Markíza sa vracia do DVB-T, to sa postupne mení na platené
Diskusia k článku: Markíza sa vracia do DVB-T, to sa postupne mení na platené
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
nechapem
Od: pxd
|
Pridané:
2017-05-19 12:19:06
ved markiza nevysiela ani kvalitne porno,tak za co chcu zobrat peniaze ? o))))
|