neprihlásený Sobota, 15. júna 2024, dnes má meniny Vít
Telekom dokončil vypnutie 3G siete - aktualizácia 1

Značky: Slovak Telekom3G

DSL.sk, 23.11.2023


Telekomunikačný operátor Slovak Telekom v súlade s avizovaným plánom zrejme k dnešnému dňu už vypol svoju 3G sieť aj na zvyšnom území krajiny.

Od Telekomu zisťujeme, či 3G sieť už bola kompletne vypnutá vo všetkých lokalitách.

Aktualizácia 1: Telekom pre DSL.sk potvrdil, že jeho 3G sieť je v súčasnosti už kompletne vypnutá.

Vypínanie začalo na začiatku októbra, kedy bola sieť zrejme za účelom otestovania vypínania vypnutá v prvých dvoch okresoch, Zlaté Moravce a Žarnovica.

Tento utorok bola sieť vypnutá približne v polovici zostávajúcich okresov, v 38 okresoch na východnom a strednom Slovensku.

K dnešnému dňu mala byť 3G sieť vypnutá na zvyšku územia.

Frekvencie v pásme 2100 MHz uvoľnené po vypnutí 3G následne Telekom využije na prevádzku sietí novších generácií, v súčasnosti ich používa aj na 5G sieť. Operátor bude naďalej popri 4G a 5G sieti prevádzkovať aj svoju 2G sieť.

Ak má zákazník starú SIM kartu nepodporujúcu novšie 4G a 5G siete, može si ju vymeniť na predajni alebo objednať výmenu na stránke telekom.sk/3G. Na tejto stránke si môže zákazník tiež zistiť, akú SIM kartu má.

K využívaniu 4G a 5G siete je samozrejme potrebné aj zariadenie podporujúce tieto siete.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Po vyradení ČT Sportu majú operátori blokovať aj ČT 2
Western Digital ohlásil 256 GB čip flash pamäte
NASA po poškodení pamäte obnovila kompletnú funkčnosť sondy Voyager 1
Slovenská sporiteľňa bude mať opäť veľkú odstávku služieb, netypicky cez deň
Hodnota Raspberry Pi po vstupe na burzu prekročila miliardu


inzerciaDiskusia:
                               
 

Telekomunikačný operátor už nerobí reklamu na služby, ale na buzerantov.

https://dopice.sk/sgx
Odpovedať Známka: 0.9 Hodnotiť:
 

no každý v tej reklame vidí to svoje
Odpovedať Známka: 0.6 Hodnotiť:
 

Ahoj mami, ahoj oci, to to je korytnačka Erika a ja som Koritosexuál.
Odpovedať Známka: 4.5 Hodnotiť:
 

Lól, tak za taký rehot ti priekazne serdečňe ďakujem! Posielam kvety. Inak to mala byť korytnačka marcela, kedysi dávno z fun rádia ale neva. Koritosexuál lól.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Babka sa na konci spravne pyta, ci je stastny. O to ide v celej reklame. Mala by sa to spytat aj teba. Odpoved pozname, ked si riesis svoje mindraky na nejakej reklame.
Odpovedať Známka: 2.9 Hodnotiť:
 

Ale tá gestúra čo strúhne po jeho prikývnutí, z jej strohé ho ústupu a starých vyjavených očí sa dá vyčítať ako mu praví že, choj ty priekazne do plynu, synu. A já len dodám, čím skôr tým lepšie.
Odpovedať Známka: -7.5 Hodnotiť:
 

Už si tam mal byť.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Nevieš čo je šťastie, pokiaľ si sám nevyfajčíš. Stačí si dať vyoperovať rebro.
Odpovedať Hodnotiť:
 

On by mohol maximálne tak lízkať, čo by za obetu chcelo rebierka priekazne dve. Prečo asi myslíš že tu tak frustrovane vystrája ako magorič na steroidoch? Chvíľu ticho, zmizne ako smrad a z ničoho nič veľký tresk, naše lekárne majú evidentne problém s dostatočným skladovaním pre obzvlášť špeciálnych pacošov. Tsk tsk tsk.
Odpovedať Hodnotiť:
 

A kde môj? V tvojej smutnej hlávke prebývam zdarma aj keď tu nie si celé týždne, viem. Tak prečo sa budem razom niekde premiestňovať keď sa mi u teba tak veľmo páči, že?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ak ide o navádzanie na porušovanie GDPR, pokračovanie vo vypytovaní priekazne veľa nerieši.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Citim v tom jasne posolstvo ze aj inak orientovani mozu byt stastny. Nesuvisi to nijako s ponukanymi sluzbami, takze snad si tuto reklamu nezauctuju ako danovo uznany naklad. To by po danovej kontrole nemuselo dopadnut ok.
Odpovedať Hodnotiť:
 

To aj nasi mentalne retardovani dezolati by mohli byt stastni. Ale nie, oni si vybrali radsej zivenie nenavisti v sebe, jej rozosievanie aj po okoli a rozdelovanie spolocnosti. Mohli sa zviest na pokroku a blahobyte. Ale nie, radsej sa oddelili a vytvorili si vlastnu skupinu nenavisti, tupoty, dezolatstva, zmaru a chudoby.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Každá akcia ma reakciu, to že nie je priekazne iba jedna, tá tvoja, je len a iba tvoj problém s ktorým sa trafená hus musí vyrovnať sama. A už si inak doma prehlásil že si géj?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ale mohlo, je to priekazne pr segment ktorý platil reklamnej agentúre. Skôr by som presmeroval sankcie mienené rusku, rovno na tú agentúru.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Podla poctu prispevkov to vyzera, ze priekazne vela citatelov a prispievatelov do DSL diskusii surfovalo po internete prave cez 3G od Telekomu...
Odpovedať Známka: 8.1 Hodnotiť:
 

Toby ani tak nevadievalo, len či si priekazne všimol pravý reklamný selling point T-Cum-u. Nižšie citujem,
K využívaniu 4G a 5G siete je samozrejme potrebné aj zariadenie podporujúce tieto siete.
Čili čokoľvek si mal s 3g, výhodnú zmluvu, zbytný kapitál, super signál v danej lokalite ktorej frekv. prevzalo 5g môžeš otvárať zmluvu novú, s novým fónom a možno aj sim keďže po novom všade trepú mikrosim.
A nikde ani slova že serte na to ľudia, a 2g nepotrebujete robiť ništ.
Aspoň sa zmienilo že, a síce prevádzkovať bude aj svoju 2G sieť. Niečo mi hovorí že tú sieť bude zámerne sabotovať aby ľudia prišli o posledný zvyšok zdravých nervov a t-cum nárazovo zarobil. Chytrý to magenta buzeranti.
Odpovedať Známka: -5.6 Hodnotiť:
 

Aky t com dezolati ako ty zaspali dobu v roku 2009 vies o tom ze ziadnym t com neexistuje a ty tu trollis a grcias sracky zbytocne ? Ani ten tvoj anglosasky debilizmus ze t cum nepomohol k tomu.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Ale mojík, veď priekazne kľúdeček, pšššt, bude lepšie.
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár