Microsoft kúpil v Prahe veľké pozemky, zrejme ide stavať dátové centrum
Diskusia k článku: Microsoft kúpil v Prahe veľké pozemky, zrejme ide stavať dátové centrum
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Datove centrum nie
Od: MackoPu1
|
Pridané:
2022-05-02 18:21:57
Reci o datovych centrach su hoax. Realny dovod je skoliace stredisko s dobrou dostupnostou piva za fajn cenu a podpora zamestnanosti cernosskych muzov v cervenych nohaviciach s pracovnou dobou po 22:00.
|