neprihlásený Štvrtok, 15. mája 2025, dnes má meniny Žofia
eID a Slovensko.sk budú mať krátkodobé odstávky

Značky: Slovenskoe-governmenteID

DSL.sk, 1.2.2024


V najbližších dňoch budú mať krátkodobé odstávky dve dôležité služby e-governmentu na Slovensku.

Najskôr zajtra v piatok 2. februára budú v čase od 18:00 do 21:00 realizované technické práce v infraštruktúre informačných systémov Ministerstva vnútra SR, informuje oznámenie na Slovensko.sk.

Kvôli tomu môže podľa oznámenia prísť ku krátkodobej nedostupnosti prihlasovania pomocou eID zrejme do všetkých služieb e-governmentu aj iných úradov a tiež k nedostupnosti vydávania certifikátov pre elektronický podpis pre eID.

Následne v sobotu 3. februára od 8:00 do 12:00 je naplánovaná technická odstávka Ústredného portálu verejnej správy Slovensko.sk, informuje oznámenie.

Počas odstávky nebude možné pristupovať na portál a využívať jeho služby, teda vrátane štátnych elektronických schránok.


      Zdieľaj na Twitteri



Najnovšie články:

Netflix s reklamami sleduje už takmer 100 miliónov užívateľov
Astronómovia potvrdili ľad v inej hviezdnej sústave
Android pridáva pre lepšiu bezpečnosť automatický reštart po 3 dňoch a vypnutie USB
O2 bude mať novú roamingovú ponuku pre dovolenkové a cestovateľské krajiny
SpaceX vyniesla už viac ako 8.5-tisíc Starlink satelitov
Sandisk uviedol prvý SSD pre PCI Express 5.0, s vysokým výkonom
Packeta zmenší veľkosť schránok na existujúcich Z-Boxoch, aby zvýšila ich počet
Druhá séria sci-fi Fallout príde v decembri, bude mať aj tretiu sériu
Škóti testujú WiFi vo vlakoch zabezpečované Starlinkom
Kingston uviedol prvý SSD pre PCI Express 5.0, s vysokým výkonom


Diskusia:
                               
 

Krátkodobé odstávky na realizáciu technických prác v infraštruktúre informačných systémov si vziať priekazne nedáme!
Odpovedať Hodnotiť:
 

a to medzi februarom a decembrom :-D
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ako moze mat odstavku system ktory je od zaciatku naprd a teda nikdy poriadne nefungoval? A nehovorim o technickej funkcnosti, tam sa uz obcas zadarilo, hovorim aj o jednoduchosti pouzivania a procesoch na strane statnej spravy AKA chranenej dielne.
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár