| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
ultraradikálny špecifikácionalizmus
Od: syntaxterrorXXX, . Y
|
Pridané:
23.6.2026 9:23
Tesla musela prejsť priekazne heavy tuningom, keď mala plynový pedál.
|
| |
Re: ultraradikálny špecifikácionalizmus
Od: pluha_pluhava1
|
Pridané:
23.6.2026 10:06
presne tak, elektricke auto malo pedal na plyn (tzv. plynovy pedal) a ze vraj ekologicke auto CO2 free
|
| |
Re: ultraradikálny špecifikácionalizmus
Od: Sloniik
|
Pridané:
23.6.2026 11:17
Tzv LPG Tesla
|
| |
a je to
Od reg.: HovorilSomVam
|
Pridané:
23.6.2026 10:00
Samojazdiaca Tesla vraj za nič nemôže, lebo vodič stlačil plyn na podlahu. To je asi ako keby som hodil tehlu cez okno a tvrdil, že za škodu môže gravitácia.
|
| |
Re: a je to
Od: Ondiak
|
Pridané:
23.6.2026 10:06
Ty dobre trepeš. Tak ten systém funguje. Proste keď stlačíš brzdu tak brzdíš a keď stlačíš accelerátor tak auto pôjde. Čo iné mal ten systém podľa teba urobiť? Nereagovať?
Keby ten vodič nechal FSD ďalej riadiť tak by sa nič nestalo.
Keď to bude autonómny taxík, potom môže byť možnosť zásahu do ridenia vypnutá a potom bude nehoda na triko systému FSD.
|
| |
Re: a je to
Od reg.: HovorilSomVam
|
Pridané:
23.6.2026 10:09
Aj obycajne audi rs6 mi zacne brzdit samo ako radar vpredu zdetekuje nebezpecenstvo....
Neviem o com pises ale zamysli sa nad sebou.
|
| |
Re: a je to
Od: jebem_mu_kurvu_mahagarsku
|
Pridané:
23.6.2026 10:09
Ty nevies citat s porozumenim? ved on pise ze za to nemoze Tesla ale vodic.
|
| |
Re: a je to
Od: truhlik3
|
Pridané:
23.6.2026 10:16
kto vymyslel tu frazu citania s porozumenim tomu by som dal nobelovu cenu za sprostost.
|
| |
Re: a je to
Od reg.: HovorilSomVam
|
Pridané:
23.6.2026 10:18
dal som plusko lebo si to pekne napisal, citanie s porozumenim mohlo byt tak na zakladke v Malzeniciach
|
| |
Re: a je to
Od: ja osobne
|
Pridané:
23.6.2026 10:38
Ono všeobecne porozumenie chýba na Slovensku priekazne aj bez čítania ...
|
| |
6h6luiiu
Od: hwh6w4h
|
Pridané:
23.6.2026 10:45
zaujimave riesenie. Ocakaval by som, ze po takom razantnom zasahu ako je vyrazne stlacenie akceleracneho pedalu system prejde do manualneho modu. najma ak vodic nuti vyrazne prekracovat maximalnu povolenu rychlost. popripade idealne zastavi, lebo to vyhodnoti ako medical emergency. to uz by ale ludia frflali, ze kontrola, fasizmus, obmedzovanie a stare dobre octafky 1.9, ktore naftu generovali...
|
| |
Re: 6h6luiiu
Od: 657435r
|
Pridané:
23.6.2026 10:48
Je to medical emergency lebo ti je zle alebo ze sa na teba vali z boku nakladiak? Pri prvej chces zastavit, pri druhej nie.
|
| |
Re: 6h6luiiu
Od: 45gg
|
Pridané:
23.6.2026 11:15
to ze sa zboku vali nakladiak by to auto malo vidiet. ale ano, jasne ze to rozhodovanie nie je take jednoduche.
|