neprihlásený Utorok, 25. februára 2020, dnes má meniny Frederik, Frederika   DonaskaKvetov.sk - donáška kvetov v SR a zahraničí Pošli kvety
Netflix po dominancii v nomináciách získal len dvoch Oscarov

Značky: Netflixfilmy

DSL.sk, 10.2.2020


Najpopulárnejšia internetová streamovacia služba videa Netflix napriek dominancii v počte nominácií nakoniec získala len dve americké ocenenia Oscar za najlepšie filmové diela a to v menej významných kategóriách.

Služba získala až 24 nominácií a okrem iného mala dve nominácie na najlepší film, The Irishman a Marriage Story. Druhé štúdiá Sony mali 20 a tretie štúdiá Disney 16 nominácií.

The Irishman získal celkom desať nominácií, Marriage Story šesť a ďalší film The Two Popes získal tri nominácie.

Ceny nakoniec získala iba Laura Dern z Marriage Story za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe a dokument American Factory za najlepší dokumentárny film. The Irishman ani The Two Popes nezískali žiadne ceny.

Prvenstvo v počte cien si podelili spoločnosti Sony, Disney a Neon, ktoré získali po štyri ceny. Neon distribuoval juhokórejský film Parasite, ktorý získal najviac cien z jednotlivých filmov, štyri, a to vrátane ceny za celkovo najlepší film.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

K dispozícii 16 GB RAM pre smartfóny
Firefox začal skrývať DNS dotazy pred poskytovateľom pripojenia
Huawei mierne vylepšil skladateľný Mate, odstránil Google a zvýšil cenu
Raspberry Pi 4 má opravenú novú HW verziu
Známy termín príchodu Macu s ARM procesorom
Hotový prvý návrh PCI Express 6.0, 4x rýchlejšej ako PCI Express 4.0
Len na strednom Slovensku bez elektriny znovu viac ako 20 tisíc odberateľov
NASA našla na Marse zaujímavú čiernu dieru
Antik chce v SR až 1000 staníc so zdieľanými externými batériami pre mobily
Kvôli vírusovej epidémii sa prepadnú predaje PC


Diskusia:
                               
 

čo budeme teraz robiť?
Odpovedať Známka: 8.8 Hodnotiť:
 

V prvom rade je základom zodpovedne sa postaviť voči výsledkom čelom a vypracovať detailnú analýzu kořenových príčin, odhaľujúcu na základe jednoznačných faktov, že za to môže priekazne niekto iný.
Odpovedať Známka: 4.7 Hodnotiť:
 

Mal by si požiadať niekoho odborne spôsobilého podľa §22 vyhl. č. 508/2009, aby ti dotiahol nulák a ofúkol prach, lebo ti to nejako iskri v tej elektrickej zásuvke. Hliníkové elektrické rozvody si vyžadujú pravidelnú kontrolu.
Odpovedať Známka: 4.1 Hodnotiť:
 

Ja mám obavu, že to bude niečo vážnejšie ako len vysublimovaný hliník. Číslo 5 žije.
Odpovedať Známka: 2.5 Hodnotiť:
 

Samostatný elektrotechnik
(1) Samostatný elektrotechnik je fyzická osoba, ktorá spĺňa požiadavky odbornej spôsobilosti elektrotechnika a ktorá má odbornú prax uvedenú v prílohe č. 11.

(2) Samostatný elektrotechnik môže riadiť činnosť poučených osôb bez obmedzenia ich počtu a riadiť činnosť najviac dvoch elektrotechnikov.

(3) Fyzická osoba, ktorá má ukončené vysokoškolské elektrotechnické vzdelanie a ktorá pracuje v laboratóriu vedeckého ústavu, výskumného ústavu alebo vývojového ústavu, môže samostatne vykonávať činnosť na vyhradenom technickom zariadení elektrickom na tomto pracovisku po splnení požiadavky na odbornú prax pre samostatného elektrotechnika uvedenú v prílohe č. 11; overenie jeho odbornej spôsobilosti sa nevyžaduje.
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

"kto skryva svoju identitu, tomu sa nesmie doverovat"
- 2020
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Yer a Faggot, Harry!
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

not fair
Odpovedať Hodnotiť:
 

Filmovým akademikom kvalitná poctivá remeselná improvizácia opäť nevonia :/ a to ani keď je vydláždená dobrými úmyslami integrácie LGNS či inak postihnutých jednotlivcov do zomknutej masy kaderavých milionárov ľúbiacich chanuku a domáce špagety.
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár