neprihlásený Štvrtok, 25. júna 2026, dnes má meniny Tadeáš, Olívia
Vôbec najsilnejšou svetovou značkou Google

DSL.sk, 23.4.2007


Značka spoločnosti Google je v súčasnosti najsilnejšou svetovou značkou, tvrdí dnes vydaná štúdia vypracovaná spoločnosťou Millward Brown Optimor a denníkom Financial Times.

Hodnota značky Google je 66.4 miliárd dolárov.

Hodnota GE patriaca General Electric je 61.9 miliárd a hodnota značky Microsoft je 55.0 miliárd.

Google oproti minulému roku, keď mu v rebríčku patrilo až 7. miesto, výrazne posilnil pozíciu svojej značky, vo finančnom vyjadrení o 77%.

Hodnota značky Microsoft naopak klesla o 11%. Minulý rok mal Microsoft podľa správy Millward Brown najhodnotnejšiu značku pred GE (General Electric) a Coca Colou.

Coca Cola bola tento rok štvrtá, piaty China Mobile a šieste Marlboro.

V rebríčku IT a technologických firiem po Google a Microsofte nasleduje na 9. mieste IBM, dvanásta je Nokia, pätnáste HP, šestnáste Apple, 24. Cisco a na 25. pozícii je Intel s hodnotou značky 18.7 miliárd.



Najnovšie články:

Po extrémne nízkych záporných cenách stojí elektrina tento týždeň extrémne veľa
Exspirujú Secure Boot certifikáty, PC bez nových môžu mať čoskoro problémy
Zverejnený trailer komediálneho sci-fi spin-offu The Big Bang Theory
OpenAI ukázala hotový vlastný AI akcelerátor
Výrobcovia zariadení prechádzajú na starú DDR2 pamäť, aj tá zdražuje
Orange chybne informoval zákazníkov o inštalácii optiky - aktualizácia 1
Google investoval 75 miliónov do filmového štúdia, budú vyvíjať technológie pre AI filmy
Flash pamäť dosiahne viac ako 1000 vrstiev v roku 2030
Na Slovensku je nové batériové úložisko s kapacitou 20 MWh
Nový najvýkonnejší superpočítač je v Číne, slovenský superpočítač je na 145. mieste


Diskusia:
                               
 

Ani sa nečudujem že Microshit zasa klesol, po vidaný Visty a kopu chýb a omilov je to jasné. Preto sa vyskitla aj správa, ze microsoft chce predavať o niekolko rokov win za 3doláre. Google proste prosperuje lebo aj niečo robia. Už by bolo načase keby v Microshite nesedeli a nevyjedali len koláčiky a spravili už konnečne nejaky poriadny software za čo ich tam platia.
Odpovedať Hodnotiť:
 

chlapce moj, nauc sa najprv pravopis a ako si nenacurat do plienok a potom az pis...
Odpovedať Hodnotiť:
 

jj, pravda. pravopis obcas treba, ale inak je fakt, co napisal
Odpovedať Hodnotiť:
 

ak by sa mi chcelo slovickovat tak pekne zistim ze si "nacural do plienok", lenze je to zbytocne, lebo take slovickarenie vyvolava OT a flameware...
Odpovedať Hodnotiť:
 

sorry ale ja niesom rodeny slovak chápes, moja rec je english & french som kanadan tak odomna necakaj nejake zazraky v tazkom slovenskom jazyku
Odpovedať Hodnotiť:
 

Tak potom si na tom s jazykom veľmi dobre, len píšeš hovadiny.
Odpovedať Hodnotiť:
 

len nas taha za nohu...
Odpovedať Hodnotiť:
 

vydali s i to uz je aj na mna pryvela :-) inak suhlasim s tvojim nazorom a este dodam rychlost vydavania SP a zaplad mu ties nepomohlo
Odpovedať Hodnotiť:
 

Boze moj...kolko gamatickych chyb v dvoch prispevkoch,tak to je moc...sak sa aspon trochu snazte pisat pravopisne spravne LOL

Odpovedať Hodnotiť:
 

to vies, oni sa v skole neucili pravopis... oni sa ucili pravopys :D
alebo chybal v skole ked sa ucili pisat Y :D lol
Odpovedať Hodnotiť:
 

mne ked dodrbavaju prispevky tak ma to dost sere, ale zase ak napisu kde je chyba tak si to zvykne aj zapamatat...po nejakych troch upozorneniac :D
tak len dalej piste... uz som si vdaka vam odvykol pisat "vydim" ^^

ale aj tak vas nemam rad ... mate 0 hodnotu prispevku do diskusie..

Odpovedať Hodnotiť:
 

v slove privela som ete Y fakt nevidel ..a to uz aky analfabeti chodia na internet

Odpovedať Hodnotiť:
 

vodu kazem a vino pijem .. aki ma byt i :(
Odpovedať Hodnotiť:
 

ked ste si vy traja nadomnou nevsimli tak pistiacik si robil srandu :D
Odpovedať Hodnotiť:
 

diky konecne jeden co si to aj vsimol, ale musim si sypat popol na hlavu za tiez s s
Odpovedať Hodnotiť:
 

Haha, ze "hodnota" ...
Ciste teoreticka a docasna.
Odpovedať Hodnotiť:
 

takisto ako peniaze.
Odpovedať Hodnotiť:
 

je len duchovna
Odpovedať Hodnotiť:
 

vsimli ste si ze google ma nove logo? neviem odkedy ho ma ale ja som si to az teraz vsimol :D
Odpovedať Hodnotiť:
 

Veľmi mám rád esperanto . Nemajú ypsilon a dĺžne. Len to je chyba, že sa toto písmeno nedá tak ľahko zrušiť. V slovách i a y má niekedy rôzny význam. A špatne by to dopadlo. Najmä v odborných, technickýh a právnických textoch. Ešte šťastie, že v hovorovej reči je to to isté.
Odpovedať Hodnotiť:
 

ale milovat sa neda s makkym :D
uznajte milovat sa da len s tvrdym :D
cize mYlovat :)
Odpovedať Hodnotiť:
 

chyba mi odkaz na tu studiu... by som si pozrel cely rebrik, ale inak good clanok
Odpovedať Hodnotiť:
 

A čo Intel, Nvidia, alebo Nike veď to sú oveľa známejšie značky ako Google a Microsoft.
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár