| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
vajaj
Od: vajaj
|
Pridané:
6.7.2007 11:41
ano zrusme wifi s vykonom 100mW a nechajme deti pouziva telfon pri uchu s vykonom 3W!(3W-podla prostreia)
ach jaj....
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
6.7.2007 11:43
ono to nie su az 3W, ale je tam najma jeden podstatny rozdiel. 12 hodin nepretrziteho WiFi v porovnani povedzme priemerne s 5 min GSM denne...
|
| |
mnam
Od: mnam
|
Pridané:
6.7.2007 11:54
ehe, cem vydiet take decko co telefonuej par minut denne :-P
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
6.7.2007 11:57
hmm, to som napriklad ja....viac ako 5 minut netelefonujem denne...
|
| |
lolko
Od: lolko
|
Pridané:
6.7.2007 12:20
Prave si sa priznal, ze si decko :D
|
| |
Jezismaria
Od: Jezismaria
|
Pridané:
6.7.2007 12:24
Ty si nikdy nebol decko, ze?
Aj z matere si vysiel fuzaty??
|
| |
WTF ?
Od: WTF ?
|
Pridané:
6.7.2007 13:45
sa chytas slovicok ako 12rocny fagan
|
| |
apofiSS
Od: apofiSS
|
Pridané:
10.7.2007 21:32
Mam 200pausal pretelefonujem NO problem
A MAM 17 Takze som decko A CO?
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
6.7.2007 17:09
niektore deti chodia aj sportovat a na prechadzky a tak... skus to
|
| |
vajaj
Od: vajaj
|
Pridané:
6.7.2007 12:10
12 hod wifi
24hod mobil a ten vykon je dost "menlivy" a clovek to ma zvycajne par mm od tela>> imho ovela vecsia skodlivost
|
| |
CallX
Od: CallX
|
Pridané:
6.7.2007 12:14
ked netelefonujes, mobil ma zanedbatelny vyzarovaci vykon. velky je len pri telefonovani
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
6.7.2007 17:56
A to si neratal, ze telefonuju vsetci naokolo.
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
7.7.2007 18:39
Kazdych par hodin sa vyhladava siet, vzdy pri prechode do pasma inej BTS sa tusim tiez cosika vyzaruje... ludia maju mobil furt vo vrecku pri vajkach a potom sa cuduju ze taka kocka na nom a jemu sa nepostavi ://
|
| |
Axwell
Od: Axwell
|
Pridané:
6.7.2007 11:45
Wi-Fi nikomu neskodi a ani nebude skor mobily. Toto robia len preto lebo vela ludi ma Wi-Fi a ostatnym poskytovatelom sa nedari
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
6.7.2007 11:52
hej hej malo kablov sa predava tak preto chcu zakazat wifi ...
sa zobud !
|
| |
Dežo Stojka
Od: Dežo Stojka
|
Pridané:
6.7.2007 12:23
Dyk, jasné, že máme málo káblov. To poondiate WiFi nám a aj zberným surovinám berie kšeft. Preč s ním, dyk!!!
|
| |
xxD
Od: xxD
|
Pridané:
6.7.2007 12:44
Med je drahaaa
|
| |
Ani by som sa neucil
Od: Ani by som sa neucil
|
Pridané:
6.7.2007 12:23
v Anglickych skolach maju WIFI a chcu ho zrusit?
Tu by dostalo skolstvo nakladacku kebyze chceli detom zrusit WIFI.
Im sa potom dobre zijes.. mat na skole WIFInu waw
|
| |
lordiceman
Od: lordiceman
|
Pridané:
6.7.2007 12:32
sranda, zakazu wifi v areali skoly, ale stavim sa ze vsade dookola su wifi vykryvace lokalnych providerov a hotspotov, urcite ich chytaju aj v skole... dosiahnu s tym naozaj vela... ale zase co sa cudujem ... na keru rit potrebuju robit infrastrukturu siete vo vnutri skoly cez wifi, slaba rychlost, zle zabezpecenie, nespolahlivost.... infrastruktura v budove ma byt pevna kabelaz VZDY!!!
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
6.7.2007 17:24
ved si pockaj ked vyjde WIFI 2. Vraj to bude sleha
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
7.7.2007 18:41
"na keru rit potrebuju robit infrastrukturu siete vo vnutri skoly cez wifi"
na to aby sa decka pocas suplovanej hodiny mohli prist u*ebavat na niektorych komentaroch a clankoch na dsl.sk ^_^
|
| |
gghj
Od: gghj
|
Pridané:
6.7.2007 12:36
a hlavne nebudu moct tlacit z PDA cez wifi a nebudu si moct prist po hotovy papier :)
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
6.7.2007 12:47
"Look At Us, We care"
|
| |
WiFi
Od: WiFi
|
Pridané:
6.7.2007 13:16
Ak do ceny WiFi zaratame naklady na siet aby bolo ake/take pokrytie, naklady na sietove karty, na procesorovy cas zabity sifrovanim, ine bezpecnostne opatrenia a ocakavane zdravotne vplyvy tak cena kablovej siete vychadza vyhodnejsie.
WiFi ma svoje pouzitie ale iba vynimocne je to vyhodnejsie.
Preto neviem naco vsade tlacime anteny. Potom po meste na lavickach vysedavaju "bezsietovci" a kazia dojem.
|
| |
mcbaran
Od: mcbaran
|
Pridané:
6.7.2007 15:11
podla mňa je zakázať wifi dosť logicke predstavte si že nejaký študent genius sa napojí cez noťas na databazu školy a bez problémika zmení všetkým žiakom známky
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
7.7.2007 18:44
Mas pravdu... je to asi take logicke, ako by u nas bolo (z rovnakeho dovodu), ak by sa klasifikacne harky nosili v obrnenych pancierovych vozikoch :D
|
| |
smiki
Od: smiki
|
Pridané:
6.7.2007 16:22
Ach jaj to su blazni nech si ho tam zrušia neviem či to nemaju jedno ved ked to porovnam s telefonom tak telefon maš pri uchu ked telefonuješ a wifi je na streche a dole je zvedene káblom len zbitočne plašia ludi a odradzaju ich od wifi.
|
| |
RNDr. Pavel Smutný
Od: RNDr. Pavel Smutný
|
Pridané:
6.7.2007 17:02
Pokiaľ budú existovať TV, FM vysielače s výkonom 300kW, GSM mobil. vysielače 20W,.. a podobne, tak úvahy o škodlivosti wifi s výkonom 100mW (100-1000000x menší výkon) sú podivné. Taký mobil svýkonom okolo 1W sa drží pri telefonovaní rovno na uchu a wifi kľúčik, anténa k modemu je zvyčajne aspoň 1m od tela takže sú to neporovnateľné veci. Pokiaľ nemáte wifi rovno v notebooku tak sa dá umiestniť anténa k wifi modemom tak, že výkon ide do-z niekoľko metrov vzdialenej antény a je omnoho omnoho nižší ako okolité vf zdroje,...
a čo ešte bezdrótové slúchatká, bedne, bluetooth adaptéry, bezšnúrové telefóny, hračky na DO, bezdrótové zvonce,... prečo nebojovať tiež proti nim keď aj tam je vf výkon okolo 100mW!
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
7.7.2007 18:46
Tak tak... zruste elektriku!!! minule ma kopla :(((
|
| |
choose-ka
Od: choose-ka
|
Pridané:
9.7.2007 6:01
Ne ne nerušte...Skús žiť deň bez elektriny...Dobre deň dva aj tri sa to dá, ale potom ťa šľahne o zem...
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
9.7.2007 8:44
Dosť dôležitá, dokonca možno najdôležitejšia, je frekvencia. Wifi pracuje vo frekvenčnom pásme, ktoré je blíke oscilačnej frekvencii molekuly vody, takže má možno 100000x horší vplyv na telo než FM vysielač na blízkom kopci.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
6.7.2007 17:11
boha im, tak wifi a mobil su urcite tie najzavaznejsie zdravotne rizika dnesnaj doby...
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
6.7.2007 17:55
REGISTRACIA!!!!
REGISTRACIA!!!!
REGISTRACIA!!!!
REGISTRACIA!!!!
REGISTRACIA!!!!
REGISTRACIA!!!!
|
| |
ManU
Od: ManU
|
Pridané:
6.7.2007 18:38
Nespamuj! Ja mam doma wifi a som spokojny. ziadna hrca v hlave. tlacim co chcem aj z PDA aj v zachode. a navyse ked si sadnem na lavicku s notasom a pripojim sa, zapalim si cigu a skodim okoliu viac ako ktokolvek iny. nevedel som, ze som taky nebezpecny. Asi si snupnem trocha azbestu a pojdem za panom Gilbertom a vsetko mu to vytlacim z PDA cez kabel.
|
| |
crusty
Od: crusty
|
Pridané:
6.7.2007 20:59
to bolo dobre :D :P
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
7.7.2007 7:42
od kedy je spam napis REGISTRACIA!!! tak to potom aj to vase PDA cez WiFi/BT je spam.
|
| |
K-NinetyNine
Od: K-NinetyNine
|
Pridané:
7.7.2007 18:47
http://cs.wikipedia.org/wiki/Spam - studuj!!! bol to spam!!!
|
| |
ujo horar
Od: ujo horar
|
Pridané:
6.7.2007 23:29
Pan Gilbert by sa cudoval keby vedel kolko ziarenia a s akym vykonom dopadne deckam na hlavu na skolskom dvore z kozmu... Hlavne cez den ked svieti slnko.. a to ma kazdych 11 rokov svoje dni ked vdaka nemu kolabuju cele siete vysokeho napatia po celom svete... kam sa hrabe nejake WiFi...
Inak predpokladam ze na skole alebo v jej blizkosti ma urcite niekolko mobilnych operatorov svoje GSM alebo UMTS anteny...
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
6.7.2007 23:51
jasne, rovno wifi mozme zakazat. hlavne, ze mame na bytovke orange vykryvac a FM anteny s obrovskym vykonom nam pecu na gebule. uzasne
|
| |
pupus
Od: pupus
|
Pridané:
7.7.2007 0:36
tak preto si taky chrumkavy
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
7.7.2007 9:38
no ano, kedze je to len niekolko rocne pozorovanie, tak to zakazme uplne a nikdy sa nedozvieme ci to skodilo alebo nie... nuz chlapci v radnici poberaju plat za taketo hovadiny len aby vyzerali ze nieco robia...
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
7.7.2007 9:38
no ano, kedze je to len niekolko rocne pozorovanie, tak to zakazme uplne a nikdy sa nedozvieme ci to skodilo alebo nie... nuz chlapci v radnici poberaju plat za taketo hovadiny len aby vyzerali ze nieco robia...
|
| |
jmmbacon
Od: jmmbacon
|
Pridané:
7.7.2007 10:25
Does anyone know of a way to find out the owner of a cell phone if you know their number? I see many sites for reverse lookups for cell phones but they charge almost 100 bucks.
All of the free reverse phone number sites have a fee after you put in the phone number. Anywho.com or whitepages.com or any of that stuff does not work since you have to pay to get a report.
Are there any ACTUAL free ones out there?
|
| |
student
Od: student
|
Pridané:
8.7.2007 2:51
Skodlivost wifi .....
Na jednom internate na slovensku majstri sietari chceli ozarit wifi signalom cely intrak - 4 sedemposchodove bloky ako klasicke bytovky a tak nam majstri hodili wifi do jednej prazdnej izby niekde uprostred a pustili na plny vykon...............
........ uz o dva dni sa vsetci ludia zo susednych izieb stazovali na silne bolesti hlavy (a z alkoholu to nebolo :-D)
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
8.7.2007 8:50
lol to fakt ? ale je rozdiel mat vedla seba vysielac s velkym vykonom a WiFi prijimac s minimalnym vykonom a teda aj s minimalnym ozarovanim
|
| |
Brano Mojsej
Od: Brano Mojsej
|
Pridané:
8.7.2007 16:58
Blbost.
|
| |
student
Od: student
|
Pridané:
8.7.2007 18:32
Nie blbost, ale skutocnost, na internate bola o tom burliva diskusia, na strankach www.intrak.sk, ale ty sa ku nej nedostanes, pretoze nie si clen ich siete.
|
| |
trx
Od: trx
|
Pridané:
19.7.2007 11:54
to s tymi bolestami hlavy potvrdzujem. mal som antenu na dome a poviem vam do tyzdna sla prec. kto neveri nech si to odskusa na vlastnej kozi.
|