| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
mmmmmm
Od: lhx6205
|
Pridané:
26.6.2026 9:27
No ale.. to tu uz nigdo nic negarantuje? Tagto sa tej dvanastky nigdy nedockame..
|
| |
Re: mmmmmm
Od: Lokti brada
|
Pridané:
26.6.2026 9:43
Dvanástka je lepšia ako desina a hlavne chladená
|
| |
Re: mmmmmm
Od: Berg
|
Pridané:
26.6.2026 13:25
Pamatujeme tvrdenia MS, ze W10 budw posledny Windows.
|
| |
Re: mmmmmm
Od: Jaaasom
|
Pridané:
26.6.2026 23:42
Vyzerá to tak, že to bude pravda a W10 bude mať dlhšiu podporu ako W11.
|
| |
Re: mmmmmm
Od: teliatko
|
Pridané:
27.6.2026 5:36
Veď to stále platí, aktuálne W11 25H2 = ver. 10.0.26200...
|
| |
Re: mmmmmm
Od: teliatko
|
Pridané:
27.6.2026 5:37
Poznámka: Viem že miešam jablká z hruškami, ale to aj marketéri v korporáciách.
|
| |
ESU bez MS account
Od: hehehe
|
Pridané:
26.6.2026 10:11
https://github.com/abbodi1406/ConsumerESU/
snad niekomu pomoze
|
| |
Re: ESU bez MS account
Od: frflee314159
|
Pridané:
26.6.2026 10:48
Vďaka
|
| |
nxnxncn c
Od: duiciiv
|
Pridané:
26.6.2026 10:40
takze s desinou na vecne casy? keby som vedel tak na 11 neprejdem
|
| |
Re: nxnxncn c
Od: monopol
|
Pridané:
26.6.2026 12:26
spravil si chybu :)
|
| |
Re: nxnxncn c
Od reg.: Kvík?
|
Pridané:
26.6.2026 21:19
Kým to aspoň trochu ide, na 11 nemá zmysel prechádzať. A keď to nepôjde, stále nemá zmysel na 11 prechádzať.
|
| |
Re: nxnxncn c
Od: pozorovatel
|
Pridané:
27.6.2026 5:46
Čiastočne ti dávam za pravdu. No konečne v MS vo W11 po ergonomickej stránke ako tak zvládli prácu s oknami a s virtuálnymi plochami. Aj záložky v Prieskumníkovi nie sú na zahodenie (primárne používam TC, no občas pri spravovaní iných PC bez TC je to lepšie ako nič). Avšak ak by veľmi chceli, tieto funkčnosti mohli zakomponovať aj do W10. Akurát vo W10 ten flat design a ostré rohy sa mi vôbec nepáči.
|
| |
ultraradikálny empaticizmus
Od: syntaxterrorXXX, . Y
|
Pridané:
26.6.2026 10:53
To je poriadna hamba, keď po toľkých rokoch systém priekazne ešte potrebuje podporu.
|
| |
Re: ultraradikálny empaticizmus
Od: Berg
|
Pridané:
26.6.2026 13:26
Potrebuje celozivotnu podporu ako nasi Indicki spoluobcania.
|
| |
Re: ultraradikálny empaticizmus
Od: Fek
|
Pridané:
26.6.2026 17:51
že ťa nebolí gamba, keď napíšeš hamba
|
| |
Stellaris 3.6.1 Orion - Gigastructural Engineering v. up to 3.25.x - Birch World ( genuine, powerful, still un-nerfed, yet )
Od: LytaRyta Hochbatnica 3-rybá
|
Pridané:
26.6.2026 12:56
Windows 7 SP2, a 11 - najlepšie edície !
všade ich dávam, všade inštalujem len tie.. ( a sú si aj dost, vizuálne, a UI, layouts, podobné.. )
win.10 - dost zle sa s ním robí, nvm mu príst na chut ani po 2 dekádach.. proste, OP, ktorý má být primárne na desktopy, príp. laptopy, ntbky, - a oni tam dajú, tlačia tam tie tiles, čo sa asi víc hodia asi len pre tablety, (možno tiež smarphony, too..
|
| |
Re: Stellaris 3.6.1 Orion - Gigastructural Engineering v. up to 3.25.x - Birch World ( genuine, powerful, still un-nerfed, yet )
Od: Berg
|
Pridané:
26.6.2026 13:31
Wow, ty nevies prist na chut W10 ani po dvoch dekadach.
A jasne W7 a W11 su si tak podobne.
To ci si z citania Jóbových zvestí načisto Jóbnutý nechám na posúdení ostatných.
|
| |
Re: Stellaris 3.6.1 Orion - Gigastructural Engineering v. up to 3.25.x - Birch World ( genuine, powerful, still un-nerfed, yet )
Od: to je hlupost
|
Pridané:
26.6.2026 16:08
najlepsie su win 3.11, na usb kluci ani nevies, ze to mas :D
|
| |
Re: Stellaris 3.6.1 Orion - Gigastructural Engineering v. up to 3.25.x - Birch World ( genuine, powerful, still un-nerfed, yet )
Od: teliatko
|
Pridané:
27.6.2026 5:53
Síce som to už robil, ale je to úmorná práca - ponahadzovať na W7 všetky záplaty ručne. Prajem ti veľa trpezlivosti. A aj tak sa nedopracuješ k tomu, aby ti v lete 26 fungovali všetky weby a všetky moderné programy. Na W7 je najvyšší čas zabudnúť a nechať si pre istotu len jeden vo virtuálke.
|
| |
Staré je staré
Od: Ivan Paliesek
|
Pridané:
26.6.2026 14:59
To sa mi páči.Mám 18 ročný elektrónkovy počítač Intel.A win.10 na ňom funguje veľmi dobre.Len som sa musel prihlásiť do konta Microsoft.Ale aj tak mi nevyžiadanou aktualizáciou "poslali"modrú smrť.Pitom sa čudovali že do októbra 26 som chránený.Problém je v tom, že nemám inštalačku Windows 10 a tá stará mrcina sa cez USB nedá prinútiť k poslušnosti.Aj minulý rok má dvakrát zrušili aktualizáciami ktoré sa nedajú odinštalovať.Ešte že nie som závislý.
|
| |
Nič prekvapivé
Od: čitateľ originál
|
Pridané:
26.6.2026 18:36
Ešte je tam potenciál na ďalších 5 rokov. Podpora Windows Server 2022 končí v októbri 2026, predĺžená až v 2031.
|
| |
Však ho musia podporovať do 2032
Od: SaMKo5
|
Pridané:
26.6.2026 20:05
Podpora Win 10 IoT LTSC je do 2032 automaticky bez ďalších doplatkov, takže by boli sprostí, keby si to nenechali zaplatiť endusramimi.
|