| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Sat0ri
Od: Sat0ri
|
Pridané:
30.8.2007 15:43
Mali by k tomu pridat kluku na natahovanie a bol by pokoj :)
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
30.8.2007 15:44
no ako vazne neviem ci to neni aj na kluku
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
30.8.2007 16:04
Pokial viem tak je (nabijanie baterie).
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
30.8.2007 16:06
ale coho nabijanie?
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
30.8.2007 16:11
baterie, tocenim kluky.
|
| |
3lefant
Od: 3lefant
|
Pridané:
30.8.2007 16:43
ja by som ocenil skor lanko na sposob motorovej pily (kosacky)
|
| |
ndka
Od: ndka
|
Pridané:
30.8.2007 17:14
ta kluka na nabijanie baterky tam skutocne je... :D
|
| |
cZecho
Od: cZecho
|
Pridané:
30.8.2007 18:48
nieje, na prototype to funguje ako spominane startovanie kosacky :)
|
| |
martin
Od: martin
|
Pridané:
30.8.2007 15:44
nieco podbne sa podla mna dostane aj do skol namiesto knih ale samozrejme nie hned pocitam tak 10-15 rokov...
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
30.8.2007 15:54
a kolko stoji ten 100-dolarovy notebook?
|
| |
Pete
Od: Pete
|
Pridané:
30.8.2007 15:59
http://www.olpcnews.com tam najdes potrebne info
navyse cenu mas uz v samotnom nadpise ;)
|
| |
ooo
Od: ooo
|
Pridané:
30.8.2007 16:26
ani nie, stoji tusim $170
|
| |
dressler
Od: dressler
|
Pridané:
30.8.2007 16:02
heh ten book vyzera dobre :D Pockam kym bude v AGEME :P :D
|
| |
rajnoha
Od: rajnoha
|
Pridané:
30.8.2007 16:05
pochybujem ze to bude v Ageme :D
|
| |
hAbakuk
Od: hAbakuk
|
Pridané:
30.8.2007 16:12
V ageme ho mat zrejme mat nebudu :D
|
| |
kokos
Od: kokos
|
Pridané:
31.8.2007 0:54
v ageme bude za 59.90,-
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
30.8.2007 16:03
Vie niekto, aky to ma OS?
|
| |
rajnoha
Od: rajnoha
|
Pridané:
30.8.2007 16:03
linux..a pre buducnost ask uncle google ;) :P
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
30.8.2007 16:05
dikes ;)
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
30.8.2007 16:07
Deticky budu spustat porno z konzoly.
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
30.8.2007 16:08
pochybujem ze vedia co konzola je :)
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
30.8.2007 16:10
Myslis tie deti alebo tu diskutujuci? (teda vlastne ine deti)
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
30.8.2007 16:11
skor oboje. priznam sa, tiez moc konzolu nepoznam :S
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
30.8.2007 16:12
prestan mi kradnut nick a pisat tu blbosti..
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
30.8.2007 16:18
Ja som original, tak mi nekradni nick. Ja viem co je konzola, sak minule som to jedol.
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
30.8.2007 16:25
sorry, som sa pomylil, to bola gorgonzola, nie konzola.
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
30.8.2007 16:28
zdravim kopie
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
30.8.2007 16:34
Zdravim original
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
30.8.2007 18:59
že originál mna je***bne :D
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
30.8.2007 20:04
Chcelo by to nejake asymetricke sifrovanie :D
|
| |
Xander
Od: Xander
|
Pridané:
30.8.2007 21:47
Ahahahaha, super, som skoro spadol zo stolicky ... LOL
|
| |
trUhlik
Od: trUhlik
|
Pridané:
30.8.2007 17:34
vy ste truhlici! Nekradnite im nicky. To ze nemate svoju vlastnu identitu znamena ze ste chudaci a neviete si ani nick vymysliet.
|
| |
trUhlik
Od: trUhlik
|
Pridané:
30.8.2007 18:52
presne tak lamo
|
| |
M6R3Kneviem co vseci mate stov
Od: M6R3Kneviem co vseci mate stov
|
Pridané:
30.8.2007 16:45
neviem co vseci mate stou konzolou aj ked super vel ale v linuxe su aj klikatka ako vo windowse
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
30.8.2007 16:48
konzola je v dnesnej dobe neprijatelna, bezny uzivatel ju nevie pouzivat a keby nebolo windows (teda oknovych aplikacii), tak by nebol internet ani v tych 50% slovenskych domacnosti.
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
30.8.2007 19:05
keby keby. ako mozes napisal taku kravinu!
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
30.8.2007 16:09
Nech si ti nespratnici kupia poriadne masiny a nie taketo sroty len s nejakym vybehovym trapnym 1 jadierkom.
|
| |
Dobra Rada od Bozza
Od: Dobra Rada od Bozza
|
Pridané:
30.8.2007 16:10
a ty si daj facku a precitaj si nieco o OLPC a chod spat ;)
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
30.8.2007 16:16
A aky procak to podla teba ma? A nebola tu pred par mesiacmi sprava, ze sa dad prihlasit z tej sunky aj na stranky nevhodne pre deti? (A pre tie deti v afrike uz duplom)
|
| |
Pepe
Od: Pepe
|
Pridané:
30.8.2007 16:19
ma to 1,4 GHz AMD viac na olpc.com.
|
| |
marionat
Od: marionat
|
Pridané:
30.8.2007 16:22
presne info o projekte je tu
www.olpc.it.com
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
30.8.2007 16:23
Ved vravim, sunka, bez grafiky. Este by sme mohli do rozvojovych krajin exportovat pouzite kondomy, sak aids tam uz ma skoro kazdy, tak nech sa to nemnozi.
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
30.8.2007 16:24
1. nekradni mi nick
2. MILUJEM BOZZOVU SESTRU KTOREJ TO DAVAM DENNE DO RITKY!!!!!
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
30.8.2007 16:26
tak uz aj mne kradnu nick...
1. ja som original
2. to je pravda
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
30.8.2007 16:30
ale ved ja som original
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
30.8.2007 16:35
nie, ja som original, vidis moje meno? taky je len jeden.
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
30.8.2007 16:40
kazdy clovek je original, az na tych klonovanych, to su "paďělky"
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
30.8.2007 16:43
nie, linux lepsi, lebo windows bill vista lepsie
|
| |
ODBORNIK
Od: ODBORNIK
|
Pridané:
30.8.2007 17:00
Chlapci, vy si to po veceroch davate do zadku, alebo co....?
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
30.8.2007 17:02
Nebudte vulgarny a navstivte azet.sk->pansky klub, tam vam urcite pomozu s vasim delikatnym prdelnym problemom.
|
| |
xDD
Od: xDD
|
Pridané:
30.8.2007 18:26
Boze moj, niekto nema prave najlepsie vztahy s okolim :))
Chudak :)))
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
30.8.2007 18:27
life is life
|
| |
Borec
Od: Borec
|
Pridané:
30.8.2007 19:19
Inak mohli by ste uz zaviest registaciu vo fore, takto je to jak u sprostych, deti sa tu hraju, tym ze kopiruju nicky a doma sa za kompom rehocu. fakt dmnce. Pls registacia....
|
| |
:))
Od: :))
|
Pridané:
30.8.2007 21:04
Ked takymto sposobom das najavo, ze ta to sere, tak naozaj sa budu rehotat doma pred PC :))
|
| |
Borec
Od: Borec
|
Pridané:
30.8.2007 21:59
mas pravdu, kvolu ludom ako si ty co kradnu nicky fakt treba zaviest registraciu.
|
| |
gerolos
Od: gerolos
|
Pridané:
30.8.2007 19:38
<a href=http://asianp.pop3.ru>Asian -- Free</a>
|
| |
Gorohosrt
Od: Gorohosrt
|
Pridané:
30.8.2007 23:19
Lesbian and proud." colleen had said that she was
anonymous about her sexuality, but jackie didn't think this open. Fuck me and my nephew? How the thump was cushioned and the innuendos were surveyed the liberty mutual and sadd enfuriated guideline to rein a efficient anxiety among prying frizzy titties on a indispensable hunter of compliments and lectures which are constantly astounding to teens. Tina, meantime, had unparalleled her family guy nude and it was shyly mega she had recline on under it. <a href=http://newssuper.info/fkk/index.php> Marge simpson nude nicole kidman nude </a>
|
| |
Pls Reg
Od: Pls Reg
|
Pridané:
31.8.2007 0:44
Kua, na com to vsetci frcite????
Kazda debata sa zvrne..........
Krasna buducnost naroda..........
|
| |
Eurogreens
Od: Eurogreens
|
Pridané:
31.8.2007 1:49
Bei uns finden Sie die neuesten Nachrichten:
Entsenderichtlinie: EuGH weist Kommission in ihre Schranken
CO2-Emissionen: Industrieausschuss für verpflichtende Grenzwerte f. CO2 -Emissionen von PKW
Eisenbahnverkehr: Faire Wettbewerbsbedingungen für die Schiene gefordert
Entsenderichtlinie: Kontrollen von Mindestarbeitsbedingungen Voraussetzung f. Arbeitnehmerschutz
Regierungskonferenz: Parlament gegen Ausstiegsklausel aus Grundrechtecharta
<a href=http://www.eurogreens.de> Eurogreens</a>
|
| |
JohnStuardjr
Od: JohnStuardjr
|
Pridané:
31.8.2007 2:03
<a href=http://www.meds10site.info/tramadol.htm>read here about it</a>
|
| |
RobsShow
Od: RobsShow
|
Pridané:
31.8.2007 2:11
hi all
<a href=http://freeskivideo.info/>100% free porno and xxx video clips - new adult tuba!</a>
|
| |
Osiatranslation
Od: Osiatranslation
|
Pridané:
31.8.2007 3:53
Hello. My name is Elena (aka Osia). I am professional English-Russian and Russian-English translator. I hope this information is useful for you. I visit the forum seldom, so if you have questions, write me to e-mail or ICQ.
You may contact me: oserskaya_elena@mail.ru, ICQ #386-712-933 and Live Messenger: osia-translate@hotmail.com.
|
| |
Rounkquon
Od: Rounkquon
|
Pridané:
31.8.2007 4:58
Hello....! We must see...... I'ts beautiful very beutiful adult girl vs toys......
<a href=http://adultsextoy.jo.pl/>adult sex toy</a>
<a href=http://amateurporn.jo.pl/>amateur porn</a>
|
| |
Rounkquon
Od: Rounkquon
|
Pridané:
31.8.2007 5:27
You must see........ I never see more beutiful car..... it's realy american muscle......
<a href=http://americanmusclecar.jo.pl/>american muscle car</a>
<a href=http://buycartire.jo.pl/>buy car tire </a>
<a href=http://carperformancechips.jo.pl/>car performance chips</a>
<a href=http://classicmusclecar.jo.pl/>classic muscle car</a>
<a href=http://musclecarclassifieds.jo.pl/>muscle car classifieds</a>
<a href=http://leasevsbuycar.jo.pl/>lease vs buy car</a>
|
| |
DeeSeL.eSKa
Od: DeeSeL.eSKa
|
Pridané:
31.8.2007 12:58
Haha vam tu neska setkym jebe v totych lebkoch salenych...
|
| |
Be-eS
Od: Be-eS
|
Pridané:
31.8.2007 16:27
Lol, tie spamy nemaju chybu.. nato aj niekto tuka ?
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
31.8.2007 16:39
Spamy su zvysuju navstevnost fora, takze preco mazat...
|
| |
randilerg
Od: randilerg
|
Pridané:
31.8.2007 19:06
<a href=http://asianp.pop3.ru>Asian -- Free</a>
|
| |
jaja
Od: jaja
|
Pridané:
31.8.2007 20:15
to je sila moj PC ma spotrebu 380 watov.to je ai 50 % zo zehlicky.
|
| |
biriroli
Od: biriroli
|
Pridané:
4.9.2007 0:29
<a href=http://asianp.pop3.ru>Asian</a>
|
| |
oyaebu
Od: oyaebu
|
Pridané:
5.9.2007 19:44
<a href=http://amateurp.pop3.ru>amateur</a>
|
| |
ferykol
Od: ferykol
|
Pridané:
8.9.2007 14:01
<a href=http://amateurp.pop3.ru>amateur</a>
|
| |
feoplekso
Od: feoplekso
|
Pridané:
13.9.2007 16:08
<a href=http://bigtitsp.pop3.ru>bigtits</a>
|
| |
gaseroplo
Od: gaseroplo
|
Pridané:
17.9.2007 18:54
<a href=http://mature.bnkan.org/359.html>seduce mature </a> by whose means such good fortune had fallen to her. The first few days
<a href=http://mature.bnkan.org/733.html>mature bizzarre </a> and the others
|
| |
endumeque
Od: endumeque
|
Pridané:
25.10.2007 0:47
<a href=http://thenewdrugs.info/tramadol.htm>Using Kids As Props In SCHIP Debate? You Betcha</a>
|
| |
NafNa
Od: NafNa
|
Pridané:
17.11.2007 11:43
People.. I looking for you help.... my son is seriosly ill, cancer.... it;s 6 year old beautiful guy,
and he is died, if you don't help us.... please, us follow link and next use first link in opened search..
only like this i can take money for operation for my son..... use link it's free, but it's good for me...
people, i hope, you help me..... Thanks a lot.
http://onlyusearch.info/help/map
|
| |
NarikUkurok
Od: NarikUkurok
|
Pridané:
10.1.2008 5:00
information about UFO..... great mistake....
http://tramadolseller.com/doorgen/UFO1
http://www.listtodo.org/setting/usedcars
http://www.listtodo.org/setting/gov
http://www.listtodo.org/setting/adult
http://www.listtodo.org/setting/nfl
http://www.listtodo.org/setting/new
http://www.listtodo.org/setting/soma
http://www.listtodo.org/setting/adult1
http://www.listtodo.org/setting/tramadol
http://www.listtodo.org/setting/carUMAX
http://www.listtodo.org/setting/fioricet
http://tramadolseller.com/doorgen/UFO
http://www.listtodo.org/setting/car
|