| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Karol
Od: Karol
|
Pridané:
2.5.2007 10:57
Tak s tym teda zacnem ja... ked uz mate tie neobmedzene pozvanky, poprosil by som jednu na adrev@chello.sk
Dakujem.
|
| |
Karol
Od: Karol
|
Pridané:
2.5.2007 12:51
Uz mi nejaka pozvanka prisla. Diky.
|
| |
miro
Od: miro
|
Pridané:
2.5.2007 15:40
poprosil by som ta pozvanku
bolle@inmail.sk
thx
|
| |
morgun
Od: morgun
|
Pridané:
2.5.2007 15:52
budem velmi povdacny za pozvanku morgun@gmail.com Diky moc
|
| |
mika
Od: mika
|
Pridané:
2.5.2007 16:49
cafte... mozem poprosit jednu pozvanku aj ja? budem vam za nu velmi vdacny... moj mial je king.mika@gmail.com DAKUJEM
|
| |
mika
Od: mika
|
Pridané:
2.5.2007 17:24
dakujem daniel... :)
|
| |
Montano89
Od: Montano89
|
Pridané:
2.5.2007 17:56
aj ja poprosim jednu pozvanku na montano89@gmail.com pripadne vymenim za pozvanku na jeden private tracker, Vopred diky
|
| |
kkt
Od: kkt
|
Pridané:
2.5.2007 18:09
ja nechcem :-P
|
| |
aVe
Od: aVe
|
Pridané:
2.5.2007 22:03
prosiim prosim kto si najde cas pozvanku na ave()gjgt.sk
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 22:15
mas
ak chcete pozvanky, piste nove komentare, neodpovedajte.
|
| |
aVe
Od: aVe
|
Pridané:
3.5.2007 14:59
dakujem velmi pekne
|
| |
pixus
Od: pixus
|
Pridané:
5.5.2007 12:56
Tak poprosim aj ja, na pixoooo@gmail.com , diki
|
| |
matus
Od: matus
|
Pridané:
11.6.2007 16:22
moc by som prosil, poslite mi niekto pozvanku: m.nestak@centrum.cz
|
| |
Tomino
Od: Tomino
|
Pridané:
3.5.2007 1:35
Dobry
Prosim o pozvanku na tothtomas@hotmail.com
Dakujem ;)
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
3.5.2007 8:10
mas
ak chcete pozvanky, piste nove komentare, neodpovedajte.
Vsetkym novym odporucam "Tipy a triky" uvedene nizsie.
|
| |
Bombo
Od: Bombo
|
Pridané:
3.5.2007 15:46
Ja si prosím pozvanku tiež :)
Bombo15@centum.sk Ďakujem.
|
| |
Bombo
Od: Bombo
|
Pridané:
3.5.2007 15:46
Sorry chyba mi tam r takže mail je Bombo15@centrum.sk
|
| |
figo
Od: figo
|
Pridané:
2.5.2007 17:26
jeej aj chcem prosím: figo9@atlas.sk
|
| |
metase
Od: metase
|
Pridané:
2.5.2007 16:36
keby si mal cas ta ta prosim aj jednu pre mna ked to ide.. dik
metase(a)hotmail.co.uk
|
| |
fimi
Od: fimi
|
Pridané:
15.6.2007 17:33
pošleš pozvánku vďaka.....fimi@azet.sk
|
| |
maros
Od: maros
|
Pridané:
2.5.2007 14:58
Mozem poprosit aj jednu pozvanku pre mna?
maros.m(a)zoznam.sk
dakujem...
|
| |
maros
Od: maros
|
Pridané:
2.5.2007 21:42
uz ju mam... vdaka... :)
|
| |
Peso
Od: Peso
|
Pridané:
28.6.2007 20:31
Ahoj.
Ak SI od niekoho dostal pozvánku a funguje Ti to , môžeš poslať pozvánky ďalším. Ak by si mal nejakú voľnú , prosím pošli mi jednu na peso.i@zoznam.sk
Díky
|
| |
Richie9
Od: Richie9
|
Pridané:
2.5.2007 15:44
Ak mozem poprosit aj pre seba jednu pozvanku na magyel@stonline.sk dakujem.
|
| |
poldo23
Od: poldo23
|
Pridané:
2.5.2007 16:10
ako milionty zidiatel ak ma niekto zvysnu pozvanku pls poslite aj mne
poldo23@gmail.com
DAKUJEM
|
| |
poldo23
Od: poldo23
|
Pridané:
2.5.2007 16:31
prosim prosim poslite aj mne pozvanku ak niekto ma budem velmi vdacny
poldo23@gmail.com
D A K U J E M
|
| |
mika
Od: mika
|
Pridané:
2.5.2007 16:49
cafte... mozem poprosit jednu pozvanku aj ja? budem vam za nu velmi vdacny... moj mial je king.mika@gmail.com DAKUJEM
|
| |
KEd
Od: KEd
|
Pridané:
2.5.2007 18:10
KED SA TAK POZERAM DOLE A CAKAL SOM NEJAKU TVORIVU DISKUSIU ZISTUJEM, ZE JE TO TU AKURAT TAK PASTVA PRE SPIDERY ZBIERAJUCE MAILY DO SPAM LISTOV
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 20:25
najlepsie sa diskutuje vtedy, ked si mozu ludia danu vec vyskusat ; )
|
| |
ferrero
Od: ferrero
|
Pridané:
2.5.2007 20:39
prosim prosim poslite aj mne pozvanku ak niekto ma budem velmi vdacny
ferokrehel@gmail.com
D A K U J E M
|
| |
patrik-87
Od: patrik-87
|
Pridané:
2.5.2007 21:51
ak este chcete pozvanku piste na smersala(AT)gmail.com
|
| |
DLX
Od: DLX
|
Pridané:
5.5.2007 10:36
AK MOZEM POPRSIT JEDNU AJ PRE MNA MOC DAKUJEM :)
ludovit22@post.sk
|
| |
Ivan
Od: Ivan
|
Pridané:
11.6.2007 12:43
Bola by možná jedna pozvánka ? frano@chello.sk ĎAKUJEM
|
| |
ToRe
Od: ToRe
|
Pridané:
16.6.2007 18:43
Ludia zdraavim, mohol by som poprosit jednu pozvanku na tomas.tore@gmail.com diky
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
2.5.2007 11:12
aj ja sa halsim fafkac@gmail.com =D
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
2.5.2007 12:59
kvik =)
|
| |
Juraj
Od: Juraj
|
Pridané:
2.5.2007 11:22
Ked uz sa rozdava, tak aj ja by som si poprosil... samozrejme, ak sa da... mbogues@hotmail.com
|
| |
filip
Od: filip
|
Pridané:
2.5.2007 11:32
aj prosim hodte jednu :)
filip.skacel@gmail.com
|
| |
filip
Od: filip
|
Pridané:
2.5.2007 13:03
dakujem
|
| |
somoant
Od: somoant
|
Pridané:
2.5.2007 11:36
tiez jednu poprisom
somoant[zavinac].gmail.com
|
| |
zoro
Od: zoro
|
Pridané:
2.5.2007 11:50
aj ja poprosim, ak niekomu jedna zostala na waltari[at]gmail[bodka]com
|
| |
krychle
Od: krychle
|
Pridané:
2.5.2007 11:52
aj ja si prosim jednu pozvanku pls
krychle{zavinac}inmail{bodka}sk
diky moc!
|
| |
Mark
Od: Mark
|
Pridané:
2.5.2007 11:53
neivem ci uz vam niekto poslal pozvanky a ci niekto na slovensku pozvanky ma, ale ak niekto toto cita tak aj ja ho pekne poprosim :)
markjag@gmail.com
|
| |
mESO
Od: mESO
|
Pridané:
2.5.2007 11:55
hello, mohla by nejaka dobra dusa poslat pozvanku aj mne na meso.erik@gmail.com
thx
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 11:56
teraz som pocital, v My channels je predvolenych 29 kanalov, ale pomocou katalogu sa da pridat dalsich 44. tie vsetky su dostupne pre nasu lokalitu.
pozvanky zatial nemam, ked budu, poslem.
|
| |
dakujem
Od: dakujem
|
Pridané:
2.5.2007 11:57
aj ja by som poprosil jednu, dakujem pekne
filip.hyza[zavinac]gmail.com
|
| |
iso
Od: iso
|
Pridané:
2.5.2007 12:07
Žobráci, všetci tu len žobrú ...
|
| |
Juraj
Od: Juraj
|
Pridané:
2.5.2007 15:25
...vsetci pekne poprosili, nikto nezobral.
|
| |
pmaster
Od: pmaster
|
Pridané:
2.5.2007 12:40
jednu pozvanku aj pre mna na protihodnotu viem dat na lamky alebo x-music :) pmaster@post.sk
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 12:43
zobru a vsetci dostali ;)
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 12:44
vyssie uvedenym som poslal, aby som sa vyjadril presne.
|
| |
cimo
Od: cimo
|
Pridané:
2.5.2007 14:48
aj ja poprosim pozvanocku na cimo.lubo@gmail.com
|
| |
marsl
Od: marsl
|
Pridané:
2.5.2007 12:44
Keby sa niekomu chcelo, a bol by ochotny poprosim aj ja. budzakm@gmail.com
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 12:45
mas
|
| |
qentin
Od: qentin
|
Pridané:
2.5.2007 12:50
tiez by si jednu mohol ak ti uz prsty nezdreveneli z toho vypisovania pozvanok, dik SCH0PENHAUER.A@seznam.cz
|
| |
marsl
Od: marsl
|
Pridané:
2.5.2007 14:44
Dik, len ja som somar... od tolkej radosti som klikol na druhy link a tym som zrusil pozvanku..:( Prosim posli este raz :) ak nepojde na budzakm@gmail.com posli pleas na budzak@szm.sk
Este raz dik Marcel
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 13:33
refused? take som este nevidel : ))
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
2.5.2007 17:58
montano89@gmail.com pls ;)
|
| |
Johnnnie
Od: Johnnnie
|
Pridané:
2.5.2007 12:46
Ahoj
keby bolo mozne aj ja by som porposil jednu pozvanku johnie.bj@zoznam.sk
Vopred dakujem
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 12:46
nech sa paci
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
2.5.2007 12:52
poprosim ta tiez na msusky@post.sk
rad by som to vyskusal, vdaka...
|
| |
pmaster
Od: pmaster
|
Pridané:
2.5.2007 12:52
thx ak chces tu pozvanku co som uvadzal posli mailovu adresu (moju mas) a poslem ti ktoru chces oki
|
| |
Johnnnie
Od: Johnnnie
|
Pridané:
2.5.2007 12:49
Som prekvapeny (samozrejme milo :-D) ako rychlo si zareagoval.
Prajem Ti pekny den
Johnnnie
|
| |
Sugyi
Od: Sugyi
|
Pridané:
2.5.2007 12:55
Ahoj, mohol by som aj ja poprosit o jednu pozvanku? Dakujem moc
sugyi56(zavinac)gmail.com
|
| |
Memetic
Od: Memetic
|
Pridané:
3.5.2007 6:52
poslana
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
2.5.2007 12:56
Aj to bude spamuuuuu. Ale aj mne by ste mohli, sice nemam na to net, ale sak ja vam napisem niekomu potom..
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 12:57
piste to pod seba, aby som niekoho nevynechal :)
|
| |
qentin
Od: qentin
|
Pridané:
2.5.2007 13:00
Neviem komu ale dakujem:-)
|
| |
Melk
Od: Melk
|
Pridané:
2.5.2007 13:00
ked uz sa tu rozdava tiez by som poprosil melk[zavinac]chello[bodka]sk
D
|
| |
Jano
Od: Jano
|
Pridané:
2.5.2007 13:05
Poprosim jednu pozvanku: mvmnvn[zavinac]gmail[bodka]com.
Vopred Dakujem
|
| |
mESO
Od: mESO
|
Pridané:
2.5.2007 13:03
thx davitof
|
| |
pozvanka
Od: pozvanka
|
Pridané:
2.5.2007 13:07
poprosim pozvanku na wiko666@atlas.sk
Dakujem :)
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 13:16
nech vam vsetkym sluzi...
bye
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
2.5.2007 13:37
mozem poprosit este na centrum.centrum[zav]centrum.sk ?
|
| |
djtomo
Od: djtomo
|
Pridané:
2.5.2007 13:17
tiez jednu poprosim djtomo1@gmail.com
|
| |
Cezar121
Od: Cezar121
|
Pridané:
2.5.2007 13:26
Mozem tiez jednu pozvanku poprosit....vrela vdaka cezar121@azet.sk
|
| |
danfoss
Od: danfoss
|
Pridané:
2.5.2007 13:29
halo mafia! davitof aj ja si prosim ked tak vo velkom rozdavas
danfoss(at)centrum(dot)sk
|
| |
p69@atlas.sk
Od: p69@atlas.sk
|
Pridané:
2.5.2007 13:29
dakujem..
|
| |
danfoss
Od: danfoss
|
Pridané:
2.5.2007 13:35
to bola rýchlost - vrela vdaka davidof - prajem pekny den
|
| |
kuryack
Od: kuryack
|
Pridané:
2.5.2007 13:36
aj ja by som si jednu poprosil, dakujem velmi pekne
kuryack@gmail.com
|
| |
Axwell
Od: Axwell
|
Pridané:
2.5.2007 13:43
Velmi pekne prosim pozvanku aj ja axwell@zoznam.sk dik moc vopred :-) ponukam
|
| |
djnoise
Od: djnoise
|
Pridané:
2.5.2007 13:43
Nenasla by sa prosim este jedna na
djnoise@centrum.sk ?
|
| |
AlexK
Od: AlexK
|
Pridané:
2.5.2007 13:43
Prosim Vas, mozte aj mne niekto poslat pozvanku na alexk21@pobox.sk? Dakujem.
|
| |
Axwell
Od: Axwell
|
Pridané:
2.5.2007 13:43
nejake pristupy aj ja staci ak mi niekto posle pozvanku dik
|
| |
johny
Od: johny
|
Pridané:
2.5.2007 13:44
Mozem poprosit na hanibal@chello.sk ?
|
| |
ddd
Od: ddd
|
Pridané:
2.5.2007 13:49
mam joost uz dlhsie, ale neviem kde najdem tie pozvanky. dajte vediet kde sa da k tomu doklikat, rad sa o ne podelim..
cheers
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 13:51
My Joost (napravo), Widgets Menu, Invite friends.
je potrebne vyplnit first aj last name.
|
| |
martan
Od: martan
|
Pridané:
2.5.2007 13:50
a usla by sa jedna aj mne od niekoho?
vdaka
martan [na] post [bodka] sk
|
| |
Martan
Od: Martan
|
Pridané:
2.5.2007 13:54
mam, vdaka
|
| |
patrik-87
Od: patrik-87
|
Pridané:
2.5.2007 13:51
prosim aj ja jednu a potom to ti pomozem posielat dalej :-)
ichliebdich(zavinac)gmail.com
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 13:59
davam na tvoje slova : )
|
| |
jajo
Od: jajo
|
Pridané:
3.5.2007 11:30
ak mi posles pozvanku na maropen(zavinac)szm(.)sk poslem dalsim minimalne 10, diki
|
| |
djnoise
Od: djnoise
|
Pridané:
2.5.2007 13:58
thanks :))
|
| |
chrastitko
Od: chrastitko
|
Pridané:
2.5.2007 13:59
Zdravim, tiez by som poprosil jednu pozvanku na chrastitko@gmail.com DAKUJEM
|
| |
chrastitko
Od: chrastitko
|
Pridané:
2.5.2007 14:03
Diki moc!
|
| |
JSO
Od: JSO
|
Pridané:
2.5.2007 14:06
jns1@chello.sk
pekne prosim pozvanku, dopredu velka vdaka !
|
| |
stary
Od: stary
|
Pridané:
2.5.2007 14:06
Davitof posli prosim aj mne jednu pozvanku na stary27(at)gmail(dot)com Dakujem
|
| |
fungogh
Od: fungogh
|
Pridané:
2.5.2007 14:06
Davitof; sharni prosim jednu aj sem, nech to posuniem znova dalej :) fungogh@gmail.com Dakujem!
|
| |
lolotak
Od: lolotak
|
Pridané:
2.5.2007 14:06
tak ja by som tiez poprosil ked sa tu rozdava :-) lolotak@zoznam.sk
|
| |
lolotak
Od: lolotak
|
Pridané:
2.5.2007 14:20
dik:-)
|
| |
allex
Od: allex
|
Pridané:
2.5.2007 14:12
Juj tak na slovensku dobry ludia nevymreli !! poprosim aj ja ,ked este daka dobra dusa ma. allex20@azet.sk
|
| |
vladoo
Od: vladoo
|
Pridané:
2.5.2007 14:12
Taktiez by som poprosil jednu pozvanku. Za odoslanie na vladoo@orangemail.sk vopred DAKUJEM
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 14:13
ok, koncim. odovzdam stafetu. pisal som, kde to najdete.
|
| |
fik
Od: fik
|
Pridané:
2.5.2007 14:13
keby sa nieco este nahodou naslo tak by som poprosil o jednu..
fikzip@atlas.sk
|
| |
pa3ck
Od: pa3ck
|
Pridané:
2.5.2007 14:19
Ak by sa dalo tak jednu aj na pa3ck@atlas.sk
DIK
|
| |
peet
Od: peet
|
Pridané:
2.5.2007 14:21
poprosim pozvanku na peet123 (zavinac) azet.sk ... diiiiky
|
| |
SergejH
Od: SergejH
|
Pridané:
2.5.2007 14:23
Aj ja by som (asi podobne ako ďalších asi 300M ľudí po mne) poprosil 1 pozvánku. Že ju naozaj chcem, dokumentuje asi najviac fakt, že som si len asi po 2. krát v živote prepol na SK klávesnicu :D
|
| |
SergejH
Od: SergejH
|
Pridané:
2.5.2007 14:25
Oops, adresa :D peter(bodka)drdos(zavináč)centrum(bodka)sk ĎAKUJEEEEM!!!
|
| |
Riso
Od: Riso
|
Pridané:
2.5.2007 14:26
ak by bol niekto tak dobry, tak by som poprosil jednu na rikardos@inmail.sk
|
| |
peter.k
Od: peter.k
|
Pridané:
2.5.2007 14:29
ak by sa nejaka pozvanka nasla
Diiiiiiiiiiiiiiiik moc!!!!!!!!!
pekok007@gmail.com
|
| |
joost
Od: joost
|
Pridané:
2.5.2007 14:40
Aj ja by som rad poprosil o pozvanku na mareknik@gmail.com
Dakujem
|
| |
wildmadman
Od: wildmadman
|
Pridané:
2.5.2007 14:46
Aj ja poprosim na wildmadman(zavinac)gmail.com
|
| |
roman
Od: roman
|
Pridané:
2.5.2007 14:50
prosíííííííííííííím
uz to nevydržím
romanw@inmail.sk , dik moc
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
2.5.2007 14:59
A mohli by ste napisat ako to ide. So 128kbit up to asi nepojde, ze? A ake su tam stanice, kvalita a tak.
|
| |
joostovac
Od: joostovac
|
Pridané:
2.5.2007 15:06
aj ja si prosim jednu pozvanku do joost pls.
kubokubiny(zavinac)zoznam(bodka)sk
dakujeeeeeeeeeeeem
|
| |
SergejH
Od: SergejH
|
Pridané:
2.5.2007 15:14
Ešte raz obrovské díky za takmer okamžitú pozvánku, ale asi som totálna lama... Ako sa posielajú pozvánky???
|
| |
Adamr
Od: Adamr
|
Pridané:
2.5.2007 15:22
Prosim, dobry ludia zaslite mi pozvanku na adamr@pobox.sk.
Budem velmi vdacny , vdaka.
|
| |
Adamr
Od: Adamr
|
Pridané:
2.5.2007 16:58
Dakujem za pozvanku Danielovi Uradovi.
|
| |
High Master
Od: High Master
|
Pridané:
2.5.2007 15:26
pls aj ja by som jednu chcel ak niekto mate
kassak91@gmail.com
diki moc
|
| |
1337MaN
Od: 1337MaN
|
Pridané:
2.5.2007 15:27
prosim dobru dusu o pozvanku na 1337m@centrum.sk ...
vopred velka vdaka ^^
|
| |
1337MaN
Od: 1337MaN
|
Pridané:
2.5.2007 15:56
no tak ludia kym je to neobmedzene nech sa pozyva...
1 pozvanku mne a dalsich 30-40+ odo mna :) prosiim
|
| |
1337MaN
Od: 1337MaN
|
Pridané:
2.5.2007 16:37
P
R
O
S
i
M
...a slubujem ze tych pod mojim prispevkom vybavim ja!
|
| |
fungogh
Od: fungogh
|
Pridané:
2.5.2007 15:29
THANX!
|
| |
Pleaaaase
Od: Pleaaaase
|
Pridané:
2.5.2007 15:32
Je to asi tuna otravne, aleee ked sa najde dobra dusa, tak mi poslite pozvanie nnaaaa slavco.piatka@inmail.sk Budte taki dobri. Diky
|
| |
myloou
Od: myloou
|
Pridané:
2.5.2007 15:33
ak sa najde nejaka dobra dusa, tak poprosim 1 pozvanku na myloou@centrum.sk .... :)
|
| |
myloou
Od: myloou
|
Pridané:
2.5.2007 19:04
aaa uz mam :))) moja vdaka patri userom "MMx Z" a "Daniel Urad" ...thx fellas
|
| |
milanbb55
Od: milanbb55
|
Pridané:
2.5.2007 15:38
dakujem dobrej duše ktorá mi pošle pozvánku na milanbb55@gmail.com
dakujem dakujem
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
2.5.2007 15:41
vidim ze sa nenudite... cely den len posielate a posielate...
ked tak pozeram kolko ludi ziada pozvanky, myslim ze nebude problem s peermi :P
yo a ked uz sme pri tom tak tiez by som bol za pozvanku vdacny - k99(a)centrum.sk
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
2.5.2007 19:45
diky, uz mam :P
|
| |
troie
Od: troie
|
Pridané:
15.6.2007 13:51
i'am really impressed!! http://www.obiettiv4i64.info/troie
|
| |
sesso con cavalli
Od: sesso con cavalli
|
Pridané:
22.6.2007 16:47
pagine piuttosto informative, piacevoli =) http://www.obiettiv4i64.info/sesso-con-cavalli
|
| |
Richie9
Od: Richie9
|
Pridané:
2.5.2007 15:42
Ak smie poprosit aj ja by som si prosil jebnu pozvanku na
magyel@stonline.sk dopredu dakujem.
|
| |
Nemko
Od: Nemko
|
Pridané:
2.5.2007 15:46
ak by sa nasla dobra dusa, poprosim, nemusko@gmail.com
dakujem vam velmi pekne
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
2.5.2007 15:46
a co tak jednu aj sem?
ZigZagBlue@google.com
vdaka.
|
| |
kabocny
Od: kabocny
|
Pridané:
2.5.2007 15:47
velmi pekne prosim o pozvanku. mozem ponuknut pozvanku na torrentleech alebo na sk-cz.net tracker. diky moc. kabocny(zavinac)gmail(bodka)com
|
| |
MMx
Od: MMx
|
Pridané:
2.5.2007 15:52
Nech maju spamove webcrawlery radost, pridam sa aj ja. Ak by sa niekomu chcelo, poprosil by som pozvanku na mmx@ps.ksp.sk Dik.
|
| |
prosim
Od: prosim
|
Pridané:
2.5.2007 15:59
aj ja by som poprosil jednu ak este su nejake volne abo4@azet.sk
velmo pekne diki
|
| |
prosim
Od: prosim
|
Pridané:
2.5.2007 20:38
dakujem :)
|
| |
t6mass
Od: t6mass
|
Pridané:
2.5.2007 16:09
ak este niekomu ostala pozvanocka pekne by som ho poprosil poslat dakujem.. t6mass(na)gmail(bodka)com - ano su tam dve "s"
|
| |
t6mass
Od: t6mass
|
Pridané:
2.5.2007 17:55
dakujem..
|
| |
poldo23
Od: poldo23
|
Pridané:
2.5.2007 16:10
ako milionty zidiatel ak ma niekto zvysnu pozvanku pls poslite aj mne
poldo23@gmail.com
DAKUJEM
|
| |
fredy.cruger
Od: fredy.cruger
|
Pridané:
2.5.2007 16:15
Najde sa sa nejaka dobra dusa, ktora si najde cas a posle mi pozvanku. Budem jej velmi vdacny :).
fredy.cruger[zavinac]post.sk
Este raz dakujem.
|
| |
fredy.cruger
Od: fredy.cruger
|
Pridané:
2.5.2007 21:15
Dakujem, vam za pozvanku, dik moc.
|
| |
janko
Od: janko
|
Pridané:
2.5.2007 16:16
tiež by som jednu poprosil
janko@afrobacon.com
|
| |
zKKKKKKKkk
Od: zKKKKKKKkk
|
Pridané:
2.5.2007 16:26
************************************ Prosim vas poslite mi pozwanku na zaky@szm.sk budem vaaaaaam moooooooooooooc powdacnyyy dik ------------------------------------------
|
| |
kozi
Od: kozi
|
Pridané:
2.5.2007 16:26
prosim, prosim pozvanku :)
kuzuko(a)centrum.sk
|
| |
poldo23
Od: poldo23
|
Pridané:
2.5.2007 16:40
prosim prosim poslite aj mne pozvanku ak niekto ma budem velmi vdacny
poldo23@gmail.com
D A K U J E M
|
| |
Thorn
Od: Thorn
|
Pridané:
2.5.2007 16:55
...Viem, uz som asi milionty, ktory tu narieka o pozvanku,..
ale aj tak by sa mi jedna zisla :D..tak ak bude niekto taky
laskavy..poprosim na info.stuff@zoznam.sk
Dakujeem :D
|
| |
MurdoK
Od: MurdoK
|
Pridané:
2.5.2007 16:55
Zdravim...
Asi sa to uz ku mne az nedostane, ale predsa.
raven.roak@zoznam.sk
Dakujem, kto mi posle a necha kontakt...poslem mu nieco kvalitne pre potechu oka a pre mier v dusi :D
|
| |
mimi
Od: mimi
|
Pridané:
2.5.2007 17:03
aj ja by som rad pozvanku na mimisoft@atlas.sk
|
| |
HELP
Od: HELP
|
Pridané:
2.5.2007 17:04
CO MAM ROBIT, ZAPNEM JOOST A MAM IBA CIERNU OBRAZOVKU.
HELP
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 17:12
vyhodi nejaku chybovu hlasku? (napr. #121 je oblubena)
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 17:09
Kto chce pozvanku, napiste email pod prispevok (max 10)
|
| |
Levian
Od: Levian
|
Pridané:
2.5.2007 17:17
levian@inmail.sk
|
| |
dziny
Od: dziny
|
Pridané:
2.5.2007 17:19
Ak mozes: dziny1 at gmail.com
|
| |
dziny
Od: dziny
|
Pridané:
2.5.2007 18:51
Vdaka!
|
| |
derfish
Od: derfish
|
Pridané:
2.5.2007 17:34
dodnyjv@gmail.com thx very much... :)
|
| |
Flashmann
Od: Flashmann
|
Pridané:
2.5.2007 17:56
flashmann@szm.com
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
2.5.2007 17:59
montano89@gmail.com dik ;)
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
2.5.2007 18:03
dakujem
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
2.5.2007 18:04
poprosim o jednu pozvanku samitron@azet.sk
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 17:11
kazdemu sa ujde, len prosim piste, ci ste dostali.
|
| |
Levian
Od: Levian
|
Pridané:
2.5.2007 17:17
Prosim, da sa poslat jedna pozvanocka na levian@inmail.sk
Dakujem budem dalej posielat aj ja....
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 17:52
done
|
| |
Matiseq
Od: Matiseq
|
Pridané:
2.5.2007 17:22
poprosiim wildboykiller@post.sk dakujem :)
|
| |
MMx
Od: MMx
|
Pridané:
2.5.2007 17:23
Posielal som pozvanky kazdemu, kto doteraz napisal svoju adresu. Dufam ze dosli.
|
| |
Matthew
Od: Matthew
|
Pridané:
2.5.2007 17:27
Mozem este aj ja poprosit?? mail: matthewsnv@gmail.com
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 17:51
done
|
| |
elroy
Od: elroy
|
Pridané:
2.5.2007 17:30
Prosim, aj mne poslite pozvanku, velmi pekne dakujem !
surda@centrum.sk
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 17:51
done
|
| |
Matiseq
Od: Matiseq
|
Pridané:
2.5.2007 17:31
len sa chcem podakovat :) thx MMx, Rikardos
|
| |
JayHeff
Od: JayHeff
|
Pridané:
2.5.2007 17:49
Prosim si aj ja. addamz@azet.sk . diky moc
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 17:51
done
|
| |
JayHeff
Od: JayHeff
|
Pridané:
2.5.2007 18:20
dik moc.
|
| |
peter
Od: peter
|
Pridané:
2.5.2007 17:54
tak ako ostatni aj ja chcem poprosit o pozvanku.dopredu dakujem.parpam@seznam.cz
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 17:59
done
|
| |
Flashmann
Od: Flashmann
|
Pridané:
2.5.2007 17:57
poprosim aj ja na flashmann@szm.com
|
| |
zKKKKKKKkk
Od: zKKKKKKKkk
|
Pridané:
2.5.2007 17:57
************** ************************** ----------- ---------- --------------*******************kto mi poslal pozwanku tak mu mooooooooooooooooc dakujem :) ----*************** *********************************
|
| |
klidas
Od: klidas
|
Pridané:
2.5.2007 18:00
vopred dakujem za pozvánku klidas_pk@azet.sk
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 18:02
done
|
| |
biii
Od: biii
|
Pridané:
2.5.2007 18:03
mozem aj ja poprosit?bittala@pobox.sk
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 18:07
done
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
2.5.2007 18:05
poprosim aj ja o jednu pozvanku díííík samitron@azet.sk
pls....:-))
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 18:07
done
|
| |
biii
Od: biii
|
Pridané:
2.5.2007 18:09
r3so-diky moc
|
| |
Reptile
Od: Reptile
|
Pridané:
2.5.2007 18:13
prosiiim velmi pekne o pozvanku na reptile@atlas.sk
vdaka :)
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 18:17
done
|
| |
klidas
Od: klidas
|
Pridané:
2.5.2007 18:19
r3so dík...aktuálna info SVK : CAN 1:0
|
| |
mimino
Od: mimino
|
Pridané:
2.5.2007 18:22
este raz prosim pozvanku na toto meno "mimino" dakujem mimisoft@atlas.sk
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 18:25
done
|
| |
jakimlo
Od: jakimlo
|
Pridané:
2.5.2007 18:27
kimlo@centrum.sk
dikes moc
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 18:34
poslane
|
| |
erco15
Od: erco15
|
Pridané:
2.5.2007 18:30
aj ja poprosim 1 pozvanku na erco15@gmail.com
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 18:34
poslane
|
| |
phillipez
Od: phillipez
|
Pridané:
2.5.2007 18:41
to tu takto funguje? okey.. plz pozvanku na eastside@eastside.sk, dikes moc..
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 18:43
poslane
|
| |
kabocny
Od: kabocny
|
Pridané:
2.5.2007 18:56
diky moc. dostal som dokonca 2 pozvanky. diky moc
|
| |
bliz-man1
Od: bliz-man1
|
Pridané:
2.5.2007 18:57
este jedna pre mna blizman1@gmail.com
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 19:04
invited
|
| |
pre r3so
Od: pre r3so
|
Pridané:
2.5.2007 19:04
nevies mi poradit preco ma to nechce prihlasit?pozvanka mi prisla sosnul som si joost a chcel som sa v nom zaregistrovat ale nejde mi to.stale mi hlasi ze mam zadat email adresu na ktoru prisla pozvanka a tu aj zadavam.mozes mi pls poslat este 1 na bittala@centrum.cz?diky moc
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 19:08
invited
|
| |
peter
Od: peter
|
Pridané:
2.5.2007 19:10
diky
|
| |
ahoj
Od: ahoj
|
Pridané:
2.5.2007 19:13
poslite mi jednu pozvanku pls budvarik@gmail.com
dikkk
|
| |
alexk
Od: alexk
|
Pridané:
2.5.2007 19:35
Pozvany
|
| |
fero
Od: fero
|
Pridané:
2.5.2007 19:28
pliis poprosim pozvanku dzubox@post.sk vopred dik,.
|
| |
alexk
Od: alexk
|
Pridané:
2.5.2007 19:37
Pozvany
|
| |
peter
Od: peter
|
Pridané:
2.5.2007 19:46
prosim mozete mi niekto este raz poslat pozvanku na bittala@centrum.cz?ziadna mi tam neprisla.
diky moc
|
| |
alexk
Od: alexk
|
Pridané:
2.5.2007 19:59
odoslane
|
| |
olo
Od: olo
|
Pridané:
2.5.2007 19:48
olsonko@gmail.com dakujem velmi pekne dobrej dusi co mi pozvanku posle..
|
| |
alexk
Od: alexk
|
Pridané:
2.5.2007 20:00
odoslane
|
| |
olo
Od: olo
|
Pridané:
2.5.2007 20:26
dakujem velmi pekne
|
| |
kernell
Od: kernell
|
Pridané:
2.5.2007 19:48
môzem poprsit o pozvanku na kernell@centrum.sk
dakujem.
|
| |
alexk
Od: alexk
|
Pridané:
2.5.2007 20:01
odoslane
|
| |
aj ja
Od: aj ja
|
Pridané:
2.5.2007 19:50
poprosim aj ja na dabk84(at)gmail(dot)com
dakujem pekne
|
| |
alexk
Od: alexk
|
Pridané:
2.5.2007 20:03
odoslane
|
| |
mib
Od: mib
|
Pridané:
2.5.2007 19:52
mozem poprosit aj ja jednu. diky moc
oggino "a" gmail.com
|
| |
alexk
Od: alexk
|
Pridané:
2.5.2007 20:06
odoslane
|
| |
mib
Od: mib
|
Pridané:
2.5.2007 20:42
diky moc
|
| |
norico
Od: norico
|
Pridané:
2.5.2007 19:56
prosim vas, poslite aj mne niekto 1 pozvanku...dakujem
norico41@gmail.com
|
| |
alexk
Od: alexk
|
Pridané:
2.5.2007 20:06
odoslane
|
| |
enzo
Od: enzo
|
Pridané:
2.5.2007 20:00
skuste poslat jednu aj sem enzone@szm.sk
dakujem :)
|
| |
alexk
Od: alexk
|
Pridané:
2.5.2007 20:06
odoslane
|
| |
enzo
Od: enzo
|
Pridané:
2.5.2007 20:57
DAKUJEM :)
|
| |
alexk
Od: alexk
|
Pridané:
2.5.2007 20:07
Na dnes koncim s pozvankami...
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 20:16
dobra praca :)
|
| |
maladaptiv
Od: maladaptiv
|
Pridané:
2.5.2007 20:29
Aj prosim pozvanku diki
maladaptiv(zav.)gmail(bodka)com
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 20:30
mas
|
| |
maladaptiv
Od: maladaptiv
|
Pridané:
2.5.2007 20:41
Dakujem
|
| |
ferrero
Od: ferrero
|
Pridané:
2.5.2007 20:37
prosim prosim poslite aj mne pozvanku ak niekto ma budem velmi vdacny
ferokrehel@gmail.com
D A K U J E M
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 20:39
odoslana
|
| |
Carlos
Od: Carlos
|
Pridané:
2.5.2007 20:40
Aj ja by som poprosil o jednu pozvanocku ak sa da: bulkol@centrum.sk Dakujem.
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 20:42
mas
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 20:43
poslane
|
| |
Carlos
Od: Carlos
|
Pridané:
2.5.2007 20:50
Velmi pekne dakujem.
|
| |
mimino
Od: mimino
|
Pridané:
2.5.2007 20:40
prosim tu pozvanku na meno mimino na mimisoft@atlas.sk dakujem
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 20:42
uz som ti jednu posielal, meno nema ziadny vyznam. ak ju nepodarilo prevziat, musis zadat iny mail
|
| |
mimino
Od: mimino
|
Pridané:
2.5.2007 21:09
nepodarilo s ami ju prevziat ani mi mail nedosiel tka este raz prosim na redakcia@transportweb.sk dakujem...
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 21:26
odoslane
|
| |
MisoX
Od: MisoX
|
Pridané:
2.5.2007 20:49
Poslite nejaku pozvanku pls aj mne...
johnydj@post.sk
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 20:53
mas
|
| |
tomek
Od: tomek
|
Pridané:
2.5.2007 20:54
ak niekto ma tak mi prosim poslite tu pozvanku
vopred dakujem
tmmmmk@gmail.com
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 20:56
mas
|
| |
nuno
Od: nuno
|
Pridané:
2.5.2007 21:07
tak dakujem dopredu na azetsk zavinac dzimejl kom
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 21:23
mas
|
| |
maroni
Od: maroni
|
Pridané:
2.5.2007 21:34
Caute, tu ďalší pán na strihanie. Pošlete mi prosím pozvánku na adresu maroni555(A)gmail.com? Vopred ďakujem!
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 21:38
mas
|
| |
maroni
Od: maroni
|
Pridané:
2.5.2007 21:42
To bolo bleskové, ďakujem pekne :)
|
| |
ioio
Od: ioio
|
Pridané:
2.5.2007 21:38
poprosim pozvanku:) ioio1984(a)gmail.com
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 21:50
mas
Tipy a triky: Joost vytvori v Documents and Setting\Vas profil\App. Data\Joost
subor anthill_cache, ktory sa postupne nafukne az na cca 2GB. Da sa priebezne vymazavat. V dalsich verziach bude mozne zmenit jeho umiestnenie.
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
2.5.2007 21:40
tiez si jednu prosim
solidsnakesk [at] azet.sk
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 21:51
sent
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 21:52
mas
Tipy a triky: Joost je v stale stadiu Beta :)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
2.5.2007 21:55
neviem ktory z vas to poslal ale chcem sa podakovat :) aspon vidiet kto je v tejto dobe solidarny a nemysli len na penazenku :) dakujem
|
| |
ioio
Od: ioio
|
Pridané:
2.5.2007 21:41
za pozvanku vam dobijem vas icq kredit. ioio1984 (a) gmail.com
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 21:52
sent
|
| |
maros
Od: maros
|
Pridané:
2.5.2007 22:15
Mas ju aj bez kreditu ;)
|
| |
patrik-87
Od: patrik-87
|
Pridané:
2.5.2007 21:44
ak este chcete pozvanku piste na smersala(AT)gmail.com
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 21:53
sent
|
| |
bielo
Od: bielo
|
Pridané:
2.5.2007 21:46
JA BY SOM PROSIL TIEZ bielo(zavinac)azet.sk :))))
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 21:51
sent
|
| |
bielo
Od: bielo
|
Pridané:
2.5.2007 22:24
diky moc
|
| |
olo
Od: olo
|
Pridané:
2.5.2007 21:52
neviem ludia chodi vam to? bo mne na kazdy kanal napise unavialable
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 21:54
napis kod chyby (dolezite)
|
| |
olo
Od: olo
|
Pridané:
2.5.2007 21:57
112
|
| |
olo
Od: olo
|
Pridané:
2.5.2007 22:05
vypol som kerioFW a ide to
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 21:53
Tipy a triky: zoznam niektory kanalov nie je kompletny. Ked rozpozerate nejaky serial, overte si pomocou funkcie Search, ci nie su aj dalsie casti (pri serialoch na 90% su).
|
| |
maciak
Od: maciak
|
Pridané:
2.5.2007 21:54
poprosil by som si pozvanku dopredu pekne dakujem
maciak1989@azet.sk
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 21:56
mas
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 21:57
Tipy a triky: Zoznam kanalov v My Channels nie je kompletny. Dalsich viac nez 40 kanalov najdete v Channel Catalog. Tie sa nasledne daju pridat do My Channels
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 22:05
Tipy a triky: Na Joost sa nachadzaju aj kanaly, ktore nie su v Channel Catalog. Napr. kvalitny Aardman Animation (tvorca animovanych filmov Chicken run, Creature comforts, Wallace & Gromit)
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 22:07
najdete pomocou funkcie Search...
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
2.5.2007 22:28
da sa najst niekde plny zoznam, teda okrem toho co je na joost.com/whatson/channels.html
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
3.5.2007 7:58
tu je DB s obsahom: http://joost.com/search?order=recent
a pomocou RSS: http://hal.schechner.com/joost/feeds/
(Novy obsah, nove kanaly, odstraneny obsah, ostranene kanaly)
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
2.5.2007 22:20
dakujem dobrej vile za pozvanku wavevlna@gmail.com
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 22:23
dobra vila pozdravuje.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
2.5.2007 23:10
dikes
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 22:22
Tipy a triky: Joost funguje lepsie s nastavenym presmerovanim portov na vasom modeme/AP/routri.
Sucasna verzia pocuva na roznych, nahodne vybratych portoch, takze presmerovanie je problematicke. Dalsie verzie budu vyuzivat port TCP/UDP 4166, ktory bol sluzbe Joost pred par dnami prideleny organizaciou IANA.
|
| |
Dusanko
Od: Dusanko
|
Pridané:
2.5.2007 22:26
poprosil by som aj ja jednu, dakujem pekne, dch@dct.sk
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 22:29
mas
|
| |
mimi
Od: mimi
|
Pridané:
2.5.2007 22:26
davidof diky za pozvanku uz som yvskusal je to super vec....
Mam jednu anketu: komu ako to ide na jednotlyvych druhoch internetoveho pripojenia???
Ja mam t-mobile rychly net a sem tam seka na full screen
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 22:34
Ja mam orange homebox 30/15 a vsetko je okamzite, aj seekovanie. (buffer 2-3 sek)
bohuzial mam maly upload, 5-7kB, nedari sa mi otvorit UDP port. cely rozsah urcite presmerovavat nebudem.
od verzie 0.9.4 uz nemam ani vypadky videa (#121), ktore boli v predchadzajucich verziach caste.
|
| |
Tom
Od: Tom
|
Pridané:
2.5.2007 22:31
Poprosil by som pozvanku na diego.armando333@gmail.com
Dakujem
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 22:35
mas
|
| |
Tom
Od: Tom
|
Pridané:
2.5.2007 22:37
diky Dan, to bolo ozaj rychle :)
|
| |
vlaaadooo
Od: vlaaadooo
|
Pridané:
2.5.2007 22:45
nazdar! pls pozvanku: v.darak@seznam.cz
Vdaka!
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 22:46
mas
|
| |
vlaaadooo
Od: vlaaadooo
|
Pridané:
2.5.2007 22:47
thanks :)
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
2.5.2007 22:46
Aj ja by som to chcel vyskúšať: jasniezik@centrum.sk Vďaka
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 22:49
nech sa paci
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
2.5.2007 22:49
LOL, ale tym co vam PRISLA pozvanka, nebolo by od veci napisat pod svoj prispevok, ze ju mate, aby sa uslo dalsim, hmm? nie ze vam pride 5x
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 22:52
ujde sa kazdemu. uzivatelia verzie 0.9.4 dostali 999 pozvanok a verzia Joost Friends Edition ich nema obmedzene.
|
| |
Zoslo
Od: Zoslo
|
Pridané:
2.5.2007 23:03
Aj jááá... zoslo@atlas.sk :-)
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 23:05
tu maaaas
|
| |
Zoslo
Od: Zoslo
|
Pridané:
2.5.2007 23:07
Dikes
|
| |
siri
Od: siri
|
Pridané:
2.5.2007 23:04
Ja by som tiez jednu poprosil
siirii(a)gmail.com
Dakujem
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 23:06
jedna specialne pre teba
|
| |
siri
Od: siri
|
Pridané:
2.5.2007 23:16
Diky
|
| |
Mat
Od: Mat
|
Pridané:
2.5.2007 23:09
Ahojte, ak je mozne aj mna by jedna pozvanka potesila mathewko @ gmail . com
Diky
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 23:11
uzi si
|
| |
Kb_special
Od: Kb_special
|
Pridané:
2.5.2007 23:10
Cafko,
aj ja by som velmo pekne poprosil o jednu pozvanku
"kabatus(at)email{dot}cz"
tnx
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
2.5.2007 23:14
mas ju
|
| |
Kb_special
Od: Kb_special
|
Pridané:
2.5.2007 23:14
Danke very much, Dan
|
| |
lolo
Od: lolo
|
Pridané:
3.5.2007 0:03
skuste plz poslat aj na seen(at)post(.)sk
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
3.5.2007 1:09
sent
|
| |
ARny
Od: ARny
|
Pridané:
3.5.2007 0:06
Ja by som tiez prosil o jednu pozvanku na amadeus25@azet.sk velmi pekne dakujem
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
3.5.2007 1:07
sent
|
| |
ARny
Od: ARny
|
Pridané:
3.5.2007 9:09
dakujem
|
| |
dekob
Od: dekob
|
Pridané:
3.5.2007 0:36
Kamarad taky rad, pls na dekob[zav]inmail[bodka]sk
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
3.5.2007 1:07
sent
|
| |
vilenin
Od: vilenin
|
Pridané:
3.5.2007 0:42
Mozem poprosit aj ja jednu pozvanku... Dufam, ze este nejake ostali :):)
Dakujem
vilenin()zoznam.sk
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
3.5.2007 1:07
sent
|
| |
Tomino
Od: Tomino
|
Pridané:
3.5.2007 1:36
Dobry
Prosim o pozvanku na tothtomas@hotmail.com
Vopred vdaka ;)
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
3.5.2007 3:48
poslane
|
| |
Franzi
Od: Franzi
|
Pridané:
3.5.2007 4:32
Aj ja si PROSIIIM. Budem posluchat... :) Dakujeeem!!
franzi_60@hotmail.com
|
| |
Memetic
Od: Memetic
|
Pridané:
3.5.2007 6:54
poslana
|
| |
Franzi
Od: Franzi
|
Pridané:
3.5.2007 11:35
Vďaka.
|
| |
Jakub
Od: Jakub
|
Pridané:
3.5.2007 4:47
No.. tak reku vyskusam aj ja
poprosim pozvanku na furik(zavinac)zoznam.sk
Dakujem za ochotu - poslem aj ja dalej
|
| |
Memetic
Od: Memetic
|
Pridané:
3.5.2007 7:02
poslana
|
| |
Memetic
Od: Memetic
|
Pridané:
3.5.2007 7:14
poslana
|
| |
MDB
Od: MDB
|
Pridané:
3.5.2007 6:27
no poprosil by som aj ja satanah@centrum.sk
|
| |
Memetic
Od: Memetic
|
Pridané:
3.5.2007 7:08
poslana
|
| |
tahanko
Od: tahanko
|
Pridané:
3.5.2007 6:54
sranda ako kazdy chce pozvanku :) keby sa dalo aj ja by som jednu poprosil nech nezaostavam. dakujem vopred velmi pekne
|
| |
Memetic
Od: Memetic
|
Pridané:
3.5.2007 7:14
Už je tu dobry bordel. Nečudoval by som sa keby niekto dostane 2 pozvanky.
Čim viac pozvánok tým lepšie :)
|
| |
alkahir
Od: alkahir
|
Pridané:
3.5.2007 7:31
Nenasla by sa este jedna pozvanocka??? alkahir@zoznam.sk
Vopred dakujem.
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
3.5.2007 7:59
mas
|
| |
DAVOSK
Od: DAVOSK
|
Pridané:
3.5.2007 7:35
caute, ak sem este niekto pride, prosim poslite aj mne pozvanku. dakujem
|
| |
DAVOSK
Od: DAVOSK
|
Pridané:
3.5.2007 7:36
zabudol som ze kam na davosk@gmail.com dik
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
3.5.2007 7:59
mas
|
| |
robo
Od: robo
|
Pridané:
3.5.2007 8:04
aj tu jednu please: orenic@zoznam.sk
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
3.5.2007 8:08
mas
|
| |
erte
Od: erte
|
Pridané:
3.5.2007 8:08
poprosim aj ja erte@zoznam.sk
dakujem
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
3.5.2007 8:11
mas
|
| |
zelenerg
Od: zelenerg
|
Pridané:
3.5.2007 8:35
Prosim aj ja jednu pozvanocku na zelenerg@zoznam.sk
|
| |
Budzak
Od: Budzak
|
Pridané:
3.5.2007 8:43
Vopred DAKUJEM za pozvanku xbudzak@pobox.sk
|
| |
Ronnie
Od: Ronnie
|
Pridané:
3.5.2007 8:47
Poprosil by som pozvanku na metalvindex@gmail.com
Dakujem!
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
3.5.2007 8:52
vsetci traja mate
|
| |
mani.ak
Od: mani.ak
|
Pridané:
3.5.2007 8:52
Ďakujem za pozvánku mani.ak@zoznam.sk
|
| |
laco
Od: laco
|
Pridané:
3.5.2007 9:04
Poprosil by som aj ja o jednu pozvanku,
na laco.p@post.sk
Dopredu dakujem.
|
| |
casso11
Od: casso11
|
Pridané:
3.5.2007 9:21
aj ja si jednu poprosim ... casso11@gmail.com ... dakujem :P
|
| |
casso11
Od: casso11
|
Pridané:
3.5.2007 11:54
uz som dostal, dakujem velmi pekne
|
| |
papic
Od: papic
|
Pridané:
3.5.2007 9:24
dalo by sa na papicsk@yahoo.com?
|
| |
mk79
Od: mk79
|
Pridané:
3.5.2007 9:27
prosím o jednu pozvánku na mk@skdesign.sk thx
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
3.5.2007 11:05
mate vsetci piati :D
|
| |
laco
Od: laco
|
Pridané:
3.5.2007 11:14
este raz dik
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
3.5.2007 9:33
Prosim pozvanku na piracy@riaa.org pliiiz!!!
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
3.5.2007 11:07
tebe neposielam...
|
| |
Ty si
Od: Ty si
|
Pridané:
3.5.2007 11:07
jaky debil:)))
|
| |
To trish
Od: To trish
|
Pridané:
3.5.2007 11:08
myslim trisha :)
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
3.5.2007 11:20
vsetky programy co su na jooste su plne legalne, RIAA ti moze viesco :D
|
| |
stan
Od: stan
|
Pridané:
3.5.2007 9:56
ploz jednu pozvanku ...
stan.lee@centrum.sk
|
| |
Preddy
Od: Preddy
|
Pridané:
3.5.2007 10:22
Prosim poslite mi pozvanku dobri ludkovia
igorkrist@zoznam.sk
:DDD
|
| |
Vladislav
Od: Vladislav
|
Pridané:
3.5.2007 10:29
Prosim poslať pozvánku na vladislav133@atlas.sk
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
3.5.2007 11:07
mate vsetci
|
| |
peter
Od: peter
|
Pridané:
3.5.2007 11:20
servus! aj ja by som ta poprosil poslat pozvanku na: vantage@szm.com. dakujem.
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
3.5.2007 11:24
mas :D
|
| |
peter
Od: peter
|
Pridané:
3.5.2007 11:26
DIKEC !
|
| |
matemate
Od: matemate
|
Pridané:
3.5.2007 11:15
prosim aj jaaaaaaaaa pozvanku
matemate@post.sk
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
3.5.2007 11:24
mas aj ty XD
|
| |
matemate
Od: matemate
|
Pridané:
3.5.2007 11:26
thanxs rad
|
| |
jajo
Od: jajo
|
Pridané:
3.5.2007 11:34
posles aj mne? maropen(zavinac)szm(.)sk , diki
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
3.5.2007 12:34
mas aj ty :D
|
| |
Peter Hodak
Od: Peter Hodak
|
Pridané:
3.5.2007 12:03
Ahojte vsetci ak mozete prosim poslite aj mne pozvanku na peter.hodak@candoo.eu .. dakujem
|
| |
woww
Od: woww
|
Pridané:
3.5.2007 12:19
a ja preco nemam pozvanku? woww@azet.sk
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
3.5.2007 12:34
mate obaja
|
| |
maaaslo
Od: maaaslo
|
Pridané:
3.5.2007 15:06
mozem aj ja poprosit jednu pozvanku? teda ak su este k dispozicii...
palokiller(at)gmail(vodka).com
dakujem
|
| |
Soul
Od: Soul
|
Pridané:
3.5.2007 13:27
No... ujde sa aj mne? pls :D
|
| |
Soul
Od: Soul
|
Pridané:
3.5.2007 13:27
varzaly(at)gmail(dot)com
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
3.5.2007 17:06
poslane
|
| |
k0rist
Od: k0rist
|
Pridané:
3.5.2007 13:52
aj ja by som poprosil na k0rist@azet.sk
Diki
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
3.5.2007 17:06
poslane
|
| |
1Ranger1
Od: 1Ranger1
|
Pridané:
3.5.2007 14:10
Aj ja by som poprosil na 1ranger1@azet.sk. pls dik
|
| |
maaaslo
Od: maaaslo
|
Pridané:
3.5.2007 15:07
mozem aj ja poprosit jednu pozvanku? teda ak su este k dispozicii...
palokiller(at)gmail(vodka).com
dakujem
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
3.5.2007 17:06
poslane
|
| |
troie
Od: troie
|
Pridané:
15.6.2007 13:51
i'am really impressed!! http://www.obiettiv4i64.info/troie
|
| |
sesso con cavalli
Od: sesso con cavalli
|
Pridané:
22.6.2007 16:47
pagine piuttosto informative, piacevoli =) http://www.obiettiv4i64.info/sesso-con-cavalli
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
3.5.2007 17:06
poslane
|
| |
Zubo
Od: Zubo
|
Pridané:
3.5.2007 15:10
poprosim pozvanku na :
zubo@zoznam.sk
Dik moc
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
3.5.2007 17:06
poslane
|
| |
ppt
Od: ppt
|
Pridané:
3.5.2007 15:24
aj ja poprosim pozvanku:
peter.turcan(zavinac)centrum.sk
srdecna vdaka
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
3.5.2007 17:06
poslane
|
| |
xardas1977
Od: xardas1977
|
Pridané:
3.5.2007 16:01
poprosim aj ja pozvanku, diky moc na xardas1977@yahoo.co.uk
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
3.5.2007 17:07
poslane
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 16:02
Poprosim jednu pozvanku na Bozz@zoznam.sk
THX to all
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
3.5.2007 17:07
poslane
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
3.5.2007 19:43
Diky mas to u mna ;-)
|
| |
michal
Od: michal
|
Pridané:
3.5.2007 16:32
Bude niekto este ochotny ma pozvat?
Dakujem neznamej dusi, ktora mi vyhovie.
Moja adresa: femianja@r8.roburnet.sk
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
3.5.2007 17:07
poslane
|
| |
Peter Kotrčka
Od: Peter Kotrčka
|
Pridané:
3.5.2007 17:46
porosim na peter.kotrcka (AT) gmail.com
|
| |
smejd
Od: smejd
|
Pridané:
3.5.2007 18:07
poprosim sasan@centrum.sk
|
| |
Muska
Od: Muska
|
Pridané:
3.5.2007 18:18
Dobry
Prosim o pozvanku na m.musinsky
Dakujem ;)
|
| |
Muska
Od: Muska
|
Pridané:
3.5.2007 18:19
Dobry
Prosim o pozvanku na m.musinsky@gmail.com
Dakujem ;)
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
3.5.2007 18:34
mate vsetci traja
|
| |
Peter Kotrčka
Od: Peter Kotrčka
|
Pridané:
3.5.2007 18:49
dik, doslo..
|
| |
Levian
Od: Levian
|
Pridané:
3.5.2007 19:05
mozem poprosit o pozvanocenku.....
levian@inmail.sk
Dakujeeeem
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
3.5.2007 20:04
poslane uz vcera
|
| |
Grafo
Od: Grafo
|
Pridané:
3.5.2007 19:26
Ahojte...
len tento tyzden som skusal ziadat o pozvanku na inej www no bezuspesne. 8((
...tak skusim este raz. Nenajde sa tu dobra dusa ktora by mala jednu volnu pozvanku?
Vopred pekne dakujem.
AndyGrafix@gmail.com
|
| |
r3so
Od: r3so
|
Pridané:
3.5.2007 20:04
poslane
|
| |
Grafo
Od: Grafo
|
Pridané:
3.5.2007 20:33
Dostavas odomna velke bezvyznamne plus! ;-)
...ale nie... vazne daakuujeem...
|
| |
maajco
Od: maajco
|
Pridané:
3.5.2007 20:53
Poprosím aj ja jednu na maajco@azet.sk dik.
|
| |
michal
Od: michal
|
Pridané:
3.5.2007 20:06
Dakujem velmi :)
|
| |
ko3vo
Od: ko3vo
|
Pridané:
3.5.2007 22:10
aj ja si prosim pozvanku na ko3vo@zoznam.sk
dik
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 14:15
poslane
|
| |
Milko
Od: Milko
|
Pridané:
4.5.2007 0:34
pls pozvanku :) milkos@zoznam.sk
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 14:16
poslane
|
| |
e1
Od: e1
|
Pridané:
4.5.2007 0:53
spam[bodka]e1[zavináč]gmail[bodka]com
Vďaka. :)
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 14:17
poslane
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
4.5.2007 1:56
prosim pozvanku na cerney /zavinac/ gmail.com
dakujem
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 14:18
poslane
|
| |
Fanky
Od: Fanky
|
Pridané:
4.5.2007 7:03
prosim posli pozvanku na fanky4@atlas.sk
Dakujem
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 14:19
poslane
|
| |
logan22
Od: logan22
|
Pridané:
4.5.2007 8:49
pls na logan22ngage@gmail.com dakuujeeemm ;-)
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 14:19
poslane
|
| |
lolop
Od: lolop
|
Pridané:
4.5.2007 9:10
prosim pozvanku na norton@minister.com
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 14:20
poslane
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
4.5.2007 9:52
Ja by som tiez poprosil jednu pozvanku, na gpsoft (zav) post (bodka) sk
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 14:20
poslane
|
| |
rambo
Od: rambo
|
Pridané:
4.5.2007 10:11
prosim pozvanku rambo567@azet.sk
DAKUJEM
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 14:20
poslane
|
| |
fero
Od: fero
|
Pridané:
4.5.2007 10:34
aj ja chcem pozvanku prosim
CHIVAS.REGAL@seznam.cz
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 14:23
poslane
|
| |
dVL
Od: dVL
|
Pridané:
4.5.2007 12:00
keď ich už rozdávate dala by sa jedna poslat aj sem?! tomas87j@gmail.com thx
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 14:24
poslane
|
| |
Achalacha
Od: Achalacha
|
Pridané:
4.5.2007 13:24
aj ja by som bol rad keby ste mi poslali dopredu velka vdaka ! adi9@azet.sk
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 14:24
poslane
|
| |
Achalacha
Od: Achalacha
|
Pridané:
4.5.2007 13:24
aj ja by som bol rad keby ste mi poslali dopredu velka vdaka ! adi9@azet.sk
aj ja by som bol rad keby ste mi poslali dopredu velka vdaka ! adi9@azet.sk
aj ja by som bol rad keby ste mi poslali dopredu velka vdaka ! adi9@azet.sk
aj ja by som bol rad keby ste mi poslali dopredu velka vdaka ! adi9@azet.sk
aj ja by som bol rad keby ste mi poslali dopredu velka vdaka ! adi9@azet.sk
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 14:24
chces dalsich 5 alebo staci ta jedna? :)
|
| |
Travian
Od: Travian
|
Pridané:
4.5.2007 13:47
Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.
Staci len zaregistrovat :)a hrat
http://www.travian.cz/?uc=cz2_4503
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 14:27
kto este tuzi po pozvanke?
|
| |
Juro
Od: Juro
|
Pridané:
4.5.2007 14:34
ja mam, posli mi ju na boban61@hotmail.com
dakujem
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 14:37
poslane
|
| |
One
Od: One
|
Pridané:
4.5.2007 14:38
Prosim pozvanku: wooom(zavinac)centrum.sk
Dik :)
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 14:40
poslane
|
| |
pozvanka
Od: pozvanka
|
Pridané:
4.5.2007 15:28
prosim pozvanku na darovec@gmail.com
dakujeeeeeem :)
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 15:30
poslana
|
| |
fefe79
Od: fefe79
|
Pridané:
4.5.2007 15:31
prosím pozvánka na ffeffe79@azet.sk thx
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 15:39
poslana
|
| |
ramino
Od: ramino
|
Pridané:
17.5.2007 8:16
prosim o pozvanku na ramino@centrum.cz
|
| |
Lukas
Od: Lukas
|
Pridané:
4.5.2007 16:14
poprosim taktiez pozvanku ak je to mozne na
lukas.markech(a)gmail.com
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
4.5.2007 16:15
mas
|
| |
igi
Od: igi
|
Pridané:
5.5.2007 2:52
prosim pozvanku na igi.kostal@szm.sk
diky
|
| |
jldj
Od: jldj
|
Pridané:
5.5.2007 2:52
aj mne prosim jednu pozvanku :) p119@pobox.sk
|
| |
pedriko
Od: pedriko
|
Pridané:
5.5.2007 8:59
aj ja by som poprosil ak sa este da
pedriko@zoznam.sk
|
| |
alexk
Od: alexk
|
Pridané:
5.5.2007 16:35
mate vsetci traja
|
| |
DLX
Od: DLX
|
Pridané:
5.5.2007 10:41
AK BY SA ESTE DALO POPROSIM AJ JA JEDNU VOPRED DAKUJEM :)
ludovit22@post.sk
|
| |
juro
Od: juro
|
Pridané:
5.5.2007 11:05
Prosííím aj mnee na jurinkott@azet.sk
|
| |
swp
Od: swp
|
Pridané:
5.5.2007 13:15
Dobry poprosil by som pozvanku na swoop@cabelmax.sk ak budete taky dobry :)
|
| |
chlapec
Od: chlapec
|
Pridané:
5.5.2007 14:03
ja poprosim jednu bestseler@chello.sk
|
| |
McJ
Od: McJ
|
Pridané:
5.5.2007 14:44
Tak aj ja by som chcel poprosit jednu.. mcj@netiq.sk Vdaka :)
|
| |
SENTIMENT
Od: SENTIMENT
|
Pridané:
5.5.2007 14:49
KEBY SA TO ESTE DALO POPROSIM AJ JA JEDNU , VOPRED DAKUJEM :):):) stegul@post.sk
|
| |
alexk
Od: alexk
|
Pridané:
5.5.2007 16:42
mate vsetci siesti
|
| |
4JOKE
Od: 4JOKE
|
Pridané:
5.5.2007 17:30
alex, mohol by si aj mne na misoks@gmail.com ? dik moc.
|
| |
4JOKE
Od: 4JOKE
|
Pridané:
5.5.2007 17:32
uz som zohnal, tak nic teda:)
|
| |
Mr.G
Od: Mr.G
|
Pridané:
5.5.2007 20:05
Paaani kolko mailovych adries ... tu by sa posielal spam :D
btw... ujde sa aj pre mna na george85@orangemail.sk ??
thanx in advance :)
|
| |
houmr
Od: houmr
|
Pridané:
5.5.2007 23:34
ja chci taky televizi pokerhaus@centrum.sk
|
| |
dlher
Od: dlher
|
Pridané:
6.5.2007 5:50
Zdravim ak by dalo aj mne jednu tak velmi pekne prosim a este krajsie dakujem.....
|
| |
dlher
Od: dlher
|
Pridané:
6.5.2007 5:51
dlher11@googlemail.com
|
| |
iiivo
Od: iiivo
|
Pridané:
6.5.2007 12:08
aj ja si prosim pozvanku iiivo(zavinac)freemail.sk
|
| |
alexk
Od: alexk
|
Pridané:
6.5.2007 12:23
mate vsetci styria
|
| |
iiivo
Od: iiivo
|
Pridané:
6.5.2007 13:56
dakujem
|
| |
lucky
Od: lucky
|
Pridané:
6.5.2007 17:24
aj ja by som vas poprosil tu pozvanku luckysnv@gmail.com
dik
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
6.5.2007 19:53
poslane
|
| |
dievcina
Od: dievcina
|
Pridané:
6.5.2007 17:27
poprosim pozvanku dakujem.
|
| |
dievcina
Od: dievcina
|
Pridané:
6.5.2007 17:28
ups asi treba napisat aj mail xxixi tak sestris@gmail.com
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
6.5.2007 19:53
poslane
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
6.5.2007 17:27
Mozete aj mne jednu pozvanku poslat? DAKUJEM
matthewsnv@gmail.com
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
6.5.2007 19:53
poslane
|
| |
mar
Od: mar
|
Pridané:
6.5.2007 20:23
poprosim pozvanku morgymar@orangemail.sk dakujem
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
7.5.2007 0:10
kukiakm@gmail.com
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
7.5.2007 0:10
aj dobry majster tesar sa utne....takze poslane
|
| |
Bob
Od: Bob
|
Pridané:
6.5.2007 21:47
poprosim pozvanku na rfdraco@gmail.com dik :)
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
7.5.2007 0:09
zial teba uz system zaregistroval..skus iny mail
|
| |
Kuk
Od: Kuk
|
Pridané:
6.5.2007 22:06
kukiakm@gmail.com
prosiim :P
dakujem vopred :)
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
7.5.2007 0:09
poslane
|
| |
Torrentak
Od: Torrentak
|
Pridané:
7.5.2007 0:17
poprosim pozvanku na
torrentak@gmail.com
dakujem velmi pekne
|
| |
Carlos
Od: Carlos
|
Pridané:
7.5.2007 22:56
Evidentne uz mas.
|
| |
vac
Od: vac
|
Pridané:
7.5.2007 0:28
Mozem poprosit o pozvanku?
vac@inmail.sk
|
| |
Carlos
Od: Carlos
|
Pridané:
7.5.2007 22:54
Poslana
|
| |
Jakub Vrtak
Od: Jakub Vrtak
|
Pridané:
7.5.2007 9:36
Poprosil by som aj ja jednu pozvánku: jakubvrtak@gmail.com Dakujeeeem
|
| |
Carlos
Od: Carlos
|
Pridané:
7.5.2007 22:53
Poslana
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
7.5.2007 13:37
Poprosil by som aj ja jednu pozvánku: pitonakpeter@gmail.com
|
| |
Carlos
Od: Carlos
|
Pridané:
7.5.2007 22:51
Poslana
|
| |
Shica
Od: Shica
|
Pridané:
7.5.2007 14:36
Nasla by sa pozvanka aj pre mna?
shicaa@gmail.com
Dakujem.
|
| |
Carlos
Od: Carlos
|
Pridané:
7.5.2007 22:50
Evidentne uz mas.
|
| |
taras
Od: taras
|
Pridané:
7.5.2007 14:38
Aj ja jednu nevyhnutne potrebujem. Vdaka
-
cepren@post.sk
|
| |
Carlos
Od: Carlos
|
Pridané:
7.5.2007 22:49
Poslana
|
| |
Bombo
Od: Bombo
|
Pridané:
7.5.2007 15:53
PROSIIIIM! pslite mi pozvanku pls na Bombo15@centrum.sk
DAKUJEEEM:)
|
| |
Carlos
Od: Carlos
|
Pridané:
7.5.2007 22:48
Poslana
|
| |
Lubo
Od: Lubo
|
Pridané:
7.5.2007 15:58
velmi uprimne prosim pozvanku na lutu@vnet.sk Vopred dakujem.
|
| |
Carlos
Od: Carlos
|
Pridané:
7.5.2007 22:47
Evidentne uz mas.
|
| |
DLX
Od: DLX
|
Pridané:
7.5.2007 17:24
zdravim prosim ta vypisuje mi pri aktivovani mena aby som si cekol Email a ze potrebujem pozvanku ale uz som jednu dostal vies cim by to mohlo byt pliiis????dlher11@googlemail.com
|
| |
Carlos
Od: Carlos
|
Pridané:
7.5.2007 22:46
V tom maily treba kliknut na prvy odkaz, aby bol ucet aktivovany. Az potom sa da pouzit dana mailova adresa. Ak si klikol na druhy odkaz, tak si zrusil pozvanku. Dana adresa sa neda uz pouzit a treba tam vlozit novu.
|
| |
Fero
Od: Fero
|
Pridané:
7.5.2007 19:30
Zdravím Joosťákov.
Prosím, pošlite mi niekto pozvánku na 3fero6@azet.sk
Ďakujem.
|
| |
Carlos
Od: Carlos
|
Pridané:
7.5.2007 22:44
Poslana.
|
| |
Fero
Od: Fero
|
Pridané:
8.5.2007 16:45
Ďakujem, je to super :-)
|
| |
LBorko
Od: LBorko
|
Pridané:
7.5.2007 19:54
Poprosil by som pozvanku na lborko@azet.sk Dakujem.
|
| |
Carlos
Od: Carlos
|
Pridané:
7.5.2007 22:43
Poslana.
|
| |
Pozvanka
Od: Pozvanka
|
Pridané:
7.5.2007 23:22
Poprosil by som pozvanku na schreiber1@inmail.sk
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
8.5.2007 12:37
poslana
|
| |
corky
Od: corky
|
Pridané:
8.5.2007 0:18
Taktiez poprosim nejaku dobru dusu o pozvanku: corky_corky@hotmail.com
Dakujem :)
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
8.5.2007 12:36
Mail bol pouzity...treba dat iny
|
| |
dena
Od: dena
|
Pridané:
8.5.2007 9:58
Mozem poprosit jednu pozvanku na email:denagondova@stonline.sk
Dakujem
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
8.5.2007 12:36
poslane
|
| |
dena
Od: dena
|
Pridané:
8.5.2007 18:28
Zatial mi nic neprislo. denagondova@stonline.sk
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
9.5.2007 14:21
poslane
|
| |
bisi
Od: bisi
|
Pridané:
8.5.2007 19:59
neusla by sa aj mne jedna , please bo uz prehladavam pol netu a kazdy ako sialeny :)) ale jja to fakt vyuzijem :: idem robit nieco podobne :))
martin.biskup@gmail.com
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
9.5.2007 14:22
poslane
|
| |
Bobris
Od: Bobris
|
Pridané:
8.5.2007 21:35
posle mi niekto pozvanku ?? vdaka
boris0@centrum.sk
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
9.5.2007 14:23
poslane
|
| |
mado
Od: mado
|
Pridané:
9.5.2007 17:29
prosim prosim o pozvanku na mado (at) email (dot) cz ... dikes moc
|
| |
Martin Butko
Od: Martin Butko
|
Pridané:
9.5.2007 21:06
Vopred ďakujem za pozvánku
kesino@azet.sk
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
13.5.2007 15:01
poslane
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
13.5.2007 15:02
poslane
|
| |
davitof
Od: davitof
|
Pridané:
9.5.2007 23:56
POZOR!
Pozvanky je teraz mozne ziskat aj priamo zo stranky Joost.com:
http://joost.com/presents/gigaom-newteevee/
|
| |
kliest
Od: kliest
|
Pridané:
11.5.2007 14:50
Mohol by mi niekto poslat pozvanku?
kliestpd@zoznam.sk
DIKY
|
| |
jozefko
Od: jozefko
|
Pridané:
12.5.2007 22:23
Prosím o jednu pozvanku na jokrini@pobox.sk
Dik pekne.
|
| |
Ahoj
Od: Ahoj
|
Pridané:
13.5.2007 1:05
ak sa dá prosim o poslanie jednej pozvanky na adresu: enlil1@azet.sk
Diky moc.
|
| |
regbox
Od: regbox
|
Pridané:
13.5.2007 13:05
prosím pozvánku na regbox@azet.sk
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
13.5.2007 15:04
poslane vsetkym
|
| |
Blixo
Od: Blixo
|
Pridané:
13.5.2007 17:56
ak sa da poprosim taktiez pozvanku na big11foot11@hotmail.com dakujem :-)
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
14.5.2007 0:18
poslane
|
| |
stegul
Od: stegul
|
Pridané:
14.5.2007 11:02
Ak by sa ešte dalo, poprosil by som pozvánku na stegul@post.sk .Díky moc !
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
14.5.2007 19:31
poslana
|
| |
stegul
Od: stegul
|
Pridané:
14.5.2007 11:02
Ak by sa ešte dalo, poprosil by som pozvánku na stegul@post.sk .Díky moc !
|
| |
cizzzi
Od: cizzzi
|
Pridané:
14.5.2007 11:04
Poprosil by som tiež na cizzzi@freemail.hu. Vďaka !
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
14.5.2007 19:31
tiez poslana
|
| |
joli
Od: joli
|
Pridané:
16.5.2007 17:01
najde sa jedna pozvanka aj pre man pls... jolice@post.sk
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
16.5.2007 22:01
poslana
|
| |
ramino
Od: ramino
|
Pridané:
17.5.2007 7:37
prosi prosim o pozvanku!!
ramino@centrum.cz
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
17.5.2007 18:00
poslane!! :)
|
| |
Jasan007
Od: Jasan007
|
Pridané:
17.5.2007 18:54
Ak by sa ešte dalo,velmi by som si pozrel TV online-joost
prosim o pozvanku na jasan@bluebottle.com
vdaka
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
18.5.2007 14:43
poslana
|
| |
emil
Od: emil
|
Pridané:
20.5.2007 21:08
poprosím aj ja o pozvánku ( sk dot emil at gmail dot com )
veľmi pekne ďakujem
|
| |
Rado
Od: Rado
|
Pridané:
22.5.2007 15:43
aj ja poprosím o jednu pozvánku na
r_kristofic at pobox dot sk
diki
|
| |
dobry vilko
Od: dobry vilko
|
Pridané:
23.5.2007 21:40
poslana
|
| |
emocqo
Od: emocqo
|
Pridané:
11.6.2007 0:24
mozem aj ja poprosit
emocqo@azet.sk
dakujem
|
| |
waldez
Od: waldez
|
Pridané:
11.6.2007 7:12
Mozem poprosit pozvanku DAKUJEMEEE
vladinko@gmail.com
|
| |
Iveta
Od: Iveta
|
Pridané:
11.6.2007 7:38
Poslite aj mne jednu. Vopred dakujem. iveta.draganova@post.sk
|
| |
Janoh
Od: Janoh
|
Pridané:
11.6.2007 7:45
Prosím o zaslanie jednej pozvánky.Vopred pekne ďakujem
hedera@slovanet.sk
|
| |
syankee
Od: syankee
|
Pridané:
11.6.2007 8:54
Prosím o zaslanie pozvánky. Vopred krásne ďakujem :-)
symbian@symbian.sk
|
| |
ftipalek
Od: ftipalek
|
Pridané:
11.6.2007 9:13
Dobré duše poprosím poslať pozvánku na hlavackar@gmail.com
dakujem velmi pekne
|
| |
orim
Od: orim
|
Pridané:
11.6.2007 12:22
poprosim o pozvanku Joost na mdm@nextra.sk, dakujeeeeem
|
| |
osmijanko
Od: osmijanko
|
Pridané:
11.6.2007 12:54
Prosim o jednu pozvanku na heckojan@gmail.com Vopred dakujem
|
| |
jozef
Od: jozef
|
Pridané:
11.6.2007 13:36
prosim pozvanku jola13@centrum.sk dik.
|
| |
HELPING
Od: HELPING
|
Pridané:
11.6.2007 13:37
prosim o pozvanku som asi 1498466874946 v poradi ale ak sa podari budem rad, moj mail je : jaro.posta@gmail.com
|
| |
milo
Od: milo
|
Pridané:
11.6.2007 15:00
Ak este niekto cita tieto nekonecne ziadosti o pozvanky a ma tu moc poslat jednu na mildvo@gmail.com budem velmi vdacny!
Dakujem!
|
| |
peter
Od: peter
|
Pridané:
11.6.2007 19:35
prosim jednu pozvanecku na hric@centrum.sk
|
| |
Rado
Od: Rado
|
Pridané:
11.6.2007 20:49
Zdravim, najde sa dobra dusa a posle pozvanku na Joost? Dopredu dakujem! fekino@chello.sk
|
| |
Dano84
Od: Dano84
|
Pridané:
12.6.2007 2:30
Tu si vyziadajte pozvanku a hned vam pride na mail:
https://joost.com/presents/gigaom-newteevee/
|
| |
ambiente@chello.sk
Od: ambiente@chello.sk
|
Pridané:
15.6.2007 22:05
Adresa na joost už nefunguje.ak sa dá prosím o osobnú. Ala
|
| |
ivan
Od: ivan
|
Pridané:
15.6.2007 22:05
poprosim jednu pozvanku:) na ivankormanak@gmail.com
thanx
|
| |
Gabriel
Od: Gabriel
|
Pridané:
16.6.2007 18:03
Prosim jednu pozvanocku na gabrieltn@atlas.sk. Dakujem
|
| |
Eliot
Od: Eliot
|
Pridané:
17.6.2007 15:07
Prosim poslite pozvanku aj mne: eliot1527@yahoo.com
Na adrese https://joost.com/presents/gigaom-newteevee/ pise len strucne "We are sorry, but there are no more invitations left."
Dik.
|
| |
memory
Od: memory
|
Pridané:
17.6.2007 20:22
zdravim, ak este niekto toto cita a ma pozvanku, mohol by mi jednu poslat:
memory84@gmail.com
diky moc :)
|
| |
mihy
Od: mihy
|
Pridané:
17.6.2007 22:03
Prosil by som o jednu pozvánku do JOOstu na moju adresu
mihy@post.sk Ďakujem
|
| |
Milan
Od: Milan
|
Pridané:
18.6.2007 22:54
Poprosím o pozvánku na Joost. Dík za ochotu... fotim@szm.sk
|
| |
Frenky
Od: Frenky
|
Pridané:
23.6.2007 17:33
Mohol by som Vas poprosit o pozvanku do JOOST prosim.s.frankovic@post.sk
|
| |
ViRuS
Od: ViRuS
|
Pridané:
26.7.2007 21:26
Prosim poslať pozvánku na buzasik@zoznam.sk
|
| |
Boitano
Od: Boitano
|
Pridané:
26.7.2007 22:20
popjosim pjekne o pozvanocku...
boitano@centrum.sk
moc dik...
|
| |
hafik
Od: hafik
|
Pridané:
27.7.2007 7:26
Ak mozem tak poprosim jednu pozvanku na public@off.sk
Dakujem.
|
| |
jeep82
Od: jeep82
|
Pridané:
29.11.2007 0:32
prosim, poslite mi niekto poyvanku na lamky.net.
jeep82@centrum.sk
DAKUJEM
|
| |
mmgemini
Od: mmgemini
|
Pridané:
7.1.2008 16:48
Mohol by som Vas poprosit o pozvanku na lamky.net Ďakujem....mmgemini@centrum.sk
|
| |
miso66
Od: miso66
|
Pridané:
2.2.2008 10:27
Prosim o pozvanku na lamky.net.- michalovi@centrum.sk
|
| |
PROSIM
Od: thomas33
|
Pridané:
4.4.2008 19:30
poprosim o pozvanku na lamky.net....tomasko5@gmail.com
|