neprihlásený Streda, 29. novembra 2023, dnes má meniny Vratko
Začala štvrtá séria animovaného Star Trek seriálu

Značky: sci-fiTV

DSL.sk, 8.9.2023


Prvými dvomi časťami odštartovala včera štvrtá séria animovaného Star Trek seriálu Star Trek: Lower Decks.

Sprístupňovaná je na službe Paramount+ a bude mať desať častí.

Seriál je o podpornej posádke na lodi U.S.S. Cerritos. Seriál začal v roku 2020 a odvtedy sa každý rok vysielala jedna séria. Seriál už bol predĺžený a bude mať aj piatu sériu.

V posledných rokoch bolo vysielaných a pripravuje sa viacero Star Trek seriálov. Star Trek: Discovery, ktorý bol prvým Star Trek seriálom po 12-ročnej prestávke po ukončení vysielania Star Trek: Enterprise, má za sebou štyri série. Seriál skončí piatou sériou v budúcom roku.

Seriál Star Trek: Picard skončil tento rok treťou sériou.

Minulý rok prišiel nový seriál Star Trek: Strange New Worlds, už má za sebou dve série a bude mať minimálne aj tretiu sériu. Seriál je o lodi U.S.S. Enterprise v dekáde pred príchodom kapitána Kirka, na rozdiel od Star Trek: Discovery a Star Trek: Picard sa štýlom a typom deju vrátil ku klasickým Star Trek seriálom.


Trailer štvrtej série Star Trek: Lower Decks (video: Paramount+)Tento rok bol oznámený ďalší nový seriál Star Trek: Starfleet Academy.

Skupina ViacomCBS v minulosti ohlásila aj ďalší hraný seriál, v ktorom mala hlavnú úlohu pokračujúc vo svojej postave z Discovery hrať Michelle Yeohová a pre ktorý sa predpokladal názov Star Trek: Section 31. Seriál nakoniec nevznikne a natočený bude namiesto neho film s takýmto názvom.

Okrem Star Trek: Lower Decks bol uvedený aj ďalší animovaný seriál pre mladších divákov, Star Trek: Prodigy, ktorý má za sebou prvú sériu.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Štátne aplikácie pre koronavírus na konci roka skončia
Dátové centrá Google sú napájané elektrinou z nového typu geotermálnej elektrárne
Skylink zrušil jednu stanicu, do internetovej TV pridáva nové stanice
Aj v prípade Antiku dosiahla Markíza v prípade nových zákazníkov svoje požiadavky
Amazon si vyvinul nový ARM procesor a akcelerátor AI
Telekom má pre predplatené karty 100 GB balíček za 4 eurá
Projekt tabletov pre seniorov má ďalší problém, štát zverejnil ich osobné údaje
Serverov sa predá výrazne menej, sú ale drahšie a častejšie majú akcelerátory
V Česku sa sporia, či zrušiť z občianskych preukazov rodné čísla
Chyba v OpenZFS je komplikovanejšia, poškodzovanie dát stále nie je opravené


Diskusia:
                               
 

Zišiel by sa stručný obsah série, nestíham sledovať.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Zrejme by to bolo odsúdeniahodné za porušovania niekoľkých copyrightov, onedlho sa o tom ani len na ulici nebude môcť priekazne šepkať. Možno niekomu znejem paranoidne no tak nejak k tomu smerujeme ak nie v blízkej, pák vzdialenej budúcnosti. Boli časy keď si v triede kričal buzerant koľko ti hŕdlo ráčilo a celkové znenie vtipu rozosmialo aj prdagóga, dnes ani blesky na výtvarnej nemôžeš kresliť. A ešte sa tu k tomu niektorí velice chápavo vyjadrujú že to tak proste musí byť a je to správne, lol tak keď je im syntetický život milý, nech sa im páči.
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

Dalsi zo serialov pre ludi ako se tu vsetci,co pisete do tychto diskusii a mrhaju svojim casom.Jedna vynimka tu je medzi Vami.Ja nebudem pozerat tento serial a ani tu nepisem,ked neratam tento prispevok. (smiech)
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár