neprihlásený Utorok, 5. decembra 2023, dnes má meniny Oto
Odštartoval ďalší nový Star Wars seriál

Značky: sci-fiTV

DSL.sk, 23.8.2023


Prvými dvomi časťami dnes odštartoval nový seriál s tematikou Star Wars, Ahsoka.

Seriál je sprístupňovaný na streamovacej službe Disney+, prvá séria bude mať osem častí.

V seriáli Ahsoka rovnomennú postavu stvárňuje známa Rosario Dawsonová. Dawsonová postavu, ktorá sa pôvodne prvýkrát objavila v animovanom seriáli Star Wars: The Clone Wars ako učeň Anakina Skywalkera, stvárňovala už v seriáli The Mandalorian.

Ahsoka je v poradí už piatym hraným Star Wars seriálom. Prvý, The Mandalorian, odštartoval až v roku 2019, odvtedy boli uvedené ďalšie tri hrané seriály The Book of Boba Fett, Obi-Wan Kenobi a Andor a aktuálne Ahsoka.

Tento rok sa vysielala tretia séria The Mandalorian, seriály The Book of Boba Fett, Obi-Wan Kenobi a Andor majú za sebou prvú sériu.

Ďalší seriál The Acolyte príde v budúcom roku.


Trailer seriálu Ahsoka (video: Disney+)
Skorší trailer seriálu Ahsoka (video: Disney+)V apríli štúdiá Lucasfilm tiež ohlásili aj prípravu troch Star Wars filmov. Jeden bude o začiatku rádu rytierov Jedi, druhý sa bude zaoberať Novou Republikou a má uzavrieť príbehy z viacerých Star Wars seriálov a tretí sa bude odohrávať v období po udalostiach zo Star Wars: Rise of Skywalker a bude o budovaní nového rádu rytierov Jedi. Prvý z týchto filmov má byť uvedený v roku 2025.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Ceny smartfónov dosiahli maximum, majú začať klesať
Lacnejšia rozširujúca doska pre M.2 SSD pre Raspberry Pi 5
Trailery dvoch sci-fi seriálov podľa počítačových hier
O2 začne vypínať 3G sieť už v januári, oznámilo to až teraz
Windows 12 má byť údajne vydaný v júni 2024
Amazon si internetové satelity Kuiper nechá vyniesť aj od konkurenta SpaceX
Montane sa zatiaľ nepodarilo zakázať všetkým TikTok, zabránil tomu súd
V Česku zlepšili vnútorný príjem digitálneho rádia
Chyba v OpenZFS poškodzujúca dáta bola opravená, bola prítomná dlho
Orange kompletne vypne 3G sieť do troch mesiacov


Diskusia:
                               
 

Že to bude ďalší prepadák aka priekazne ďalší klinec do rakvy vault dis-nay ho. Chudáci si myslia že k prosperite stačí zmocniť sa historicky naj titulov a značiek a ilegálne tak šíriť intelektuálne vlastníctvo iných. Oni môžu, finančná moc, skôr moč.
Odpovedať Známka: -0.9 Hodnotiť:
 

Taky kokotny jebo ako si ty stoji na kazdom druhom rohu. Taketo chabe pokusy o zviditelnenie sa len ukazuju mieru tvojej ubohosti. To je vsetko co dokazes?
Odpovedať Známka: -0.9 Hodnotiť:
 

Tak keď v školskej matematike stoja všetky dôkazy na axiómach, dokáže na rovnakej úrovni priekazne hocikto hocičo, čiže na to sa rozumnému človeku pýtať netreba.
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

Alternick alert. Tú na dls je len jeden maniak s takým vyjadrovaním, prečo sa sám pred sebou skrývaš a priekazne tým aj zapieraš? Si schýzoš?
S poľutovaním neostáva len konštatovať že tvoje primitívne vyjadrovanie viacmenej pozitívne potvrdzuje predošlú otázku. Navrhujem povinné liečenie v Dis-nay lande. Videl som dokumentáciu kde sa potvrdzuje že ich mk-ultra projekty sú neuveriteľne úspešne, problém by mohol nastať ak sa tento spôsob vymývania mozgu nedá použiť k dobru, čo vôbec ani neskúšali, keďže cieľom mk-ultra je ľuďom osobnosť a auru iba narušiť. Stále, ty si stratený prípad a som ochotný podstúpiť to riziko a štúriť Ťa tam na doživotie. Taký podarený debo-maskot v tvare penisu, Walt Disney také deťom ukazuje najradšej.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Vždy sú nejakí ONI, čo stoja za sprisahaním s cieľom XYZ, všakže.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Videl som prvu epizodu, no a teda bieda. Mi to skor pripominalo telenovelu nez nejaky scifi serial. Stare zlate casy SG1.
Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

V skutku.
Odpovedať Hodnotiť:
 

šolvo
Odpovedať Hodnotiť:
 

M8m len ja pocit, že tu stále doja už mŕtvu kravu?
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Nedoja mrtvu kravu, len by stacilo aby tie seriali boli kvalitne. Ale dnesny konzument nieje moc narocny, zapne serial a po 2 minutach zacne pozerat do mobilu a ani nevie co sa deje , otoci hlavu len sem tam ked tam nieco vybuchuje. Pre tych ktori cakaju kvalitnu zapletku, zmyslupne dialogy a charakter postav je to bohuzial sklamanie.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

..a ani by nemusel být na obrazovke nejaký výbuch, možno by priekazne stačilo, kebyže zrazu, uprostred takého sci-fi seriálu, typu Ahsoka, herci zrazu silne zakričali *Ficooo!"
a tiež Trump´ *MAGA"
Let´s Make America GREAT AGAIN!
Odpovedať Hodnotiť:
 

Na záver miesto the end by mohli ešte priekazne prehlásiť že Nothing can stop what is coming.
Odpovedať Hodnotiť:
 

10 / 10

hey! btw.na csfd viacerí spomínajú, že toto je jakoby také (priame, / volné) pokračovanie seriálu Rebels ?

ale jaký Rebeli, kde, čo je to zač ? jaký seriál, anime, abo hraný, dlhý, filmový, abo vela díelov, vela sezón ?
kde sa dá ..zohnat, szkouknout?
?

btw.kus pripomína GoT, s prístupom k hlavným postavám, a ich osudmi.. - hned v 1.díle, na konci, takto ..(dost drastickyä), ..ukončit , (takmer) doslova "zažíznout", resp. v tomto prípade preklat, v súboji, 1 z úplne hlavných postáv, 2.z dvojice ženských hlavných postáv! :o :D kus šokantné!

ah, bol spoiler! :o :D :p lol
Odpovedať Hodnotiť:
 

Pepíci sú mimo. Taká redakcia metacritic zatiaľ dáva 67 a ľudia samotný 5.2 z 10. Vysvetli mi čím pepíčcom soli a v kinách pukance že ťa sračka z prvej epizódy z fekaloserie dostalo 10/10. To je priekazne rovnako na hlavu ako cod alebo bf séria. Výpovedná hodnota nikde.
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár