| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Klix
Od: Klix
|
Pridané:
24.10.2007 12:38
Dufam, ze im to pojde lepsie ako ADSL. :-D
|
| |
ewhgdb
Od: ewhgdb
|
Pridané:
24.10.2007 12:38
a daju FUP 15MB na den nie?
|
| |
luke
Od: luke
|
Pridané:
24.10.2007 21:39
co si blazon, taky prepich, mozno tak na tyzden.
|
| |
Blade
Od: Blade
|
Pridané:
24.10.2007 12:44
64Mbps symetricky alebo 64/0.1 ? :)
|
| |
slova...co?
Od: slova...co?
|
Pridané:
24.10.2007 12:45
tych 64 mbit pripadne na cele mesto
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
24.10.2007 13:41
tak tak
ale je to aj tak dosť nie?
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
24.10.2007 13:56
dost? to je dost akurat na horne lazy, kde je 15 obyvatelov.. pre boha, bavime sa o optike!
|
| |
tak to si
Od: tak to si
|
Pridané:
25.10.2007 7:27
nepochopil
|
| |
64kbps
Od: 64kbps
|
Pridané:
25.10.2007 13:11
asi tento údaje je správny :))) To ešte len budeme čučať... A nech hneď zavedú FUP tretej a štvrtej úrovne, veď už nám ukázali, aké služby poskytujú. Všakže?
|
| |
mlm
Od: mlm
|
Pridané:
24.10.2007 12:48
no som zvedavy na slovanet. tento mesiac mi u nich skoncila viazanost datovky s ktorou som bol inak velmi spokojny ale teraz uz som na T-come :)...len som zvedavy co zase vymyslia, ale neriskoval by som to u nich :)
|
| |
PaloD
Od: PaloD
|
Pridané:
24.10.2007 18:59
Máš moje symfónie....xixixi....presne to som spravil pred 2 mesiacmi. Bolo nás za routrom 5, a tých 15 GB bolo hneď preč. A potom sa dalo akurát tak....nič.
|
| |
bobek
Od: bobek
|
Pridané:
25.10.2007 15:12
hej aj ja uz som v Tej-kome
|
| |
pepe
Od: pepe
|
Pridané:
24.10.2007 12:51
ano super opitka ale asi tak ze po precerpani 20GB to spadne na 128kbit..........
|
| |
gyter
Od: gyter
|
Pridané:
24.10.2007 12:55
Len dufam, ze to nebude Antik v Kosiciach.
|
| |
3hlav
Od: 3hlav
|
Pridané:
24.10.2007 13:01
presne to napadlo aj mňa, po prečítaní odstavca o odkúpení existujúcej siete, tiež dúfam, že to nie je Antik, lebo inak sme v pi..
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
24.10.2007 13:08
o co ide s Antikom? objasnite to aj pre neKosicanov...
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
24.10.2007 13:10
o nic nejde, len sme s Antikom spokojni [ aspon za seba teda pisem ] a dufame ze prave antik nebude predajca tej siete. =D
|
| |
ja ja ja jenom jaaa
Od: ja ja ja jenom jaaa
|
Pridané:
24.10.2007 21:50
predstav si peknu zensku a potom ju prepadne hnusny nasilnik s aidsom a celou zbierkou pohlavnych chorob a pretiahne ju asi tak dvatsatkrat za den. tak to bude antik po kupe slovanetom
|
| |
Sherpa
Od: Sherpa
|
Pridané:
25.10.2007 8:47
lol
|
| |
Cpy
Od: Cpy
|
Pridané:
25.10.2007 13:35
Ou dufam ze rupkki nebude odkupene lebo to by ma nastvalo. Sice nemame zatial streamovanu telku, ale aspon net je fajn 100mbit pre usera je bezne dostupny a FUP sa nerata 13hodin :)
a na tych 11hodin 600MB staci ale da sa zakupit aj viac ;)
|
| |
gyter
Od: gyter
|
Pridané:
24.10.2007 13:13
Hovori sa tam o odkupeni uz existujucej siete no a Antik jednu taku siet v Kosiciach ma. Ak sa nemylim.
|
| |
Bobik
Od: Bobik
|
Pridané:
24.10.2007 13:39
No Antik ma zosietovane toho o dost viac ako len Kosice, ale optiku ma ai len v KE ... tiez dufam ze to neskupi Slovanet.
|
| |
gyter
Od: gyter
|
Pridané:
24.10.2007 13:23
Hovori sa tam o odkupeni uz existujucej siete no a Antik jednu taku siet v Kosiciach ma. Ak sa nemylim.
|
| |
Aqw3R
Od: Aqw3R
|
Pridané:
24.10.2007 13:29
Aj ja dufam, ze Antik ostane sam sebou a nebude sa predavat... tiez som s nim spokojny...
|
| |
Lol
Od: Lol
|
Pridané:
24.10.2007 17:54
Ak Slovanet odkupi Antik ja idem radsej k Orangeu ... Btw aj Orange vraj podla nejakych mojich info chcel odkupit najprv Antik ...
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
24.10.2007 21:06
no nemali by, co viem tak antik si stavia siete aj v inych mestach, a boli by blbi, keby si odstavili podstatnu cast prijmov. co mi tam robi kamos, vravel, ze antik ma len v KE 20 000 domacnosti, takze aj ja dufma ze to nie je pravda.
|
| |
Sat0ri
Od: Sat0ri
|
Pridané:
24.10.2007 13:21
Nieco od Slovanetu? dakujem.....radsej flat DSL od T-comu a budem cakat na fibernet od Orange(dufam ze bude v meste skor ako ten slovanet).Viem co hovorim....DSL od Slovanetu mi teraz ide 3-4Kb/s vdaka ich FUP ktore ma nastavene tragicky nizke hodnoty na dnesnu dobu.A skutocne nepatrim medzi ludi co stahuju kazdu **** co vdia na nete.
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
24.10.2007 13:36
no a preco prekracujes ten limit? neni 20 GB tusim? ja chapem, ze sa da vyuzivat viac a aj ja niekedy stahujem viac a bolo to celkom svinstvo co spravili na viazanych, ale ked uz ten limit je, sak ho neprekracuj...
|
| |
Krayzie
Od: Krayzie
|
Pridané:
24.10.2007 13:53
Napr. mne ide nonstop (teda ked som doma, cca 6-8 hodin denne) internetove radio 192 kb/s. To mam mesacny traffic okolo 16-18 GB a to som ani nestahoval ani nesurfoval.
|
| |
vilko
Od: vilko
|
Pridané:
25.10.2007 9:56
pravda,,,nepochopim ludi s obmedzenymi nazormi,ze 2GB musia stacit,,ved ked si len jeden den pozries SHS streamovany z markiza webu,tak je to cez 1giga dat
|
| |
mirec10
Od: mirec10
|
Pridané:
24.10.2007 16:28
Presne tak tiez mam s tym svoje skusenosti, myslim ze ten limit je o dost mensi ako 20GB
|
| |
3hlav
Od: 3hlav
|
Pridané:
24.10.2007 16:36
ten limit o ktorom hovoríte je stanovený na mesiac alebo kratšiu dobu, lebo ak na mesiac tak je to doslova krutosť
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
24.10.2007 13:38
prinos pre slovensko je nulovy kedze nic nevybudovali ale len odkupili existujucu siet v ktorej povodny vlastnik predsa nieco prevadzkoval. Len to ma oddnes nalepku slovanet.
Zda sa mi ze vacsi hraci v poslednej dobe vyrazne posilnili marketingove oddelenia, aby sa predhanali vo vyhlaseniach kto viac naslubuje a kto viac nakupi. Do budovania sa takmer nikomu nechce.
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
24.10.2007 14:44
niekoho tu nastvalo ze pomaranc ma brutalne vyhodny fibernet a chcu ho iba predbehnt v stahovani, ale je dost mozne ze ked stym zacnu tak sa mozu ist tak past, pretoze vo vecsich mestach uz pomaranc bude mat optiku potahanu a bude mozne sa pripojit a hlavne s tymi vyhodami co ponukaju ako napriklad pocas viazanosti s inym operatorom fibernet zadara, mno neber to =D
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
24.10.2007 16:13
viac konkurentov , vacsi vyber , viac moznosti --->>> ........... (nech si kazdy doplni)
V ba je zatial 5 spolocnosti co ponukaju ludom optiku (sice si moc zatial nekonkuruju pokrytim), neviem ci som na niekoho nezabudol(neviem v akom stave je GTS).
|
| |
Elnino
Od: Elnino
|
Pridané:
24.10.2007 15:01
20%? Tu su len krajske mesta!?
|
| |
LOL! Slow-a-net
Od: LOL! Slow-a-net
|
Pridané:
24.10.2007 15:07
LOL! Slow-a-net moze maz aj nadsvetelnu technologiu, ked realna rychlost bude po preneseny 107MB len 64Kbit/s!
|
| |
marek
Od: marek
|
Pridané:
24.10.2007 15:43
mozem iba potvrdit - tiez mam iba zle skusenosti so slovanetom
|
| |
Vandrak
Od: Vandrak
|
Pridané:
24.10.2007 16:08
načo, do dedín to aj tak nedotiahnú a v mestách je už plno provajdrov
|
| |
bill
Od: bill
|
Pridané:
24.10.2007 16:12
Slovanet je znama firma, ktora ma moze p....t,
su to majstri FUP-ka a inych obmedzovani.
od nich ruky prec !!!!
|
| |
Asmodis
Od: Asmodis
|
Pridané:
24.10.2007 17:01
Slow-a-net nech ide do PIČE. Never ever. Ten nech si dá najskôr do poriadku svoje siete (internet) a potom pre mňa zamňa nech odkúpia aj všetky siete na Slovensku. Mesačný traffic mám max. 12 GB. FUCK U SLOVANET!!!Nepopáľte sa toť všetko z mojej strany. Bye bye fellows
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
24.10.2007 17:04
vsetci tu spominate, ze slovanet je pomaly, takze automaticky bude aj toto pomale... aj ste niekedy porozmyslali, preco je taky pomaly??? ak nie, tak vam to prezradim - oni totiz musia platit t-comu za prenesene data, kedze dsl pripojky a vedenia nepatria im - takze nasadili brutalny FUP, aby na tom boli co najmenej stratovi (resp. aby sa co najviac nahrabali)... pokial bude mat slovanet vlastnu opticku siet, kde nebude muset platit nikomu za prenasane data, tak nevidim dovod preco by nasadzoval FUP taky ako pri DSL...
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
24.10.2007 17:47
to je sice pekne co pises ale "dobre" meno si tu uz vybudovali a toho sa len tak lahko nezbavia aj keby kupili optiku na mesiaci. Vzdy to bude slovanet so vsetkymi "pozitivami" ktore priniesli do rozvoja slov. internetu. (narazam na tie ich stupidne zmluvy, ktore treba min. 30 dni pred skoncenim vypovedat. Kto sa hrnul do podpisovania nevyhodnej zmluvy s t-comom aby bol prvy na slovensku? A kto na to doplatil? Obe strany-slovanet aj zakaznici.
|
| |
Error
Od: Error
|
Pridané:
24.10.2007 18:18
Slow-a-net je preto pmyly, lebo je to firma ktora predava co nema (kapacitu siete) a hlavne nieje schopna poskytnut kvalitny net! (uz z akehokolvek dovodu! ci uz podpis zlej zmluvy s teeckom alebo nieco ine to mna ako zakaznika NEZAUJIMA!) Taka firma by tu vobec nic nemala poskytovat ked uz nato nema! Taky Oragutan to iste utiahne, takze tam s aFUPka nebojim ked povedali ze nebude, lebo oni nato maju! Narozdiel od SLOW-a-net-u !
|
| |
judge jules
Od: judge jules
|
Pridané:
25.10.2007 13:35
Som rád, že sú tu ľudia,čo vedia aký je SLOW-A-NET nahovno, ale aj tzak sa nájde nejaký zatúlanec,čo si to dá. Kamoš si ho dal a teraz je rád, že mu končí viazanosť, tak som ho hneď upozornil na automaticke predĺženie zmluvy, ak ju včas nezruší. Celý SLOW-A-NET je shit a nech už urobia čokolvek, nechcem od nich nič... Sral to pes takú firmu.
|
| |
fuuuj
Od: fuuuj
|
Pridané:
25.10.2007 15:20
ani nehovor o tom psovi rano som stupil do psieho hovna a cely den som sa cudoval co mi to v kancliku smrdi
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
26.10.2007 20:56
TO preto si smrdelo v kancli lebo si stupil do psieho hovna...
|
| |
prasse
Od: prasse
|
Pridané:
24.10.2007 18:50
Napr. aby na tom viac vyryzoval ?
|
| |
Sat0ri
Od: Sat0ri
|
Pridané:
24.10.2007 19:58
Lenze oni opat nerjdu nic budovat.Len si prenajmu uz vybudovanu siet.A co to znamena pre zakaznika?Samozrejme obmedzenia.Dakujem neprosim.Ak si mam vybrat v buducnosti providera optickeho pripojenia tak jedine frimu ktora je prioritnym vlastnikom optickej siete aj ked pravdepodobne za o nieco vyssiu sumu.
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
24.10.2007 20:40
ty nevies citat? tu nejde o ziadne prenajimanie, oni ju odkupia, tzn. oni budu 100% vlastnikom...
prasse: tak toto mi prosim ta vysvetli, ako na tom moze viac vyryzovat, ked za prenesene data nic nebude platit... mu moze byt potom jedno ci preneses mesacne 200MB alebo 200GB... pokial by tam dal FUPko, tak by dosiahol uplne opacny efekt - akurat by si odohnal potencialnych zakaznikov, takze by nemal na kom ryzovat...
|
| |
Sherpa
Od: Sherpa
|
Pridané:
24.10.2007 22:36
a co tak vytazenost siete? myslis, ze keby si kazdy co ma moznost kupil optiku od orange a zacal nonstop stahovat myslis, ze by si mal 30MBit. no hovno hovno zlata rybka. cim ale nechcem obhajovat slovanet. je to banda buzerantov a ked mi skonci viazanost uz o nich nechcem v zivote pocut.
|
| |
fú...
Od: fú...
|
Pridané:
24.10.2007 20:13
no a máme tu ďaľších 20%. škoda ale,že je to znova tých istých 20% obyvateľstva,ktoré už pokrili ostatní dvaja poskytovatelia.20% ľudí bude mať možnosť vybrať si z 3 providerov a ostatní im môžu len maximálne závidieť. MAčACIA PLANéTA !!!!
|
| |
Sherpa
Od: Sherpa
|
Pridané:
24.10.2007 22:38
slovanet nikdy nikdy nikdy viac. ani keby ta ich optika mala 100MBit za korunu. to radsej dial-up od konkurencie.
|
| |
nihao
Od: nihao
|
Pridané:
25.10.2007 9:54
Mna by len zaujimalo, ktoreho investora namotali, ze im poskytne 1,4 mld sk :-)
Kazdopadne po tom ako Orange ohlasil optiku az do domu,
prebral sa aj taky obstarozny moloch ako Slovak Telekom a ohlasil, ze investuje 2 mld korun do vystavby svojej optickej siete. A teraz to iste aj Slovanet.
To znamena co? Vacsia konkurencia.
A to je dobre pre koho? Pre nas, ako koncovych uzivatelov. Budu nizsie ceny :-)
Subjektivna filozoficka uvaha na zaver:
Uz sa asi neoplati zivit pripojenim do internetu, ide to do takych zavratnych rychlosti, za take nizke ceny, ze na tom sa neda moc zarobit, podla mna.
To co bude v buducnosti cenene, bude talent a creativita,
asi sa zacnem venovat tvorbe hudby, grafiky a babikam zo supolia :-)
|
| |
Nekonecny download
Od: Nekonecny download
|
Pridané:
25.10.2007 10:22
Vidim, ze tu kazdy z vas ma cez tyzden nekonecne vela casu, lebo chcete stahovat nekonecne vela dat a kedze to Slovanet neumoznuje svojou FUP-kou, tak tu zurite a nadavate. Smutne. Keby ste trosku pohli rozumom, mohli by ste stiahnut aj viac nez 20GB za mesiac.
Ja napriklad mam od Slovanetu limitovanny DSL program (2GB dat za mesiac), ale vikendova prevadzka sa do toho nezaratuva. Preto ja od polnoci v piatok az do neskoreho vecera v nedelu dokazem stiahnut a uploadnut aj 12GB dat. A robim to kazdy vikend. A je to parada, lebo furt to ide plnou rychlostou. A cez vikend surfujem skromnejsie, naozaj len mailujem a surfujem a sem-tam nieco stiahnem, ked treba (nie pre zabavu) a ide to plnou rychlostou.
Tak sa pani zobudte! Rozhodnite sa, co chcete! Vsetko nemozete chciet, lebo to nedostanete. Musite urobit kompromis!
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
25.10.2007 12:19
a teraz si to po sebe ese raz precitaj! Vikend nie je na to aby som mal komp zapnuty v kuse. Takze sa spamataj. Nasiel si "trhlinu" v systeme a tesis sa z toho ako maly fero, ze dokazes obtiahnut tvojho isp o vela GB. Keby stal listok na autobus do roboty cez tyzden 100 korun a cez vikend len 1 SK , chodil by si podla tejto tvojej teorie do roboty len cez vikend? Ved by si usetril ,co na tom ze sa v tedy nepracuje ,ale ty by si setril. Podobne chora je tvoja teoria o mailovani cez tyzden a cez vikend zurivo stahovat len preto ze si chcel usetrit 5 korun za pohodlie ktore si dopriavam ja , ked stahujem u normalneho isp kazdy den v roku bez obmedzenia.
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
25.10.2007 16:06
no neviem, co je pre teba take dolezite, ze to musis mat zakazdym hned cez tyzden a nemozes pockat na vikend, ale inak s tebou suhlasim - nechapem tych, co chcu stale len stahovat, preco si davali flat od slovanetu??? ved uz aj vrabce na streche si nejaky ten piatok stebotaju jaku ma slovanet "taktiku"... takto sice zaplatia o 10,- mesacne menej ako u t-comu, ale stoji tych 240,- (resp. dnes uz len 180,-) korun usetrenych za celu dobu viazanosti za to, ze mozem stahovat v ramci slovanetackeho debilneho FUPu max. 20GB mesacne???
|
| |
Slow-a-net
Od: Slow-a-net
|
Pridané:
26.10.2007 17:05
SLOVANET NIKDY VIAC --- FUP. Naco zvysuje rychlost??? Aby obmedzoval uzivatelov - svojich zakaznikov po prvom dni v mesiaci, namiesto 2 tyzdnov???
|
| |
fuj
Od: fuj
|
Pridané:
27.10.2007 9:45
FUP je na **** mne dava od SLOVANETU fakt velku rychlost 10-0/KBS fuuj
|
| |
Ferko
Od: Ferko
|
Pridané:
27.10.2007 13:20
hopky hopky
|
| |
sfsdf
Od: sfsdf
|
Pridané:
28.10.2007 19:32
ach jaj oni pustia net uz aj cez akustiku !
|
| |
nespokojeny zakaznik-nazureny
Od: nespokojeny zakaznik-nazureny
|
Pridané:
29.10.2007 16:18
ja som snimi už hral emailovi ping-pong :D a co??NIC
poslite im meail na technickapodpora@slovanet.sk
|