neprihlásený Nedeľa, 21. apríla 2024, dnes má meniny Ervín
Apple bude mať nový konšpiračný sci-fi seriál

Značky: sci-fiTVApple

DSL.sk, 8.12.2023


Streamovacia služba Apple TV+ pripravuje ďalší sci-fi seriál Constellation. Pôjde o seriál s tematikou vesmíru, ktorý bude založený na konšpirácii.

Apple o tom informuje v aktuálnom oznámení.

Oznámenie seriál neoznačuje ako sci-fi a charakterizuje ho ako psychologický thriller, evidentne bude ale aj sci-fi povahy. Podľa oznámenia pôjde totiž zároveň o vesmírny dobrodružný seriál, v ktorom sa astronautka po bližšie nešpecifikovanej katastrofe vo vesmíre vráti na Zem a okrem iného bude hľadať pravdu o skrytej histórii cestovania do vesmíru.

Prvá séria bude mať osem častí, prvé tri budú mať premiéru 21. februára budúceho roka.

Oznámenie nového seriálu prichádza po predchádzajúcom oznámení predĺženia sci-fi seriálu Foundation o tretiu sériu.

Apple TV+ už pri štarte začínala s pomerne veľkým zastúpením sci-fi seriálov. Služba odštartovala v novembri 2019 so štyrmi vlastnými seriálmi, Dickinson, For All Mankind, See a The Morning Show, z toho dva patrili do sci-fi žánru.

See bol seriálom o postapokalyptickom svete, v ktorom ľuďom chýba zrak. Seriál mal tri série a už bol ukončený. For All Mankind je seriálom o alternatívnom priebehu súboja o dobývanie vesmíru, kde na Mesiaci pristál prvý Sovietsky zväz. V tretej sérii pristáli ľudia už na Marse, aktuálne sa vysiela štvrtá séria.

V súčasnosti má už služba niekoľko desiatok vlastných seriálov, viacerých pomerne kvalitných. V prvom polroku sa vysielal ďalší nový sci-fi seriál Silo. Seriál je natočený na základe rovnomennej série sci-fi kníh o postapokalyptickom svete, v ktorom ľudia žijú v mnohoposchodovom obrovskom sile pod povrchom.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Odmena za ťažbu Bitcoinov klesla na polovicu
NASA otestuje nový vesmírny pohon v podobe solárnej plachty
V najbližších dňoch bude spustený nový vysielač digitálneho rádia
Seriál Fallout podľa počítačovej hry bude mať pokračovanie
Budúci týždeň budú vydané dve dôležité linuxové distribúcie
Špehovacie satelity SpaceX už snímkujú Zem, s vyšším rozlíšením ako doterajšie
Linux si na PC drží podiel 4%
AI výkon tohtoročnej generácie Intel CPU bude vyšší ako 100 teraops/s
Apple bude mať nový seriál o alternatívnom sovietskom vesmírnom programe, predĺžila For All Mankind
Pôsobivého dvojnohého robota Atlas nahradí úplne nová elektrická verzia


Diskusia:
                               
 

Tak u nas to uz bezi s priponou.sk
Odpovedať Známka: 6.4 Hodnotiť:
 

napapká pekné množstvo i-ovečiek :-)
Odpovedať Známka: -1.7 Hodnotiť:
 

Nezáviď, socka.
Odpovedať Známka: 1.4 Hodnotiť:
 

Aspoň nemá priekazne trápny podtitul i. Tys ale iSocka a dobre ti tak. Veď si spokojný? Si, tak čo pyndáš?
Odpovedať Známka: -2.0 Hodnotiť:
 

Základy toho žiadaného žánru u nás, položila na povestnej tlačovej konferencii bývalá pani ministerka, keď si na verejnosti odhalila svoju misterióznu škatuľku. Odvtedy diváci bažia po obdobných performanciách.
Odpovedať Známka: -0.9 Hodnotiť:
 

A to priekazne keho chcú tentoraz hoaxmi ponálepkovať keď bude po novom v tévé kuľatá planétka zemm, konšpiračnou teóriou, izabellu? Nu ňeostáva mi len konštatóvaťť, že jí posélám kvjeťí! Všetko naj k meninám, a pošli späť ňáké cukre, albo kekse, či napolitánke.
Odpovedať Známka: -10.0 Hodnotiť:
 

Zase heliocentricka propaganda ale tento krát cielená pre milovníkov konšpiračných teórii aby ich si ich získali k heliocentrizmu a zredukovali tak inklinaciu ku geocentrizmu tejto cieľovej skupiny. Určite nesklamu ani rasovým mixovanim a podporou sexuálnych deviácii tváriac sa že je to normálne a nie choré.
Odpovedať Známka: -2.5 Hodnotiť:
 

Presne tak. A bez nevyvrátiteľného dôkazu existencie, poťäžmö neexistencie, omnipotentného Boha, existuje iba jedna jediná konšpiračná teória, ktorou je, že existujú konšpiračné teórie, ergo tvoria milovníci konšpiračných teóri priekazne prázdnu množinu.
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Kéď existujú kultový satanisti a priekazne luciferiálny elitári určo existuje aj Boh. Inu by vatikánsky džezuyisti za oponou nesporadúvali zverstvá proti jeho deťom.
https://m.youtube.com/watch?v=dZAQNo9bXwI
Odpovedať Hodnotiť:
 

Nemeckí konšpirátori majú svoju zoznamku, jej používatelia musia vyplniť údaje o tom, akým sprisahaneckým teóriám veria a či sa dali zaočkovať :-)
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Preco im tak zavidis? Hybaj na booster a nestaraj sa o tych neockovanych, ked su to taki tupi dezole. Ale mozno ta len fest sere, ze ty si bol naivny kolik a hned si letel na jednu... druhu...
Odpovedať Známka: 1.7 Hodnotiť:
 

Neočkovaní zabezpecujú aby vírusy nevyhynuli.
Čím viac neočkovaných, tým menej neočkovaných.
Odpovedať Známka: -1.1 Hodnotiť:
 

Omyl debyllú, asi ti uniká fakt, že po celom svete náhle kappú očkovaný, y keď aj u nás sis už mohol posledňe všimnúť, že záhada, bez udania dôvodu a podobné blbiny typu nevieme. Hlavňe, že ak by sa nejeden demment zamyslel a spomenul si ako pred pýchačkami génovej terapie všetci kappali len a iba na kovid, hoci ho prešiel vlak a ju auto v sanatóriu, vinník bol jednoznačne kovid, a samozrejme priaznivé predispozície, priaznivé komu, médiám čo ti vytreli mozeček na toľko že tu teraz plkáš chobotiny prvej svetovej! Grátuľujéme. Exoticky Ťa uznávame, ak ti takový titul stačí.
Inú, neočkovaných bolo viac a stále žijú, kdežto vás systematicky za posl. dva roky ubúda, tak kde je pravda soudruhu?
Odpovedať Známka: -2.0 Hodnotiť:
 

Vieme to doložiť relevantnými dátami alebo len kecáš kokotiny ako vždy? Kde sú tie milióny mŕtvych očkovaných len v Európe? Alebo mŕtva polovica Slovenska? Či keď nevyhovuje tak dáme hoax s placebom? Kokot lól.
Odpovedať Známka: 1.4 Hodnotiť:
 

Relevantnými dátami? A stretol si v poslednom čase priekazne aspoň tri milióny živých Slovákov? Či v telke vraveli, že ešte žijú?


Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Ľudia ktorí sú zraniteľní, tým očkovanie a ani "očkovanie" moc nepomôže. Ani tomu neverili, proste zúfalosť ich predbehla.
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Tys priekazne neskutočný dement, že áno? Vieš si jednoduchým zmýšľaním aspoň urobiť stručný prehľad pred tým než trepneš otázku na ktorú sú, pre tvoju smolu, solídne a konkrétne údaje alebo ty jednoducho rád sebapoškodzovania na dennom poriadku?
Každopádne, vieme ako dávaš pozor na podkladané argumenty či fakty, opäť sebje nič nezhliadneš a za pár mesiacov vyhŕkneš akobys trpel chronickou amnéziou. Debylé tvého druhu se na mňa nelepí, nemaj čím.
https://m.youtube.com/watch?v=95T2Bqht4Xg
Odpovedať Hodnotiť:
 

Degenerovaný priekazne imbecýl je to. Čo som mal možnosť vidieť na webe, aj so zraneniami po mrna génovej terapie na soc. sieťach v tom istom videu kde plačú o novej diagnóze na záver trestnú svým známym a potenciálnym divákom, aby sa šli dať zaočkovať. Jednoducho choré mozgy, možno hybridy a nie čistokrvný ľudia. Koluje totiž aj konšpiracia o tom že ľudia na zemi sú mixovaný od čias nephilim, a práve tí čo nie sú čistý, sa očkovať nechajú aj keď vedľa seba v centre vidia druhých kapať, proste z rady nevystúpia, aj keď samotná teória zneje choro, fakt že človek napriek viditeľnému dôkazu pred vlastnými očami kľudne stojí ďalej a čaká až naň príde rasa je ešte viac na hlavu. A to sa skutočne dialo pri rolloute. Rodičia detí neľutujú, že ich deti sú teraz postihnuté, povedz mi ktorý normálny človek by nereagoval zhrozenim a cirkusom? Česť výnimkám, ktoré ale napádajú choré mozgy a označujú ich konšpirátormi, to sa proste taký scenár nedá ani len vymyslieť a predsa sa naturálne odohráva. #kokockisvet
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Podobnosť so Starfieldom čísto náhodná
Odpovedať Hodnotiť:
 

Dnes konspiracia o pol roka pravda. Sdielaj kym smazu.
Odpovedať Známka: 4.5 Hodnotiť:
 

a potom zase opačne
Odpovedať Hodnotiť:
 

V prvom kole násilne všade ženské hlavné postavy, v druhom kole sa môžeme tešiť na transkokotiny, ktoré celý seriál budú riešiť svoju sexuality...
Nech si tento hnoj strčila do prdele.
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

Najprv si mizogýn potom homofóbny a nakoniec navádzaš niekoho aby si niečo pchal do prdele... Čo to asi o tebe vypovedá?
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár