neprihlásený Pondelok, 18. januára 2021, dnes má meniny Bohdana
4ka začala ponúkať veľké objemy dát v celej SR, na 5 mesiacov

Značky: 4ka

DSL.sk, 17.9.2019


Najmladší mobilný operátor 4ka výrazne zatraktívnil svoju dátovú ponuku, keď relatívne lacné veľké objemy mobilných dát začal ponúkať v novej akcii Najviac na celom Slovensku a teda aj v sieti svojho partnera, 3G sieti Orange.

4ka už mala aj doteraz na slovenské pomery atraktívnu ponuku mobilných dát, čo sa týka pomeru objemu a ceny. Veľké objemy ale ponúkala len vo vlastnej 4G a 2G sieti, pričom 4G sieť má oproti rýchlym sieťam konkurentov malé pokrytie územia.

S akciou Najviac je možné veľké objemy dát v paušáloch míňať aj v 3G sieti Orangu. Konkrétne sa to týka paušálov Sloboda+, Dáta Navyše k paušálom Sloboda a dátového paušálu Sloboda Dáta.

V rámci Sloboda 100+ tak bude mať zákazník 10 GB v celej SR, Sloboda 300+ 15 GB a Sloboda ∞+ a Sloboda Dáta tzv. nekonečné dáta v celej SR. Operátor v prípade nekonečných dát v cenníku hovorí pri pravidlách FUP o limite 300 GB dát na mesiac.

Programy budú k dispozícii za doterajšie ceny, teda Sloboda 100+ za 8 eur, Sloboda 300+ 12 eur, Sloboda ∞+ za 20 eur a Sloboda Dáta za 12 eur, doplnkové balíky Dáta Navyše za 3 eurá.

Akcia bola ohlásená na limitované časové obdobie. Zákazníkom bude automaticky aktivovaná pri najbližšej aktivácii týchto programov počnúc dnešným dňom, či pri novej aktivácii alebo automatickom predlžovaní. Do najbližšej aktivácie u daného zákazníka teda zatiaľ neplatí.

Následne sa bude týkať všetkých aktivácií uskutočnených do 31. januára 2020, dáta pri aktivácii na konci tohto obdobia bude následne možné využívať ešte ďalší mesiac.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Na Apple M1 nabootovaný Linux
NASA sa nepodaril test novej výkonnej rakety SLS
Podľa nového CEO Intelu nemôže mať lifestylová Apple lepšie CPU
Apple sa má pri nových MacBook Pro s ARM vrátiť k starším technológiám
Wikipedia má 20 rokov
Výrobca platní pre HDD pre zvýšený dopyt výrazne zvýši produkciu
USA uvalili sankcie na ďalšieho veľkého čínskeho výrobcu smartfónov
Vydaný Wine 6.0 umožňujúci Windows softvér na Linuxe
Operátori už majú 5G frekvencie, musia pokryť aj diaľnice a železničné trasy
Intel si nechá vyrábať Core procesory v TSMC


Diskusia:
                               
 

Asi mám trochu odlišnú predstavu o "veľkých objemoch dát" ako naši operátori.
Odpovedať Známka: -2.2 Hodnotiť:
 

300 GB za 20€ sa ti zda malo ? Popripade 11GB za 8€ spolu so 100 minutami ? Mozno to nie je uplny ideal, zvlast v pomalsej a dosluhujucej 3G sieti, ale ja osobne som rad ze sa to aspon nejako hybe.
Odpovedať Známka: 7.8 Hodnotiť:
 

Obojok, co neskrti, byt snom priekazne pre kazdeho nemusi.
Odpovedať Známka: -1.6 Hodnotiť:
 

Ty uz nefetuj.
Odpovedať Známka: -1.4 Hodnotiť:
 

pri data sloboda to je dokonca 300gb za 12e sam natom ficim uz rok
Odpovedať Známka: 6.4 Hodnotiť:
 

Aka je realna rychlost pri 3G? Teda, jasne, ze google mi to povie, ale ake su realne skusenosti? Povedzme ked telefon zobrazuje plny signal pre 3G...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Myslím, že mnohokrát vyššia ako pri LTE od 4ky. Rozdiel je v pingu.

Pointa akcie je, že ok, nemáme tu LTE, tak ti umožníme využívať 3G od Orange. Dočasne. Potom ti to zrušíme a čo urobíš potom, je tvoj problém.

Ako inak si to vysvetliť, keď propagujú zastaralé, prekonané 3G namiesto LTE a aj to dočasne! Veď do 3G pôjdeš len a len vtedy, ak si mimo LTE alebo máš len 3G modem. Ale akcia je len dočasná, potom to zrušia, o pár mesiacov ponúknu zas, potom zas zrušia, a tak dookola.

4ka už len predáva 3G sieť Orange. Je to fajn, kúpiť si 3G sieť od Orange ako zákazník 4ky lacnejšie ako zákazník Orange, ale dočasne?

Skončí akcia, kartu môžeš vyhodiť, ak nie si v LTE. A ak si v LTE, 3G nepotrebuješ.
Nechápem logiku 4ky čo týmto zapínaním a vypínaním 3G od Orange sledujú.
Odpovedať Známka: -5.6 Hodnotiť:
 

netrep zbytocne chobotiny, ked nemas najmensieho paru... 3G orangu ide v jednotkach mbps podla vytazenosti siete, LTE od 4ky ide bezne 10-15 mbps uplne bez problemov, ak nie je vytazena siet, tak aj 20-25 mbps... ping je samozrejme v pripade LTE na uplne inej urovni ako 3G. Takze zatial co LTE od 4ky je pouzitelne aj na domaci internet, tak 3G od orangu je taky zakladny mobilny broadband
Odpovedať Známka: 2.7 Hodnotiť:
 

netrep zbytocne chobotiny, ked nemas najmensieho paru... Prečo klameš? 3G od orange podľa teba ide zle, podľa vyťaženosti, ale LTE 4ky ide úplne že super až 20-25mbit/s. Už vidím, ako tebe 4ka dáva 1/3 prenosovej kapacity len a len tebe. Nabudúce neklam tak okato!
Odpovedať Známka: -2.7 Hodnotiť:
 

Hlavne že hehehe nižšie píše aká je to super akcia, že 4ka ponúka 3G od Orange, tú hnusnú, pomalú 3G sieť od Orange.

Keď je to Orange, je to hnusné a pomalé. Keď je to cez 4ku, je tu super, výkonné, dostatočné a kvalitné. Jedna a tá istá 3G od Orange.
Odpovedať Známka: -7.1 Hodnotiť:
 

Ty si uplne ze *****. Tuna si typek cucal z prsta, ako funguje 3g/4g u 4ky. Tak som mu napisal, ako to v skutocnosti je podla REALNYCH skusenosti. A ano, ked stahujes v noci, ked vsetci ostatni spia, tak ti ten LTE internet ide bez problemov aj 25 mbps.
Nikde som nepisal, co je super a co je hnusne, vzdy som napisal len hole fakty. To si len ty vo svojej pomotanej hlave prekrucujes, ako sa ti to hodi aby si mohol trollovat.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

NEKLAM už!
Odpovedať Známka: -6.0 Hodnotiť:
 

https://dopice.sk/nrl
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Klamár, ak chceš dokázať že neklameš, máš dať obrázok na speedtest LTE a 3G a nie nejaký teba charakterizujúci trápny obrázok že si troll.
Odpovedať Známka: -10.0 Hodnotiť:
 

https://dopice.sk/nrl
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Neprekvapil, že si klamár a podvodník.
Odpovedať Známka: -10.0 Hodnotiť:
 

https://dopice.sk/nrl
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Klamár a podvodník hehehe buď:
1. nemá 4ku internet
alebo pravdepodobnejšie
2.klamár podvodník hehehe urobil speedtest a zistil, že to jeho slávne 4ka LTE ide v jednotkách mbit/s a to podľa neho pomalé a zlé Orange 3G ide rýchlejšie ako LTE od 4ky

preto podvodník a klamár hehehe sa zmôže len sa trápnučky obrázoček, kde informuje okolie, že je len hlúpy sprostý troll a nemáme naňho reagovať.
Odpovedať Známka: -2.0 Hodnotiť:
 

https://dopice.sk/nrl
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Daj do 5tice že si klamár, podvodník a troll.
Odpovedať Známka: -10.0 Hodnotiť:
 

Chceš obrázok? Moja štatistika lte na 4ke za posledný rok: imgur.com/a/Xd5WLp2
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Krásny obrázoček si dal, síce diskusia je o rýchlosti 4ka LTE a Orange 3G, ale oceňujem že na tvojom obrázočku nemáš uvedeného operátora a dosahuješ pravidelne rýchlosti až takmer 50mbit/s na 73mbit/s LTE sieti od podľa teba 4ky na LTE.
Na tom LTE 1 800 MHz od 4ky, kde má byť maximálna rýchlosť technológie na tých frekvenciách podľa 4ky do 73/23 Mbit/s tebe z toho celého dajú 2/3 na download a 100% na upload. Blahoželám!
Odpovedať Známka: -6.7 Hodnotiť:
 

Aké majú maximálne rýchlosti siete neriešim, viem len toľko, že mne to ide takto k mojej plnej spokojnosti. 3G od pomaranča nepoužívam, to som nemeral, čiže ani neviem poslať, to nech ti odmeria ten, kto to používa, ale rýchlejšie to od LTE nebude :D tu máš ďalšie meranie, tentoraz aj s uvedeným operátorom: https://imgur.com/a/DMYhYuN
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Mal by si začať tým, že si prečítaš na čo reaguješ.
Ešte raz, blahoželám, že dosahuješ na LTE od 4ky rýchlosti, kedy len a len pre teba je vyhradených 66% kapacity downloadu a 100% uploadu.

Len troll, klamár podvodník hehehe svoje merania nedodal, ktorými by dokázal že 3G od Orange je zlé a to LTE od 4ky je super.

V tvojom prípade 4ka postavila len a len pre teba jednu LTE BTS. Z kapacity 73/23 tebe vyhradili 50/20.

Tak to aby všetci ostatní zákazníci 4ky začali reklamovať vysoko podpriemerné rýchlosti LTE od 4ky na základe tvojich údajov.
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

Čítal som na čo reagujem, na imbecila, ktorý si myslí, že LTE od 4ky ide pomalšie ako 3G od orange. Ja som dodal údaje od 4ky, ty dodaj údaje od orange, keď si taký múdry. Dávam ti dôkazy a argumenty, ty si čo dodal, aby si dokázal svoju pravdu? Myslíš si, že máš patent na rozum, ale zatiaľ tu len každému dokazuješ, že si mentálne postihnutý. Keď si ešte mladý, tak máš ešte malú šancu, že z toho vyrastieš a pochopíš, že krikom a rozdrapovaním sa okolo seba, ešte pravdu mať nebudeš. Keď mladý nie si, tak mi to je ľúto a držím palce do budúcnosti, máš to asi ťažké.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Megamozog, vysvetli mne imbecilovi, mentálne postihnutému, ako je možné že 4ka postavila LTE BTS, kde si pripojený len ty sám?

Megamozog, obrovská škoda že tebe ty megamozog megamozgov, ktorý ako citujem "Dávam ti dôkazy a argumenty" kde si ty megamozog dodal dôkazy argumenty že LTE od 4ky ide vždy a všade rýchlejšie ako 3G od Orange?
Rád by som ich videl. Zatiaľ len ty megamozog ukazuješ že nie si schopný tým svojim megamozgom pochopiť o čo je téma. Nejak máš ten svoj megamozog scvrknutý na mikromozoček.
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

Že ťa mám tak rád, odmeral som ti aj 3G:
https://imgur.com/a/5T0qhyx
Keby si to nenašiel, je to to posledné horné meranie, kde je napísané v krúžku 3G.. To je ten tvoj orange :D
Ešte by si si niečo prial?
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Tiež si bol na tenj BTS sám, alebo tentoraz si zabezpečil, že je tam pripojených množstvo ľudí, keď na 42 mbit 3G máš len 16%, kým pri 4ka LTE si vieš zabezpečiť 66 až 100% pre seba?

Prezraď mega mozog, ako si si zabezpečil že jedna 4ka BTS je len a len pre teba?
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

Mali v akcii v tescu 2 BTS za cenu jednej ;)
Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

Inak vďaka že si ukázal že 3G od orange ide 7mbit/s, kým lte 4ka 3mbit/s https://www.speedtest.net/result/8600588890.png
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Zaujímavé, že tú rýchlosť mi už veríš, aj keď ani tam nie je operátor :D ty si teda prípad.. Ohýbaš okolo seba časo-priestor, aby si mal pravdu, aj keď ju nemáš.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Písal som že si klamár, podvodník a troll. hehehe si vymenil za jajajajajaja, stále si psychicky narušený chorý človek.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Teraz merané, čas +2 hodiny:

3G Orange 12/2 https://www.speedtest.net/result/8603270509.png
4G 4ka 3/7 https://www.speedtest.net/result/8603274083.png

Ten istý stroj, tá istá poloha, 100% signál v oboch prípadoch, to isté nastavenie testu, ten istý dátový program, len prepnutá sieť.
Odpovedať Hodnotiť:
 

4ka LTE
https://www.speedtest.net/result/8603274083.png
https://www.speedtest.net/result/8603322322.png
https://www.speedtest.net/result/8603328495.png
Odpovedať Hodnotiť:
 

Teraz merané, čas +2 hodiny:

3G Orange 12/2 https://www.speedtest.net/result/8603270509.png
4G 4ka 3/7 https://www.speedtest.net/result/8603274083.png

Ten istý stroj, tá istá poloha, 100% signál v oboch prípadoch, to isté nastavenie testu, ten istý dátový program, len prepnutá sieť.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Je mi jedno čo si myslíš, hlavné je to, že mi to ide.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Teraz merané, čas +2 hodiny:

3G Orange 12/2 https://www.speedtest.net/result/8603270509.png
4G 4ka 3/7 https://www.speedtest.net/result/8603274083.png
Ten istý stroj, tá istá poloha, 100% signál v oboch prípadoch, to isté nastavenie testu, ten istý dátový program.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Sledujeme Vas ked si v eshope obzerate nohavicky pre ktore evidetne mate velku rit.

S pozdravom Trojka Stvorka
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Tie sú pre teba pupuš.
Odpovedať Známka: 2.0 Hodnotiť:
 

Teraz som meral 4ku, používam doma, router som simkou v izbe a zatiaľ spokojnosť, jasné, občas ide len 10, ale tak za 12€ a keď som v prenájme nie je čo riešiť :)
https://dopice.sk/nrm
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

https://www.speedtest.net/result/8600554807.png
Odpovedať Hodnotiť:
 

https://www.speedtest.net/result/8600562497.png

v oboch prípadoch ukazuje o 2h nižší čas. Najväčšia zábava je to poobede, po 18. hodine.
Odpovedať Hodnotiť:
 

3/5 mbit/s
https://www.speedtest.net/result/8600588890.png
Plný signál, BTS vidím z okna, LTE pevné, nehybné.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Teraz merané, čas +2 hodiny:

3G Orange 12/2 https://www.speedtest.net/result/8603270509.png
4G 4ka 3/7 https://www.speedtest.net/result/8603274083.png

Ten istý stroj, tá istá poloha, 100% signál v oboch prípadoch, to isté nastavenie testu.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ja fičím na internet v2.0 za 10€
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

Česi majú za 40€ neobmedzené dáta (bez úvodzoviek - čítaj FUPu). Takže áno, 20€ za 300GB mi príde málo.
Odpovedať Známka: -10.0 Hodnotiť:
 

Ono, vela ludi ma "inu" predstavu o "velkych objemoch dat". Napr. pre mna je aj 100GB bohate bohate dostacujuce...
Odpovedať Známka: 5.4 Hodnotiť:
 

Mne na wap stačí 10MB, si nenažrané dátové prasa!
Odpovedať Známka: 3.7 Hodnotiť:
 

Obmedz to porno a bude ti to stačiť.
Odpovedať Známka: 8.8 Hodnotiť:
 

S ohľadom na pomer potenciálneho prínosu ku prevádzkovým nákladom je v rámci hodnoty za peniaze rovno ufiknúť priekazne efektívnejšie.
Odpovedať Známka: 1.4 Hodnotiť:
 

-------------- -------------- -------------- --------------
Inu predstavu? 4ka je zly adresat tvojich myslienok.

Spytaj sa u Telekomnistov alebo u Pomaranca, za kolko ti daju 300 GB mobilnych dat, ze ci to bude tiez za 12 €.

Potom ked si tam na pobocke neporuzumiete a bude ta v putach vyvadzat ochranka sa ozvi, ze za kolko by tych 300 GB mobilnych dat davali.
-------------- -------------- -------------- --------------
Odpovedať Hodnotiť:
 

lacnejšie ako Orange. Čo je zákazníkom LTE úplne na p*d. Ani netuším ku čomu je takáto akcia, ak 12 Eur máš 300GB v LTE ale môžeš ich využiť aj v 3G, čo je zhoršenie, ale prečo je to len na 5 mesiacov? Akože kúpiš 4ku, zistíš že tam nemajú LTE a musíš len cez 3G od Orange, ale po 5 mesiacoch ti to zrušia a ponechajú ti len 4ka LTE, ktoré tam nemáš?

Fakt netuším o čom im ide, robiť akciu na to, že môžeš využiť dáta aj cez 3G od Orange, dočasne.

Buď dobudujte LTE, alebo dajte natrvalo 3G od Orange, ale nie akcia, si bez netu, akcia, zas si bez netu, akcia...
Odpovedať Známka: -7.1 Hodnotiť:
 

ano, chod radsej do Orange, tam aspon hned od zaciatku vies, ze po prvom roku viazanosti ti zoberu polovicu dat, co si dostal na rok ako "bonus"...
Odpovedať Známka: 2.0 Hodnotiť:
 

Až po roku? 4ka to zoberie najneskôr po 5 mesiacoch!
Odpovedať Známka: -7.8 Hodnotiť:
 

1. nikde nebolo povedane, ze to nepredlzia
2. po 5 mesiacoch mozes zo 4ky odist, v Orange si dalej viazany
Odpovedať Známka: 8.0 Hodnotiť:
 

Skvelý argument. Orange je zlý po roku, 4ka je super, lebo možno ti po 5 mesiacoch predĺžia akciu.
A vyššie píšeš ako hnusne pomalá 3G sieť od Orange je, aby si o príspevky nižšie napísal, aká super 3G od Orange je, že ju môžeš používať cez 4ku.
Odpovedať Známka: -7.5 Hodnotiť:
 

viazanost.
Odpovedať Známka: 7.5 Hodnotiť:
 

Aj sa liečiš?
Odpovedať Známka: -7.1 Hodnotiť:
 

Prečo, uvoľnilo sa u vás miesto?
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Nie troll, ktorý má jednu 4ka LTE BTS len a len pre seba, u nás sa neuvoľnilo miesto.
Len vám bláznom chorým nedochádza jedna vec. Oslavovať ako je úžasné že 4ka predáva 3G sieť od Orange, čo je pre vás super vec, nadržaní z nej ste, aby ste hneď na to napísali, ako je tá 3G sieť orange mizerná, lebo po roku klesnú rýchlosti a je úplne nanič.

Blázni hehehe a jajajajajaja:
Kúp 4ku aby si si užíval super 3G od Orange.
Nekúp Orange, lebo ich sieť je mizerná.
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Ako som písal vyššie: 3G od orange nepoužívam, mám ho teda na háku a dal som ti aj screen, ako mi ide net od 4ky za celý rok.. Viac ti k tomu nemám čo dodať. Máš právo voľby, čiže keď sa ti niečo nepáči, choď ku konkurencii. Ešte ja budem ten zlý, lebo mi ide net s dobrou rýchlosťou? Ja za to nemôžem, že máš iq padajúceho lístia a nechápeš veci.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Tak mi objasni mne nechápajúcemu s iq padajúceho lístia ty megamozog, ktorý nie je schopný pochopiť o čom je diskusia, ako je možné že 4ka postavila LTE BTS, kde si pripojený len ty sám?

Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

Odkiaľ berieš, že som na nej sám? Takúto rýchlosť majú aj kolegovia, nikdy som neriešil akú má mať 4ka teoretickú rýchlosť, takto to ide a hotovo. Youtube vo fullHD mi ide, IPTV vo fullHD mi ide, ďalej neriešim. Komu tu teraz čo dokazuješ? Choď do Komárna a zmeraj si to sám. Ak len závidíš, tak ti pridám: dávnejšie bola akcia pri prenose čísla, kedy každý štvrtý balík máš zadarmo na 2 roky, čiže ma to dokopy vychádza na mesiac nie 20€ ale len 15€ :P
Pred dvoma rokmi som používal 3G od orange, ale takto rýchlo mi to nešlo, hovor si čo chceš. Apropo tam som mal Kenguru30 ale tiež som platil namiesto 30€ len 15€. Ešte mám niekde odloženú zmluvu, že 50% zľava.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Aj kolegovia.
1800Mhz 4ka max. 73/23 mbit a ty ideš 50/20 a ešte ste tam aj kolegovia. Špeci BTS pre teba a tvojich kolegov.
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

V celom meste to ide väčšinou 40-50 a čo teraz? Asi to tu nemáme tak zarušené ako vy.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Snáď nechceš tvrdiť, že niekde má 4ka zarušené LTE?

Len v tej vašej diere 3G ide mizerne, lebo to ľudia používajú, a 4ku máte nezarušenú, lebo okrem jedného psychopata to nik iný nepoužíva.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ty evidentne nemáš predstavu o tom ako funguje BTS
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Bežný človek fakt nemá o tom ani šajnu...
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Ty máš. Poprosím schému zapojenia a vysvetlenie na úrovni TUKE.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Nemilo som zistil, že keď vyčerpám 300 GB FUP, tak mi internet nespomalia, ale úplne vypnú.
Potom musím platiť 2 EUR/GB. A 300 GB za 12 EUR sa nedá znova aktivovať až do konca mesiaca.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

To je ich nekonečno, FUP. Podvod!
Rovnako ako nekonečno môžu označovať 1GB balík. To je podvod 4ky, ktorý mali riešiť úrady ako klamanie zákazníka. Buď nech to označia ako 300GB balík a je to 300GB, alebo ako nekonečno bez nejakého data limitu.

Ak sa to zastaví, a neúčtujú dáta navyše, super. Zatiaľ som to neskúsil prekročiť práve preto, že cena za 1MB, po pár 100MB ten balík by preplatila a na to odvahu nemám.

Poradím vám, objednajte si novú sim, dobite 8Eur a máte nové "nekonečno". Tiež ma zarazilo, že sa nedá dokúpiť nový DATA balík, ale novú sim vám dodajú veľmi ochotne.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

1500 ci 2000 minutove mesacne pausaly boli dlllllho a viackrat u Eurotelu/Orange tiez oznacovane ako nekonene...

A riesil to vtedy niekto? Ze mesiac mava "dost casto" viac ako 1500 ci 2000 minut ???
Odpovedať Hodnotiť:
 

ak dokazes minut 300 GB pri mobilnom pripojeni tak zjavne robis nieco zle :) Na stahovanie velkych objemov sluzi pevne pripojenie ktore je vacsinou bez FUP.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

V pripade, ze jedinym ustanovenim zmluvy s operatorom je
#define zle="inak ako operator chce"
, ide o dokonca priekazne pravdive tvrdenie.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Kde je uvedene, ze to mas/musis pouzivat len ako mobilne pripojenie? Pri tom objeme dat to mozes pouzivat ako domaci internet, a tam tych 300GB dokazes minut.
Odpovedať Známka: 2.0 Hodnotiť:
 

práve kvôli takým chytrákom ako si ty tu budme mať stále FUP..na doma si zaobstaraj pripojenie, ktoré je na to určené..
Odpovedať Známka: 5.6 Hodnotiť:
 

O com tocis? 4ka nikde nepropaguje, ze je to vyhradne mobilne pripojenie. A LTE technologia je dostatocna aj na zabezpecenie potrieb domaceho internetu. Koniec-koncov aj velki operatori Orange, Telekom a O2 ponukaju domaci internet prave cez LTE.
Odpovedať Známka: 4.3 Hodnotiť:
 

Dokonca jeden cas 4ka predavala priamo datovy pausal aj spolu s wifi routerom - TO.naRok sa to volalo.
Odpovedať Známka: 7.1 Hodnotiť:
 

Presne tak. Každý človek ale presne vie, čo je na čo určené, až keď je veľký. Čo konkrétne veľký ale napríklad priekazne presne neviem.
Odpovedať Hodnotiť:
 

a teraz mi povedz co si mam zaobstarat, ked mi do domu niesu schopny dotiahnut ani telefon ...

... velka cast populacie byva v domoch, u ktorych nemaju zaujem tahat akukolvek pevnu linku a tym padom su odkazany na LTE (alebo vselijakych WiFi spekulantov, kde vacsinu dna ani internet nejde).

Ja fungujem cez LTE a mesacne mavam tak 1000 GB prenos.
Odpovedať Známka: 4.3 Hodnotiť:
 

To by som si pozrel na kt. vacsine uzemia je pevne pripojenie bez fup.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ak mas v hlave zafixovane, ze na stahovanie vacsieho objemu dat je urcity druh pripojenia, ktorym nie je mobilne, tak to mas zjavne zafixovane zle. Na stahovanie cohokolvek v akomkolvek mnozstve sluzi akekolvek pripojenie, ktore to priepustnostou dovoluje, a takym uz priekazne mobilne pripojenie davno je.
Odpovedať Známka: -1.4 Hodnotiť:
 

Este tak ponuknut nejaky slusny balik dat v EU, a tiez navysit objem dat v baliku GIGA..
Odpovedať Známka: 7.1 Hodnotiť:
 

+ balík povedzme 1 GB v zone 2/3 do 20 - 30E. A nie 4-8 E / MB. Účtované po kB samozrejme. Momentálne by ho totiž len 100 MB zákazníka stálo 400-800 E.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Kedykolvek sa vratim na Slovensko ma len utvrduje ze tu vladne viac vychodnej europy ako za Komunizmu. Stale v dobe kamennej a sa s nami hraju.

Ceny najvacsieho operatora v UK (s 5G pripojenim)
20GB za 20 Eur, nekonecne minut/txt vcetne roaming v celej europe (cize aj ked pridem na svk)
https://shop.ee.co.uk/my-offers/sim-only-deals

Nekonecne dat (realne nekonecne) za 33 Eur.

Samozrejme, tieto vysoke ceny nieje nikto sprosty tuna v Londyne brat.

Osobne v praci 20% zlava plus nejaky ten telefonat, takze nekonecne vsetkeho v celej europe mam za 25 Eur (v prepocte).

A to je z cca 20 operatorov tuna ten najvacsi behemont s kvalitou LTE neskonale prekonajucu Telekom kvalitu na svk uz paru rokov (5 rokov dozadu som mal tusim 10x taku rychlost ako na svk)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Iba 12 mesacna viazanost - na druhu stranu v UK sa pri EE alebo Vodafone mozte zaviazat navzdy, nic lepsie tu nieje.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Prikláňam sa taktiež Nórsko to ich LTE sa našim nedá porovnávať, a to majú pokrytie na takých miestach kde by ste to ozaj vôbec nečakali a ceny sa rovnajú tým našim + dostanenete k paušálu najnovší telefón ktorý po roku môžte k paušálu zobrať ďalší.
Odpovedať Hodnotiť:
 

o2 fer - 1gb na mesiac za 5€, dost komedia :D
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár