| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
GMAIL FAN
Od: GMAIL FAN
|
Pridané:
13.10.2007 9:24
first no konecne cakal som asi 10 minut na tento clanok a predsa vysiel
|
| |
Od:
|
Pridané:
13.10.2007 9:31
gmail je fajn velkostou antispamom proste vsetko vplyva na konecne spotrebitela spravne tak ako ma. nefnuka nereklamuje sa proste dokonala vec. nemozem si vynachvalit fakt spica. mozno by som prijal smajliky nejake jednoduche a trosku obsirnejsie menu mozno trosku zmena designu ale je super fakt spica
|
| |
Thomas
Od: Thomas
|
Pridané:
13.10.2007 23:14
super fakt spica.. Sa radsej nauc pouzivat ciarky.. alebo ti vypadla klavesa ?
|
| |
Peto75
Od: Peto75
|
Pridané:
13.10.2007 9:44
A mne to aktualne ukazuje len 2985 MB. Ale inak je gmail fajn, akurat pre lamy ako som ja. :-))) A vobec, vsetky produkty od Googlu su robene tak, aby ich vedel pouzivat ozaj kazdy "blbec".
|
| |
jarod
Od: jarod
|
Pridané:
13.10.2007 10:06
ja mam uz 3040M B
|
| |
ignacio
Od: ignacio
|
Pridané:
14.10.2007 13:58
3116MB
|
| |
3470
Od: 3470
|
Pridané:
16.10.2007 18:33
|
| |
helen
Od: helen
|
Pridané:
13.10.2007 9:46
hej dobre si to vystihol aj mne tolko pise
|
| |
martinmi
Od: martinmi
|
Pridané:
13.10.2007 9:49
free ucet sa zastavi na 15GB...pri niektorych chybnych uctoch sa uz prejavilo pomocov správy cez gmdrive velkost na 15GB, a dalsi rast sa momentalne nepredpoklada.
|
| |
Od:
|
Pridané:
13.10.2007 9:56
co tym si chcel povedat?
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
13.10.2007 18:31
Ano o 10 rokov mi to bude tak akurat jedno...
|
| |
_user
Od: _user
|
Pridané:
13.10.2007 10:09
...keby radsej zvysili velkost prilohy
|
| |
Hmm
Od: Hmm
|
Pridané:
13.10.2007 10:14
You are currently using 2404 MB (80%) of your 3000 MB na mojom normálnom gmaily. A na mojich google apps (5 ks) stále 2 GB :(
|
| |
awesome
Od: awesome
|
Pridané:
13.10.2007 15:03
to musis pouzivat na odkladanie suborov, inak to naozaj nechapem
|
| |
Hmm
Od: Hmm
|
Pridané:
13.10.2007 18:45
Nie. Ale my to spamovali vtipnými forwardami. A ja nič nemažem s gmailu. 5 google apps su pracovné a jeden kúpený pre rodinu.
|
| |
rcjsx
Od: rcjsx
|
Pridané:
26.10.2007 22:16
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
Od:
|
Pridané:
13.10.2007 10:15
na co by zvysovali maju 20mb prilohy je to stanovene normamy predsa zbytocne viac. museli by sa zvacsit medzinarodne normy
|
| |
samo
Od: samo
|
Pridané:
13.10.2007 11:31
20MB, mne sa zda ze 15 MB maju? ako to teda je?
|
| |
Od:
|
Pridané:
13.10.2007 11:36
20 je dakde tu hladaj na dsl.sk
|
| |
piXus
Od: piXus
|
Pridané:
13.10.2007 11:39
Mozno je to zobrazovanie kapacity gmail schranky pocitane pre nejake z americkych casovych pasiem, to by mohlo sediet...
|
| |
salmek
Od: salmek
|
Pridané:
13.10.2007 11:50
nie, kapacita zobrazovana po prihlaseni je skutocna kapacita tej schranky a lisi sa aj medzi schrankami. tu google meni iba maximalne niekolkokrat za den, to pocitadlo sa plynule zvysuje...
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
13.10.2007 12:44
Naco je niekomu taka kapacita schranky a kto prenasa 20MB subory v cez e-mail? ;)
|
| |
_user
Od: _user
|
Pridané:
13.10.2007 13:16
Gmail funguje zaroven ako online disk (gdrive)...ak zvysia prilohy tak by konkurovali MS SkyDrive...vznikla by celkom slusna sluzba
takze NACO BY ZVYSILI PRILOHY???...porozmyslaj prides na to!!!
|
| |
ostrozraky
Od: ostrozraky
|
Pridané:
13.10.2007 12:45
Keby sa radsej namiesto kvantiny zamerali na kvalitu....
|
| |
ostrozraky
Od: ostrozraky
|
Pridané:
13.10.2007 12:45
kvantity :)
|
| |
e1
Od: e1
|
Pridané:
13.10.2007 13:07
Na kvalitu sa už zamieriavať nemusia lebo ju už majú. ;-)
|
| |
localhost
Od: localhost
|
Pridané:
13.10.2007 14:24
mna by na G-maily potesilo keby vylepsili pracu s prilohami, konkretne myslim vkladanie priloh.Ked chcem napriklad vlozit do mailu x obrazkov, musim ich vkladat jeden za druhym.Myslim ze by sa to dalo technicky vuriesit aj elegantnejsie, napr. nieco na styl Drag & Drop ako v klasickych aplikaciach.
Inac je G-mail spica...
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
13.10.2007 15:17
fasa, ked dostanem este 20 000 000 mailov tak to aspon z polky vyuzijem :P
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
13.10.2007 15:22
keby radsej zvysili kapacitu picasa albumu... alebo ju synchronizovali s gmail kapacitou...
|
| |
Od:
|
Pridané:
13.10.2007 15:52
mozno casom bude vsetko ale treba si uvedomit ze gmail neni azet kery rus si da email na azet? Gmail je orientovany multijazycne takze vela narodov ma email schranku zalozenu. Musia opatrne aby nevznikali vypadky aj naklady aby boli primerane aj v zalohe peniaze toto neni sranda co oni robia. 6 giga fuha
|
| |
OTAZNIK
Od: OTAZNIK
|
Pridané:
13.10.2007 15:59
mna by zaujimalo kolko GB alebo TB tvori spam na gmaily.
|
| |
krigel
Od: krigel
|
Pridané:
13.10.2007 16:35
ten sa ti po 30 dnoch odstranuje, takze nie az tak vela...
|
| |
Od:
|
Pridané:
13.10.2007 16:49
urcite aspon 100 giga
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
13.10.2007 20:08
si ma pobavil..zamysli sa este raz :)
|
| |
ccusq
Od: ccusq
|
Pridané:
29.10.2007 12:23
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
Od:
|
Pridané:
13.10.2007 16:07
centrum navysuje schranku z 1 giga na 2 giga onicom
zoznam neobmedzena ale nic moc zoznam
azet 2 giga a to je vsetko slabota na slovensku
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
13.10.2007 22:14
2GB na schranku je uuplne v poho! ak chces kritizovat, tak radsej napis kolko dava TCom, TMobile, Orange, UPC a pod. pri platenych schrankach. V pohode 10-20GB za par desiatok korun mesacne.. takze 2Gb zadara je super vec! i ked mam gmail:)
|
| |
000
Od: 000
|
Pridané:
13.10.2007 17:07
mail na azete je ako slovenska posta.
dnes posles,zajtra dorucime :D
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
13.10.2007 23:00
to bola slovenska posta vo velmi utopickej verzii :D
|
| |
kopossoft
Od: kopossoft
|
Pridané:
13.10.2007 20:38
Prepacte bude to teraz trosku odveci ale musim : Pocujte, potrebujem surne help!!! neviete niekto o ovladacoch na webkamerku od t-comu? presiel som uz asi cely net a stale nic, nemate ju niekto ? vdaka
|
| |
Od:
|
Pridané:
13.10.2007 21:15
zavolaj im opytaj sa
|
| |
kopossoft
Od: kopossoft
|
Pridané:
13.10.2007 21:20
Tie kocky v call centre vedia tak akurat drzat sluchadlo, a nie kde stiahnem driver :)
|
| |
Joe
Od: Joe
|
Pridané:
13.10.2007 22:58
Je to Manli, pohladaj driver na ich webe..
|
| |
8077
Od: 8077
|
Pridané:
14.10.2007 1:13
Chlapi poraďte nieco podobne ako je AD-Aware... ? a n jejaky antispam na mail
|
| |
Martin
Od: Martin
|
Pridané:
14.10.2007 11:43
2GB na email schranku podla mna bohato staci... Skor by som bol tiez za to aby sa dali posielat vacsie prilohy.. Ked posielate fotky v originalnej velkost a jedna ma okolo 2MB ...
|
| |
Neweksprfre
Od: Neweksprfre
|
Pridané:
26.11.2007 6:38
ssdgffg
http://0uu2ord83.h.fc2.com/
gdsdgeui
|
| |
Newedsprfre
Od: Newedsprfre
|
Pridané:
29.11.2007 12:48
ssdgffg
http://uu2ord83.xxx.0lx.net/
gdsdgeui
|