Americká vláda zvýšila financovanie Toru, dala mu 1.8 milióna
Diskusia k článku: Americká vláda zvýšila financovanie Toru, dala mu 1.8 milióna
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: cibulu nema!!1!
Od: oprava
|
Pridané:
2014-07-31 17:52:24
Neviem či je to úchylka, choroba alebo porucha,
ale homosexualita je pre mňa nechutná.
|