neprihlásený Utorok, 5. decembra 2023, dnes má meniny Oto
Budúci týždeň začne ďalší nový Star Wars seriál

Značky: sci-fiTV

DSL.sk, 18.8.2023


Budúci týždeň odštartuje prvými dvomi časťami nový seriál s tematikou Star Wars, Ahsoka.

Seriál bude sprístupňovaný na streamovacej službe Disney+. Pôvodne mal odštartovať 23. augusta, aktuálne služba oznámila posunutie premiéry na 22. augusta amerického času, stále ale pôjde o 23. augusta nášho času.

V seriáli Ahsoka bude rovnomennú postavu stvárňovať známa Rosario Dawsonová. Dawsonová postavu, ktorá sa pôvodne prvýkrát objavila v animovanom seriáli Star Wars: The Clone Wars ako učeň Anakina Skywalkera, stvárňovala už v seriáli The Mandalorian.

Ahsoka bude v poradí už piatym hraným Star Wars seriálom. Prvý, The Mandalorian, odštartoval až v roku 2019, odvtedy boli uvedené ďalšie tri hrané seriály The Book of Boba Fett, Obi-Wan Kenobi a Andor.

Tento rok sa vysielala tretia séria The Mandalorian, ostatné tri seriály majú za sebou prvú sériu.

Ďalší seriál The Acolyte príde v budúcom roku.


Trailer seriálu Ahsoka (video: Disney+)
Skorší trailer seriálu Ahsoka (video: Disney+)V apríli štúdiá Lucasfilm tiež ohlásili aj prípravu troch Star Wars filmov. Jeden bude o začiatku rádu rytierov Jedi, druhý sa bude zaoberať Novou Republikou a má uzavrieť príbehy z viacerých Star Wars seriálov a tretí sa bude odohrávať v období po udalostiach zo Star Wars: Rise of Skywalker a bude o budovaní nového rádu rytierov Jedi. Prvý z týchto filmov má byť uvedený v roku 2025.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Ceny smartfónov dosiahli maximum, majú začať klesať
Lacnejšia rozširujúca doska pre M.2 SSD pre Raspberry Pi 5
Trailery dvoch sci-fi seriálov podľa počítačových hier
O2 začne vypínať 3G sieť už v januári, oznámilo to až teraz
Windows 12 má byť údajne vydaný v júni 2024
Amazon si internetové satelity Kuiper nechá vyniesť aj od konkurenta SpaceX
Montane sa zatiaľ nepodarilo zakázať všetkým TikTok, zabránil tomu súd
V Česku zlepšili vnútorný príjem digitálneho rádia
Chyba v OpenZFS poškodzujúca dáta bola opravená, bola prítomná dlho
Orange kompletne vypne 3G sieť do troch mesiacov


Diskusia:
                               
 

Musíme si uvedomiť, že tieto diela sú určené najmä pre vlasové vizážistky zo stredozápadu a nechtové dizajnérky z okolia Malaciek.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Nestíham, ešte som nevidel všetky SW filmy.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Netreba sa hneď opúšťať. Poctivou prípravou a zodpovedným štúdiom sa môžu i ďalší vyšvihnúť na intelektuálnu úroveň, umožňujúcu oceniť ich priekazne v plnej kráse.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Wokeshoka
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

ass-holka :D
Odpovedať Hodnotiť:
 

Hnoju nikdy nie je dosť
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Ja ešte stále priekazne čakám, ako skončí ten Clone Wars pod taktovkou Linusa.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Fíha Tralala
Odpovedať Hodnotiť:
 

ani nvm.proc, ale aj tie hrane serialy, aj vacsinu filmov, som aj videl, a aj mi prisli asi milion x lepsie, jako tie priteplene, negro- bruselske, teplarenske "stare traky", plne "uhnijnych hodnot", "tepla", a arabov, africanov..
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

a este by mohli rebotnuut, spravit remake, a nepokazir! B5
(a dokoncit B5:Crusader!!! )
Odpovedať Hodnotiť:
 

& again and agian
Odpovedať Hodnotiť:
 

presne tento diel, 3.díel :

loool, presne jako pred 100 léty, tak aj dnes!

lool, nemôžem z toho, jak mu tam začal opisovat ten ich "kšeft", s uhlím pre elektrárny (zámena o hooodne nekvalitnejšího hnedého uhlí, účetne za vysoko kvalitné černé, ale zámena len v účto, - a

.. - a ten rozdiel, by pekne šel, nekomu, na tlsté konto!

https://www.ceskatelevize.cz/ porady/899659 -panoptikum-mesta-prazskeho/ 286320921410003/ (3.díl, "Atentát na Ministerského Rady (al.Predsedy..)


lol, mnoozaj presne jako pred 100 sto léty, - tak aj dnes!
Odpovedať Hodnotiť:
 

Miesto telky si radší výjdite na vzduch. Ja sa chystám, je krásna slnečná Nedeľa na bosú chôdzu po podlesí. Koniec koncov opäť vám tam začínajú masírovať mozočky o covide19, ktorý podotýkam do dnešného dňa priekazne neizolovali čo v preklade znamená že o ňom vedia Hovno, a v najhoršom prípade, pre nich, vôbec neexistuje. A ešte toľko ovečkám som chcel zvestovať, v slovníku medicíny coronavirus znamená, a teraz si sadnite, bežná chrípka. BUUUuuu Buuuu BUUUU! Ták, a teraz sa poserte. Sračky.
Odpovedať Známka: 1.4 Hodnotiť:
 

Hlasák Žiga nám tu spravil krásne rúbanisko z lesa, nech mu je zem ľahká. A už si tu nejaký Gazuľko masíruje mozoček že ho bude niekto strašiť :D bububu bojíš sa Gádzulo ? Vidíte ako sa Gazuľko bojí že ho budú strašiť. Pravda je že kovidu sa už nikto nebojí. Len dezoľkovia gazuľkovia sa boja že sa po nich pôjde ? Pritom sa odpísali sami ani si to nevšimli. Doslova nikto na vás už nie je zvedavý ani na tieto sračky čo meliete na nete. Ste si sami uzavretým publikom. Offtopic.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Alternick? Čo ti trhá žili že si tu ľudia môžu slobodne prejaviť názor? Čo je viac off topic teraz? Súčasná a hegemarúca vláda čo za tri roky rozhajdákala nie len republiku ale aj nemalú časť národa po mentálnej stránke, alebo radiť ľuďom zájsť si na vzduch miesto očumovania blbých programov v TV vrátane naratívov vedúce k politickej vzbure. Onú ty si vážne neuvedomuješ že chystajú ďalšie lockdowny? Ozvi sa v polovici septembra. Jediný dosraný budú opäť tí čo mali byť imúnny minimálne na 95% takže sa tu zbytočne opäť snažíš o opasky, ešte k tomu s alternickom. Nič originálnejšie nevieš?
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár