebook
|
| |
Dedo
Od: Dedo
|
Pridané:
27.2.2007 14:41
Mam Dell Insiron 1300, Inspiron 640M, a Desktop DIMENSION E520... Som s nimi vyslovene spokojny... Doteraz ziadny problem...
|
| |
nario
Od: nario
|
Pridané:
1.3.2007 16:59
Dimension, to su masinky :)
|
| |
starka
Od: starka
|
Pridané:
27.2.2007 18:06
mam tiež delika doma a je to zatial môj najlepši notebook a to mi ich prešlo cez ruky viac , cena je na nich sice premrštená a škoda že sa nedaju kupit v SR ale notebooky su to vyborné
|
| |
ronin
Od: ronin
|
Pridané:
27.2.2007 20:31
Ja ako zamestnanec, mozem povedat, ze poruchovost systemov je cca 2% (+-). Dell sa samozrejme snazi podchytit si segment velkych zakaznikov, lebo tam sa tvori najvacsie percento zisku.
S tym linuxom a celkovo open source vecami je to velmi zaujimave, ale urcite len pre niektore individua, nie pre business segment, kde stale dominuje a asi este dlho aj bude dominovat MS. Je to vsetko o tom, co chce vacsina
|
| |
BLE
Od: BLE
|
Pridané:
28.2.2007 16:41
Vecsina to je akoze manazmen ochotny zaplatit za book tazke love lebo mu to preplati firma a je lenivy ucit sa nieco nove?
Alebo omnoho viac beznych userov ktory nesu ochotny zacvakat MS respektive pochopily schopnosti linuxu?
|
| |
mario
Od: mario
|
Pridané:
1.3.2007 17:02
nemusi to byt vzdy o lenivosti. Napriklad jeden z dovodov moze byt aj to, ze osveta vo svete nebola vzdy vyborna a Windows mal skratka kazdy a podpora pe win je bezna. Taktiez kopa volneho alebo velmi lahko "zohnatelneho" softu.
|
| |
treviso
Od: treviso
|
Pridané:
9.4.2007 13:27
Stupore! Amo questo luogo!:))))))) http://www.sh8cale.org/treviso
|
| |
sigma
Od: sigma
|
Pridané:
10.4.2007 22:39
Stupore! Amo questo luogo!:))))))) http://www.fnight37.org/sigma
|
| |
anna falchi
Od: anna falchi
|
Pridané:
13.4.2007 2:25
um... buoni, realmente buoni luogo e molto utile;) http://www.priup40.org/anna-falchi
|
| |
digitali
Od: digitali
|
Pridané:
13.4.2007 15:13
L'information interessante que vous avez! I'am allant revenir bientot. http://www.sh8cale.org/digitali
|
| |
media player
Od: media player
|
Pridané:
13.4.2007 20:12
Inferno! luogo grande per sicuro! http://www.sh8cale.org/media-player
|
| |
natura
Od: natura
|
Pridané:
14.4.2007 20:06
Design ist nett. Gut gemacht:) http://www.acquagyo41.org/natura
|
| |
gnocchi
Od: gnocchi
|
Pridané:
16.4.2007 2:48
Grand emplacement! La conception est merveilleuse! http://www.j2ack.org/gnocchi
|
| |
bearshare
Od: bearshare
|
Pridané:
24.5.2007 14:40
Very valuable information you have here. Thanks.. http://www.rwanair.org/bearshare
|
| |
lady
Od: lady
|
Pridané:
24.5.2007 22:22
pagine piuttosto informative, piacevoli =) http://www.effe8ji88.org/lady
|
| |
beretta
Od: beretta
|
Pridané:
25.5.2007 2:17
mmm.. nice design, I must say.. http://www.effe8ji88.org/beretta
|
| |
claudia
Od: claudia
|
Pridané:
25.5.2007 6:17
Very valuable information you have here. Thanks.. http://www.effe8ji88.org/claudia
|
| |
caschi
Od: caschi
|
Pridané:
25.5.2007 19:55
La buona visione del senso! http://www.effe8ji88.org/caschi
|
| |
ccnl
Od: ccnl
|
Pridané:
26.5.2007 1:04
Grande sito!! http://www.effe8ji88.org/ccnl
|
| |
accompagnatrici
Od: accompagnatrici
|
Pridané:
26.5.2007 6:26
Ich erklare meinen Freunden uber diese Seite. Interessieren! http://www.ban9.info/accompagnatrici
|
| |
sintomi
Od: sintomi
|
Pridané:
26.5.2007 11:42
Luogo molto buon:) Buona fortuna! http://www.ban9.info/sintomi
|
| |
cicerone
Od: cicerone
|
Pridané:
26.5.2007 16:52
Grande sito!! http://www.ban9.info/cicerone
|
| |
sigla
Od: sigla
|
Pridané:
26.5.2007 22:09
Great site! Good luck to it's owner! http://www.ban9.info/sigla
|
| |
sexy
Od: sexy
|
Pridané:
27.5.2007 3:16
luogo interessante, soddisfare interessante, buon! http://www.ban9.info/sexy
|
| |
zara
Od: zara
|
Pridané:
27.5.2007 8:38
Lo trovo piuttosto impressionante. Lavoro grande fatto..) http://www.ban9.info/zara
|
| |
imparare
Od: imparare
|
Pridané:
27.5.2007 13:44
Interesting comments.. :D http://www.ban9.info/imparare
|
| |
bisex
Od: bisex
|
Pridané:
27.5.2007 18:44
Ich besichtige deinen Aufstellungsort wieder bald fur sicheres! http://www.ban9.info/bisex
|
| |
autostrada
Od: autostrada
|
Pridané:
27.5.2007 23:49
L'information interessante que vous avez! I'am allant revenir bientot. http://www.ban9.info/autostrada
|
| |
sborrate
Od: sborrate
|
Pridané:
28.5.2007 4:58
Lo trovo piuttosto impressionante. Lavoro grande fatto..) http://www.essom98.org/sborrate
|
| |
prescrizione
Od: prescrizione
|
Pridané:
28.5.2007 14:25
Desidero appena dire che e un luogo ben cotto http://www.essom98.org/prescrizione
|
| |
rossella brescia
Od: rossella brescia
|
Pridané:
28.5.2007 22:00
E evidente che il luogo e stato fatto dalla persona che realmente conosce il mestiere! http://www.essom98.org/rossella-brescia
|
| |
noi
Od: noi
|
Pridané:
29.5.2007 1:51
Nice site you have! http://www.essom98.org/noi
|
| |
naruto
Od: naruto
|
Pridané:
29.5.2007 5:46
disegno piacevole, lavoro grande :) http://www.essom98.org/naruto
|
| |
messenger
Od: messenger
|
Pridané:
29.5.2007 9:41
i'am really impressed!! http://www.essom98.org/messenger
|
| |
novella
Od: novella
|
Pridané:
29.5.2007 13:38
Was kann ich sagen? Wirklich gute Arbeit erledigt mit dem Aufstellungsort… http://www.fotti.org/novella
|
| |
emor
Od: emor
|
Pridané:
28.2.2007 22:48
je to uplne jedno. vec je taka ze Win straca.a lin pribera.a zlepsuje sa. to ze to niekto odmieta alebo zase prilis presadzuje. je uplne jedno. systemove veci sa jednoducho nedaju precurat. a ze predava niekto svoje pc s Winom.? nevidim v tom nijaky problem. ked ma na to aby predaval svoje pc bez win za viac penazi.nech. Dell nie je o nic lepsi ako ine znacky. a HP - Compaq je podla mna minimalne rovnako dobry ak nie lepsi..
|
| |
cuc
Od: cuc
|
Pridané:
10.5.2007 9:56
to bude asi tym ze donich montuju nove ssd disky na baze flash diskou takze preto ta vacsia cena
|