| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
pjotor
Od: pjotor
|
Pridané:
30.4.2007 10:50
uzasne zachvilku to bude idea 200 $ notebooku pre strednu vrstvu ludi bez pocitaca a nie pre rozavojove krajiny
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
30.4.2007 14:35
zachvilu to bude take drahe ze si to chudobni niggas z afriky nebudu moct dovolit.... a potom pride rytmus - sucha ratolest nelutostny cigan a celej afrike to zasponzoruje ako spravny clen ciernej komunity a potom ked dostane nobelovku tak pride a jebne ju o zem pred billa
|
| |
czecho
Od: czecho
|
Pridané:
30.4.2007 20:09
truth bros
|
| |
KocuR
Od: KocuR
|
Pridané:
3.5.2007 20:06
LOL
vacsiu blbost som este necital, dobry si
|
| |
mafuko
Od: mafuko
|
Pridané:
30.4.2007 11:48
Na tych najchudobnejsich by predsa nemohol Microsoft zarabat...treba dat vsade Win XP :-)
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
30.4.2007 14:32
na tom nepojde ani 3.1
|
| |
marceel
Od: marceel
|
Pridané:
30.4.2007 16:52
dal by som tam Zenwalk
|
| |
Driver
Od: Driver
|
Pridané:
30.4.2007 12:23
By ma zaujimalo,aky windows tam chcu dat, ked tam je 1GB flash pamate. Ze by "stary dobry" 98?
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
30.4.2007 12:29
prave kvoli tomu tam chcel Bill ten slot na SD karty ... to bola jedina uprava, ktora je tam kvoli Windows ...
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
30.4.2007 12:41
na diskú windows a dáta na SD karte, paráda
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
30.4.2007 14:32
to je sucastou ochrany mladeze, nebudu si moct ako napalit nigga porno na dvd
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.4.2007 20:00
A ich kulove Genksta repa songy
|
| |
__KO__
Od: __KO__
|
Pridané:
30.4.2007 13:00
Notebook za 176 dolarov a este treba kupit kartu. Alebo daju komplet za 200. To si budu fakt moct dovolit... Uz ani nehovoria o tej zlave co mala byt. Ved kaslat nato hlavne ze je tam windows.
:-(((
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
30.4.2007 14:31
za tu cenu uz pomaly rozmyslat o PDA
|
| |
ivan+
Od: ivan+
|
Pridané:
30.4.2007 13:19
Za ten cas, co sa o tom hovori mal byt silnejsi procesor za cenu povodneho. A pamat mohla ostat.
Kto potrebuje aby to podporovalo Windows?
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
30.4.2007 14:30
no uz vidim crackera a v afrike co si na "100" dolacovy notas da Debian styrku bude s lavou rukou krutit paku zeby mu to vobec ficalo a s pravou bude tukat do command shellu a Enterovat :D
Tak nedajme tam ten windows...
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
30.4.2007 14:58
radsej odstranit GUI :D a v afrike nam vyrastu unix manici :) a potom nas pridu tromfnut :))) myslim, ze taky debian bez GUI by tam aj siel mozno :)
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
30.4.2007 14:59
tak ak by horzilo to riziko, radsej im dajme platenu suse to si nekupia uz vobec :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.4.2007 20:07
Montano vyznas sa v UBUNTE? 7.04 VELMI DOBRE?
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
30.4.2007 23:48
potrebujes pomoc ?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.4.2007 23:57
JJ potrebujem,... daj icq... ake nechces zverejnovat, spravime inac...
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
1.5.2007 0:09
285636127 ale nemam ho teraz nainstalovany (myslim ubuntu aj ked ja som konkretne skusal kubuntu 7.04) ale rad pomozem
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
30.4.2007 21:45
to by si asi radsej kupili vykonnejsiu kalkulacku ako PC so suse :D
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
30.4.2007 23:52
nechapem ludi co kupuju suse, a zda sa mi aj nemoralne robit takyto komercny open source na bezplatnom kerneli
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
2.5.2007 22:26
do toho moc nevidim, takze nesudim. kernel je sice open source, ale aj vyvoj nieco stoji... mozno si ludia myslia, ze ked podporia user friendly suse, tak sa tym zrychli vyvoj a zaroven ocakavaju skvalitnenie... neviem ani ja a ani ma to prilis netrapi. ked to niekomu vyhovuje tak tych par stovak obetuje :)
|
| |
Aas
Od: Aas
|
Pridané:
1.5.2007 1:56
Ze by na tom nerozbehal Debian? Fuuu! Ako na masileku. Aj s Fluxboxom.
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
1.5.2007 8:49
vykonovo by rozbehal ale debilovo asi ne
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
30.4.2007 15:53
som nevedel, ze nalepka "Windows compatible" stoji 75 dolarov...
|
| |
mdl
Od: mdl
|
Pridané:
30.4.2007 16:22
nojo, win by bol na slabsom hw nepouzitelny.. vlastne by sa tam ani nezmestil
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.4.2007 23:58
XP sa da okresa aby sa zmestil do jedneho GB
|
| |
crusty
Od: crusty
|
Pridané:
1.5.2007 8:44
to aj bez okresania, podla toho na aký veľký disk ho inštaluješ sa "okresá sám :P " aj do 1 gb.. a okresať pomocou n-lite sa da aj pod 500 mb
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
30.4.2007 19:57
No co billy si zasiel do HPH za starymi kamosmi, dali si po pol deci, pomastil im vrecka smalcom, a zo 100 dolaroveho compu, je 180 ci kolko...
LEGENDA:
HPH - hostinec pod hradom
POMASTIL - dal uplatok
SMALEC - peniaze
BILLY - IT magnat
:D
|
| |
Goku
Od: Goku
|
Pridané:
4.5.2007 22:55
pomastil = dal kolok :)
|
| |
senmut
Od: senmut
|
Pridané:
1.5.2007 11:07
za tú cenu si ľahko zoženiem použité PDA, notebook,... s lepšími parametrami, takže neviem či to s tou štedrosťou Gateska je ok
|
| |
apple
Od: apple
|
Pridané:
1.5.2007 11:57
zachvilu to bude 1500 dolarovy note s Mac os ;D
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
1.5.2007 12:29
nemaju dost objednavok a zvysuju cenu, dobra taktika pani...
|
| |
lordiceman
Od: lordiceman
|
Pridané:
2.5.2007 12:54
bah, aj tak som hned na zaciatku neveril ze sa da za 100 dolarov spravit notebook
|