| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
ak47
Od: ak47
|
Pridané:
14.11.2007 19:28
to je tak prejdite na linux
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
14.11.2007 19:33
linux na tom pred osmymi rokmi tiez nebol prave najlepsie ...
|
| |
averton
Od: averton
|
Pridané:
14.11.2007 23:01
Uhlik
1. ale bol pretoze s linuxom sa nikdy nepocitalo ze sa zacne pouzivat aj "doma" preto bolo problemy a preto aj pretrvavaju. Ale u Windows ktory investuje nemale peniaze do vyvoja je to ostuda a zodpovedni by si mali hladat novy job ;)
|
| |
kaza
Od: kaza
|
Pridané:
15.11.2007 7:35
no super - a mna vezmu na ich miesto :)) To sa budem mat ale dobre :)))
|
| |
Matko
Od: Matko
|
Pridané:
14.11.2007 20:00
Linux je s tym generatorom nahodnych cisel velmi dobry. V Linuxe sa pri spusteni compu spusti generator cisel a ten rozhodne o kolko sekund vam cely system spadne.
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
14.11.2007 20:07
pokus o flame?
|
| |
Hej
Od: Hej
|
Pridané:
14.11.2007 21:46
FreeBSD je v tomto lepsie ako Linux a Windows ;))
|
| |
Klix
Od: Klix
|
Pridané:
15.11.2007 8:59
Vazne? Jeden moj hlavny NFS server na linuxe ma uptime momentalne 08:58:31, 474 days
To by som rad vedel, ktore widle dokazu ist vyse roka bez restartu za plnej funkcnosti. :-D
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
15.11.2007 10:40
Fuha, huste, a co je to to NFS? Need for Speed to asi nebude ;o)
|
| |
Riki
Od: Riki
|
Pridané:
20.11.2007 10:22
NFS = Net File System
Nam tiez linuxove servery idu v poho bez restartu. Restartnu sa len ked je dlhsi vypadok a nevydrzia to zalozne zdroje. No server s Windowsom musime tak raz mesacne restartnut aby normalne isiel.
|
| |
LMDizajn
Od: LMDizajn
|
Pridané:
15.11.2007 14:43
Ano, mam server na ktorom ide win 2000 a su k nemu denno denne pripojene pocitace cez klient-servisies a je tak uz pusteny nejaky 5 rok. Jediny krat ked sa vypne je vtedy, ked na viac ako tusim 2 hodiny nejde elektrika a zaloha na to uz nestaci, tak sa vypne. Na naskoceny elektriky sa zaplne a ide zas dalej... Nikdy s tym ziadne problemi neboli...
|
| |
jhelo
Od: jhelo
|
Pridané:
19.11.2007 15:21
:D:D:D win 5 rokov ?
ti poviem tak som sa uz davno nezasmial .. :D:D si ma pobavil teda riadne ..
|
| |
helo
Od: helo
|
Pridané:
19.11.2007 15:19
tebe sa ten generator asi spustil v hlave nechal nasledky
este si asi s linuxom nerobil .. ja ho mam dost dlho a este sa mi nestalo aby spadol .. take veci sa stavaju len windowsu nie linuxu .. on funguje celkom inac .. ;)
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
14.11.2007 20:22
omg tak toto je tak mimo temu prispevok, ze to az mraky zastavuje. co s tym ma linux spolocne? to je ako ked mi niekto povie, ze mu nestartuje fabia a ja mu odpoviem nech si kupi porsche. ach jaj...
|
| |
dElEtE
Od: dElEtE
|
Pridané:
14.11.2007 21:28
ja by som to skor prirovnal k tomu ako ked niekto povie, ze mu nejde televizor a druhy mu odpovie nech si kupi hriankovac :D
|
| |
Jozo z Hornej Dolnej
Od: Jozo z Hornej Dolnej
|
Pridané:
15.11.2007 9:44
ja skor k tomu ze si niekto stazuje ze cena zemiakov isla zas hore tak mu poradim aby dychal vzduch ktory je zadarmo ^_^
|
| |
gabriel
Od: gabriel
|
Pridané:
15.11.2007 10:51
vobec nie, to je proste konkurencia, ktora je lepsia.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.11.2007 19:09
Presne , zemiaky rulez
|
| |
Mac
Od: Mac
|
Pridané:
15.11.2007 17:46
Alebo Mac OS X
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
14.11.2007 19:32
Windows Vista je na tom podstatne lepsie s bezpecnosou PRNG nez Windows 2000, takze obavy zo zneuzitia su neopodstatnene ... dokonca aj v planovanom SP1 bude system rozsireny o dalsi (ECC) generator pseudonahodnych cisiel ...
|
| |
dmnc
Od: dmnc
|
Pridané:
14.11.2007 21:48
bezpecnost mam u riti, ked je nieco pomale jak sracka na 2gbram 2jadrovy procak tak nech sa idu h jehovistou vypchat
|
| |
metase
Od: metase
|
Pridané:
14.11.2007 23:14
mne sa to pomale nezda a mam tak ako ty,,,
|
| |
3ton
Od: 3ton
|
Pridané:
15.11.2007 8:52
... kazdy podla svojej chuti... niekomu sa paci hajzel a niekomu to co je v nom. Ale kazdopadne si myslim, ze MS o tomto uz davno vedel a preto sa s Vistou takto poponahlal ...
|
| |
kleo
Od: kleo
|
Pridané:
15.11.2007 12:47
ja mam 2jadra 2gb a mozem povedat ze je tam nejaky rozdiel :D
|
| |
helo
Od: helo
|
Pridané:
19.11.2007 15:23
suhlas .. mam taku istu zostavu a vista ide pomali .. oproti linuxu ide ako v lete na saniach .. a o boote systemu ani nevravim ...
|
| |
mizu
Od: mizu
|
Pridané:
14.11.2007 20:29
ja len tak btw; nezakazuje licencia winov analyzovat, rozoberat, resp robit hocico ine s ich kodom?
a potom druha vec; vie niekto aku realnu hodnotu moze mat analyza niecoho, co sa pouzivalo v 2000ke? nezmenilo sa odvtedy uz nahodou nieco ci uz v xp alebo vo viste?
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
14.11.2007 20:39
xp su v podstate 2000 s novou gui temou a niekolkymi pridanymi funkciami. kedze ms specifikaciu nezverejnil, co by asi mal v tomto pripade, tazko povedat, ale pravdepodobne takuto vec nemenili.
|
| |
Michal
Od: Michal
|
Pridané:
14.11.2007 22:25
"... aplikácie by mali tak preferovať používanie vlastných generátorov"
A nestacilo by tie vlastne generatory uprednostnit?
Alebo: daju sa disky flash pamatami iba akcelerovat, alebo aj zrychlit? :-)
Ale inac sem chodim rad, su tu fasa clanky aj diskusie. Toto bolo len tak na okraj.
|
| |
Klix
Od: Klix
|
Pridané:
15.11.2007 9:01
Spravne tam malo byt: "Aplikacie by mali pouzivat iny operacny system." :-D
|
| |
Michal
Od: Michal
|
Pridané:
16.11.2007 1:06
:-)
|
| |
helo
Od: helo
|
Pridané:
19.11.2007 15:24
ruuulez presne si to vystihol
|
| |
ultrafiremoder
Od: ultrafiremoder
|
Pridané:
14.11.2007 22:48
Íŕ <a href=http://www.remont21.ru>ńŕéňĺ </a>, ďîńâ˙ůĺííîěó đĺěîíňíî-îňäĺëî÷íűě đŕáîňŕě, Âű íŕéäĺňĺ âńĺ î îňäĺëęĺ îôčńŕ, ďđî÷ňĺňĺ číňĺđĺńíűĺ<a href=http://www.remont21.ru/article.html> ńňŕňüč î đĺěîíňĺ</a> č ńňđîčňĺëüńňâĺ, ńěîćĺňĺ ďîńěîňđĺňü<a href=http://www.remont21.ru/Galery.html> ôîňîăŕëĺđĺţ </a> íŕřčő đŕáîň
|
| |
lobogo
Od: lobogo
|
Pridané:
14.11.2007 23:21
A co teraz ako mam sa ist udat?
|
| |
dannyreal
Od: dannyreal
|
Pridané:
14.11.2007 23:56
Bases from dating sites! (dating lists)
I offer always new and fresh bases from dating sites. Bases contain only e-mail addresses.
The list of bases and the price at correspondence. It is a lot of bases, the price from 800$ for full base from one site.
Also I hack sites, write on dannyreal3@gmail.com , in a current of 2 days I will try to respond.
|
| |
elettymymnseN
Od: elettymymnseN
|
Pridané:
15.11.2007 2:23
Try Avast antivirus now!
We offer You a punch of free tutorials and help via 24/7 tech support
check http://avast.fastfreedownload.com try now
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
15.11.2007 2:50
Hm na tý stránce mají hezčí webdesign než má Alwil ... :-P
|
| |
Toopsyton
Od: Toopsyton
|
Pridané:
15.11.2007 5:12
<b><a href=http://www.avg-free.us>AVG</a></b> is a great tool to use for computer protection. you can <u><a href=http://www.avg-free.us>AVG free download</a></u> at a very good <a href=http://www.avg-free.us>AVG download</a>
. That site has very fast download speeds and excellent customer support. Once you have theyr service you can download other programs besides <i><a href=http://www.avg-free.us>AVG free</a></i> the software is fully automated and you will enjoy running it!
<b><a href=http://www.avg-free.us>AVG free download</a></b> is great software to pope who are new to the product.
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
15.11.2007 10:16
Kazdy programator musi vediet, ze nahoda neexistuje !!!
|
| |
larryboya
Od: larryboya
|
Pridané:
15.11.2007 11:05
u r right
|
| |
Jozo z Hornej Dolnej
Od: Jozo z Hornej Dolnej
|
Pridané:
15.11.2007 14:10
Nahoda nie je to, co nema ziadnu konkretnu pricinu preco sa to stalo tak, nahoda je to, coho pricinu nedokazeme urcit a rekonstruovat... trebars ak hodis mincu, nie je nahoda ak padne znak, ma to pricinu, sila hodu, uhol, odpor vzduchu atd atd... ale nikdy sa ti nepodari hodit mincu uplne presne rovnako viac krat za sebou, ak tych faktorov "nahody" bolo prilis vela... nahoda existuje alebo nie, zalezi od toho ako si vyznam toho slova vylozis...
|
| |
haha
Od: haha
|
Pridané:
15.11.2007 14:52
Princip neurcitosti ti nieco hovori?
|
| |
Jozo z Hornej Dolnej
Od: Jozo z Hornej Dolnej
|
Pridané:
15.11.2007 17:26
vo vypoctovej technike ti to velmi nepomoze ^_^
nasiel som definiciu nahodnosti, sice z wikipedie co nie je az tak doveryhodny zdroj, ale na rychlo som nasiel len toto:
"Náhodnosť je nepredvídateľnosť kombinácie z nekonečného množstva podmienok, za ktorých pôsobí daná príčina, čo spôsobuje, že vznik javu nie je nevyhnutný, ale náhodný."
podstatne je slovne spojenie "nepredvídateľnosť kombinácie podmienok". cize dany pseudonahodny stav je urceny istymi podmienkami, ktore ked sa zachovaju, zachova sa aj dany stav. jedine co ten stav robi nahodnym je fakt, ze tie podmienky nedokazeme predvidat...
|
| |
haha
Od: haha
|
Pridané:
15.11.2007 14:55
Aha, odbornik prehovoril!!
sk.wikipedia.org/ wiki/Princ%C3%ADp_neur%C4%8Ditosti
Chod radsej programovat dotnet a neplet sa do niecoho comu nerozumies..
|
| |
3losh
Od: 3losh
|
Pridané:
15.11.2007 15:09
Velky tresk som dopredu naplanoval a vypocital.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.11.2007 19:12
Ja ti tresnem
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
15.11.2007 22:47
rofl :DD
|
| |
lordiceman
Od: lordiceman
|
Pridané:
15.11.2007 12:25
a prave preto tam kde su dolezite udaje, ktore treba sifrovat, tam sa pouzivaju specialne zariadenia na to, ktore ziskavaju nahodne cisla z hardwaru, napriklad meranim nejakeho nestaleho napatia na suciatke, ci odporu
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
15.11.2007 17:34
linuxaci nonstop pokus o flame, zbytocna otazka :)
|
| |
123
Od: 123
|
Pridané:
19.11.2007 15:29
nie to nei je flame
ty asi pouzivas win vsakze ?
keby si pouzival linux vedel by si preco ho obhajujeme a preco ho spominame .. pretoze takmer v kazdej casti je ovela dokonalejsi ako windows .. okrem hier ..
|
| |
helo
Od: helo
|
Pridané:
19.11.2007 15:32
90 percent linuxakov hry nehra .. nepotrebuju to .. niesu to deti ktore 2x kliknu a su stastne ze nieco nainstalovali :)
su to vacsinou ludia s dobrou praxou a ludia ktory vydia hlbsie
do IT sveta ..
nie ludia ktory volaju znamych aby im opisali ip adresu zo zmluvy do nastaveni win ..
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
15.11.2007 17:41
Mohli by to merat na zaklade intenzity zvuku z ventilatora. :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.11.2007 19:16
Alebo pripojit ampermeter do USB
|
| |
hhh
Od: hhh
|
Pridané:
19.11.2007 15:28
a co by si tym ziskal ?
ak nie je na usb nic pripojene thak ampermetrom nameras taky prd .. ampermeter sa zapaja do serie zo spotrebicom .. a tak zmerias prud ...ale ak to len strcis do usb namierias velky ....
|
| |
Lesevertabver
Od: Lesevertabver
|
Pridané:
28.11.2007 21:31
<a href=http://jackson.325mb.com/6177d6> rimadyl </a>
<a href=http://nelson.fr33webhost.com/d14211/> usb dancer </a>
<a href=http://huddleston.fatfreehost.com/bcbac0> marie osmond doll dance </a>
<a href=http://snyder.hostaim.com/a68405> alexandra nechita </a>
<a href=http://mccaslin.247ihost.com/49d872/> greek x </a>
<a href=http://garza.web2gb.com/a9d18d> katherine lester </a>
<a href=http://gamble.50hg.com/4e1780> art briles </a>
<a href=http://hargrave.oxyhostsfree.com/815bf7/> latisha cline </a>
|