| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
erik80
Od: erik80
|
Pridané:
15.3.2007 12:09
chello diskriminuje vernych zakaznikov.
akcie robia len pre nalakanie novych. nie je mozne sa zucastnit akcie aj ked si ochotny predlzit si viazanost.
|
| |
mt_
Od: mt_
|
Pridané:
15.3.2007 12:28
suhlasim, ze tato politika slovenskych firiem je na ich skodu,
podporuje, ze uzivatelia potom hladaju rozne cierne cesty.
na druhu stranu chellu fandim v zmysle,
ze v BB si teraz mozes odjednat internet nie len cez
pevny telefon, mobil, a wifi-doidov, ale aj cez koax kabel.
rozsiruje to konkurenciu, co je casom vyhodne pre koncoveho uzivatela.
|
| |
azrael
Od: azrael
|
Pridané:
15.3.2007 13:06
staci ak si das ziadost o vypoved sluzby...do tyzdna sa ti ozvu z ustredia a ponuknu ti este lepsiu akciu ako pre novych, len aby si sluzbu nezrusil...a mas vybavene.
treba sa len ozvat, anie cakat ze pecene holuby spadnu same do ust :-)
|
| |
mark
Od: mark
|
Pridané:
15.3.2007 14:24
presne tak
|
| |
erik80
Od: erik80
|
Pridané:
15.3.2007 14:57
preco myslis ze som sa neozval? napisal som na dslforum a pisal som do upc.
ja som mal dlhy rozhovor s helpdeskom ale co z toho...
|
| |
azrael
Od: azrael
|
Pridané:
15.3.2007 20:29
pre erika8: nie telefonovat s helpdeskom, ale fyzicky vypoved treba podat..na helpdesku ti nemozu dat zlavu, ani ponuknut akciu....
|
| |
pelikan
Od: pelikan
|
Pridané:
21.3.2007 8:07
nemohol by si my napisat ako ma vyzerat ziadost o zruseni upc?dik pelikan@atlas.sk
|
| |
fff
Od: fff
|
Pridané:
15.3.2007 13:11
Presne toto som im napísal a ta ženuška, čo mi odpísala tvrdila, že môj podnet posunula na ich nejaké (marketingové) oddelenie...sú to zderky
|
| |
peter
Od: peter
|
Pridané:
15.3.2007 15:10
Chello,T-com vsetko jedno.Teraz mam Chello.Ked som im napisal o probleme ich serveru tak mi vobec neodpovedali.Poslal som tam mnozstvo e-mailov aj som volal do Blavy.Proste poloha mrtveho chrobaka.Ale to je tu na Slovensku normalne.Este dodatok-ked mi posrali fakturu (v ich neprospech)hned sa so mnou spojili,potom mi ju poslali 2x tu istu.
S T-COMom som mal podobnu skusenost.Po vypovedi si este 2 mesiace uctovali sluzbu DSL
P.S:
Nas zakaznik nas sluha.
|
| |
jan
Od: jan
|
Pridané:
19.3.2007 8:50
presne tak, mam taku istu skusenost s chellom. Chello a UPC je SHIT
|
| |
DOWNLOAD PORNO
Od: DOWNLOAD PORNO
|
Pridané:
15.3.2007 12:12
www.nude-teens.ws
|
| |
Da sa vyuzit aj nova akcia
Od: Da sa vyuzit aj nova akcia
|
Pridané:
15.3.2007 12:42
Da sa vyuzit aj nova akcia, ale musis vcas vypovedat staru zmluvu. A s ucinnostou od prveho v mesiaci, kedy by ta mali odpojit, podpises novu zmluvu a tym vyuzijes vyhody novej zmluvy. Presne takto mi to poradila obchodnicka pri uzatvarani zmluvy.
|
| |
erik80
Od: erik80
|
Pridané:
15.3.2007 13:20
ale budem par dni bez netu a ja som zavisly na nete. preco to treba robit ako v kocurkove?
|
| |
Lammer
Od: Lammer
|
Pridané:
15.3.2007 16:04
Da sa to spravit aj bez 1 dna odpojenia
|
| |
Karol
Od: Karol
|
Pridané:
15.3.2007 13:41
Celkom by som sa potesil, keby urobili nejaky vnutorny datovy okruh mestsky. Nieco na sposob Netboxu v Brne (10 Mbit/s vnutorny okruh). Ze by sa vytvorilo nieco na sposob metropolitnej siete. Ale take asi v plane nie je, co?
|
| |
Re: kaja
Od reg.: Martin Orsag
|
Pridané:
24.2.2009 10:24
Nazdar chello ti urcite vyde v ustrety ako kazdy velky provider, omg myslim si ze v Pezinku so svojou predrazenou ponukou mozu zaujat maximalne tak ludi s dislexiou, ktory nedokazu ani docitat reklamny letak do konca.Vid superlacny Chello 15Mbit/s prvy mesiac za 10 eur a potom 32 eur/mes dva roky, to radsej next-com a dva mesiace zadarmo a za 20 Eur mam doma 30Mbit/s.
A este ps pre dislektkov : akcia chello trva iba do 1.marca!!!!
ano som disgrafik a neovladam gramatiku
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
15.3.2007 14:45
OMG Pezinok ? No tak to ma drzte :D
|
| |
OMG
Od: OMG
|
Pridané:
17.3.2007 15:26
Čo máš proti Pezinku? Veď v ňom žijú skoro všetci manažéri, ktorí pracujú v Blave. A ešte v Limbachu. To mám tak rád, keď Pezinok kritizuje niekto, kto ani nevie, kde sa PK nachádza... Len pre tvoju informáciu, PK je jedno z mála miest na Slovensku, ktoré má rozpočtový prebytok... Ale to niekto taký ako ty asi nepochopí.
|
| |
mcbaran
Od: mcbaran
|
Pridané:
15.3.2007 15:20
neviem ale mne sa zdá chello dosť predražené a má dosť nizky upload ale je to preto že mám asi optiku
|
| |
kliest
Od: kliest
|
Pridané:
15.3.2007 15:22
Preco do Dunajskej Stredy a do Novych Zamkoch?
Mozno sa blbo pytam.. ale tie mesta nepatria medzi tie najvacsie.. by to mali dat naraz ked uz tak vsade..
|
| |
Dragon.svk
Od: Dragon.svk
|
Pridané:
15.3.2007 15:26
len nech idu aj do NZ. Tesim ... aj ked ... mna tesi skorej to zvysovanie rychlosti DSL.
|
| |
maros
Od: maros
|
Pridané:
16.3.2007 22:19
No ja som rad, preto som priamo z DS, ale postup UPC je celkovo dost cudny. Od spustenia Chella roku 2002 (myslim) neboli schopni revitalizovat kablove rozvody vo viac ako 4 mestach v celej SR. Az teraz sa to nejako zacalo "rozsirovat".
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
15.3.2007 17:12
ten Orange internet nic moc. Pingy su niekolko 100ms a co sa tyka stability tiez nic moc.
|
| |
guru
Od: guru
|
Pridané:
15.3.2007 19:45
v clanku sa hovori o FTTH (fiber to the home) od orange, nie o 3G internete ;) pri FTTH mas pingy do sixu do 5ms a o stabilite pri optike je zbytocne hovorit :)
|
| |
GgDag
Od: GgDag
|
Pridané:
15.3.2007 20:08
V BB je chello stale nedostupne !!!
|
| |
meff
Od: meff
|
Pridané:
15.3.2007 21:56
Vedeli ste ze niekolko percent v majetku firmy UPC Slovakia (chello) ma aj microsoft ? zaujimave. ale je to tak.
|
| |
svišť
Od: svišť
|
Pridané:
16.3.2007 22:43
omg... naco je Chello v takej ri*i akou su Nove Zamky alebo Dunajska Streda... pre vacsinu ludi na Zap. Slovensku sa Slovensko konci pri presovskom a kosickom kraji... sak to je chore
|
| |
Aki
Od: Aki
|
Pridané:
18.3.2007 9:07
Ty si chory! Aj oni su zakaznici, a ked platia, tak preco nie. A to ze na juhu slovenska zije vela madarov este neznamena ze tam netreba investovat. Madar je taky isty clovek ako ty, alebo anglican ..., tak isto pracuje a plati dane. PEACE !
|
| |
uzivatel chello
Od: uzivatel chello
|
Pridané:
19.3.2007 8:48
Chello nam uz pol roka zalistovava kabel. Jednoducho za 4000- pripojovaci poplatok vam natiahnu kolaxial v hodnote 300 Sk od pripojky po schodoch kadial chodite a napravy sa nedovolate ani 10x reklamaciou. Zakazdym hovoria ze pridu dalsi tyzden. Hlavna vec ze si platia reklamy v TV za horibilne peniaze...
|