| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Od:
|
Pridané:
21.8.2007 9:52
dobra sprava pre youtube nie?
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
21.8.2007 10:00
nie pre pozeracov?
|
| |
YouTube
Od: YouTube
|
Pridané:
21.8.2007 10:15
Myslim ze je to vzajomne.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
21.8.2007 10:34
to netreba nahodou konvertovat do toho formatu? lebo nechcel by som nanovo konvertovat cely YT...
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
21.8.2007 10:38
Samozrejme, že áno. Podľa dostupných informácií YouTube je už zčasti skonvertovaný a ďalej sa konvertuje. Pre potreby klienta na iPhone.
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
21.8.2007 10:50
som myslel, ze to s iPhone si zase robi niekdo srandu, ale ked som kukol kto to poslal tak som sa zasmial este viacej. :D
|
| |
Kristian
Od: Kristian
|
Pridané:
22.8.2007 13:41
ceknito pls http://kristiansvk.act4trees.com
|
| |
Grafik
Od: Grafik
|
Pridané:
21.8.2007 11:47
Skusali ste to niekto? Podporuje to aj externe kodeky ako nVidia PureVideo, AMD Avivo ci CoreAVC? Bez toho sa to na slabsich masinach asi nepresadi.
|
| |
mad
Od: mad
|
Pridané:
21.8.2007 13:15
"o podporu prehrávania video v štandarde H.264."
Igen...
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
21.8.2007 15:47
dajte link nane jake take video ak bude. chcem vidiet rozdiel :)
|