neprihlásený Utorok, 31. januára 2023, dnes má meniny Emil
Trailer tretej série Star Trek: Picard

Značky: sci-fiTV

DSL.sk, 9.9.2022


Tvorcovia seriálu Star Trek: Picard aktuálne zverejnili trailer pripravovanej tretej série.

Tvorcovia už skôr potvrdili, že v tretej sérii bude vystupovať viacero postáv a hercov zo Star Trek: The Next Generation, okrem hlavných postáv z prvých dvoch sérií Star Trek: Picard aj LeVar Burton, Michael Dorn, Jonathan Frakes, Gates McFadden, Marina Sirtis a Brent Spiner.

Tretia séria bude poslednou sériou. Podľa dostupných informácií sa tretia séria natáčala spolu s druhou a už je natočená. Podľa aktuálneho traileru bude mať premiéru 16. februára.

V posledných rokoch bolo vysielaných a pripravuje sa viacero Star Trek seriálov. Star Trek: Discovery, ktorý bol prvým Star Trek seriálom po 12-ročnej prestávke po ukončení vysielania Star Trek: Enterprise, má za sebou štyri série.

Star Trek: Picard má za sebou dve série.


Trailer tretej série Star Trek: Picard (video: Paramount+)Tento rok prišiel nový seriál Star Trek: Strange New Worlds, má za sebou prvú sériu. Seriál je o lodi U.S.S. Enterprise v dekáde pred príchodom kapitána Kirka, na rozdiel od Star Trek: Discovery a Star Trek: Picard sa štýlom a typom deju vrátil ku klasickým Star Trek seriálom.

Skupina ViacomCBS ohlásila aj ďalší hraný seriál, v ktorom bude hlavnú úlohu pokračujúc vo svojej postave z Discovery hrať Michelle Yeohová. Tá v Discovery neskôr začala pôsobiť v tajnej službe Section 31 a pre tento seriál sa predpokladá práve názov Section 31.

Tretia séria animovaného seriálu Star Trek: Lower Decks začala 25. augusta a uvedený bol aj ďalší animovaný seriál pre mladších divákov, Star Trek: Prodigy, ktorý má za sebou prvú sériu.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Perseverance dokončilo ukladanie skúmaviek so vzorkami na povrch Marsu
Údajne až 75% samospráv vyplo verejné osvetlenie na protest proti neriešeniu cien energií
Samsung na sťažnosti na životnosť drahého SSD odkazuje, že si stojí za kvalitou
O2 sa pokúša lákať na nové drahšie paušály Netflixom, je zahrnutý v cene
Pokračovanie Avatara The Way of Water filmom so 4. najväčším zárobkom, atakuje Titanic
V predaji prvý SSD pre PCI Express 5.0, s aktívnym chladením a v Japonsku
Predstavená desktopová doska s RISC-V procesorom, vyrábať ho bude Intel
Ani Apple sa nedarí všetko, mala zastaviť vývoj čipu pre WiFi
Až polovica samospráv vypne verejné osvetlenie na protest proti neriešeniu cien energií
Seagate sa darí s HAMR, 30+ TB disk už v Q2 a v laboratóriách má 50 TB


Diskusia:
                               
 

Prve diely prvej serie boli naozaj dobre. Posledne diely - vyslovena nuda. Druha seria sa nedala pozerat - videl som len prvy diel - neskutocna nuda. Ak to bude takto pokracovat, tak sa urcite nemame na co tesit.
Odpovedať Známka: 7.1 Hodnotiť:
 

Nepozerám. Nechcem vidieť Picarda pri rýchlejšom pohybe a dumať:"Dostane infarkt? Nedostane?" Zatiaľ má šťastie ale dokedy? V minulosti sa človek tešil na každé sci-fi teraz som radšej ak tie príšerné pokračovania radšej nenatočia.
Odpovedať Známka: 8.6 Hodnotiť:
 

..dnes se už infarkt tak lehko nedostává (..a když precejen, tak ovela lehčí vyriešenie, vyléčení..), už nie sú 70-90 roky..

v dnešní dobe mrtvica, abo tubera, abo "tichí-vdeční-zdravil - v´hledáčku-nesouvisí".. )
Odpovedať Hodnotiť:
 

Po absolvování gymnázia v 19 letech založil v roce 1992 se svým otcem první autosalon.
Společnost se během 30 let stala největším dealerem nových vozů Škoda v ČR a současně velkým prodejcem vozů dalších deseti značek.
Zdroj: https://www.idnes.cz/finance/ prace-a-podnikani/pavel-louda -autosalony-autoservisy-sklarny. A220823_091208_podnikani_mrs

njn, potom aj tie vztahy, tie lásky, - baby, a vůbec to žití - je s $, s penázmi, úplne jiné, úplne nekde jinde, jako jen s gymplem (čo je ale defacto reálne na *3-věci", a s holou chudou prdelí.. :/ :(
Odpovedať Hodnotiť:
 

Tak to vypada na GERIATRITREK plny ufnukanich mensin a ufnukanej feministky...
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Predstav si že si dôchodca senil imobil dement geriatrix a pustia ti TV kde sa máš pozerať na čiperných dôchodcov Saula a Pikárda. A navyše bývaš na prízemí.
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár