neprihlásený Streda, 24. júla 2024, dnes má meniny Vladimír
Telekom rozšíril 5G sieť, pridal ju v desiatkach obcí aj mestách

Značky: 5GSlovak Telekom

DSL.sk, 13.9.2023


Telekomunikačný operátor Slovak Telekom aktuálne oznámil ďalšie zvýšenie pokrytia jeho 5G siete.

Oproti pokrytiu avizovanému na začiatku augusta pribudla 5G sieť v troch mestách, Medzilaborce, Želiezovce a čiastočne bolo pokryté mesto Rimavská Sobota.

5G sieť pribudla vo viac ako 50 obciach, Báč, Bádice, Beniakovce, Blatná na Ostrove, Boheľov, Budimír, Cífer, Čečehov, Dolná Trnávka, Dolná Ždaňa, Dolný Štál, Hliník nad Hronom, Chmiňany, Chminianska Nová Ves, Chminianske Jakubovany, Chrastné, Jarok, Kajaľ, Kľačany, Kráľovce, Kráľovičove Kračany, Krížovany, Kysak, Lehôtka pod Brehmi, Lúč na Ostrove, Ľudovítová, Macov, Medzev, Obišovce, Padáň, Pastuchov, Pata, Ploské, Podhorany, Poproč, Rokytovce, Sikenica, Solčany, Šalov, Štós, Topoľnica, Trebejov, Trnávka, Trnovec nad Váhom, Vajkovce, Veľká Paka, Veľké Zálužie, Veľký Kýr, Vieska, Výčapy-Opatovce, Zalužice, Zavar, Zbehy.

Celkovo je 5G sieť Slovak Telekomu v 65 mestách, niektoré sú pokryté iba čiastočne, a 273 obciach.

Úroveň pokrytia populácie sa zvýšila z augustových 45% na 47%.

Ako sme informovali minulý týždeň, už o menej ako mesiac začne Telekom s vypínaním 3G siete. V prvých okresoch ju vypne už 3. októbra tohto roka, v tomto termíne má byť vypnutá 3G sieť v okresoch Zlaté Moravce a Žarnovica.

Frekvencie v pásme 2100 MHz následne Telekom využije na prevádzku sietí novších generácií, v súčasnosti ich používa aj na 5G sieť.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

CrowdStrike poskytla nové technické detaily k príčine BSoD, šéfa si predvolal Kongres USA
Uvedený lacnejší WiFi 7 router, s cenou nad 100 eur
Apple napreduje so skladateľným iPhonom, bude konštrukcie véčka a mohol by prísť v 2026
Alza vrátila možnosť zobraziť si iba nové produkty
Nestabilitu niektorých nedávnych Intel CPU spôsobuje mikrokód, sú nenávratne poškodené
Google nakoniec zrušil vypnutie cookies tretích strán v Chrome
Boeing a NASA na Zemi nasimulovali zlyhanie trysiek vesmírneho Boeingu
Nové Ryzeny 9000 budú možno drahšie ako doterajšie modely
Smartfón útočníka na exprezidenta, do ktorého sa dostala FBI, bol Android od Samsungu
Do Linuxu pribúda podpora viacerých konkrétnych notebookov s novým ARM CPU


Diskusia:
                               
 

a ked bude 5g tam kde byvam ja tak vo svete uz bude 8g 🤣
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

V mnohých dedinách nemajú ešte ani plyn či kanalizáciu, ale hlavne že majú Internet a nejaké poondiate 5G!
Odpovedať Známka: -0.3 Hodnotiť:
 

čo s tým má telekom? Choď sa sťažovať pred obecný úrad a úrad vlády.
Odpovedať Známka: 5.6 Hodnotiť:
 

Skusal si uz pouzit ejakulacny vankus? Nikam netreba chodit!
Odpovedať Známka: -2.0 Hodnotiť:
 

Tvoja mamka mi zatiaľ stačí.
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

lol a toto napíšeš priekazne vo večerných hodinách, pánko je gurmán, ešte nám priznaj že si ten vankúš po úkone objímaš a olizuješ ako chorý pes ty schýzoš.
Odpovedať Známka: -10.0 Hodnotiť:
 

Schyzos a to dokonca aj s velmi uchylnymi predstavami si tak jedine ty. Vlastne nie, ty si zlodej nickov s bujnou predstavlivostou.
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

La lá, blá blááá, mám ťa jedine tak u prdele, ale ak by si mi chcel na oplátku urobiť radosť, založ si nick psychoschýzoš. Kľudne si pritom priekazne onaniou nanovo vystriekaj steny v kôlničke a prchni! Prestaň sa tu predvádzať, koľko máš rokov, aspoň 10 máš? Nechcem byť totižto hrubý na sopľavé detiská.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Mate si volit normalnych starostov a nie progresivnych trulkov co vsetko daju na Ukrajinu. U nas sme mali starostu za PS (Dodnes neviem ako mohl vyhrat) a co narobil bola hroza. Potom sme si zvolili starostu za SMER a mame vsetko co treba.
Odpovedať Známka: -1.8 Hodnotiť:
 

Ja sa nesťažujem, píšem aký jbmnt národ tu žije. Keď dáva prednosť 5G pred hajzlom a žumpou...
Odpovedať Známka: 4.1 Hodnotiť:
 

Bezdrôtové technológie sa všade šíria rýchlejšie než drahá infraštruktúra. To platí všade, Slovensko nie je žiadnou výnimkou. Čo sa týka plynu, sme na tom skoro najlepšie na svete. Vo väčšine krajín sa plyn vôbec neťahá k domácnostiam, a určite nie na dedinách.
Odpovedať Známka: 5.6 Hodnotiť:
 

Optika je optika. Kapacitne sa to neda porovnavat.
Odpovedať Známka: 7.8 Hodnotiť:
 

Ak rozhodnutia telekomu odzrkadluju zelania naroda, tak potom sme narod masochistov uzivajucich si drahu sebatrizen s vypadkami...
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

To, to. Hlavne keď domácnosti s dodávkami energií majú problém. Momentálne ľudí 5G fakt nesere a ich súčasné výkony sú tak poskytnuteľné 4G vysielačmi. Celé je to fraška pre naivných čo za svoj život užívania 4G ani z polovice na čo i len sekundu nevytažili. Nutno ešte v zmluve zohľadniť ich fup a všetko je jasné a síce že 5G prináša skôr nevýhody než výhody, priekazne odrezať službu spokojným ľuďom fičiacich na 3G. Smutné, naposledy keď som niečo také sledoval, podobné fašistické metódy pre zisk bývavali trestuhodné minimálne v sankčnej podobe. Otázka je, dôjde na to?
Odpovedať Známka: 1.4 Hodnotiť:
 

Ono je to predovšetkým kvôli hygiene, nakoľko keď sa v dedine zavedie kanalizácia, tak sa jeden ani nenazdá a onedlho je všetko osrané od psíčkarov, čo priekazne či už poskupujú víkendové chalupy alebo si ju rovno začnú mýliť so satelitným mestečkom.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Psickarov treba zdanit ultra velkou danou. To by ich vyliecilo z toho obsierania verejnych priestranstiev. Ked vidim psickara hned mam asociaciu: dalsie lajna na chodnikoch a travnikoch + vsetko obstate. Normalne im to blika na cele.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Ale je tam nejaká tá výhoda a síce že to tam divá zver priekazne svinským krokom obchádza.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Plyn je ruska propaganda
Odpovedať Známka: -2.0 Hodnotiť:
 

Plynom môžeš kúriť, cez 5G sledovať. Tak čo je potrebnejšie?
Odpovedať Hodnotiť:
 

kurit sledovanim!
Odpovedať Hodnotiť:
 

Pokiaľ pokrytie populácie reflektuje podiel národnostných, náboženských či sexuálnych menšín, nie je na ňu sa vzťahujúca podmienka v licencii na prevádzkovanie frekvenčného pásma priekazne v rozpore s medzinárodným právom.
Odpovedať Hodnotiť:
 

...a Mašličkovo nič?
To je diskriminácia.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Na úrovni DNA je EM žiarenie ionizujúce a dnes vedci bijú na poplach. Sú tu zaujímavé odkazy pod článkom:
https://dopice.sk/s6S
EM žiarenie je ionizujúce s určitou pravdepodobnosťou. Pri miliardách oscilácií za sekundu (mobily 700-900MHz a vyššie, 2.4-6GHz Wi-Fi a bluetooth, až po desiatky GHz 5G a satelity, súto miliardy osciláciií za sekundu) podľa výskumov vedcov dochádza k poškodeniu na úrovni DNA, čo je dosť vážna vec. Každý by mal poznať riziká a bezdrôtové zariadenia buď prestať používať, alebo začať ich používať iba na nevyhnutné veci a s maximálnou opatrnosťou (mobily ďalej od tela a hlavy, uvážiť zrušenie Wi-Fi alebo aspoň vypínanie Wi-Fi a mobilov ak sa nepoužívajú (na noc, dovolenky, výlety, atď.)
Môže byť nebezpečné mať mobil pri tele, zvlášť ak sú zapnuté dáta, Wi-Fi alebo bluetooth
Odpovedať Známka: -1.1 Hodnotiť:
 

A potom ta prejde ozraty vodic....
Odpovedať Známka: 1.4 Hodnotiť:
 

zo Slnka ide silnejsie ziarenie, hybaj protestovat proti Slnku! radiove vlny nie su ionizujuce
Odpovedať Známka: 2.7 Hodnotiť:
 

Hlavne ale zdraviu prospešné slnečné žiarenie, o tom si priekazne nečítal ani riadok, že? Žeby schválne? A teraz si vezmi chcemtrail ktorý ich zablokuje a ostaneš ožarovaný len gamma, uv lúčmi a pokokot rf chujovinami všetkých frekv. Sme domúdrovali či sa priklánaš na stranu yolo plebs alebo tinfoilhat. Keby si nebol ignorant ako väčšina ľudstva a brojil proti vládam ktoré by pák koniec koncov museli s každou zdraviu závadnou naratívou a tech skoncovať, bol by z teba iný človek, na zdá sa úplne inej planéte, lenže práve toho sa bojíš, priznať si že žiješ v omyle a že si sám jeden veľký omyl. Veď yolo, nie?
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

To je kokoooooot že chemtrails ty si výkladná skriňa pičovín.
Kde sa vy kotíte? Prezraď mi.
Odpovedať Známka: -1.4 Hodnotiť:
 

Priekazne na https://www.geoengineeringwatch.org/
Tak slaboduché výlevy čo tu posledne nútene predvádzaš pre svoje dobro radšej redukuj. Okrem urážania, ponižovania a obsadzovania nickov ich pre-registráciami nemáš páru o ničom a hráš sa tu na vševeda. LOL vážne, daj si pohov lúzer, príliš sa snažíš a bez osohu. Či ty si myslíš že k niečomu okrem navretej žilky na krku aj dospeješ? Nefandi si, delúzia škodí a neuveriteľne sa pritom strápňuješ, nemrzí Ťa to? Viem, nemrzí. Mňa tiež nie, tak sa nám tu ešte ukáž, maník schýzoš, čistý matelko lol!
Odpovedať Známka: -1.1 Hodnotiť:
 

Lol. Niečo tu kecáš o slaboduchých výlevoch a pošleš hentú stránku. Nemám slov. Pre svoje vlastné dobro sa vráť do školy a prestaň veriť pičovinám. Poznal som jedného takého. Jeblo mu z toho a skončil v ústave. Nakoniec ho pustili ale už to nieje to čo to bývalo. Aby si tak nedopadol aj ty.
Odpovedať Známka: 4.3 Hodnotiť:
 

geoengineeringwatch.org je kvalitný web. Na rozdiel od dezinformátorov a hoaxerov typu MŽP dopice.sk/s0M ľudia okolo Dane Wigingtona robia veľmi podrobný a finančne veľmi náročný výskum. Zariadenie na odoberanie vzoriek stálo okolo milióńa dolárov a vzorky odobrali priamo.
Škoda sa baviť s ľudmi, ktorí ignorujú chemtrails alebo tvrdia, že sa tu nič nedeje! Hovorím vám všetkým proočkovacím a pro_grassívnym slniečkarom a huličom, ktorí máte nasilu zavreté oči a zapchaté uši, že onedlho budete ľuďom na smiech vy! Zatiaľ sú už aj kolegom lekárom na smiech iba zástancovia covidových vakcín, onedlho budú na smiech zástancovia akéhokoľvek očkovania! K tým chemtrails - treba aby si človek urobil VLASTNÝ VÝSKUM, ten materiál čo rozprašujú lietadlá sa dá nájsť voľným okom doma! Bežný prach totižto netvoria čierne a červené vlákna! By ste sa zhrozili, ak by ste zistili, čo sa tu vlastne deje, zgrciate sa ako Neo v Matrixe!
Odpovedať Známka: -4.0 Hodnotiť:
 

Fakt by ma zaujímalo kedy sa z dsl stala takáto konšpi dezolátska žumpa. Za tie roky čo tu chodím to ide fakt len dolu vodou. Na začiatku sa dalo dobre diskutovať o tech veciach a teraz pod každým článkom tieto srance.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Tes sa, nazorova roznorodost je dolezita... nie si tlieskat vo svojej bubline... a statisticky si vies spocitat ci sa uz treba bat :-)
Odpovedať Hodnotiť:
 

script kiddies objavili chatgpt...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Tak musis uznat ,ze za poslednu dekadu toho v TECH VECIACH sa vela nevynaslo a progress stagnuje ci dokonca degraduje.

Trolov si nevsimaj a nereaguj na nich
Odpovedať Hodnotiť:
 

Srance máš akurát tam hore, v tej dutej makovici kamaráde, asi si veľa pogoval na koncertoch keď už aj tvoje písmená na diaľku hrkajú ako priekazne odiebané bubnové brzdy, ty ústav. Ani nevieš koľko osobností, vedcov a internistov z danej problematiky prišlo na spoveď k geoengeneering.org
Zrejme máš angličtinu na úrovni iebo-z-lesa a tak si pĺne informovaný vlastne z ničoho, či skôr si plne vyštudovaný titulom sebaklam.
Hovorím, ty by si aj nasu zaprel až by sa rozhodla prísť s pravdou von. Proste stratený prípad. V uSSa tvrdia že súčasnú vlnu covid starou vakcínou neodrazíš, musíš si dať pichačku novej doby tak sa nám len pekne pripravuj, obzvlášť mentálne aby si nehŕkal ako kopa šrotu nakomplet celý, keď už máš tú chorú hlavu v prdeli.
Odpovedať Známka: -10.0 Hodnotiť:
 

Doba ide priekazne s časom ale slovo awakening ti evidentne nič nehovorí. Nič no, stay woke ty stratený prípad a zapieraj. Alebo drz pípku ako ti tu kolega odporúčil a budeš calm.
Odpovedať Hodnotiť:
 

ako to uz v zivote byva ,vsetky ovce budu nakoniec zjedene
Odpovedať Hodnotiť:
 

Naveť práve. To ma ani netrápi, nech si idú ale svojou ignoráciou ťahajú zo sebou všetkých akoby nebolo zajtrajška. Tak chorý kult ako kovidovci môžu priekazne byť už len magori v tomto vidku.
https://m.youtube.com/watch?v=yUa-IweBZU8
A verím že by si tieto dva tábory porozumeli zoči voči ako cez zrkadlo i keď to ovce len hrajú, nedá mi podotknúť fakt že to hrajú kuervsky presvedčivo dokonalo na to, že to nemyslia vážne, a ešte to chce štípku odvahy sa takto predvádzať bez masky na xichtoch ktorými tiež komponujú mimiky oviec priam chorobne autenticky, už len také to domáce žúvanie šuvix voči mentálnom. Mám dosť, chorý svet a to sa píše 3. tisícročie.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ktovie preco ti vedci biju na ten poplach vyhradne na biblikovi...
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

Biblik.sk dnes dal v článkoch správu, čo by určite mohla byť na dsl.sk:
"REGULÁTOR VO FRANCÚZSKU ANFR POŽADUJE STIAHNUŤ iPHONE 12 Z TRHU, KÔLI VYSOKÝM HODNOTÁM EM ŽIARENIA, NEBEZPEČNÉ SÚ VŠAK AJ HODNOTY 1000x NIŽŠIE / FRENCH REGULATOR ANFR REQUIRES WITHDRAWAL iPHONE12 FROM THE MARKET DUE TO HIGH LEVELS OF EM RADIATION (SK, ENG)
https://dopice.sk/s74


Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

To veris biblikovi, ked prebera spravy z hnusneho mainstreamu reuters? Pche...

Btw. apple to nikdy neprizna, pomaze trochu francuzom a na vsetko sa zabudne... ja som len rad, ze aspon niekto nieco semtam skontroluje a ze tych 5,daco nebola az tak prilis ustrelena hodnota oproti povolenym 4... neidealizujem si vyrobcov, nespavam s telefonom na cele, ale ani koli tomu teraz nebudem chodit vo faradajovej klietke...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ja by som to zacal hrat na ekologiu - na 5G potrebujes vacsi pocet lokalnych vysielacov, co ma za nasledok zbytocnu nadspotrebu elektrickej energie a to je predsa hrozne plytvanie Co2...

Nariadit navrat k 4G a tlacit na dobudovanie optiky do kazdej domacnosti.


Odpovedať Hodnotiť:
 

Viac pasikov neni vzdy viac adidas... Ved aspon nakukni do tej specky toho 5g. Je energeticky efektivnejsia ako 4g. A menej bude skvarit mozgy (prelozene do konspiractiny)
Odpovedať Hodnotiť:
 

No mne sa nezdá že do exist. 4g stožiarov pchať nové priekazne 4 krát tlustšie káble výpovedá o efektívnejšiej energetike 5G, ich výkon je navyše regulovateľný tak načo zabezpečiť príkon možný megawattov do budúcna? Čo je podľa teba lacnejšie, šíriť konšpirácie za cenu ton medi v káblov alebo zachovať 4g bez toho aby 5g centralizáciou nadvládol nad všetkými domácimi rútrami a iot zariadeniami? Ja by som si ani náhodou neregol smart termostat cez 5g. Čo je doma ostane napojené v dome. Ak to novela EÚK nariadení nedovolí tak smola, idem do analogu a ak ani to nie, vznikne hnutie proti totalite, asi toľko.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Tak si pozri oponenturu voci poslednej pandemii, (ako dopadli ti co sa ozvali). Faktom je, ze ak neposluchas statom nariadeny narativ tak si perzekuovany...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ako je biblik perzekuovany?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Neviem nechodim tam, no co som napisal je pravda a ty nemas pravdu , ze vedci biju na poplach jedine na tebou zmienenej stranke.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Podľa mňa skutočný vedci by sa pri šestodevedesiatomštvrtom biti na poplach zamysleli, či aspoň bijú priekazne správne.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Biblikovi neuverejnili reklamu ani fb, ani vk ani printové médiá, a odmietli mu dodávať niektorí aj tovar:
https://dopice.sk/s78
Zeby koli tomu zoznamu konspiratori.sk to je ako blacklist zidovských obchodov za Hitlera alebo čo...
Ak viete, ako sa vola tá stránka, kde dávajú ratingy návštevnosti a príjmov z reklamy, pastnite prosím.
Ale pre malý podnik sú to straty minimálne tisícky eur ročne.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ale ved si precitaj ten clanok co si linkoval... biblikovi neposlal jeden obchod s knihami bibliu :-D veru, cisty nacisti su ta biblicka spolocnost a on teraz skrachuje chudak... z toho ze mu fb a vk blokli reklamu sa v tom clanku tesi, nevadi mu to, takze kto je perzekuovany? Kazdy dokaze napisat reklamu, ktoru ziadne medium nebude chciet uverenit...

Mna vzdy tak fascinuje tento pristup, ze je pravdepodobnejsie vymyt mozog 99% ako sfanatizovat 1% populacie... ze je vyssia sanca, ze niekto dokazal najst uzasny recept ako oblbnut rovnakou vecou neskutocne roznorodu populaciu, ako ze by niekto nasiel konkretnych jedincov ochotnych uverit (princip kazdej sekty)... a dalsia podobnost s tou sektarcinou je sposob sirenia viery... vy nas vzdy nutne nasilu potrebujete zachranovat aby sme to uz konecne pochopili tu pravdu...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Zakladateľ Biblik.sk (alebo aktuálny papierový majiteľ firmy) má podľa zrsr.sk asi ruské meno, v ponuke na stránke v kategórii VLAJKA VÍŤAZSTVA má pôvodnú červenú ruskú vlajku a píše, že zrazu im niektoré firmy odmietli dodávať tovar. Ak toto nie je diskriminácia, tak čo to potom je? Asi dokedy to na Ukrajine nezačalo vrieť, dalo by sa predpokladať, že nikto so žiadnym Biblik.sk nemal problém a každý im určite predával tovar, lebo peniaze nesmrdia. Z toho článku medzi riadkami o.i. vyplýva, že na súkromné podniky (teraz sa jedná o tých dodávateľov) je vyvíjaný politický nátlak a to je vraj vyše tri dekády po odchode komunistov! Možno, ak by išlo o väčšiu firmu, boli by ešte iné tlaky na "správny názor", česť takej firme akou je napríklad dracik.sk
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ale akych dodavatelov on moze mat, co take vyraba/predava? Su to kecy... a potom kazdy ma pravo nechciet byt ako vyrobca dodavatel spajany s niecim s cim nesuhlasi... ty by si asi tiez nevyrabal radia na 5g bts-ky. Musk nezapol starlink pre ukrainsky utok, atd...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Mark Twain by ti priekazne napísal citujem
It’s easier to fool people than to convince them that they have been fooled.
Vieš kto vymyslel slovné spojenie conspiracy theorist? Tá samá agentúra ktorá od konca 2.sv. vynašla a perfektizovala projekt mk2 ultra cez svetelné frekvencie a audiovizuálny obsah v telke, podvedomé odkazy zvané subliminal messaging nehovoriac. Aspoň sa zhodneme na tom že sekty vedia trafiť frekvenciu slaboduchých, lenže rozdiel je v tvojom a mojom ponímaní ktorá skupina sektou je a ktorá nie. Ak chce niekto udržiavať lož za oponou sa sektou iluminátov nazvať dá, ale prečo znemožnovať a označovať tých ktorí sú za pravdu sektou? LGBTQplus a ekoterror groups priestor dostáva nepretržite, prečo thruters a kresťania nie?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ale cosi, krestania nemaju priestor? V kazdom meste ďeveď kostolov, prenosy omsi, papez celosvetova celebrita... a hlavne chces aby tvoji" thruters" mali priestor v mainstreame? Ved to nesleduje nikto normalny, vraj... a vies co definuje mainstream aby sa mohol nazyvat mainstream? Toto nieje ideologicky problem, ale logicky...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Odpovedáš si sám, svet nie je len gombíčka zvaná slovensko. Skús sa porozhliadnuť za hranice a potom sa vyjadruj. Máš veľmi mylnú mienku, ako o tom že musk starlink v ukrajine vypol tak aj o mainstream. MSM mainstreammedia dáva priestor, vysiela o, a zástava sa ako lgbtq+ tak aj ekoteroristov čo sa všade iebú do cesty ľuďom ktorí musia do práce. Pápež? To je podľa teba príklad? Čo vodu káže a víno pije? Zrekapituluj mi jeho slová po vypuknutí covidomanie. Katolícka sekta! Mýliš si pojmy, ale truthers ovládaš priekazne perfektne no stále nechceš od nich počuť ani slovko, schvaľuješ cenzúru trutherov všade, telke, internete a ešte aj v novinách, zato tvoj naratív o buzíkoch a vakcínach je slovo pánovo, nemýlim sa? Neboj, sloboda slova začína byť chránená a truthers naberie taký level že to nebude len mainstream ale rovno ww awakening. No a ty s tým nebudeš môcť urobiť absolútne ništ. Čum.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ked je v spolocnosti viac lgbt ekoteroristov ako rusofilnych plochozemcov, bude v hlavnych mediach viac tem pre nich... a ak by bol pomer opacny, prisli by predsa o citatelov, podiel na trhu, prijmy z reklamy. Naopak rusofilne plochoweby by narastli a stal by sa z nich mainstream... toto je cisto logicky zaver, nepotrebujes za tym hladat tajne sprisahanie... A ja som sa o plochej zemi a rusofiloch dozvedel z mainstreamu, takze o cenzuru nejde...

Papez a jeho urad je na celom svete hlavny predstavitel krestanstva. Ze existuju fejkove cirkvy nemam preco riesit. Ked si chce niekto kupit nike, tiez ich nepojde hladat na jarmok...

A stale si s "truthers" pre mna na urovni nabozenskeho fanatika, tiez sa vyhrazas ako daky bombovy turbanista... ale to je vase rozhodnutie ako ste vnimani...
Odpovedať Hodnotiť:
 

Uhuh, podľa teba si sa o rusofiloch a plochej zemi dozvedel z mainstream kde mimo ospevovania ako sú to len konšpiračný teoretici a fanatici nič iné téme nevenujú, a tým všetok truth movement priestor v msm hasne.
Podľa teba je ale priekazne ok podporovať lgbtq+ drag a tranz pochody? Nech majú mesiac buzagrízov a pokrytie v médiách majú s ekoteroristami pol večera, len sa pozri ako populárna je grétka a pritom má u riti aj škody čo jej priaznivci páchajú pre zelenú zem.
Nejde o cenzúru, potom by konšpiračným trutherom na yt, fb, twitteri a všade možne nemazali seriózny content a kométy fašistickým spôsobom, nie asiže? Ani na sekundu Ťa nanapadlo prečo médiám a vládam zrazu vadí tiktok a razovo ľudí odrádzajú od užívania apky lebo špióni. Som zvedavý aký text do teleprompterov kujú k odrádzaniu od používania X, býv. twitter.
Cituj moje vyhrážanie typu mohamedána. Ti webe? Azda sa ma ešte bojíš? Alebo sa bojíš pravdy? Každopádne lol, patetické.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Maniak, troling 2/10.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ty sa mi len choď predvádzať na gayparádu a po večeroch do práce čistiť migrantom gaštany od zadníc a bryndzu z ich palíc, pritom sa priekazne nezabudni tváriť ako ten tvoj idol pod ktorým vystupuješ.
Kto tu trolí je prinajmenšiom diskutabilné, aj keď sa ti moje komenty zdajú ako fikcia, všetko je podložený fakt, či ti to tvoju falošnú idilu o tvojom ružovom svete búra alebo nie mi je, a to už poznáš, u prdele, takže utekaj hrať blbečka keď ti to tak skvelo ide.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Lepsie 2.5/100 .Daj dokaz plochej zeme.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Stal sa najhoršou sieťou v 5G pásme.. Máš dve paličky v TT a je problém načítať stránku. V 4G bolo vš3tko rývhle a stabilné. Budúcnosť nezastavíš, paradox že nekvalita prišla i do sietí. 😎 Pekca, Tkotina 5G
Odpovedať Hodnotiť:
 

Uz nejaky cas sa snazim najst logiku v rozsirovani siete telekomu ale celkom marne. Jedine ze by sli vzdy len tam, kde sa objavuje nejaka konkurencia. Cez viacere z tych dedin ani len vlak alebo busove expresy nejazdia. To tam musia ini lumeni planovat. Optiku seru tam, kde je vdsl 80Mbps a kde je len adsl ani neskrtnu. Cisty random vyber.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Oni len priekazne chystajú turistické turné po ôsmom dive sveta, žeby sa turisti nenudili podobne ako tomu bolo u gaysejovcov, viéš? Ešte stále veríš že 5G je čistočiste len a iba o internetovom pokrytí že ho trepú aj tam kde ľudia za opicami k životu a zábave okrem chľastu nepotrebujú nič extra? Treba sa občas aj hlbšie zamyslieť.
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár