| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
22.10.2007 15:22
Ten Bill sa musi vsade pchat. Este sa asi dost nenahrabal..
|
| |
asfav
Od: asfav
|
Pridané:
22.10.2007 15:23
co furt o nom tocite ked on uz stym nic nema :P
|
| |
tony
Od: tony
|
Pridané:
22.10.2007 19:23
nema? general tiez zodpoveda za svojich podriadenych, a urcite tam boli lobovat ludia z MS, ako ostatne vsade, prec inak by taky sunt prezival tak dlho, marketing, peniaze a lobing. kazdy ma podiel, ze ano, ;)
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
22.10.2007 15:23
sa scvokli. vistu na Eee. to naozaj EE.
lacny book, kde OS bude pomaly 30% z ceny.
|
| |
FMG.sk
Od: FMG.sk
|
Pridané:
22.10.2007 15:31
S 8 GB flash diskom, no to je tak na XP maximalne pripadne Linux...
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
22.10.2007 15:51
akurat som nad tym rozmyslal - ta vista co tam chcu davat, bude muset byt pekne okresana, aby sa ta zmestila a este zstalo miesto na nejake tie dokumenty...
|
| |
joe
Od: joe
|
Pridané:
22.10.2007 19:20
budem chciet tu distribuciu na svon notebook. Urcite bude riadne osekana od hluposti ;-)
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
23.10.2007 20:12
No to by tam museli maximalne nechat tak prikazovy riadok, aby sa zbavili vsetkych hluposti. A este by tam mohli nechat logo windows to sa mi tiez celkom paci. :D
|
| |
patic
Od: patic
|
Pridané:
22.10.2007 16:24
Myslím že to bude jedine nejaká špeciálna Verzia Visty. Na verziu napr Premium nemá takýto book šancu. Mali tam radšej hodiť Kubuntu alebo niečo podobne, ved okná na takomto pc, to neprichádza do úvahy a este k tomu vista, ktorá je zatazená na vyžierani pc.
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
22.10.2007 16:26
No neviem neviem Vista na taký notebook... to by bolo utrpenie...
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
22.10.2007 16:29
nexam ako tam xcu strcit taku velku nemotornu kravu, mali by zvazoval nieco male decentne a spolahlive - Linux!
|
| |
langos
Od: langos
|
Pridané:
22.10.2007 16:51
no bude to windows vista micro basic edicia :D
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
22.10.2007 17:08
a bude mat len 2Gb
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
22.10.2007 17:15
ked to ma byt shit za 5000 tak nech to je uz riadny shit.Tu posranu vistu pchaju vcsade lebo to nikto nechce
|
| |
M3
Od: M3
|
Pridané:
22.10.2007 18:20
Pre všetky mladé šoférky: Keď neviete odhadnúť dopravnú situáciu, dupnite na brzdu, nie na plyn
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
23.10.2007 20:13
takzvane polovodicky. :D
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
22.10.2007 18:25
Ja mam Vistu home basic (najzakladnejsia) a spapa 7GB na disku, takze do toho notebooku budu musiet dat nieco ine, alebo nejaku inu verziu Visty.
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
22.10.2007 18:28
uz sa tesim na ten puppy linux co na nom pobezi az si to kupim.len teraz neviem ci sa mi paci vacsmi asus alebo fit-pc.asi si kupim jedno aj druhe a bude klud.
|
| |
Sherpa
Od: Sherpa
|
Pridané:
22.10.2007 19:00
ked zoberem do uvahy, ze vista dvihne cenu na dvojnasobok a zaplni cely disk, tak je to bestseller :-D
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
23.10.2007 20:14
To hej ale bude tam ponuka, ze uzivatel si moze vymazat nepotrebne systemove subory, podla toho z ktorou funkciou sa chce rozlucit.
|
| |
blax
Od: blax
|
Pridané:
22.10.2007 19:15
za 200 ci kolko dolarov si viem predstavit aj lepsi notebook
|
| |
glax
Od: glax
|
Pridané:
23.10.2007 12:54
a čo by si chcel?
7" širokouhlý display 800x480
na pozeranie filmov ideálne ;-P
alebo pozeráš filmy radšej na ajFoune?
|
| |
klaxon
Od: klaxon
|
Pridané:
23.10.2007 13:10
ajFoun má displej 4x menší,
zato je 2x drahší.
|
| |
likk
Od: likk
|
Pridané:
22.10.2007 19:17
vsak na co mi to je ked si potom budem musiet k tomu kupit dalsie veci...ako napr. "normalny" hdd...
|
| |
majo
Od: majo
|
Pridané:
23.10.2007 6:25
to uz naco hdd na data staci flash ale taka dvd.rw cez usb by nebolo na zahodenie
|
| |
Sepp
Od: Sepp
|
Pridané:
23.10.2007 10:03
Prečo sa všetci neupokojíte. Nikto nikoho nenúti si to kúpiť s Vistou. Veď existuje aj s Linuxom, stačí si prečítať článok.
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
23.10.2007 10:14
Ja sa len pozastavujem nad tou logikou, videl som Vistu na normálnych lacných notebookoch... to nie je práca to je utrpenie
|