| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
PATIC
Od: PATIC
|
Pridané:
23.4.2007 9:33
Ani sa nečudujem že Microshit zasa klesol, po vidaný Visty a kopu chýb a omilov je to jasné. Preto sa vyskitla aj správa, ze microsoft chce predavať o niekolko rokov win za 3doláre. Google proste prosperuje lebo aj niečo robia. Už by bolo načase keby v Microshite nesedeli a nevyjedali len koláčiky a spravili už konnečne nejaky poriadny software za čo ich tam platia.
|
| |
Petki
Od: Petki
|
Pridané:
23.4.2007 10:09
chlapce moj, nauc sa najprv pravopis a ako si nenacurat do plienok a potom az pis...
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
23.4.2007 11:59
jj, pravda. pravopis obcas treba, ale inak je fakt, co napisal
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
23.4.2007 12:43
ak by sa mi chcelo slovickovat tak pekne zistim ze si "nacural do plienok", lenze je to zbytocne, lebo take slovickarenie vyvolava OT a flameware...
|
| |
patic
Od: patic
|
Pridané:
23.4.2007 17:06
sorry ale ja niesom rodeny slovak chápes, moja rec je english & french som kanadan tak odomna necakaj nejake zazraky v tazkom slovenskom jazyku
|
| |
rch
Od: rch
|
Pridané:
23.4.2007 19:54
Tak potom si na tom s jazykom veľmi dobre, len píšeš hovadiny.
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
24.4.2007 0:59
len nas taha za nohu...
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
23.4.2007 9:52
vydali s i to uz je aj na mna pryvela :-) inak suhlasim s tvojim nazorom a este dodam rychlost vydavania SP a zaplad mu ties nepomohlo
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
23.4.2007 9:59
Boze moj...kolko gamatickych chyb v dvoch prispevkoch,tak to je moc...sak sa aspon trochu snazte pisat pravopisne spravne LOL
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
23.4.2007 12:45
to vies, oni sa v skole neucili pravopis... oni sa ucili pravopys :D
alebo chybal v skole ked sa ucili pisat Y :D lol
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
24.4.2007 1:03
mne ked dodrbavaju prispevky tak ma to dost sere, ale zase ak napisu kde je chyba tak si to zvykne aj zapamatat...po nejakych troch upozorneniac :D
tak len dalej piste... uz som si vdaka vam odvykol pisat "vydim" ^^
ale aj tak vas nemam rad ... mate 0 hodnotu prispevku do diskusie..
|
| |
omFG !:D
Od: omFG !:D
|
Pridané:
23.4.2007 13:33
v slove privela som ete Y fakt nevidel ..a to uz aky analfabeti chodia na internet
|
| |
omFG :D
Od: omFG :D
|
Pridané:
23.4.2007 13:34
vodu kazem a vino pijem .. aki ma byt i :(
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
23.4.2007 15:53
ked ste si vy traja nadomnou nevsimli tak pistiacik si robil srandu :D
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
24.4.2007 8:46
diky konecne jeden co si to aj vsimol, ale musim si sypat popol na hlavu za tiez s s
|
| |
iso
Od: iso
|
Pridané:
23.4.2007 9:54
Haha, ze "hodnota" ...
Ciste teoreticka a docasna.
|
| |
2ge
Od: 2ge
|
Pridané:
23.4.2007 10:51
takisto ako peniaze.
|
| |
prava hodnota
Od: prava hodnota
|
Pridané:
23.4.2007 14:46
je len duchovna
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
23.4.2007 17:27
vsimli ste si ze google ma nove logo? neviem odkedy ho ma ale ja som si to az teraz vsimol :D
|
| |
pankratz
Od: pankratz
|
Pridané:
24.4.2007 6:28
Veľmi mám rád esperanto . Nemajú ypsilon a dĺžne. Len to je chyba, že sa toto písmeno nedá tak ľahko zrušiť. V slovách i a y má niekedy rôzny význam. A špatne by to dopadlo. Najmä v odborných, technickýh a právnických textoch. Ešte šťastie, že v hovorovej reči je to to isté.
|
| |
IcY
Od: IcY
|
Pridané:
24.4.2007 8:54
ale milovat sa neda s makkym :D
uznajte milovat sa da len s tvrdym :D
cize mYlovat :)
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
24.4.2007 19:50
chyba mi odkaz na tu studiu... by som si pozrel cely rebrik, ale inak good clanok
|
| |
Juhú
Od: Juhú
|
Pridané:
24.4.2007 22:56
A čo Intel, Nvidia, alebo Nike veď to sú oveľa známejšie značky ako Google a Microsoft.
|