| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
25.7.2007 13:50
??? 100-krát ohybnejšie ???
|
| |
dalaman
Od: dalaman
|
Pridané:
25.7.2007 16:38
Asi myslia 100 krat mensi polomer ohybu, ale tiez sa mi to akosi nezda..
|
| |
dolaman
Od: dolaman
|
Pridané:
25.7.2007 17:24
"We have developed an optical fiber cable that is as rugged as copper cable but with all of the bandwidth benefits of fiber."
|
| |
chippo
Od: chippo
|
Pridané:
25.7.2007 13:55
pekne pekne...tento typ optickeho vlakna urcite napomoze rozvoju technologie FTTH...uz sa tesim na den, kedy aj mne priamo domov pridu natiahnut optiku...
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
25.7.2007 14:17
No veru a ak ti sprosti katolici neprestanu vyzvanat kazde rano o 7.00 tak si tiez dam namontovat optiku ale na pusku. :D
|
| |
shadun
Od: shadun
|
Pridané:
25.7.2007 14:59
???
|
| |
jojojo
Od: jojojo
|
Pridané:
25.7.2007 16:21
niesi nahodou s podlavic? tam tka provokuju
|
| |
PaloD
Od: PaloD
|
Pridané:
25.7.2007 17:02
Asi by mali prisť k Tebe moslimovia.....tých privítaš ??
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
25.7.2007 18:55
Ak budu vyzvanat o 7,00 tak urcite nie.
Ty si bud katolik alebo optimista.
Vyberas si z dvoch ziel to mensie.
Ja odmietam oboje.
Pesimista: Moj pohar je uz poloprazdny.
Optimista: Nie je, je poloplny.
|
| |
thriller
Od: thriller
|
Pridané:
25.7.2007 19:12
Katolik: Dolej!
|
| |
3ton
Od: 3ton
|
Pridané:
26.7.2007 8:55
kiez by si tam mal toho moslima na tej vezi co by ti 3x denne kvilil megafonom do okna... pesimisticky - zlate zvony...
|
| |
katolik
Od: katolik
|
Pridané:
26.7.2007 13:15
5x a cez fasacku aparaturu
ale mat zvony 30 metrov od okna v petrzke, tak prejdem k JehoVistom.
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
26.7.2007 20:55
Veža sa volá minaret...
Pochybujem že používajú megafón..
|
| |
katolik
Od: katolik
|
Pridané:
26.7.2007 21:18
fasa apoška - viď vyššie
a čávo sa volá muezín
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
27.7.2007 14:47
Hrdlorez Mudžharedín Turbanista
|
| |
Rado
Od: Rado
|
Pridané:
26.7.2007 20:01
Pesimista : Uz mi nestoji
Optimista : Ako krasne mi visi
|
| |
Radodajka
Od: Radodajka
|
Pridané:
26.7.2007 20:22
Jehovista: Jeho!
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
25.7.2007 17:59
zacni spisovat peticiu o prelozenie omse na osmu,a behom prazdnin zrusit vobec :-)
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
25.7.2007 18:49
Minimalne na tristvrte na jednu. lebo to sa vobec nevyspim
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
25.7.2007 18:49
Este aj cez vikend zvonia.
|
| |
thriller
Od: thriller
|
Pridané:
25.7.2007 19:03
este aj v nedelu!
|
| |
xyz
Od: xyz
|
Pridané:
25.7.2007 14:17
ja ju mam pred bytom /orange/, ale mozu si ju za tych podmienok nechat. radsej zostanem pri chelle s verejnou ip adresou, bez limitov a s vlastnym routrom na ktorom si nastavim co len chcem.
|
| |
Marki
Od: Marki
|
Pridané:
25.7.2007 16:40
Verejnu IP mam aj na tej OR optike (akurat teraz sa kazdy den meni, asi je to tak nastavene v PPPoE, ale uz robili anketu a slubili ze to idu zmenit), chello uz tusim tiez dalo nejaku FUP klauzulu do podmienok, nie? Limit sa mi prekrocit este nepodarilo, tolko casu zas na pozeranie filmov nemam :) A ten moj 10mbit ide bezne na 15-20mbit... Na routri si tiez nastavim co chcem, dokonca mam telnet pristup.
|
| |
analdestructor
Od: analdestructor
|
Pridané:
25.7.2007 16:55
20mbit? fiiii, tak tomu hovorim rychle porno, ay?
|
| |
oraldestructor
Od: oraldestructor
|
Pridané:
25.7.2007 19:14
dokaz to!
|
| |
caviar
Od: caviar
|
Pridané:
26.7.2007 13:16
tak to si dokazil!
|
| |
ali
Od: ali
|
Pridané:
25.7.2007 18:03
no neviem...boli casy ked som este bol na strednej a mal viac casu, tak som tahal bezne cez tych 60-80 giga mesacne a nikto z UPC mi ani mail neposlal...takze o niejakom FUPe neviem;)
|
| |
hafik
Od: hafik
|
Pridané:
25.7.2007 19:13
Ja som spokojny. Za priblizne 1300sk mesacne mam 30/10Mbps a ktomu digitalnu tv(ktoru niako nevyuzivam). Moj rekord bol 700MB za 2.5 minuty. Proste super.
|
| |
M15k0
Od: M15k0
|
Pridané:
25.7.2007 22:41
Pekne cislo. Ale ked sme pri rekordoch tak ja som dal NFS Carbon (3.96 GB) za 7 a pol minuty!!!!
100Mbit cez satelit je zazrak!
|
| |
ujo Dial
Od: ujo Dial
|
Pridané:
26.7.2007 9:00
Ja som stahoval 2 MB aktualizaciu na NOD-a dost dlho 44 000 Kbps je proste cooool
|
| |
dedo Indial
Od: dedo Indial
|
Pridané:
26.7.2007 13:19
tak to my sme si kedysi nuly a jednicky dymovymi signalmi posielali howgh
|
| |
MortarMan
Od: MortarMan
|
Pridané:
26.7.2007 16:58
Kamarat - amerik vojak v afganistane ma satelit pripojku rychlosť 1kbps , neviem o čom točíš
|
| |
glide
Od: glide
|
Pridané:
25.7.2007 17:27
tak na toto sa naozaj tesim. konecne sa nebude musiet zaobchadzat s optikou ako "s tigrom" a nebude treba pouzivat sorokanske listy/zlaby na kazdom rohu.
|
| |
hladovej etiopan
Od: hladovej etiopan
|
Pridané:
25.7.2007 17:46
nemate nejaky cennik optickych kablov ale v slovencine??? a nie za eura?
|
| |
glide
Od: glide
|
Pridané:
25.7.2007 18:06
cca 100sk/meter
|
| |
smadnej somalec
Od: smadnej somalec
|
Pridané:
25.7.2007 19:30
1x4 multimode 17sk/m
|
| |
F O T Ó N
Od: F O T Ó N
|
Pridané:
25.7.2007 17:49
Ááááááááááááááááááááááááááááááá!!! Je to moc krivé! Som v riti!
|
| |
ali
Od: ali
|
Pridané:
25.7.2007 18:06
"U v súčasnosti používaných bežných optických vlákien dochádza pri ohybe väčšom ako je odporúčaný polomer..." este by mohol autor obcas doklepat clanok aj dokonca a nepisat v neurcitych omackach;)
|
| |
baba
Od: baba
|
Pridané:
25.7.2007 19:10
najdôležitejšie je 100x
gramatika?
syntax?
|
| |
xanard
Od: xanard
|
Pridané:
25.7.2007 22:59
čurákov, ktorí si myslia, že optika je na to aby si stahovali divxy zadarmo je tu dosť, ale to je určené pre hlavne pre velké firmy na dl/ul vysokého objemu dát, CAD, CAE systémov
a tak,na domáce účely je to prakticky zbytočná vec
|
| |
Porn4all evrywhere
Od: Porn4all evrywhere
|
Pridané:
26.7.2007 9:02
tááá optika je ideáálna na také to domááááce žuvanie.
|
| |
fxtrader
Od: fxtrader
|
Pridané:
26.7.2007 4:17
We offer you the fast and easy way to make money with forex trading.
we will provide you with all you need to start making lots of money with forex trading
http://www.goldenchartsfx.com
|
| |
Jepinciseelig
Od: Jepinciseelig
|
Pridané:
26.7.2007 5:54
Hello
<b><a href=http://abana.fiberia.com/abana>Abana</a></b>
Abana is a cardiac tonic that prevents from cardiac neurosis.
only $21 per bottle
Best regards!
|
| |
toutsmift
Od: toutsmift
|
Pridané:
26.7.2007 8:30
Our Online Pharmacy provide drugs in such categories as: Anti depressants, Antibiotics, Anti-viral, Muscle relaxant, Pain relief, Weight Loss, Skin Care, Blood Pressure, Stop Smoking, Sexual Health, Birth Control, Headache, Heartburn, Women's Health, Arthritis, Allergies, Men's Health, Motion Sickness. Low prices, excellent service, convenient ordering process, FedEx next day delivery.
Buy all these drugs at <a href=http://pharm4u.info/index.php>Pharm4u.info Online Pharmacy</a>
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
26.7.2007 11:50
Mimochodom pre tych co chcu pokracovat v debate o fake notebooku link je :
http://www.dsl.sk/article.php?article=4249
A este jedna vec nepaci sa mi postup dsl.sk v tejto veci, lebo zmazali z hlavnej stranky clanok, ktory mal sluzit ako varovanie ostatnym ludom, ktori sa docitali o tomto laptope.
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
26.7.2007 16:28
Clanok je uz naspat, takze beriem spat.
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
26.7.2007 17:00
idem si zaskakat bungee na optickom kabli
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
26.7.2007 18:32
A co by som si nesiel. Aj ked neviem kto to pisal. :D
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
26.7.2007 19:54
polejem kabel kečupom a mam špagety.
|
| |
thriller
Od: thriller
|
Pridané:
26.7.2007 21:03
kua, ty tiež nemáš frajerku?
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
27.7.2007 14:45
ja mam tri. ani jedna o tom nevie.
|
| |
thriller
Od: thriller
|
Pridané:
29.7.2007 14:12
keď sa dozvedia, bude thriller.
|
| |
thriller
Od: thriller
|
Pridané:
26.7.2007 18:50
clanok je uz naspat, takze napapat a spat!
|
| |
666
Od: 666
|
Pridané:
27.7.2007 0:32
http://bux.to/?r=Peptalkin
zaregistrujte sa a klikanim zarabajte.
Nie su to ziadne horibilne sumy, ale aspon je tato sluzba seriozna.
Zaregistrujte sa prosim vyuzitim mojho referalu, nic tym nestracate a ja tym ziskam nejake drobne
PO registracii mozte poziadat zase inych aby sa zaregistrovali cez Vas referal.
http://bux.to/?r=Peptalkin
|
| |
Kent
Od: Kent
|
Pridané:
27.7.2007 9:54
Zas to pre mna nic neznamena....mam net po kably ale nie optickom
|
| |
JJJ
Od: JJJ
|
Pridané:
27.7.2007 10:03
Hej, vymysleli novy opt. kabel, teraz pojde tento vynalez ku zltym do azie a 100 rokov mozno pride aj na slovensko
|