neprihlásený Utorok, 17. septembra 2019, dnes má meniny Olympia   DonaskaKvetov.sk - donáška kvetov v SR a zahraničí Pošli kvety
Začalo veľké vypínanie českých staníc na Slovensku, Prima skončila v Skylinku

Dnes reálne odštartovalo vypínanie populárnych komerčných českých staníc v ponukách veľkých slovenských poskytovateľov televíznych služieb, keď ako prvý Skylink zmenami zablokoval príjem stanice Prima na svojich kartách registrovaných na slovenské adresy. Ďalšie vypínanie zatiaľ nie je potvrdené, nie je ale vylúčené v prípade Primy aj Novy.

Značky: TVSlovenskoČesko

DSL.sk, 24.1.2017


Dnes reálne odštartovalo vypínanie populárnych komerčných českých staníc v ponukách veľkých slovenských poskytovateľov televíznych služieb, keď ako prvý Skylink zmenami zablokoval príjem stanice Prima na svojich kartách registrovaných na slovenské adresy.

Komu vadia

Šírenie českých staníc na Slovensku v minulosti vadilo najmä slovenským televíziám, ktorým české stanice s typicky o niečo väčšou kvalitou odoberajú divákov. Podobný opačný efekt v Českej republike nefunguje, keď slovenské stanice tam nie sú sledované v takej miere.

Šírenie českých staníc v SR, ktoré pochopiteľne nenakupujú práva napríklad pre filmy a športové prenosy aj pre Slovensko, porušovalo aj práva pôvodných držiteľov práv. Tí sa podľa dostupných informácií na situáciu priamo nesťažovali, tá vadila pochopiteľne opäť slovenským televíziám nakupujúcim rovnaký obsah a prípadne vysielajúcim ho neskôr.

Českým televíziám situácia zrejme nemala priamo dôvod výrazne vadiť, keď na domácom trhu o príjmy neprichádzali. Bola ale nevyužitou príležitosťou, keď za slovenských divákov televízie oficiálne príjmy z reklám neinkasovali.

V prípade staníc Nova a Markíza, ktoré sú sesterskými spoločnosťami, situácia ale automaticky vadila ich vlastníkovi a teda aj Nove. Tá ako prvá začala intenzívne od slovenských operátorov už pred viac ako rokom požadovať vyradenie všetkych svojich voľne šírených kanálov z ich ponúk, teda Nova, Nova Cinema, Fanda, Smíchov a Telka. Namiesto nich ponúka pre Slovákov kanál Nova International ponúkajúci primárne vlastnú tvorbu televízie.


Logá voľne šírených staníc, ktoré chce Nova dostať zo Slovenska (obrázok: Nova)Následne sa pridala aj televízia Prima, ktorá včera spustila podobný kanál pre Slovensko Prima Plus s vlastným obsahom. Prima našla partnera v televízii Joj, ktorá predáva jej reklamný priestor.

Prima od slovenských operátorov nepožaduje stiahnutie ostatných kanálov okrem hlavného, teda Prima Cool, Love, Zoom, MAX a Comedy Central.

Spustením Nova International a Prima Plus môžu české televízie potenciálne využiť aj doteraz nevyužitú príležitosť, ak sa im ale samozrejme podarí dosiahnuť u týchto staníc podobnú sledovanosť ako mali doteraz na Slovensku ich štandardné české stanice.

Doterajšie úspechy

Nova a Prima až doteraz so svojimi snahami dosiahli len minimálne úspechy.

Po žalobách Nova donútila vypnúť svoje kanály len menších operátorov, hoci v uplynulom roku boli avizované dohody s asociáciami vysielateľov na budúcom vypnutí.

V prípade Primy sa zatiaľ podarilo donútiť vypnúť jej kanály u stredne veľkého operátora Satro, po žalobe podanej Joj. Dnes ale pribúda Skylink a nie je vylúčené, že pribudnú aj ďalší operátori.

Vypnutie Primy v Skylinku

Skylink oficiálne Primu v ponuke pre slovenských zákazníkov nemá, reálne ale na slovenských kartách fungovala.

Po dnešných zmenách na tieto karty nie sú doručované potrebné oprávnenia a stanicu tak nevedia zákazníci s kartami registrovanými na Slovensko dekódovať.

Namiesto Primy si môžu od včera na DVB-S2 transpondéri 12 344 MHz s horizontálnou polarizáciou, FEC 2/3, symbolovou rýchlosťou 29 900 kS/s a moduláciou 8PSK naladiť Primu Plus HD.

V Skylinku fungujúcom v SR aj ČR sa síce dá zmeniť lokalita karty na druhý štát. V súčasnosti to už ale nie je riešením ani z logických dôvodov. Na karte registrovanej na Česko totiž zase nie je možné prijímať vysielanie stanice Joj.

Pre príjem kompletnej ponuky sú tak technicky potrebné dve karty, jedna registrovaná na Slovensko a druhá na Česko. Oficiálne je ale možné kartu podľa informácií na stránkach Skylinku registrovať na Českú republiku len ak je tam dlhodobo používaná.

Navyše oproti minulosti je zmena regiónu komplikovanejšia, po zmene regiónu budú služby fakturované v mene a cenách druhej krajiny, budú platiť všeobecné podmienky druhej krajiny a región je možné zmeniť až po vyplnení žiadosti na stránkach Skylinku, v ktorej užívateľ potvrdzuje jej používanie vo zvolenej krajine a zrejme musí uviesť aj novú adresu používania. Zároveň na dekódovacej karte so službou Druhá karta určenou pre využívanie dvoch kariet v jednej domácnosti bude po novom nastavený vždy rovnaký región ako na hlavnej karte.

Čo ďalej

Skylink bol doteraz službou, ktorá reálne umožňovala na Slovensku sledovať najbohatšiu ponuku českých staníc.

Zároveň sa prevádzkovateľ proti blokovaniu bránil v minulosti aj argumentom, že obmedzovanie na lokalitu technickým spôsobom je pri satelitnom vysielaní nemožné. Samozrejme ale existencia riešenia, aké nasadil v súčasnosti, bola jasná aj v minulosti.

Keď tak k vypnutiu Primy pristúpil aj Skylink, nie je vylúčené, že ho budú nasledovať aj ďalší operátori.

Navyše najnovšie Nova podľa dostupných informácií avizovala pre operátorov termín pre takého vypnutie na 1. marec.


      Zdieľaj na Twitteri


Bude Vám vadiť prípadné vypnutie všetkých českých komerčných staníc neurčených oficiálne pre Slovensko? (hlasov: 771)

Áno      83%
Nie      17%


Najnovšie články:

Televízia, ktorá prišla s teletextom, ho ruší
4ka začala ponúkať veľké objemy dát v celej SR, na 5 mesiacov
Raspberry Pi dostáva 64-bitové jadro
Prichádza WiFi 6, začala certifikácia
NASA sa dnes pokúsi nájsť na Mesiaci indický modul


inzerciaDiskusia:
                               
 

Najviac to zaklincovala Markiza. Vadila im konkurencia bo vedeli, ze su lepsi tak ich treba odstavit a oni este vystupia aj DVB-T bo si myslia, ze za reklamu nema platit len zadavatel reklamy, ale aj ten co ju sleduje :D

Markiza by mala byt skor rada, ze na satelitoch a IPTV ju operatori nechali v zakladnych balikoch a nedali ich ako si oni predstavovali do samostatnych balikov ako Filmbox ci HBO. Len blazon by si tu stanicu aktivoval dajme tomu za 3,99€ mesacne (ako fakt). Ale priniesli na trh zaujimavy model: "Chcete 4x reklamu pocas filmu? Tak platte". Vzdy platilo pravidlo, ze za reklamu plati len to co si ju zadal a nie aj ten pre koho je urcena :-D
Odpovedať Známka: 9.4 Hodnotiť:
 

Tak oni sa pistili a od operatorov pozaduju, aby boli ich kanaly sirene vramci zakladnej ponuky a nesmu byt zaradeni do premioveho balicka. A aby toho nebolo malo, tak ziadali za svoje 3 kanaly odo operatorov 2 EURa za kazdeho zakaznika. No nekup to :)
Odpovedať Známka: 8.8 Hodnotiť:
 

No sak dufam ze sa operatori dohodnu a daju to kazdy do balicka za 2e :D uz vidim ako si to niekto objednava.
Odpovedať Známka: 8.7 Hodnotiť:
 

Otazka je preco su operatori taki zbabeli a nedaju do zakladneho balika namiesto markizy radsej HBO. Som si isty ze keby urobia kampan stylom: Od dnes namiesto otravnej reklamy televizie Markiza filmovy kanal v zakladnom baliku
a bez reklam - tak by si prilakali dalsich novych abonentov. A hlavne ti co maju doma deti by mali uz len z vychovnych dovodov preferovat kvalitne filmy a serialy pred amoralnou a dekadentnou markizou plnou toho najtupsieho primitivizmu ktory na slovensku mame.
Odpovedať Známka: 9.6 Hodnotiť:
 

S hodnotenim Markizy ulpne suhlasim. Nuz co by sme chceli od stanice, ktorej riaditel pochadza z krajiny, ktora nam dala Fritzla...
Odpovedať Známka: 1.8 Hodnotiť:
 

Markizu som nevidel od 2009.
JOJ je ratam (bola v dobe, ked som mal TV) este dekadentnejsia.
V kazdom pripade Markiza&PavoRusko vyrazne pomohli zbavit sa Meciara.

Ze keby padli JOJ, Markize & C. dnes, tak by som si to ani len nevsimol a pre SK by to bolo dobre - je druha vec.

Odpovedať Známka: 5.3 Hodnotiť:
 

Veď práve za účelom zbavenia sa Mečiara bola táto americká stanica Markíza zriadená lebo nechcel rozpredať Slovensko západu aj keď sami rabovali !!! Teraz sa potrebujú asi ešte zbaviť Kotlebu ?
Odpovedať Známka: -1.1 Hodnotiť:
 

nesranduj, markiza nebola zriadena za ucelom zbavenia sa meciara, ved to bola meciarova vlada kto umoznil vznik markizi
rusko mal kontakty na meciarovych ludia a vdaka tomu sa mu podarilo zalozit markizu a az neskor sa rusko postavil proti meciarovi
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

Samozrejme Markíza mala a aj má politické pozadie. Je tak ako píšeš Mečiar chcel Slovensko iba pre seba avšak rozkrádal. Najlepšie by bolo mať na čele Dubčeka - ten bol aj čestný a bol to Čechoslovák ako hrom - ten by nielenže nenechal rozkradnúť krajinu, ale zabránil by jej rozpadu a teraz keby žil chcel by naspäť od Ukrajiny Podkarpatskú rus - čo patrilo ČeskoSlovensku pred II. vojnou.
Ináč podľa mňa diváci sa budú búriť - lebo prečo sa ja mám prispôsobovať tomu čo dávajú práve v TELKE - nech sa TELKA prispôsobí mne a nech ma zaplavujú také reklamy - lebo však vždy budú služby aj pre tých čo nechcú platiť - nech tá reklama je personalizová - tá má aj nejaký zmysel.
Odpovedať Známka: 4.3 Hodnotiť:
 

Na HBO davaju take sprostosti , ze je to skoda pozerat , nie to este platit. Ver mi , mam ho.
Odpovedať Známka: 8.3 Hodnotiť:
 

Nieje velmi co pozerat na narkoze a hnojke a tie reklamy 4x pocas filmu to cloveka akurat vytoci.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

4x? harry poser minimalne 8x.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

do hodiny mozu vysielat 12 minut reklamy.... k tomu pridaju 12 minut uputaviek. Takze 4x reklamu nevidis ani pocas filmu standardnej dlzky (90 minut), ale tu reklamu vidis minimalne 6x a pri titanicu aj 10x
Odpovedať Známka: 9.1 Hodnotiť:
 

Hey hey hey, take a gaendr at what' you've done
Odpovedať Hodnotiť:
 

Just the type of inhgsit we need to fire up the debate. http://hiqznax.com [url=http://ivozdiyh.com]ivozdiyh[/url] [link=http://ixnvmqcozn.com]ixnvmqcozn[/link]
Odpovedať Hodnotiť:
 

So much info in so few words. <a href="http://yrnjpcpkezp.com">Totsoly</a> could learn a lot.
Odpovedať Hodnotiť:
 

That in'ghitss just what I've been looking for. Thanks! http://inzcjj.com [url=http://kdjrqvph.com]kdjrqvph[/url] [link=http://vsdduasziec.com]vsdduasziec[/link]
Odpovedať Hodnotiť:
 

Počas reklamy sa môžeš ísť vychcať, urobiť si nejakú mňamku, pozreť novinky na internete alebo kto chce, aj niečo viac :o)
Odpovedať Známka: -3.8 Hodnotiť:
 

Čo viac?
Odpovedať Známka: 5.7 Hodnotiť:
 

Aj vysrať.
Odpovedať Známka: 7.6 Hodnotiť:
 

Aj ty sa pri sraní tak tajomne usmievaš?
Odpovedať Známka: 8.4 Hodnotiť:
 

Odborníci tvrdia, že áno.
Odpovedať Známka: 9.3 Hodnotiť:
 

Americki vedci zistili, ze ludia veria vsetkemu, co americki vedci zistili.

Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

Nie.
Odpovedať Známka: -1.4 Hodnotiť:
 

Televizia Joj mala taku vec, ze ak si mal pustenu ich televiziu a cez mobil ich aplikaciu, ktora sledovala zvuk, mohol si nieco vyhrat.
Odpovedať Známka: -6.0 Hodnotiť:
 

Z koláča dieru.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Ked ma televizia odliv divakov, tak moze ich nejako zaujat.
Odpovedať Známka: -6.0 Hodnotiť:
 

Zaujať viac ako úsmev ajťáčky?
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

A co tak plastikovy usmev nejakeho Americana, tam je to takmer povinne.
Odpovedať Známka: -2.0 Hodnotiť:
 

Ten už servírujú v reklamách tiež, nie? Ani ten nezaujal.
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

A co ked chces bezny praci prasok, nie ten super co ho vzdy porazi :o)
Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

Bežné prášky v reklame sú vždy zamaskované. Ale ja dávam prednosť bežnému mydlu priamo z regála :)
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Aby sa bezne mydla nerobili zo zvierat alebo kedysi z ludi...
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

Keď to nevadilo kedysi.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Howdy, i learn your weblog sometimes and that i personal an analogous one and i was simply wondering should you get numerous spam feedback? In that case how do you forestall it, any plugin or anything you may advise? I get a lot recently it is driving me mad so any assistance may be very a lot apeipcrated. Anyway, in my language, there arent much good source like this.
Odpovedať Hodnotiť:
 

This <a href="http://zzzfgkm.com">intedoucrs</a> a pleasingly rational point of view.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Just cause it's simple doesn't mean it's not super heplful. http://dofesfpsi.com [url=http://xsbted.com]xsbted[/url] [link=http://himsqggi.com]himsqggi[/link]
Odpovedať Hodnotiť:
 

Great <a href="http://diyqlgi.com">inihtsg!</a> That's the answer we've been looking for.
Odpovedať Hodnotiť:
 

At last! Someone with real exsrptiee gives us the answer. Thanks! http://hvtkawudsu.com [url=http://xlkgsrnmxw.com]xlkgsrnmxw[/url] [link=http://zohpltqvaeq.com]zohpltqvaeq[/link]
Odpovedať Hodnotiť:
 

That's not just logic. That's really <a href="http://jqvlamepjp.com">sensbile.</a>
Odpovedať Hodnotiť:
 

8 krat ist srat pocas filmu ...uz mi jej potom ten nazov Harry Poser uplne jasny...
Odpovedať Známka: 9.3 Hodnotiť:
 

vychcať
to ani najtazsi pripad prostaty nemusi vychcať tak casto :)
Odpovedať Známka: 8.8 Hodnotiť:
 

Ty mas tu lebku docista vylizanu kamarat
Odpovedať Hodnotiť:
 

A ked uz si pocas tej reklami na nete tak si zmyslis ze nez skonci reklama mozes si ten film stiahnut aj full hd .. este sa aj vysrat stihnes ...
Odpovedať Hodnotiť:
 

presne tak ako pises..

ale lovnesko ej taka psadnuta krajina, do EU ano, ale konkurencia z EU to nie.. tak nech si prdnu, je mi to jedno, 12 rokov bez TV, a zijem.
Odpovedať Známka: -0.9 Hodnotiť:
 

Bez tej TV ti odchadza vyjadrovanie. Teda nie zeby malo kde chodit ...
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Za balik (mar, doma, dajto) po zlave 0,4 eura za zakosa .. platne od 01.01.2017 ... Podmienky nadiktovali tak, aby nebolo mozne dat program do solo plateneho balika. (pokial sa nedohodli inak).
Odpovedať Hodnotiť:
 

iQN0mO http://www.LnAJ7K8QSpkiStk3sLL0hQP6MO2wQ8gO.com
Odpovedať Hodnotiť:
 

Nakoniec tie špiny právnické z TV dosiahnu čo chceli...platiaci divák môže len utrieť hubu. A zlatý kliniec programu bude, keď Skylink tento rok s fanfárami oznámi "nepatrné" zvýšenie SERPO z dôvodu "neustáleho rozširovania ponuky a zlepšovania služieb zákazníkom". Dovi dopo...
Odpovedať Známka: 9.4 Hodnotiť:
 

este jedno zvysenie serpo a naruc cardsharingu bude dokoran - mame predsa svoju trpezlivost kua
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

dokonca dnes bolo tvoje zelanie vyslysane!
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

...ze som ja nevyslovil radsej nejaku tezu o vyhre v sportke
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Sancu na vyhru si mozes vypocitat a ked zistis aku mas sancu, tak mozno ano, mozno nie vsadit a hovno vyhrat.

Alebo si mozes kupit los zo zbytku penazi na alkohol, nesledovat zrebovanie a pri najblizsej kupe alkoholu, v ramci lehoty na vyzdvihnutie losu, si dat zreb skontrolovat a vyhrat. Mozno to bude iba na flasu alkoholu, mozno nic, mozno nieco vacsie, to nevies.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Športka? Choď si radšej zabehať, vyhráš viac.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ten sharing "odkaz na oblohu" uz riesi, ved tento rok spusti viaaccess orca nove kodovanie. Najviac sa zasmejem ked vypnu irdeto, to potom uvidia, ako im klesne pocet zakaznikov. A nakupene STB "odkaz na oblohu pripravene" pekne zahodime do kosa.
Odpovedať Známka: -10.0 Hodnotiť:
 

12 novembre 2012 I just want to mention I am just newbie to blogging and sitiub-ildeng and absolutely enjoyed this web blog. Very likely I’m going to bookmark your blog post . You definitely come with beneficial posts. Thanks a lot for sharing with us your web site.
Odpovedať Hodnotiť:
 

What a great <a href="http://hncvbqkb.com">rercosue</a> this text is.
Odpovedať Hodnotiť:
 

You keep it up now, unaddstrne? Really good to know. http://zfqmuk.com [url=http://kdikunc.com]kdikunc[/url] [link=http://zynvbwr.com]zynvbwr[/link]
Odpovedať Hodnotiť:
 

Your post is a timely <a href="http://shaxrfhxxi.com">corntibution</a> to the debate
Odpovedať Hodnotiť:
 

Arctelis like this make life so much simpler. http://djjwgybygs.com [url=http://imaxiqidtps.com]imaxiqidtps[/url] [link=http://zsbhgak.com]zsbhgak[/link]
Odpovedať Hodnotiť:
 

A <a href="http://pzjeoqa.com">plnsgiealy</a> rational answer. Good to hear from you.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Free info like this is an apple from the tree of knowdelge. Sinful? http://mmflrfenb.com [url=http://xinhwtnihm.com]xinhwtnihm[/url] [link=http://nmomminli.com]nmomminli[/link]
Odpovedať Hodnotiť:
 

What a neat <a href="http://piubmvrwg.com">arlctie.</a> I had no inkling.
Odpovedať Hodnotiť:
 

I apircepate you taking to time to contribute That's very helpful.
Odpovedať Hodnotiť:
 

And I was just <a href="http://bsczqqlbhh.com">woendring</a> about that too!
Odpovedať Hodnotiť:
 

As Charlie Sheen says, this article is "W!GIINNN" http://dhacakq.com [url=http://dpucpvktul.com]dpucpvktul[/url] [link=http://fjtqjtrj.com]fjtqjtrj[/link]
Odpovedať Hodnotiť:
 

I want to send you an award for most helpful <a href="http://clwlqj.com">inrnetet</a> writer.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Fillany! This is just what I was looking for. http://jiophfxiizh.com [url=http://fhjzxhdl.com]fhjzxhdl[/url] [link=http://lpyldiznao.com]lpyldiznao[/link]
Odpovedať Hodnotiť:
 

v telke je aj čo pozerať? ten odpad je škoda aj vidlami prehadzovať, úroveň programov je tak pre prvý stupeň pomocnej základnej školy
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

riesenie je jednoduche, vola sa to cardsharing za 4e mas komplet skylink, freesat
Odpovedať Známka: 8.8 Hodnotiť:
 

lenze na to treba mat aj spolahlivy connect a dalsia vec je aby aj to nezacali casom blokovat isp co by ma neprekvapilo
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Cardsharing je pred blokovanim dokonale chraneny okultnymi silami, v diabolsky presnom sulade so znenim sloganu "Spolky-čertove volky", garantujucom nicim neprerusovany zazitok.
Odpovedať Známka: 7.3 Hodnotiť:
 

Len som zvedavy kolko z cardsharingov bude mat kompletnu ponuku, CZ+SK kanaly. Zatial o takom neviem, vsetko maju len CZ.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Daju sa takto predplatit aj zahranicne stanice? Myslim napriklad Sky UK alebo Direct TV?
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

daju
za nejakych 9-10e mas komplet ponuku takmer vsetkych sat. operatorov dostupnych v europe
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

A viem to pouzit aj na 2-5 TV?
Proste s kamosmi sa poskladame?
Napr. 3*3E

Diky

Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

socki
Odpovedať Známka: -2.0 Hodnotiť:
 

well there are big things you need to think ab.o2&#8t30;o.yuu will need a propane or kerosene powered fridgeif you have a well you will either have to have a huge pressure tank or a gravity flow system and defiantly a generator to rum the well onyou wont have any a/cyou ll have to heat with wood, or propane whichever you use will have to be gravity fed (no electric blower)you ll need a gas water heater or (wood)its a doable thing but you will have to give up every day convincesmy best to you,Possum
Odpovedať Hodnotiť:
 

Skoro presne :-DDDDDDD

"Zmena Cenníka odráža postupný presun nákladov súvisiacich so satelitným prenosom televíznych programov z vysielateľov na našu spoločnosť. To v spojení so stále širšou programovou ponukou a prechodom na HD kvalitu vysielania výrazne ovplyvňuje naše hospodárenie,"

Odpovedať Známka: 5.6 Hodnotiť:
 

Inzinier fico o nedovoli...
Odpovedať Známka: 2.0 Hodnotiť:
 

ale plukovnik Hranol hej
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

cereal 13–17 oz. or Cocoa Pebbles treats 6.2 oz. 4 for $10 -$1/1 Post Honey Bunches Of Oats Cereal, Any &#8211; Coopsnu.com or use .55/1 Post Pebbles Treats, any &#8211; 01-08-12 SS =$1.50 each -$1.95 each after
Odpovedať Hodnotiť:
 

<a href="http://qrkvnilwbmw.com">Enenthgliing</a> the world, one helpful article at a time.
Odpovedať Hodnotiť:
 

THX that's a great anresw! http://ksmjxnsp.com [url=http://igfqxienr.com]igfqxienr[/url] [link=http://pijzkgqcuv.com]pijzkgqcuv[/link]
Odpovedať Hodnotiť:
 

That's the <a href="http://ayohvcli.com">thinikng</a> of a creative mind
Odpovedať Hodnotiť:
 

This has made my day. I wish all poigsnts were this good. http://rtjeqoq.com [url=http://qexinhxl.com]qexinhxl[/url] [link=http://utvftdsw.com]utvftdsw[/link]
Odpovedať Hodnotiť:
 

Thanks for spending time on the computer <a href="http://xqvejkgtr.com">(wrgiint)</a> so others don't have to.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Great post with lots of imoantprt stuff. http://ceqowclic.com [url=http://vgwxojzdc.com]vgwxojzdc[/url] [link=http://qfkcfynbbuf.com]qfkcfynbbuf[/link]
Odpovedať Hodnotiť:
 

Didn't know the forum rules allowed such <a href="http://ahuqxzer.com">brliliant</a> posts.
Odpovedať Hodnotiť:
 

na 99,99% to tak aj bude
Odpovedať Hodnotiť:
 

nechaju sa doprosovat, ako nejake starnure stetky.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Kurvy jedny! Toto je riešenie? To čo za primitíva urobí? Tak namiesto zvyšovania kvality vlastného vysielania zrušíme konkurenciu. Kurvy jedny!
Odpovedať Známka: 9.2 Hodnotiť:
 

Budu spekulovat az kym sa zadavatelia reklamy nenaseru a neprejdu vo velkom z TV do internetoveho prostredia. Pridu potom tazke casy nie len televiziam ale aj providerom.
Odpovedať Známka: 8.7 Hodnotiť:
 

To je asi trošku nerealistické aby prešli exkluzívne len na internet a hlavne ešte stále majú celkom dobré zárobky aj z tv tak čerpajú kým sa dá.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

ono to bolo myslene ako vizia do buducna :)
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Podla mňa krásne :D Dnesna mladez uz teraz prechádza z TV na internet ak si to uvedomia provideri tak uvoľnia kanáli z IPTV na čisto internet a do ponuky pridajú Netflix a vecsiu rychlost. A reklamy prejdu na komerčne stránky a vznikne väčšia podpora pre rôzne zábavne služby.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Wow, marvelous weblog strrutuce! How lengthy have you ever been running a blog for? you make blogging look easy. The total glance of your website is great, let alone the content!
Odpovedať Hodnotiť:
 

We've <a href="http://igmjjczecah.com">arievrd</a> at the end of the line and I have what I need!
Odpovedať Hodnotiť:
 

Check that off the list of things I was cofnused about. http://uhzdvxbj.com [url=http://jxcowics.com]jxcowics[/url] [link=http://vnbgxjhx.com]vnbgxjhx[/link]
Odpovedať Hodnotiť:
 

Essays like this are so important to <a href="http://nznikdrxp.com">brnnedaiog</a> people's horizons.
Odpovedať Hodnotiť:
 

That's a genuinely imseisprve answer. http://niynljguv.com [url=http://tswghhpclp.com]tswghhpclp[/url] [link=http://hpxlcpls.com]hpxlcpls[/link]
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ah yes, nicely put, <a href="http://vsqruf.com">evoeyenr.</a>
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ah yes, nicely put, <a href="http://vsqruf.com">evoeyenr.</a>
Odpovedať Hodnotiť:
 

I guess finding useful, reliable <a href="http://hdthllou.com">iniaomrtfon</a> on the internet isn't hopeless after all.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ceske stanice mi pripadaju trochu viac serioznejsie. Napriklad na Nove nie je az tolko reklam, v spravach neukazuju zvieratka alebo typka cestujuceho po Tatrach (taketo veci patria do dokumentov nie do sprav), ani debiloviny typu moja babka vari lepsie nez tvoj švagor), su tam pozeratelne serialy, ziadny pseudoherci ako u nas. Proste nez som si pozrel ostatne stanice myslel som si, ze odpad co dava hnojka a narkoza davaju uz vsade ale opak je pravdou. Hnojku a narkozu by mali seriozne zakazat, sposobuju totiz demenciu obyvatelstva. Horsia uz je asi len TV8...
Odpovedať Známka: 9.3 Hodnotiť:
 

Teraz si urazil TV8 :) :)
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Apple now has Rhapsody as an app, which is a great start, but it is currently hampered by the inability to store locally on your iPod, and has a dismal 64kbps bit rate. If this changes, then it will somewhat negate this advantage for the Zune, but the 10 songs per month will still be a big plus in Zune Pass1#82&7; favor.
Odpovedať Hodnotiť:
 

aj tam su blbiny, ale nie priamo na nove (ekvivalent nasej narko a hnoja)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Jednoduche riesenie, budem mat 2 karty jednu pre sr a druhu pre čr:)
Odpovedať Známka: -10.0 Hodnotiť:
 

cize vitazom bude skylink :)
Odpovedať Známka: 9.2 Hodnotiť:
 

Mal by si odist zo SR, je ta tu skoda. Mas peniaze, si inteligentny a vezmi si so sebou aj markizu, novu a jojku. Primu nam nechaj. Dakujem.
Odpovedať Známka: 7.6 Hodnotiť:
 

Ak by skylink riadili normalni ludia, tak by urobili nasledovne: s markizou by po uplynuti viazanosti zrusili zmluvu a mali by vystarane. Markiza by bola potom prakticky pozeratelna len pre kablovky (a par klientov co maju freesat, antik sat, magio sat .....). Predpokladam, ze viac ako 50% ludi preberalo markizu bud od skylinku, alebo z DVB-T. DVB-T ich uz vyhodilo a ak by tak urobil skylink, tak by boli totalne v riti.
Poznam vela ludi, ktori saleli, ze co budu robit bez markizi ak odijde z DVB-T. Markiza odisla a vela ludi mi hovorilo, sak barandov je este lepsi ako markiza a maju nadalej len antenu
Odpovedať Známka: 8.3 Hodnotiť:
 

Toto je kvalitný názor!
Odpovedať Známka: 8.3 Hodnotiť:
 

Suhlasim, Skylink, Telekom, UPC sa mali dohodnut, ze nevezmu Markizu, alebo len v speci baliku: Markiza SK za 5e mesacne navyse :). Zrazu by sa tlacili s5 do DVB-T.
Ale to je len nas pohlad, ten, ktory nenavidi Markizu.

Pozrime sa na to zo strany Markizy, ktora vidi DVB-T ako ciernu nenasytnu dieru a tunel. Kto je spravcom DVB-T? Preco je v takom stave, v akom je? Ako suvisi Towercom s JOJkou? Mozno mali pocit krivdy ... odhliaduc od hnoja, ktory produkuju a vyzaruju vo forme svetelnych lucov do oci divakov.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Telka ? To kto este pozera ?
Odpovedať Známka: 0.7 Hodnotiť:
 

telku pozera vela ludi a dokonca aj ty, len sa hras na geroja, ze to nepozeras. Neverim, ze vydrzis cely den pri net porne :)
Odpovedať Známka: 4.5 Hodnotiť:
 

magio ma len 1 porno kanal, skoda, alebo tu sim dva, ale to je ako z 1980, suche, onicom.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Na pendrekárni fízel babke:
Babka a ako vás znásilnili?
Čo? Naslynili? Nenaslynili, nasucho ma dreli.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Ano, nalepsie je ten TV vypnut a ist po neakej praci, alebo si precitat knihu. TV spravy na TV narkoza nie su spravy, ale bulvarny platok resp. nocny vyplach mozgov s odpadom.
Odpovedať Známka: 5.6 Hodnotiť:
 

na zverejnenie statistik sledovanosti tych novych kanalov internacional, nech sa popukam od smiechu, kedze sledovanost okolo toho 0,1-0,5% je nic
Odpovedať Známka: 7.8 Hodnotiť:
 

Logické je mať Skylink kartu registovanú na ČR.
Slovenské stanice nepozerám, spravodajstvo tiež - to pre mňa skončilo nástupom Hranola, jeho ksicht ma straší aj v noci.
Správy počúvam len v rádii - Slovensko 1 ráno pri holení.
Pre mňa za mňa si ôžu všetky tie jojky a marky vopchať do ritného otvoru.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

logickejsie je mat cardshare
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Tak trebalo urobiť "cut" 3392,36EF,3357,36E4 z local card services a paste do skylink full cccam server services.
Odpovedať Známka: -6.0 Hodnotiť:
 

Tak nakoniec úplne stačilo prehodiť iba 3392 a 3357.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Viac info?
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

I got what you mean , appreciate it for posting .Woh I am pleased to find this website through google. &#8220;The outcome of the war is in our hands the outcome of words is in the col2uic.&#82n1; by Homer.
Odpovedať Hodnotiť:
 


Vadia je nespisovné. Prekážajú.
Odpovedať Známka: -6.7 Hodnotiť:
 

Presne tak. Mne napríklad nevadí, keď mi napriklad na ceste nejaký vodič schválne prekáža, pretože verí v karmu a snaží sa svoju vieru šíriť substituovaním zodpovedajúcej deity, ale keď sa pri studni prekážajú babky, napriklad kvôli pozemkom, tak to mi tiež nevadí.
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

Ak mi vypnú aj Primu ZOOM tak vyhodím televízor
Odpovedať Známka: 8.7 Hodnotiť:
 

Povec kde byvas :D a dúfam ze to neni to CRTčko :D
Odpovedať Známka: 9.1 Hodnotiť:
 

Škoda že to neni CRTčko, bola by sranda :D
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Zum zum zum, a nejde mi to na rozum.
Ale verím, že po vyhodení telky objavíš nové obzory.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

No nič vidím to ako skorí koniec komerčných televízii kde reklamy odídu na YouTube a podobne stránky kde dnešná mládež vyrastá a viac peniazi za reklamu pre rakoviny. a pribudne väčšia podpora Netflixu a podobných . No bude to celkom fajn koniec koncom.
Odpovedať Známka: 7.1 Hodnotiť:
 

Na keru picu nam bolo dobre to rozdelenie rebubliky? Nic dobre nam to neprinieslo. Dakujem vsetkym hejslovakom za to, hlavne tym co sa o to pricinili a sami su uz pod drnom a my si tu uzivame kazdy den plody tohoto kokotskeho rozhodnutia.
Odpovedať Známka: 3.8 Hodnotiť:
 

Nám na nič, ale dve menšie republiky sa rozkrádajú ľahšie ako jedna - a aparát byrokratov v nich môže byť väčší - takže sa dá zamestnať viac známych. Dokonca aj prípadná vojna je pre agresora výhodná keď môže útočiť na jeden malý štátik po druhom malom štátiku namiesto získania silnejšieho štátu.
Odpovedať Známka: 8.1 Hodnotiť:
 

Bol to výmyseľ prázdnych hláv. Chceli sa zapísať do histórie a podarilo sa im to, bohužiaľ.
Teraz je to už jedno. Navyše, ukáž mi niekoho, kto by to chcel naspäť. Možno nejaký starček...
Odpovedať Známka: 1.4 Hodnotiť:
 

Ja viem kto to chce naspat, napis na Youtube Vasky a prirataj tak 20 az 30 percent Cechov a Slovakov.
Odpovedať Hodnotiť:
 

talks about how to write good meta despcirtions.@Electric: No, Google does not penalize sites that use Yahoo! webhosting, or that don&#39;t use AdWords. You can post in our to get more detailed feedback on what may be going on with your site.
Odpovedať Hodnotiť:
 

lebo ked mas jedno JRD tak moze byt len jeden predseda, a ked pravis 2 JRD tak mozu byt 2 predsedovia. Preto to Vlado s Vaclavom rozdelili a plebs im to zozral aj s navijakom.
Odpovedať Známka: 8.5 Hodnotiť:
 

No pred rozpadom by si zarobil v priemere 70perc z ceskej mzdy a teraz je to skoro 1k1nej casom bude vyssia nasa ak sa tempo nezmeni ...len nech si nechaju primu aj novu ;)
Odpovedať Známka: -2.3 Hodnotiť:
 

Vole, ty si ale kus ekonóma.
Prečo teda bežný Slovák chodí robiť do ČR, keď je tu tak dobre? A vieš, že sa ich tisícky každý rok do Čiech aj presťahujú?
Odpovedať Známka: 1.7 Hodnotiť:
 

smutnejsie je, ze bezny slovak chodi do ciech aj studovat. Lebo tam maju skoly spravene normalne, nie jak u kktov na dvore jak u nas.
Odpovedať Známka: 4.0 Hodnotiť:
 

Más na podporu svojho tvrdenia aj nejakú objektívnu štatistiku? Alebo zasa sa "cucá z prsta"? :)
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Do CR idu vacsinou menej schopni sa presadit doma, pripadne vvymysliet nieco s pridanou hodnotou a potom tam idu aj ti schopni samozrejme ktorych je mensina. To ze dobiehame a v niecom predbiehame CR je nepopieratelny fakt - napr minimalka je vyssia v SR, nominalka sa blizi k ich, byty v nasom hlavnom meste su drahsie na m2 ako v ich hlavnom meste, dialnice mame lepsie jak ta rumunska smerom do Prahy.. Aby sme ich dobehli aj v skolstve, zdravotnictve, verejnej sprave tak musi tento stav pretrvavat dlhodobo a v niektorych pripadoch by stacilo nekradnut vo velkom + zbavit sa presvedcenia ze vsetko ostatne je lepsie ako to slovenske , co nas totalne taha ku dnu..
Odpovedať Známka: 2.5 Hodnotiť:
 

Predbiehame? A čo z toho menovaného si urobil ty?
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

I keep listening to the news lecture about getting boundless online grant apinacptiols so I have been looking around for the top site to get one. Could you tell me please, where could i find some?
Odpovedať Hodnotiť:
 

I am totally wowed and <a href="http://osqqqefq.com">prpeerad</a> to take the next step now.
Odpovedať Hodnotiť:
 

I can't belivee I've been going for years without knowing that. http://nnvymon.com [url=http://mvccwqptuk.com]mvccwqptuk[/url] [link=http://qkjnzfbu.com]qkjnzfbu[/link]
Odpovedať Hodnotiť:
 

Taking the <a href="http://nayzrsrlyuk.com">ovveriew,</a> this post is first class
Odpovedať Hodnotiť:
 

Absolutely first rate and <a href="http://ryepwbck.com">coerep-bottompd,</a> gentlemen!
Odpovedať Hodnotiť:
 

Hats off to wheevor wrote this up and posted it. http://egdqnqk.com [url=http://swroztoukmr.com]swroztoukmr[/url] [link=http://cwlqpn.com]cwlqpn[/link]
Odpovedať Hodnotiť:
 

Please teach the rest of these internet <a href="http://ledwtpwg.com">holaogins</a> how to write and research!
Odpovedať Hodnotiť:
 

ja som antiskylink odkedy zacali vyberat s.p. odvtedy ich ponuku nepredavam, a zbavil som seba aj celu svoju rodinu tohoto diabla:D

momentalne sa mi zda najvyhodnejsi antiksat, nasledovany digi tv a freesatom
Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

Operatory nech vyradia všetky tie Hnoje ,Narkozy,Nohy ,pimy,atd. s ponuky a bude pokoj.
Odpovedať Známka: 1.1 Hodnotiť:
 

tvoja gramatika mi spôsobila žalúdočné problémy
Odpovedať Známka: 2.5 Hodnotiť:
 

asi pozera TV
tam tiez gramatiku velmi neovladaju..

Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Zrovna dneska kurier doniesol skatulku (septobox ci ak sa to vola) ktoru objednal oco lebo mu vadilo ze nechytame ceske stanice (karta bola doteraz priamo v TV). Dali sme naladit stanice a vsetko islo - oco bol spokojny.

Bude zaujimave sledovat ked to zajtra uz nepojde a hlavne je jasne ze to budem ja co mu to budem muiet vysvetlit preco to nejde. Predpokladam ale ze to nezvladnem lebo uz som par krat spominal ze to vypnu a nikto to stale nechape :/
Odpovedať Známka: 6.4 Hodnotiť:
 

Budes mu musiet vysvetlit ze sa bude musiet prestahovat do CR, inac uvidi len tmu.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

alternativne riesenie je cztorrent ;)
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

ale tam sa da regnut len malokedy
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

a ked aj regnuty si tak to od minuleho tyzdna nejde
Odpovedať Hodnotiť:
 

Už ide, DDOS tam bol vraj, na Cloudflare pri prihlasovaní síce robilo redirect ale potom error 522. Majú na uTorrentovonm fóre popis ako na CZ OpenVPN a vstup na stránku cez CZ IPadresu. Vraj to pomáha. Neviem, neskúšal som..
Odpovedať Hodnotiť:
 

A on mu nato povie "Buď mi to teraz hneď naladíš, alebo uvidíš tmu ty".
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

http://dopice.sk/iZM
Odpovedať Hodnotiť:
 

presťahuješ sa do ČR alebo zmeníš region karty na CZ
Odpovedať Hodnotiť:
 

Region uz nezmenis ako sa dalo doteraz, musis zmenit aj adresu, musel by si teda preregistrovat kartu na obcana CR aby sa ti zmenil aj region na CR.
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

Jara Hurvinek, HUmpolec..

Odpovedať Hodnotiť:
 

A to bola taká veľká veda v TV preladiť?
11856/V 29900 2/3
11876/H 29900 3/4
11914/H 29900 2/3
11934/V 27500 3/4
11973/V 29900 2/3
12032/H 27500 9/10
12070/H 27500 3/4
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

Už to vidíš ako nahadzujem ručne nové transpordéry, vyhladávam na nich a triedim programy!
Odpovedať Hodnotiť:
 

Treba zavolať na pomoc kapitána Danka.
Odpovedať Známka: 5.7 Hodnotiť:
 

kapitan Faramir
Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

este stale je kapitan?
ejha, to je ale juro!
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Hurraaa, konecne pride dlhoocakavany den D, kedy sa vsetky oci budu na TV pozerat cez klasicke PC :D. Alebo NTB a podobne hracky ...
www.spusti.net
TV operatory pojdu tam, kde ani slnko nesvieti a telekomunisti si budu madlit ruky, ako dobre na tom zarobili.
A Narkoza s Hnojkou? Budu musiet klopnut opatkami a zostat na terestrialnom DVB-T, aby ich aspon niekto sledoval, resp. aby sa aspon niekto pozeral pri podriemkavani na ich reklamne shoty (velebnosti, reklama na zranicu po 18:00, mno, idem ogrcat cele slovensko; to je idealne leda ak pre gastroenterologov a diabetologov a dalsich logov, ktorym velmi radi zaplatime za prednostne terminy). Samozrejme, toto je nacrt dosledkov, nebavim sa o panovi Robertovi F a Robertovi K, ktorym tato situacia viac nez vyhovuje.
Ach jaj, na Slovensku je to tak :(.
Odpovedať Známka: 2.0 Hodnotiť:
 

Keby boli Slovenské aspoň trocha kvalitné ako České tak bi to nikomu nevadilo žial Slovenské sa nedajú pozerať lebo sú tam len samé reklamy , a telenovely . Zlodeji skvalitnite programy potom vám nebudú utekať diváci !!!
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Nalepsie je ten TV vypnut a ist po neakej praci, alebo si precitat knihu. TV spravy na TV narkoza nie su spravy, ale bulvarny platok resp. nocny vyplach mozgov s odpadom.

A este vas stale bavi sa "bavit" ?
Mate este kde byvat a co papkat ?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ja som na protest " odinstaloval narkozu a sledujem len STV 1 a STV2 - a nestacim sa divit ako sa bavim.

Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Predsa len ta STV1 je o nieco lepsia ako tv Narkoza.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

PRIMA je popularna stanica ? Sa nehnevajte, ale na svojom sat.prijimaci som nemal prepnute na kanal "PRIMA" mozno 1/2 roka, netusim, mozno aj rok. Povypinajte vsetky stanice, konecne sa ludia zacnu vzdelavat a pocuvat pravdive informacie od ludi, bez cenzury: slobodnyvysielac.sk alebo zemavek.sk
Odpovedať Známka: -1.3 Hodnotiť:
 

zemavek a vysielac, tebe musi jebat chalan, musi jebat
Odpovedať Hodnotiť:
 

Hmmm, podla ankety najmenej 77% ludi tu na dsl.sk ma a stale pozera telku...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Americki vedci zistili, ze ludia veria vsetkemu, co americki vedci zistili.

... Ano, jaaa chceeem byt v dooome ...

Odpovedať Hodnotiť:
 

na mojatv.info prima stale funguje zadarmo a bez problemov.
Odpovedať Hodnotiť:
 

nejaka gay televizia. ale pred tym vyhostit a zobrat obcianstvo.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Dnes som volal do Skylinku a dal zrušiť kartu, rušia čo je OK a zdražujú tak čo ušetrím. Musel som volať lebo som mal inkaso, inak by som len nezaplatil.
Dosť dlho som čakal asi začal nával :)
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

nech to vypnú aj tak sa nedajú tie ich sračky pozerať a markíza dobre že prestala vysielať aj na DVBT aspoň nebude balamutiť hlavy starým ľuďom tendenčnými hovadinami, málo ľudí si kôli markíze bude platiť drahý Skylink,
končím aj so Sky linkom , zase zdražujú !!!!!
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Cely skylink aj z ich poplatkami je urcite odsudeny na zanik ved rok co rok dvihaju poplatky za udajme servisny poplatok,skoda ze nevypinaju slovenske nezmyselne televizie
Odpovedať Hodnotiť:
 

a je to tu, uz mi dosiel reklamny email "Prijímač pre dve karty? Napr. Slovenská a Česká? Máme pre Vás riešenie!"
Odpovedať Hodnotiť:
 

No čiže Skylink zvyšuje ceny na 3,6 eura. A ide odpojiť v základnom balíku české stanice. To je také slovenské, ako ono je to jedno ľudia ktorý budú chcieť spôsob nájdu, či už regnu na niekoho v Čechách alebo inak. Zaujala ma tam ale veta, na Slovensku sa pozerajú viac české stanice, ako slovenské v Čechách, nebude to tým že majú lepšiu ponuku? Markíza mám pocit že na rok už bude v dvb-t, pretože nik nebude kupovať satelit kvôli nim, horšie pre nich je, že aj ich platené služby na nete klesá zaujem toto budú mať ťažký rok :))))
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

A smichov sa vraj meni na NOVA2.
Odpovedať Hodnotiť:
 

No ja o tom neviem asi len preto lebo mam freesat.... :-DDDDD
Odpovedať Hodnotiť:
 

Musim pochvalit ANTIK. Mame vsetky stanice (ako testy) aj prima programy aj nova programy, aj ct a vsetky ostatne veci...

Niekto mi vravel, ze sem-tam ide aj digi sport - asi cez vikendy, ale ja som prave cez vikend v praci.

PS: NENECHAJTE SA VYDIERAT, PROGRAMY MAJU BYT FREE.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Vážení zákazníci,ďakujeme že využívate naše televízne služby. Dovoľujeme si vám oznámiť, že napriek nášmu dlhoročnému úsiliu bude na základe žiadosti vlastníka TV Prima testovacie vysielanie stanice Prima v službách Antik Telecom ukončené 10.2.2017 o 12.00 hodine.

TV Prima rovnako už ukončila alebo v najbližších dňoch ukončí vysielanie aj u všetkých ostatných telekomunikačných operátorov na Slovensku.

Vysielateľ poskytol spoločnosti Antik Telecom náhradu v podobe programu Prima Plus, ktorý sme už zaradili do vysielania. Programy Prima Cool, Prima Love, Prima Zoom a Prima Max budú vysielané naďalej bez obmedzenia. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

Prijmite naše uistenie, že Antik bude naďalej hľadať v rokovaniach s vysielateľmi všetky možnosti, aby sme vám priniesli programy, o ktoré máte najväčší záujem. V prípade záujmu o možnosti aktivácie našich balíkov TV služieb alebo iné informácie píšte na antik@antik.sk


Odpovedať Hodnotiť:
 

Nikde vo svete nikto nerieši akú tv sleduješ len na našom vymrdanom Slovensku sa idú posrať ochranou vlastníckých práv.Mali by sme bojkotovať Markízu a Jojku.Zajtrajším dňom u mňa skončily.
Odpovedať Hodnotiť:
 

no tak vam nieco poviem holubkovia....tento krok priamo podpori piratsky prijem z ukrajiny. nestaci to??
Odpovedať Hodnotiť:
 

Potrebujete naliehavú pôžičku pre podnikanie alebo platiť účty v úrokovou sadzbou vo výške 3%? Ponúkame osobné úvery, realitné úvery, obchodné úvery a ďalšie potenciálne jednotlivcom, firmám a subjektom spolupráce a organizácie. Bez ohľadu na vašej kreditnej skóre v rozmedzí od $ 5000 dolárov na 50 miliónov dolárov dolárov za maximálne po dobu 1-30 rokov, a ak áno, kontaktujte nás s detailmi nižšie.
Celé meno:__________
Omar: __________
Rod: __________
krajina:__________
postavenie:__________
Mesto: __________
Názov: __________
Sociálny status:__________
povolania: __________
Mesačný príjem:__________
Platné mobilné telefónne číslo: __________
Požadovaný úveru: suma __________
(Úveru a suma mena slovami): __________
Termín pôžička (ktorá bude stanovená v rokoch): __________
Účelom úveru: __________

S vďaka a ocenenie
Pán Anthony William
E-mail nám: barclayfinancialgroupfirm@gmail.com
Ja hovorím: +919108362494
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ahoj,

Ste v núdzi úveru na akýkoľvek účel? Ste vo finančnej problém? Potrebujete finančné riešenia? Pán Raymond Johnson úverov je riešením pre všetky vaše finančné problémy, naše úvery sú jednoduché, lacné a rýchle. Kontaktujte nás ešte dnes pre tento úver, ktorý budete chcieť, sme schopní zabezpečiť akúkoľvek pôžičku, aby vyhovovalo váš rozpočet na iba 3% úrokovej sadzby. V prípade záujmu nás kontaktujte immediately.Optional úver ochrana môže umožniť, aby vyhovoval vašim splátky úveru, pokiaľ nemôže pracovať z dôvodu choroby, úrazu alebo nezamestnanosti. Môžete si vziať iba tento cenný poistenie, ak budete žiadať o váš úver takže nezabudnite nám oznámiť, ak ho chcete. movisterloans@hotmail.com
Odpovedať Hodnotiť:
 

ôžičky a vážne finančné prostriedky pre svoje finančné potreby. Podporíme Vás vo svojej žiadosti o všetky vaše potreby. jednoduchý a vážny proces. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. sabinhelps@gmail.com
Odpovedať Hodnotiť:
 

Som nahnevaná a zároveň sa chcem opýtať či dáte Júlie leskotovu a stefanie oco to mal rozpozerane a zároveň chcem vedieť ci zrusite aj ostatné české programy to bi ste ma sklamali lebo niekedy dávate také programy ktoré ja nepozerám a ak to tak si budem dávať dvd mňa také relácie nebavia ako je farma a iné súťaže dokonca aj tie sitkomy
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

mne pomahaju ruský bratia .cardsharingserver ved to nieje take zlozite Voloda PUTIN dakujem ti si náš čilaviek
Odpovedať Hodnotiť:
 

Dobrý deň

Ponúkame širokú škálu finančných služieb, ktoré zahŕňajú: Obchodné plánovanie, komerčné a rozvojové financie, nehnuteľnosti a hypotéky, úvery na konsolidáciu dlhu, podnikateľské úvery, súkromné úvery, refinancovanie domácností, hotelové pôžičky študentské pôžičky s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%.
Prosím, kontaktujte nás pre vaše bezpečné a nezabezpečené úveru záujemcovia by mali kontaktovať nás e-mailom: jsemkffloaninvestment@gmail.co

S úctou,
Pán Jeff Michael
Odpovedať Hodnotiť:
 

The content contained in this post is very useful. Thank you for sharing.
Don't forget to visit this website, it will solve your problem. Check this out guys !
Odpovedať Hodnotiť:
 

https://pauio.com/live/ - &#46972;&#51060;&#48652;&#52852;&#51648;&#45432; /
https://pauio.com/world/ - &#50900;&#46300;&#52852;&#51648;&#45432; /
https://pauio.com/super/ - &#49800;&#54140;&#52852;&#51648;&#45432; /
https://pauio.com/mka/ - M&#52852;&#51648;&#45432; /
https://pauio.com/ssca/ - &#49340;&#49340;&#52852;&#51648;&#45432; /
Odpovedať Hodnotiť:
 

https://dancesweb.com/yesca/ - &#50696;&#49828;&#52852;&#51648;&#45432; /
https://dancesweb.com/obama/ - &#50724;&#48148;&#47560;&#52852;&#51648;&#45432; /
https://dancesweb.com/ - &#49800;&#54140;&#52852;&#51648;&#45432;/
Odpovedať Hodnotiť:
 

https://stylebet77.com/yes/ - &#50696;&#49828;&#52852;&#51648;&#45432; /
https://stylebet77.com/first/ - &#54140;&#49828;&#53944;&#52852;&#51648;&#45432; /
Odpovedať Hodnotiť:
 

https://como79.com/yes/ - YES&#52852;&#51648;&#45432; /
https://como79.com/mcasino/ - M&#52852;&#51648;&#45432; /
https://como79.com/obama/ - &#50724;&#48148;&#47560;&#52852;&#51648;&#45432; /
Odpovedať Hodnotiť:
 

https://custory.com/yescasino/ - YES&#52852;&#51648;&#45432; /
https://custory.com/obama/ - &#50724;&#48148;&#47560;&#52852;&#51648;&#45432; /
https://custory.com/super/ - &#49800;&#54140;&#52852;&#51648;&#45432; /
https://custory.com/33casino/ - 33&#52852;&#51648;&#45432; /
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár