neprihlásený Streda, 5. augusta 2026, dnes má meniny Hortenzia
Tesco výrazne rozširuje dostupnosť predaja potravín cez Internet

Značky: obchodInternet

DSL.sk, 13.5.2024


Obchodný reťazec Tesco, ktorý na Slovensku prevádzkuje službu nákupu aj bežných potravín cez Internet s následnou donáškou zrejme na výrazne najväčšom území, aktuálne oznámil pomerne výrazné rozšírenie dostupnosti svojej služby.

Od 15. mája zvýši totiž dostupnosť služby podľa oznámenia o celkovo viac ako 210-tisíc obyvateľov, viac ako 190-tisíc obyvateľov na východnom Slovensku v mestách Michalovce, Humenné, Trebišov, Vranov nad Topľou, Sečovce a ich okolí a viac ako 20-tisíc obyvateľov v meste Partizánske.

Pre zrejme všetkých týchto obyvateľov v nových lokalitách má byť dostupné aj doručovanie nákupu domov.

Po tomto rozšírení bude služba Tesco Online nákupy podľa oznámenia obchodného reťazca dostupná pre celkovo už 3.7 milióna obyvateľov Slovenska respektíve 68% domácností. Či je pre všetkých v takomto pokrytí k dispozícii aj možnosť doručenia domov alebo pre časť je k dispozícii iba služba objednania a následného vyzdvihnutia v predajni nie je jasné.

Okrem výrazného rozšírenia reťazec oznámil aj akciu bezplatného doručovania, ktorá bude trvať od 15. mája do 4. júna tohto roka. Podľa informácií na stránke služby má akcia platiť pre všetky online objednávky s doručením v týchto termínoch.



Najnovšie články:

Maďarsko jadrovú elektráreň nakoniec kompletne neodstavilo, Rumunsko mení tok Dunaja
Súd zakázal samojazdiacim Google taxíkom dobíjanie v noci, rušili obyvateľov
Železnice znižujú kvôli teplu rýchlosť iba na 50 km/h, spôsobuje to meškanie
Slovensko.sk má opäť technické problémy
V Poľsku spustili takmer gigawatthodinové úložisko, z LiFePO4 článkov
Telekom pridal 12 GB balík pre Easy, chce zaň 12 eur
Misia na záchranu teleskopu Swift ešte nie je stratená, podarilo sa spomaliť jej otáčanie
Odštartovala nová séria populárneho sci-fi Futurama
Spustená výroba flash pamäte s novým najvyšším počtom vrstiev
Chrome sa bude aktualizovať dvakrát týždenne, v budúcnosti sa bude aktualizovať bez reštartov


Diskusia:
                               
 

Ešte by sa to dalo po ceste predžuvať a v rámci Premium Gold Membership za príplatok priekazne i predtráviť, ak tučniaci zvolia k licencovaniu technológie, čím sa Slovensko stane globálnym lídrom v poskytovaní služieb s vysokou pridanou hodnotou.
Odpovedať Známka: 0.7 Hodnotiť:
 

Sermenej
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Nevolá sa to Sermenej, ale Níhámánčí - Je to Indická tradícia predžuvať jedlo ktoré priekazne nevie normálne zjesť starší bezzubý ind..
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

problem tesca, ale asi celkovo tychto sluzieb, je ze si clovek nemoze sledovat datum expiracie potraviny, pecivo je uplna katastrofa(vzdy vyschnute alebo pomackane), ovocie je na tom podobne. oplati sa to len pre nejake specificke potraviny a iba vo vecsom mnozstvo aby sa to oplatilo. tesco tiez rado nauctuje priplatok za tie ich blbe papierove tasky ktore uz clovek nikdy v zivote nepouzije.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Dobry den, musim s Vami suhlasit, exspiracne doby su niekedy bieda. Najma ak kupujeme zasoby na pol roka, tak nepotesi ked konci zaruka povedzme o mesiac. My kupujeme rastlinne mlieka v akcii, zvycajne aj 50 kusov a tam sa to celkom oplati. Ovocie je loteria, obcas pridu fakt dobre kusky, obcas to je horsie.
Pecivo sme asi nikdy neskusali, tam je lahsie is to lokalneho obchodu. A papierove tasky nepouzivame - len je to take rychle prekladanie, ked to donesu, nastastie kurieri byvaju v pohode.

Kazdopadne my to celkom vyuzivame, kazdych par mesiacov na nakup trvanlivych veci, okrem spomenutych "mliek" tak konzervovane veci, pitie a podobne. Usetrime cas a za mna aj stresy oproti fyzickemu nakupu.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Tak logicky, že pri plánovaní nakupov na par mesiacov je už z psychického nastavenia obrovským psychickým stresom priekazne i každý nákup, čo trvá menej ako tri dni.
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

:D Rastlinne mlieko :D
to akoze podoja nejaku rastlinu :D
Odpovedať Známka: -1.4 Hodnotiť:
 

Odtrhnes makovicu a mas. Co vas v tej skole ucia?
Odpovedať Hodnotiť:
 

preboha, to co budujete Vaulty, protiatomove kryty a bunkre podzemne, a'la Fallout Shelter,
ze objednavate x desiatok ks dlho- trvanlivych mliek, a pod.poloziek ?
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Pecivo nemam problem, zvycajne vyberaju dobre, aj co viem tak maju nakazane vyberat kvalitne, a nie posledny odpad, prave preto aby ludia tuto sluzbu pouzivali.
co sa trvanlivosti tyka ano, to je problem.
Mne vadia este nahrady, sice mozem odmietnut, ale ked je to nieco co chcem, tak to nastve ze potom aj tak kvoli tomu musim ist do obchodu.
Kazdopadne na velke nakupy trvanlivych veci je to fakt super.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

ked chcete doniest domov 20 baleni mineralky :D
Odpovedať Hodnotiť:
 

06601 - Humenne, stale na stranke s donaskou pise, ze Tesco na toto PSC nerobi donasky. :/
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár