| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
fgsdgfdgfd
Od: affgds
|
Pridané:
22.6.2026 14:14
cesko by malo zakazat hlavne ponozky do sandalov
|
| |
Re: fgsdgfdgfd
Od: OriginalnyKoumakSK
|
Pridané:
22.6.2026 14:19
To, ze ty mas rad prach a bordel medzi prstami z celej ulice, nevnucuj aj rozumnejsim cechom.
Su aj ine a vyspelejsie staty, kde nosia v sandaloch ponozky.
Ak sa ty lepsie citis ako Ind, kludne si tak zi, ale neodsudzuj ineho, ked sa sprava rozumnejsie, iked v tvojich ociach nie.
|
| |
Re: fgsdgfdgfd
Od: deb1l
|
Pridané:
22.6.2026 18:50
hlavne nepodľahnúť módnemu diktátu!
|
| |
to je uplna blbost
Od reg.: roob_
|
Pridané:
22.6.2026 14:21
a uz davno mali vymysliet malu rusicku signalu, co by mala dosah napr. 100 metrov. Kazdy by normalne mal mobil, nebolo by treba nic zbierat, vypinat, riesit, klamat, 7 mobilov mat u seba ked mi 6 zoberu... proste by si nemal signal. Vydes zo skoly 100m od budovy, bum normalne mobilujes.
|
| |
ultraradikálny ohľaduplnizmus
Od: syntaxterrorXXX, . Y
|
Pridané:
22.6.2026 14:49
Vo vyspelom demokratickom a inkluzívnom svete riešenie s rušičkou neprichádza do úvahy, nakoľko by ním absenciou možnosti trestu priekazne zásadným spôsobom dochádzalo k obmedzovaniu základných ľudských práv diskrimináciou nielen dominantnej časti voličskej základne, ale predovšetkým submisívnych, po treste bažiacich občanov.
|
| |
Re: to je uplna blbost
Od reg.: Sheep
|
Pridané:
22.6.2026 18:22
Používanie rušičiek je zakázané pretože, ruší komunikácie pre sanitky a políciu. Legálny riešením je vyrobiť perforovanú fóliu s dierami v tvare zodpovedajúcému tvaru RF vĺn GSM pásma a vylepiť ich na okná v triede. S mobilmi budú môcť volať ale nepôjde im internet a na väčšinu hlúpostí dnes potrebujú sieť. Väčšinu problémov by to vyriešilo.
|
| |
Re: to je uplna blbost
Od: djsjjsjs
|
Pridané:
22.6.2026 19:06
"...s dierami v tvare zodpovedajúcému tvaru RF vĺn GSM pásma a vylepiť"
???
|
| |
Konečne
Od: PriaznivecReštriktivnychOpatreni
|
Pridané:
22.6.2026 16:03
Konečne... uz dávno to malo byt. Som rad ze sa to rozbehlo skrz rôzne štáty a verím že to dôjde aj k nám. Aspoň niečo užitočné by mohlo ministerstvo školstva spraviť pre mládež.
|
| |
5znak
Od: XMen
|
Pridané:
22.6.2026 16:38
Otazka je ci sa zakazuju mobily alebo smartfony.
|
| |
ultraradikálny objasňovačizmus
Od: syntaxterrorXXX, . Y
|
Pridané:
22.6.2026 16:41
A dilema je, čo je priekazne otázka.
|
| |
furt sa len zakazuje
Od: paskuda_filozof
|
Pridané:
22.6.2026 17:23
a neni lepsie detom 1-4 rocnik vobec mobily nekupovat a davat? potom sa logicky nemusi nic v skole zakazovat a nemusi nikomu jebat v hlave z tik-tokov a inych hovadin.
|
| |
Re: furt sa len zakazuje
Od: Jaaasom
|
Pridané:
22.6.2026 21:38
A čo keď už aj rodičia sú tik-tokoví? Kto zakáže hlúpe aplikácie dospelým?
|
| |
Re: furt sa len zakazuje
Od: odpoved
|
Pridané:
22.6.2026 21:46
to je jebnuta otazka (ktora vnucuje zasa dalsi zakaz), nezakaze Ti to nikto pokial si dospely a zijes v slobodnej spolocnosti. to nie je o zakazoch, ale o "normalnosti a pricetnosti" spolocnosti. riesi sa len bulvar kto ma ake kozy a aku plastiku, pripadne kto je aky prijebany na YT alebo tik-tok a potom to aj tak vyzera
|
| |
Re: furt sa len zakazuje
Od: Jaaasom
|
Pridané:
22.6.2026 22:41
No ale aj slobodnej spoločnosti sú niektoré veci zakázané, niektoré drogy, jazda na červenú...
|
| |
Stredovek
Od: meow
|
Pridané:
22.6.2026 17:42
Jasne, mali by zakacat aj kalkulacky, pocitace, pekne spat ku kriede a tabuli. Skolstvo bolo predsa perfektne pred 200 rokmi, preco by sa malo prisposobovat novym technologiam a radikalnym zmena.
|
| |
Re: Stredovek
Od: demetor
|
Pridané:
22.6.2026 18:22
tvoj komentar je dost progresivny. nikto predsa nema nic proti novym technologiam, problem je v ich pouzivani. len male percento populacie ich skutocne pouziva na vzdelavanie, to vyssie percento pozera tik-toky alebo si honi pri porn-hube. ak si takto predstavujes vyuzitie novych technologii, prosim, ale tu sa minul ucel ucinku. deti totiz namiesto zvysovaniu inteligencii vdaka novym technologiam hlupnu (zdroje si dohladaj, je to vedecky kvantifikovatelne, posledne desatrocie ma IQ klesajucu tendenciu v populaciach tzv. zapadnych krajin)
|
| |
Re: Stredovek
Od: Meow
|
Pridané:
23.6.2026 0:16
Dosahujeme nehorazne urovne boomerstva! Samozrejme deti sa len hraju, musime ich prilepit k laviciam, aby boli vzdelanejsie. Brasko vzdelavaci system je cely zle, mozno preto klesa IQ? Odporucam Nassima Taleba ohladom IQ ak ta zaujimaju vyskumy ohladom toho. Nie je to kvoli mobilom, ale kvoli tomu ze skola nedokaze viest k technologiam, len ich odmieta. Decko s mobilom a chatgpt dnes dokaze viac nez ucitel, jasne ze su vsetky hlupe lol
|
| |
Re: Stredovek
Od: Meow
|
Pridané:
23.6.2026 0:16
Dosahujeme nehorazne urovne boomerstva! Samozrejme deti sa len hraju, musime ich prilepit k laviciam, aby boli vzdelanejsie. Brasko vzdelavaci system je cely zle, mozno preto klesa IQ? Odporucam Nassima Taleba ohladom IQ ak ta zaujimaju vyskumy ohladom toho. Nie je to kvoli mobilom, ale kvoli tomu ze skola nedokaze viest k technologiam, len ich odmieta. Decko s mobilom a chatgpt dnes dokaze viac nez ucitel, jasne ze su vsetky hlupe lol
|
| |
Re: Stredovek
Od: ITckar
|
Pridané:
22.6.2026 18:50
Aby ti neodpadli prsty od toho scrollovania na instagrame, ty inovator... By som chcel vidiet tie deti, ktore to pouzivaju ako pomocnu technologiu v skole. 99% to tam ma len na zabavu.
|
| |
ultraradikálny konsenzualizmus
Od: syntaxterrorXXX, . Y
|
Pridané:
22.6.2026 19:33
To znamená, že 99% sa riadi ústavnými princípmi, priekazne zahŕňajúc i komenského školu hrou.
|