| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
poldo23
Od: poldo23
|
Pridané:
9.7.2007 11:55
sakra tak dobre to zacinalo a nakoniec nema podporu 3G ani EDGE ani Wifi ani pamat nie je bohvieco
uz som sa tesil ze telefon ako storeny pre mna a hovno hovno zlata rybka
|
| |
poldo 23
Od: poldo 23
|
Pridané:
9.7.2007 11:56
este pridam pomaly procesor usb 1.1
proste nakoniec to dodubali
|
| |
Tomi
Od: Tomi
|
Pridané:
9.7.2007 12:07
ja dufam ze novsia verzia určena pre spotrebyteľou už na tom bude podstatne lepšie - aj tak sa mi toto páči viac ako iPhone
|
| |
hahaha
Od: hahaha
|
Pridané:
9.7.2007 13:41
No tak ked si to budu kupovat taki spotrebItelia ako ty, nedoapdne to dobre...
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
9.7.2007 22:27
lol :D za 300 dolarov by to teda mohlo mat viac ! aj ked som fandom open source toto sa musi zlepsit a myslim ze ked zmenia vykon, pridaju slubovane wifi tak to posle iPhone do vrecka
|
| |
fero
Od: fero
|
Pridané:
10.7.2007 20:59
a hlavne aby sa nezmenila cena nijak rapidne po pridani spominanych funkcii ,.
|
| |
Aas
Od: Aas
|
Pridané:
10.7.2007 1:31
Myslim, ze to okresali najma preto aby sa to mohlo dostat do co mozno najvacsieho poctu vyvojarskych ruk.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
10.7.2007 11:36
nechapem co <I>cujes staci sa pozriet na stranku projektu a najdes tam moznost hlasovat za to co sa objavi v HW vybave dalsej generacie a zaujimavych napadov je tam dost :o)
|
| |
fic-o
Od: fic-o
|
Pridané:
9.7.2007 12:04
v dalsej verzii bude snad uz ok
|
| |
toje
Od: toje
|
Pridané:
9.7.2007 12:15
TO JE SPROSTOOOST. omg tamagoci bolo lepse zariadenie
|
| |
ByTrit
Od: ByTrit
|
Pridané:
9.7.2007 12:32
vo verzii urcenej pre normalny lud to bude urcite super telefon otazkou je ci sa dostane aj knam
|
| |
lordiceman
Od: lordiceman
|
Pridané:
9.7.2007 12:37
v to pevne verim, keby to malo wifi tak by som to prave siel kupit/objednat
|
| |
Klix
Od: Klix
|
Pridané:
9.7.2007 12:57
300$ ??? Sak to je skoro zadarmo. Uz som zabudol kolko stoji ajfoun ale tusim je to vyrazne viac a este k tomu dostanete na krk aj viazanost... toto je sice slabsie ako ajfoun, ale pomer cena/vykon si myslim ze to jednoznacne vedie..
|
| |
Asq
Od: Asq
|
Pridané:
9.7.2007 13:25
Nezabudaj, ze na colnici ti naparia clo a daju zaplatit DPH. Taktiez zaruka bude stylom "poslite nam to a mozno vam to za nejaky poplatok opravime", resp. sa pocita s tym, ze si to rozoberies sam a opravis... Na hranie sa mozno, ale na realne pouzivanie si radsej priplatim a kupim u nas PDA za $500, sice s Win Mobile, ale nebudem si musiet na to pisat aplikacie sam, budem mat k tomu zarucny a pozarucny servis, 3G, rychlejsi procesor, WiFi a slot pre standartne MMC/SDIO karty, kde kupim 4 GB MMC za 1400 Sk, o com mozu rozne spotvorene Micro a Mini iba snivat. (Samozrejme GPS, HW klavesnica, atd.)
Dakujem, zatial Linux na PDA/mobile nie.
|
| |
peter
Od: peter
|
Pridané:
9.7.2007 15:21
Hej, tiez nechapem preco su tieto alternativne phony tak chudobne. Lenze kto pouziva tieto taiwanske windows hracky vie, ze restart je na dennom poriadku, tvrdy restart pri troche stastia staci raz za mesiac (=reinstall vsetkych aplikacii). Niezeby to bolo nejako nekvalitne, ale proste win mobile sucks (ale ani kvalitne, take HP mi uz tiez parkrat uplne vytuhlo).
|
| |
andree
Od: andree
|
Pridané:
9.7.2007 17:09
no ja sa na toto tesim, az bude s wifi - mozno do toho aj pojdem... ale zeby WM bol az taky shit - soft reset mam tak raz za 1-2 tyzdne, hardreset este ani jeden (za 3/4 roka)... a to na tom mobile robim dost vesele veci (je tam instalovana kopa softveru, jeden sam vyvijam, jeden uz som spravil.. a teda na zaciatku prilis stabilny nebol a par soft resetov bolo treba.. a furt to zije.. klop klop ;-))
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
10.7.2007 13:24
Sak ja netvrdim, ze sa to vobec neda pouzivat, ale nepamatam si, ze by som niekedy musel resetovat napr. nokiu...
Proste by bolo napr. dobre, ze ked pozatvaram vsetky aplikacie (teda ukoncim, nie len zatvorim), aby som mal tolko pamate ako po resete.
|
| |
salud
Od: salud
|
Pridané:
9.7.2007 14:02
http://youtube.com/
watch?v=POiNqP4savI&mode=related&search=
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
9.7.2007 16:23
:D, jablcko sa moze ist strcit :D
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
9.7.2007 14:15
a ten dizajn jak pre male decko
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.7.2007 14:29
No dobre, bez uz spinkat!
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
9.7.2007 20:20
zzzzzZZZZzzzzzZZZZzzzzz
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
9.7.2007 14:56
take ramky by mali hadzat do nokii kua.
|
| |
Twixix
Od: Twixix
|
Pridané:
9.7.2007 21:37
do blokii? si sa zblaznil? naj shit telefony pod slnkom....
|
| |
Beli
Od: Beli
|
Pridané:
9.7.2007 22:49
no newiem ale podla mna su nokie jedni z najlepsich mobilov...to skor SE je shit
|
| |
Miro
Od: Miro
|
Pridané:
9.7.2007 22:15
No super... vyzera to otrasne jak cely Linux. Myslim ze to cislo 1973 sa k nemu vyborne hodi!
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
10.7.2007 13:58
lol, ze otrasne ako linux
http://www.youtube.com/watch?v=E4Fbk52Mk1w
|
| |
beng
Od: beng
|
Pridané:
9.7.2007 23:07
držím mu všetkých 10, na prvý model to ujde, druhý bude konkurenciou.
Beng-siemens po dvoch opravách s výmenou foto, už tretí krát pri menšom otrase začne blesk blikať, baterku už nevyberám, ani ho nedávam opraviť - je v záruke, ale náhradný t-mob neposkytuje. Stačí ním klepnúť, a blikanie prestane - zatiaľ.
Prekvapila ma batéria-200mA, veď 600stovky vydržia najviac 3 dni
|
| |
xYogix
Od: xYogix
|
Pridané:
10.7.2007 7:33
Podla mna je to 1200 mAh bateria... teda tak som to ja pochopil
|
| |
Jan Kunder
Od: Jan Kunder
|
Pridané:
10.7.2007 0:18
Nie je to zle,
ale na prerazenie na trhu:
1. 256 flash - ako planuje
2. "vyhodit" 512MB uSD (zlacnie a hlavne si zakaznik moze vybrat)
3. jednoznacne USB2.0 (cena + 2haliere:); predpokladam, ze ma podporu USB MS
4. 3G musi byt! (mobil je pre NIXakov a technoidov)
5. velkost displaya sa da marketingovo vyuzit
6. max okolo $279 (US trh pre koncaka vratani dani aj postovneho!) s tym, ze vyssie uvedene musi platit
|
| |
tono
Od: tono
|
Pridané:
10.7.2007 8:27
lacnejsie ako smartphony aha ale o kolko veci prides a neviem o tom aby neexistoval smartphone v prepocte pod 300 dolarov blackberry 8700 8800 wing dash a dajme tomu este aj sidekick 1 2 a 3 mozno najlacnejsi s linuxom hh a vraj open source s takym smiesnym vybavenim za 300 to by linux velmi propagovat nemuseli lebo za reklamu sa moc moc plati a neplati nik iny nez zakaznik
|
| |
chameleon
Od: chameleon
|
Pridané:
10.7.2007 20:32
blackberry 8700 s tym nemozes ani z daleka porovnavat, v prospech openmoko
|