neprihlásený Piatok, 29. septembra 2023, dnes má meniny Michal, Michaela
SHA-1 kolízia má ďalšiu obeť, umožňuje falšovať torrenty

Objavená kolízia hashovacej funkcie SHA-1, ktorá bola zverejnená na konci februára, má ďalší dôsledok. Umožňuje totiž efektívne falšovať programy prenášané cez BitTorrent protokol respektíve konkrétnejšie vytvárať dve rozdielne verzie jedného torrentu. Užívateľ si tak nemôže byť istý, že má rovnaké stiahnuté súbory ako všetci ostatní užívatelia zdieľajúci daný torrent. Doteraz to BitTorrent sám automaticky zabezpečoval.

Značky: kryptografiabezpečnosť

DSL.sk, 6.3.2017


Objavená kolízia hashovacej funkcie SHA-1, ktorá bola zverejnená na konci februára, má ďalší dôsledok.

Umožňuje totiž efektívne falšovať programy prenášané cez BitTorrent protokol respektíve konkrétnejšie vytvárať dve rozdielne verzie jedného torrentu.

Kolízia SHA-1

O kolízii nájdenej spoločnosťou Google v spolupráci s CWI sme veľmi detailne informovali v tomto a tomto článku.

Google pomocou útoku navrhnutého v roku 2013 vytvoril a aktuálne zverejnil dva 320-bajtové súbory, ktoré sa obsahom odlišujú ale napriek tomu majú rovnakú SHA-1 hash.

Navyše sú v takom formáte, že môžu byť použité ako začiatky PDF súborov a umožňujú vytvoriť dva PDF súbory s ľubovoľným rozdielnym vizuálnym obsahom ale rovnakou sumou SHA-1.

BitTorrent a SHA-1

Protokol BitTorrent pre efektívny peer-to-peer prenos súborov využíva SHA-1 na autentifikáciu prenášaných dát. Súbory, ktoré sa nachádzajú v jednom torrente, rozdeľuje na bloky o veľkosti 32 KB až 16 MB a SHA-1 sumu každého tohto bloku uvádza v popisnom .torrent súbore.

Tieto sumy tak umožňujú overiť správnosť každého bloku hneď po jeho stiahnutí.


Použitie SHA-1 u torrentov, kliknite pre zväčšenie (obrázok: Tamas Jos)V súčasnosti sa .torrent súbory už zvyčajne priamo nesťahujú, šíria sa cez distribuovanú DHT sieť.

Teoretický dopad SHA-1 kolízie na BitTorrent, teda možnosť vytvoriť dve verzie súboru s tým istým popisným .torrent súborom, bol vzhľadom na mechanizmus jeho fungovania zjavný už s oznámením kolízie.

Kolízia v torrentoch

Aktuálne ale bezpečnostný expert Tamas Jos zverejnil pod označením BitErrant praktickú demonštráciu zneužitia kolízie u BitTorrentu.

Konkrétne vytvoril nástroj, ktorý umožňuje vytvoriť dve rozdielne verzie spustiteľného programu s rovnakými SHA-1 hash sumami jednotlivých 32 KB blokov a teda rovnakým .torrent súborom, jednu neškodnú a druhú obsahujúcu škodlivý kód. Súbory sú rovnaké až na časť obsahujúcu kolíziu nájdenú spoločnosťou Google.


Schéma dvojakého spustiteľného súboru šíreného cez BitTorrent, kliknite pre zväčšenie (obrázok: Tamas Jos)Jos vytvoril aj konkrétnu dvojicu spustiteľných súborov, z ktorých škodlivý obsahuje ukážkové zadné vrátka v podobe Meterpretera.

Škodlivý kód je v skutočnosti obsiahnutý v oboch verziách, ale zašifrovaný. Dáta z kolízie sú potom použité ako kľúč, ktorým sa zašifrovaný škodlivý kód dešifruje. Neškodná verzia nemá správny kľúč, rozšifrované dáta nie sú platné a nespustí ich. Druhá verzia naopak škodlivý kód spustí.


Zarovnanie dvojakého spustiteľného súboru na BitTorrent bloky, kliknite pre zväčšenie (obrázok: Tamas Jos)Tento útok a nástroj samozrejme nie je možné použiť na sfalšovanie ľubovoľného existujúceho torrentu. Vzhľadom na mechanizmus a podobu známej kolízie musí útočník vytvoriť obe verzie torrentu, aj neproblémovú aj reálne škodlivú.

Aj takáto zraniteľnosť sa dá ale reálne zneužiť. Útočník napríklad môže najskôr šíriť neproblémovú verziu softvéru. Po tom, ako ju napríklad užívatelia overia a dajú jej dobré hodnotenie, začne šíriť v rámci toho istého torrentu škodlivú verziu.

Ochrana, antivírusy

Kým BitTorrent pôvodne garantoval úplné overenie stiahnutých dát, ak užívateľ veril danému torrentu, v súčasnosti po zverejnení kolízie SHA-1 to už neplatí.

Útok je s touto kolíziou len limitovaný, keď útočník musí vytvoriť obe verzie falšovaného torrentu, aj pôvodnú aj škodlivú. Existujú ale scenáre, keď je aj takýto útok praktický a môže mať nežiadúce následky.

Brániť sa je možné overením inej kontrolnej sumy výsledných stiahnutých súborov ako SHA-1. K tomu je ale samozrejme potrebné, aby boli tieto kontrolné sumy k dispozícii.

Detekovať falšované torrenty je jednoducho možné aj detekciou jednej z dvoch verzií konkrétneho reťazca v SHA-1 kolízii nájdenej Google, ktorá sa vzhľadom na mechanizmus fungovania vo falšovaných stiahnutých súboroch musí nachádzať. Využiť je zrejme možné aj univerzálnejší softvérový nástroj na detekciu prítomných kolízií od autora pôvodného útoku, odkaz na ktorý je možné nájsť v našom pôvodnom článku.

Čo sa týka využiteľnosti antivírusov na detekciu škodlivých torrentov, tá je na jednej strane limitovaná už len kvôli celkovo nízkej účinnosti súčasných antivírusov voči novým hrozbám. Škodlivú verziu ukážkového spustiteľného súboru so zadnými vrátkami detekovalo v pondelok večer iba 8 z 58 antivírusov na VirusTotal, zo známejších Kaspersky, AVG a Microsoft.

Na druhej strane konkrétna technika použiteľná Josom aj v neškodlivej verzii súboru, ktorá tiež obsahuje kód pre potenciálne spustenie kódu dešifrovaného z dát súboru, môže byť tiež antivírusom podozrivá a potenciálne by mohla byť detekovaná aj táto verzia falšovaného torrentu. Túto verziu detekovalo ako škodlivú v pondelok 6 z 58 antivírusov, žiadny zo známejších.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Firefox pre Android začne podporovať rozličné rozšírenia od decembra, už sa dajú testovať
Ďalšia významná streamovacia služba zavádza reklamy
Česi konečne dokončili nový router Turris, budúci týždeň ho budú prezentovať
Predaje smartfónov v Severnej Amerike sa prepadli o viac ako 20%
Google začal poskytovať 8 Gbps pripojenie v takmer miliónovom meste
Prekvapivo predstavený Raspberry Pi 5, má vyšší výkon, novinky aj vyššiu cenu
Vydaný nový LMDE 6, Linux Mint postavený na Debiane
7-nm Intel Meteor Lake procesory nakoniec zrejme pre desktopy nebudú
Microsoft sprístupnil veľkú aktualizáciu Windows 11, pripravuje novú hlavnú verziu
Debian oslávil 30 rokov


Diskusia:
                               
 

divim sa ze rozni vyvojari tak slepo doverovali SHA-1, uz v dobe ked bola prelomena MD5 sa odporucalo prejst na SHA-256 alebo vyssie
Odpovedať Známka: 0.7 Hodnotiť:
 

Ak sa nemylim, tak BT protokol vznikol skor, ako bol realne uskutocneny utok na md5. Teda, to ze je md5 slabe, sa vedelo dlho, no rovnako dlho sa odporucalo prejst na sha1 :)

No tipujem, ze az padne sha2, tak som si isty, ze sa najde nejaky chytrak, co sa bude cudovat, ze akoto, ze nepouzivali uz davno sha3, alebo co pride ako nahrada :)
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

no prave, odporucania boli uz hodne davno... osobne vsade kde to moze byt bezpecnostny problem uz niekolko rokov pouzivam SHA-512
Odpovedať Hodnotiť:
 

dufam ze turhlik s hawsingom to maju osetrene aby ked tahaju cicini z fotopasci im tam nepohodil haker ini obrzok
Odpovedať Známka: 3.8 Hodnotiť:
 

torrenty nikoho trápiť nebudú!
Odpovedať Známka: -6.8 Hodnotiť:
 

Som zvedavy ci si za svojim nazorom budes stat, ked zacne vychadzat GoT.
Odpovedať Známka: 4.8 Hodnotiť:
 

Ani netuším čo to je a torrenty naozaj k svojmu životu nepotrebujem.
Odpovedať Známka: -7.3 Hodnotiť:
 

Teba naklonovali?
Odpovedať Známka: 6.2 Hodnotiť:
 

Určite ho naklonovali, ale kvôli kolízii SHA-1 nezistili že ide o vadný klon.
Odpovedať Známka: 8.5 Hodnotiť:
 

A poviem ti este jednu vec. Dolezitu. Ze keby si daco v zivote potreboval, hocico, ta si to kup...
Odpovedať Známka: 3.6 Hodnotiť:
 

GoT - taka fantasy picovina pre gayov a slabomyselnych hlupakov s IQ pod 70.
Odpovedať Známka: -3.5 Hodnotiť:
 

to vies, nieje kazdy tak prudky genius ako ty aby mohol pozerat iba sofistikovanu hornu dolnu ...
Odpovedať Známka: 6.4 Hodnotiť:
 

troll success meter: [oo..................]
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

Takže torrenty su priekazne rozum.
Odpovedať Známka: -6.0 Hodnotiť:
 

Toto su take vyjadrenia, jak kebyze v Hornej Dolnej vojdes do krcmy, objednas si kakao a zacnes kricat "Neviem co je to slivovica a ani ma to nezaujima, naco to vobec je?".
Naco sem chodis a naco to sem pises?
Odpovedať Známka: 7.8 Hodnotiť:
 

ty - ale to by ma nasralo ze vsetkym nova seria skonci tym ze zabiju Daenerys a v mojej verzii z torrentov by prezila :D
Odpovedať Známka: 5.6 Hodnotiť:
 

kokotina
Odpovedať Známka: 1.7 Hodnotiť:
 

A co keby v tvojej verzii torrentu bolo hardcore akcia s daenerys
Odpovedať Známka: 7.1 Hodnotiť:
 

da sa aj streamovat nemusi sa vsetko najprv stiahnut
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

GoT sa dá v čase vysielania na HBO pozerať cca 24 hodín zadarmo :). Stačí kuk ich web
Odpovedať Hodnotiť:
 

Nazdar Maniak ty starý retard
Odpovedať Známka: 8.6 Hodnotiť:
 

Nemá byt v texte miesto suma, súčet ?
kontrolná suma, správne kontrolný súčet ?

Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

kontrolny sucin, lebo sa nasobi...
Odpovedať Známka: 4.5 Hodnotiť:
 

nedetekovane :D
Odpovedať Známka: 6.9 Hodnotiť:
 

Kokotina
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Potrebujete naliehavú pôžičku pre podnikanie alebo platiť účty v úrokovou sadzbou vo výške 3%? Ponúkame osobné úvery, realitné úvery, obchodné úvery a ďalšie potenciálne jednotlivcom, firmám a subjektom spolupráce a organizácie. Bez ohľadu na vašej kreditnej skóre v rozmedzí od $ 5000 dolárov na 50 miliónov dolárov dolárov za maximálne po dobu 1-30 rokov, a ak áno, kontaktujte nás s detailmi nižšie.
Celé meno:__________
Omar: __________
Rod: __________
krajina:__________
postavenie:__________
Mesto: __________
Názov: __________
Sociálny status:__________
povolania: __________
Mesačný príjem:__________
Platné mobilné telefónne číslo: __________
Požadovaný úveru: suma __________
(Úveru a suma mena slovami): __________
Termín pôžička (ktorá bude stanovená v rokoch): __________
Účelom úveru: __________

S vďaka a ocenenie
Pán Anthony William
E-mail nám: barclayfinancialgroupfirm@gmail.com
Ja hovorím: +919108362494
Odpovedať Známka: -4.3 Hodnotiť:
 

Peniažky zašlite tu a tu. Ďakujem.

s pozdravom

princ Ubembe Uganda
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

Hľadáte veľmi originálny pôžičku za prijateľnú ročnou úrokovou sadzbou vo výške 3% procesu a schválené do dvoch pracovných dní? Neustále ste bola odmietnutá vašimi bánk a ďalších finančných inštitúcií Kvôli zlé úvery? Úvery v rozmedzí od $ 5000USD na $ 20,000,000USD Maximálny objem pôžičiek obchodu pre rozvoj konkurenčnú výhodu / obchodnú expanziu. Sme certifikovaní, dôveryhodný, spoľahlivý, efektívny, rýchly a dynamický na nehnuteľnosti a všetky druhy financovania podniku. Kontaktujte nás pre viac informácií a informácií.

Vďaka & Regard
Email Us: trustfinancialservice@yahoo.com
Povedzte: + 91-7219037911
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Salam alejkum,
Vy ste v núdzi naliehavé úver?
ponúkame celosvetovú pôžičku, ktorí potrebujú pôžičku obchodnú príležitosť, ktorú má byť hľadáte, je tu znovu. napíšte nám teraz na adrese: kumar.hc21@outlook.com
ÚVER PRIHLÁŠKA
1) Celé meno:
2) Pohlavie:
3) Pôžička Suma potrebná:.
4) Pôžička Trvanie:
5) Štát:
6) Home Address:
7) mobilného telefónu:
8) mesačný príjem:
9) Zamestnanie:
), Ktorú urobil tú o nás.
kumar.hc21@outlook.com

S Pozdravom.
Hamza
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Potrebujete financie?
Hľadáte financie?
Hľadáte peniaze na rozšírenie svojho podnikania?
Pomôžeme jednotlivcom a spoločnostiam získať pôžičku na podnikanie
Rozšírenie a nastavenie novej firmy v rozmedzí ľubovoľnej sumy. Získajte pôžičku za prijateľnú úrokovú sadzbu vo výške 3%. Potrebujete túto hotovosť / pôžičku na podnikanie a vyúčtovať si účty? Potom nám pošlite e-mail teraz pre viac informácií kontaktujte nás teraz e-mailom: maxcreditfinance@googlemail.com

Odpovedať Hodnotiť:
 

Potrebujete financovať?
Hľadáte pre financie?
Hľadáte peňazí pre zväčšenie vaše podnikanie?
Pomáhame stojí jednotlivcom i firmám získať úver na podnikanie
rozširovanie a nastaviť nový podnik v rozmedzí akúkoľvek sumu. Získať úver za prijateľnú úrokovou sadzbou 3% Potrebujete tohto hotovostného / úver pre podnikanie a vyčistiť svoje účty? Potom nám poslať e-mail teraz pre viac informácií, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: maxcreditfinance@googlemail.com
Odpovedať Hodnotiť:
 

We are private lending firm,We offer Loans at low interest rate of to any Interested Individual personal. We are governmental Registered authorized financial helper. for more information on how to obtain our Loans contact us today via email: (mrhamdnloanoffer@gmail.com)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Potrebujete financie?
Hľadáte financie?
Hľadáte peniaze na rozšírenie svojho podnikania?
Pomôžeme jednotlivcom a spoločnostiam získať pôžičku na podnikanie
Rozšírenie a nastavenie novej firmy v rozmedzí ľubovoľnej sumy. Získajte pôžičku za prijateľnú úrokovú sadzbu vo výške 3%. Potrebujete túto hotovosť / pôžičku na podnikanie a vyúčtovať si účty? Potom nám pošlite e-mail teraz pre viac informácií kontaktujte nás teraz e-mailom: maxcreditfinance@googlemail.com
Odpovedať Hodnotiť:
 

Dobrý deň a dobrý deň od Lapo.financialgroup01@outlook.com Myslíte si, že ste získali skutočnú pôžičku? Naozaj potrebujete urgentnú pôžičku na začatie podnikania? Ste v dlhu? Boli ste popieraní? Boli ste podvedení? Ak áno, je to vaša šanca získať skutočný kredit a dosiahnuť vaše želanie, poskytujeme osobné úvery, podnikové úvery a podnikateľské úvery a všetky druhy úverov s úrokom 2% pre viac informácií Kontaktujte nás e-mailom: Lapo.financialgroup01@outlook .com POZNÁMKA VŠETKY ZODPOVEDNOSTI MUSIA BYŤ POSKYTOVANÉ Lapo.financialgroup01@outlook.com S pozdravom
Odpovedať Hodnotiť:
 

Dobrý deň, pán /
Ak potrebujete naliehavú prácu na získanie úveru, alebo potrebujete pôžičku na splatenie,
Váš dlh, potrebujete refinančný úver? Potrebujete úver na kúpu auta alebo domu? Ak áno, nebojte sa viac, ponúkame všetky druhy pôžičiek bez kreditnej kontroly s príslušnou úrokovou sadzbou !!! Kontaktujte nás dnes e-mailom. (Sterlingunicornfunds@gmail.com) pre viac informácií,

Ďakujem
Odpovedať Hodnotiť:
 

Hi everyone, my name is Mcdonnell Alan and am from USA, I met this spell caster called Dr.Ogbodu of drogbodusolutionspelltemple@gmail.com online and so many other, but i decided to go with this particular spell caster and this is about 4 days ago.I needed the spell caster to reunite me and my lover because she started behaving strange and a day came she text me and told me she cannot continue with the relationship anymore, that she just want to be alone.But a close friend of hers shows the guy to me that she was now dating.So i contacted this spell caster because i was totally heart broken and i smoked and get drunk till she came back to my house and spend the night with me.I have never seen spell as powerful as this but now, am convinced that Dr.Ogbodu is the best ever, You can contact him through him email address: drogbodusolutionspelltemple@gmail.com or whats app him: +2349061977495 Or Reach him on whatsapp: +2349061977495
Odpovedať Hodnotiť:
 

Dobrý den, pane / paní.

Jsme soukromá úvěrová společnost a nabízíme půjčky za nízké úrokové sazby ve výši 2% a nabízíme různé půjčky, jako jsou osobní půjčky, podnikatelské úvěry, konsolidační úvěr, zajištěné a nezajištěné úvěry apod.
Děkujeme, že jste si přečetli tuto reklamu.
Pro další informace a dotazy nám prosím zašlete e-mail, abyste získali úvěr od naší společnosti prostřednictvím následující e-mailové adresy:
Zekimurat01@gmail.com
Odpovedať Hodnotiť:
 

Úvery na rôzne účely Ponúkame minimálnu sumu 5 000,00 eur až 5 miliónov eur s nízkou úrokovou sadzbou 2% Úverové obdobie: do 25 rokov v závislosti od požadovanej sumy úveru. Zákazníci musia byť starší ako 18 rokov Táto transakcia je 100% bezpečná pre všetkých zákazníkov. Viac informácií o bonusu nás kontaktujte e-mailom: (augustinejunio@gmail.com)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ako som dostal moju Požadovanú pôžičku z spoľahlivej pôžičkovej spoločnosti (REMY.CREDIT111@GMAIL.COM) Dobrý deň, každý som ANNE Herman Meno som z United States of America chcem poďakovať a oceniť pánovi REMY.CREDIT Úverová spoločnosť, ktorá mi ponúkla pôžičku na nákup domu s nízkou úrokovou sadzbou. Chcem mu poďakovať za to, že mi dal túto pôžičku. Moji priatelia tam, ktorí potrebujú pôžičku na rôzne účely, radíte, kontaktujete pána REMY.CREDIT Loan Company za úver, namiesto toho, aby ste sa dostali do rúk Scammers online. Som šťastný dnes kvôli spoločnosti REMY.CREDIT Loan Company. Takže ak ich chcete kontaktovať za úver, kontaktujte ich na adrese: (REMY.CREDIT111@GMAIL.COM) alebo text: +2349067590395
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ahoj,
Je to informovať verejnosť, že pán Fedrick Power, seriózny poskytovateľ osobnej pôžičky, otvoril finančné príležitosti pre všetkých, ktorí potrebujú finančnú pomoc. Potrebujete okamžitý úver na vymazanie dlhu alebo potrebujete kapitálový úver na zlepšenie vášho podnikania? Boli ste niekedy popreté bankami a inými finančnými agentúrami? Len preto, že sme tu pre všetky vaše finančné problémy. Na tieto podmienky a podmienky poskytujeme verejnosti, spoločnosti a spoločnosti úrokovú sadzbu 2% zrozumiteľným a ľahko pochopiteľným spôsobom. Nevyžaduje sa žiadna kreditná kontrola, 100% záruka.
Pošlite nám e-mail na adresu: (fedrickpowerloanfirm926@gmail.com)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ahoj
Sme kresťanská organizácia vytvorená na pomoc ľuďom, ktorí potrebujú pomoc, napríklad finančnú pomoc. Takže ak prechádzate finančnými ťažkosťami alebo máte nejaký finančný problém a potrebujete peniaze na začatie vlastného podnikania alebo potrebujete pôžičku na zaplatenie dlhu alebo platbu z vášho účtu na začiatku dobrého obchodu alebo sa snažíte získajte pôžičky od domácich bánk, kontaktujte nás dnes, e-mailom pastorwilliams1211@gmail.com, pretože Biblia hovorí: "Lukáš 11:10 Každý, kto žiada, dostane, ten, kto hľadá, nájde a kto klope, dvere sa otvoria. túto príležitosť nenechajte ujsť, pretože Ježiš je dnes rovnaký včera a navždy viac. Prosím, vážne a Boh sa bojí ľudí.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Pozor:

Potrebujete úver?
Máte záujem získať akýkoľvek typ úveru? Finančne sa obávate?
Ak áno, kontaktujte nás prostredníctvom firemnej e-mailovej adresy: info.adolfrogerloans@yahoo.com:
Sme vám k dispozícii.
S Pozdravom,
Adolf Roger
Manažér v spolupráci

Kontakt: info.adolfrogerloans@yahoo.com: Pre vašu pôžičku dnes sme Vám k dispozícii.
Odpovedať Hodnotiť:
 Som pán DANIEL JOHN Service Lender, sme legitímna, registrovaná a garantovaná úverová spoločnosť a poskytujeme úvery jednotlivcom, spoločnostiam, vládnym inštitúciám, cirkvám a obchodným organizáciám a ľuďom akéhokoľvek druhu. Potrebujete pôžičku na akýkoľvek účel? Máte finančný problém? Potrebujete finančné riešenie? DANIEL JOHN LOAN COMPANY je riešenie všetkých vašich finančných problémov, naše úvery sú jednoduché a rýchle. Kontaktujte nás už dnes za účelom požičiavania, ktoré si želáte, môžeme dohodnúť akúkoľvek pôžičku, ktorá bude vyhovovať vašim rozpočtom iba s 2% úrokovou sadzbou. Ak máte záujem, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: (danieljohnloancompany@gmail.com)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Are you looking for a business loan, personal loans, mortgages, car
loans, student loans, debt consolidation loans, unsecured loans, risk
capital, etc. ... You are in the right place
Your loan solutions! I am a private lender who lends
Individuals and businesses at a low interest rate and affordable
Interest rate of 3%. Contact us by email: powerfinance7@gmail.com

LOAN APPLICATION FORM
**********************
Your full name:
Country/State:
Loan Amount:
Duration
Phone:
Monthly income:
Occupation:

Awaiting your swift response.
May Allah bless you.
IBRAHIM MUSA
power Financial Service Pvt.
Contact Us At :powerfinance7@gmail.com
WhatsApp Number +919717357946
Odpovedať Hodnotiť:
 

Getting a legitimate loan have always been a huge problem To clients who have financial problem and need solution to it. The issue of credit and collateral are something that clients are always worried about when seeking a loan from a legitimate lender. But.. we have made that difference in the lending industry. We can arrange for a loan from the range of $2,500. to $500,000.000 Our Services Include the Following: Debt Consolidation Second Mortgage Business Loans Personal Loans International Loans Auto Loans Family loan Loan for any kinds E.T.C Email: ibrahim.mueenloanfirm@gmail.com
+918130447108 (Call/Whats app)

Odpovedať Hodnotiť:
 

Ja som Michael Richard, generálny riaditeľ spoločnosti MICHAELRICHARD FINANCE COMPANY. Sme licencovaná renomovaná spoločnosť poskytujúca finančné služby, ktorá poskytuje finančnú pomoc našim početným zákazníkom po celom svete s úrokovou sadzbou 2% s minimálnou pôžičkou. Suma (2 000,00 dolárov) a maximálna výška úveru 50.000.000,00 USD) v období od 1 do 30 rokov.Pomocíme ľuďom, spolupracujúcim organizáciám a spoločnostiam v núdzi pôžičku bez zábezpeky a zaručenej maximálnej bezpečnosti pri úveroch, ktoré sú dobre poistené. pre viac informácií kontaktujte michaelrichard073@gmail.com a získajte okamžitú odpoveď michaelrichard073@gmail.com
Odpovedať Hodnotiť:
 

ZÁRUKA VŠEOBECNÉ KREDITNÉ PONUKY PRIHLÁSIŤ: (queenethloans@gmail.com) Hľadáte podnikateľský úver? pôžičku, úver na bývanie, pôžičku na auto, študentskú pôžičku, pôžičku na konsolidáciu dlhu, nezabezpečené úvery, rizikový kapitál atď. Alebo vaša banka alebo finančná inštitúcia môže z akéhokoľvek dôvodu odmietnuť vašu pôžičku. Sme súkromní veritelia, požičiavame spoločnostiam a jednotlivcom pri nízkej a cenovo dostupnej úrokovej sadzbe vo výške 2% z úrokovej sadzby. ak máte záujem o úver? Kontaktujte nás dnes (queenethloans@gmail.com) a získajte úver dnes. vhatsapp: +2348062209818
Odpovedať Hodnotiť:
 

Som pani Peace súkromným veriteľom, ktorý požičiava úver s veľmi nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%. Poskytujeme všetky druhy úverov, ako je školský úver, podnikateľský úver, úver na bývanie, poľnohospodársky úver, osobnú pôžičku, úver na auto a iný dobrý dôvod tiež poskytujem pôžičku vo výške $ 50,000USD - $ 100,000,000.00USD pri 2% úrokovej sadzbe. Trvanie 1 - 15 rokov v závislosti od sumy, ktorú potrebujete ako pôžičku. Ak chcete získať viac informácií, kontaktujte nás na adrese: peace111loancompany@gmail.com

Kontakt pre viac informácií:
S pozdravom.
mrs.peace
Generálny riaditeľ / Prepeace111loancompany@gmail.comsident
Odpovedať Hodnotiť:
 

Dobrý deň a dobrý deň od Lapo.financialgroup01@outlook.com Myslíte si, že o získanie skutočného úveru? Naozaj potrebujete urgentnú pôžičku na začatie podnikania? Ste zadĺžený? Boli ste popieraní? Podradili ste ťa? Ak áno, je to vaša šanca získať skutočný úver a dosiahnuť vaše želanie, ponúkame osobné pôžičky, podnikové úvery a komerčné úvery a všetky druhy úverov s úrokom 2% A V 24 HOURS, pre viac informácií
Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: Lapo.financialgroup01@outlook.com POZOR AKÁKOĽVEK ODPOVEDE MUSÍ BYŤ ODOSLAŤ DO Lapo.financialgroup01@outlook.com
S úctou

Lapo.financialgroup01@outlook.com
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ahoj,

Potrebujete urgentnú pôžičku na vyriešenie vašich finančných potrieb? Ponúkame úvery od 2 000,00 do 100 000 000, sme spoľahliví, silní, rýchli a dynamickí, bez kreditnej kontroly a ponúka 100% záruku na zahraničné pôžičky počas obdobia tohto prevodu.

    Taktiež sme vydali úver v celej mene s 3% úrokovou sadzbou pre všetky pôžičky a bez preddavkov .... Ak máte záujem nás späť prostredníctvom tohto e-mailu.


Ak máte záujem, obráťte sa na nás prostredníctvom: zekoceanfinance@gmail.comS pozdravom,

Pán Lanlazar Marcus
zekoceanfinance@gmail.com
Odpovedať Hodnotiť:
 

I got my already programmed and blank ATM card to withdraw the maximum of $340,000 MONTHLY for a maximum of 12 MONTHS. I am so happy about this because i got mine last week and I have used it to get $280,000 already. (martinshackers22@gmail.com) is giving out the card just to help the poor and needy though it is illegal but it is something nice and he is not like other scam pretending to have the blank ATM cards. And no one gets caught when using the card. Get yours from MR PEDRO today! Just send an email to (martinshackers22@gmail.com)....
Odpovedať Hodnotiť:
 

Som súkromný veriteľ, ponúkam hypotéku vo výške 2%, to je legitímna spoločnosť s čestom a rozdielom, sme pripravení pomôcť vám v každom finančnom probléme, ktorý vám ponúkame všetky druhy hypotéky, takže ak máte záujem o túto hypotekárnu ponuku prosím, kontaktujte nás na našom e-mailu: (infoloan.72@gmail.com)
Odpovedať Hodnotiť:
 

Volám sa Patricia Martins zo Slovenska, jedného rodiča, predtým než zomrel môj manžel, že nám opustil toľko dlhov, bol som tak zmätený a frustrovaný, ako platiť obrovský dlh. Jedného dňa, keď som prechádzal cez internet, narazil som na svedectvo (Pedro Gonçalo) o tom, ako mu GINA MORGAN pomohla s pôžičkou. Žiadal som o pôžičku vo výške 85 000 eur s dobou trvania 5 rokov od spoločnosti prostredníctvom pošty (ginamorganloancompany@gmail.com). Keď som požiadal o úver, urobil som sľub Bohu, že ak dostanem úver, budem nech svet vedieť, čo pre mňa urobil, až na moje najväčšie prekvapenie, za menej ako 48 hodín mi bola pôžička poskytnutá s úrokovou mierou 2%. Teraz som usadil dlh môjho manžela a začal som nový vlastný život a podnikanie. Práve som splnil svoj sľub. Takže ak chcete akýkoľvek typ úveru za menej ako 2%, kontaktujte GINA MORGAN LOAN COMPANY LTD na jej e-mailovej adrese ginamorganloancompany@gmail.com
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ahoj,
Potrebujete urgentnú pôžičku ??? Ste v dlhu? Máte zlý kredit? boli ste odmietnuté bankami, potrebujete pôžičku na založenie vlastnej firmy? Poskytujeme pôžičky ľuďom napriek ich slabým / zlým kreditným skóre. Dávame obchodné aj osobné pôžičky s dlhou a krátkou dobou trvania podľa vášho výberu s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2% za storno pre jednotlivcov a spoločnosti. Náš programátor úverov je rýchly a spoľahlivý, aplikujte sa dnes a získajte okamžitú odpoveď. úvery sú dobre poistené, 100% garantované a zákazníci zabezpečujú maximálnu bezpečnosť. Pre ďalšie otázky nás kontaktujte prostredníctvom našej e-mailovej adresy: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)
E-mail: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)
Pani Magret jamesová / generálna riaditeľka
Odpovedať Hodnotiť:
 

Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your own business? Do you need funds to settle your debt or pay off your bills or start a good business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital services from local banks and other financial institutes? Here is your chance to obtain a financial services from our company. We offer the following finance to individuals-
*Commercial finance
*Personal finance
*Business finance
*Construction finance
*Business finance And many More:
and many more at 2% interest rate;
Contact Us Via Email:ibrahimfunds5@gmail.com oOr Whatsapp me on +919818473167
Odpovedať Hodnotiť:
 

Rychlé uspořádání, Registrace je důležitá, flexibilní Revolving, to není problém s námi, vše s maximálním úsilím o úspěšný výsledek, napište na (insloanoffer@gmail.com). Budeme vám půjčovat až 7 000 000 Kč. Rychlé řešení s minimálním pozadím. Spravedlivé obchodování a blesk. Máme připravené peníze pro každého, kdo nám může zaslat e-mail. Využijte tohoto úvěru ve výši 2% dnes. Nabídka platí pro celou Českou republiku. Žádné registry.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Garantované rýchle a jednoduché riešenie úverov pre každého, kontaktujte EUROPAFUNDING@GMAIL.COM a získajte finančné prostriedky vo výške 2%.

Potrebujete pôžičku na vyriešenie vašich finančných problémov?
Potrebujete obchodný kapitál?
Potrebujete si požičať z akéhokoľvek dôvodu?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ali potrebujete finančno pomoč za osebne ali poslovne namene? Trenutno imamo prevzeme za posojila za mala podjetja, komercialna posojila, gradbena posojila, financiranje nepremičnin, avto posojila, osebna posojila, posojila za lastni kapital, posojilo HUD, posojila FHA, VA posojila, posojilo za naslov avtomobila itd. Pišite nam danes preko e-pošte za več podrobne informacije.

Najtoplejši pozdrav...
Kellie Wilson
Oceanski finančniki
E-pošta: Oceanicfinance113@gmail.com
Spletna stran: www.Oceanicfinancialhome.wordpress.com
Upravljanje.
Copyright (c) 2018 vse pravice pridržane
Odpovedať Hodnotiť:
 

Potrebujete akýkoľvek druh úveru? Sme najrýchlejšou spoločnosťou poskytujúcou pôžičky na svete. Tu je vaša šanca získať úver od našej spoločnosti s úrokovou sadzbou 2%. Naše pôžičky sú zabezpečené a garantované. Rýchle pôžičky v priebehu niekoľkých minút. Ak máte v súčasnosti záujem o ponuku na pôžičku, kontaktujte nás. Pridajte sa k nám, ak by ste chceli použiť náš e-mail na získanie úveru: helendanielsloanfirm@gmail.com Odporúčame vám kontaktovať skutočnú hrdinu, dôveru a efektívnu firmu poskytujúcu pôžičky. Vítam ľudí aj vládu za našu skvelú efektivitu. Ak chcete získať pôžičku, vráťte sa, ak chcete použiť náš email: helendanielsloanfirm@gmail.com
S pozdravom,
Pani Helen Daniel
Odpovedať Hodnotiť:
 

IQ FINANCE PLC provides a full financial planning service to both the commercial and domestic markets. At IQ FINANCE PLC we believe that financial planning is about two things: creating wealth and protecting wealth. These two objectives are at the heart of everything we do. And, as a member of IQ FINANCE Services, we give you a small-company service but with a large-company set up – the best of both worlds.

You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs as well as in signature project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges and any other turnkey project(s) etc. Our terms and Conditions are reasonable.

Leasing Price : 4%+2%
Buying Price: 32%+2%

Contact us for more details on our terms and procedure of transaction.

WALSH SMITH, ROBERT
email : info.iqfinanceplc@gmail.com
skype: cpt_young1
Odpovedať Hodnotiť:
 

Potrebujete úver? ak áno Ponúkame pôžičku s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2% a bez úverovej šeky ponúkame osobné pôžičky, pôžičky na konsolidáciu dlhov, rizikový kapitál, podnikateľské pôžičky, vzdelávacie úvery, úvery na bývanie alebo pôžičky z akéhokoľvek dôvodu. vám ponúka možnosť uviesť výšku úveru potrebnú a tiež trvanie, ktoré si môžete dovoliť.

To vám dáva skutočnú šancu získať finančné prostriedky, ktoré potrebujete! v prípade záujmu kontaktujte prostredníctvom spoločnosti Ferdinandleofinance @ gmail, com

S pozdravom
Ferdinand Leo C.E.O
E-mail: Ferdinandleofinance@gmail.com
Odpovedať Hodnotiť:
 

Pozor !!!

Ja som pán Frankling. Manažérsky riaditeľ WEADOM GLOBAL FINANCE. V súčasnosti poskytujeme pôžičku ľuďom, ktorí potrebujú hotovosť za podnikanie alebo zúčtovávajú svoje účty. ponúkame všetky druhy úverov fyzickým osobám a spolupracujeme s 2% diskontnou sadzbou. pre viac informácií a ako nás môžete zaslať e-mailom prostredníctvom: Weadomglobalfinance@gmail.com pre viac informácií.

S pozdravom
Pán Frankling Weadom
Managing Director.
Kontaktný e-mail: weadomglobalfinance@gmail.com
Telefón: +1 386 259 1886
Odpovedať Hodnotiť:
 


Do you need Personal Loan?
Business Cash Loan?
Unsecured Loan
Fast and Simple Loan?
Quick Application Process?
Approvals within 24-72 Hours?
No Hidden Fees Loan?
Funding in less than 1/2 Days?
Get unsecured working capital?
and many more at 2% interest rate;
Which did you here about us.
bullsindia187@gmail.com
Mr Osman Ibrahim
Odpovedať Hodnotiť:
 

We offer certified and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions.

BANK INSTRUMENT PARTICULARS

Instruments :Fully Cash Backed, Fresh Cut Bank Guarantee(Standard ICC format)
Age :One (1) years and One (1) day
Rate :Leasing: 3+2, Purchase: 32+2
Currency :USD/Euro
Bank :Top A Rated banks
Amount :As Advised by Beneficiary
Intermediary Fees : Two Percent (2%) of Face Value payable by Beneficiary
Tranches : As per agreed tranches schedule
Delivery : Swift MT799/MT760
Payment : Swift MT103 (Wire Transfer)

Contact Name: Alex James
Email:charmfinanceplc@gmail.com
Skype ID:charmfinanceplc11
Odpovedať Hodnotiť:
 

ZAČAŤ ČÍTANIE: PRIJÍMAJTE SVOJE KREDITY VO VŠETKOM BEZPEČNOSTI

email: mirandacaprino@gmail.com
e-mailom: thomas.stumpls@yahoo.com

Som tak šťastný, lebo mi šťastie len usmievalo. Po niekoľkých mesiacoch hľadania finančnej pomoci som konečne dostala pôžičku vo výške 150.800 libier. Poskytol som požadované podrobnosti a informácie, potom som sa prihlásil k úľavu od vzájomného poistenia.
V súčasnosti som vo fáze splácania prijatého úveru.
Chcem svedčiť o tomto veriteľovi, ktorý mi pomohol, pretože neviem, ako mu poďakovať.
Tu je adresa toho, ktorý mi pomohol: .....

email: mirandacaprino@gmail.com
e-mailom: thomas.stumpls@yahoo.com
Odpovedať Hodnotiť:
 

Dobrý deň, pán /
Potrebujete urgentnú pôžičku na začatie podnikania, alebo potrebujete úver na refinancovanie, Potrebujete úver na splatenie dlhu? Potrebujete úver na kúpu auta alebo domu? Ak áno strach, ponúkame všetky druhy úveru za prijateľnú úrokovú sadzbu bez kreditnej kontroly !!! kontaktujte nás dnes prostredníctvom e-mailu: plutocreditfinancier@gmail.com
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ahoj
Toto je informovať širokú verejnosť, že sme kresťanská organizácia založená na pomoc ľuďom v potrebách pomoci, ako je finančná pomoc. Takže ak prechádzate finančnými ťažkosťami alebo máte finančný problém a potrebujete finančné prostriedky na začatie vlastného podnikania, alebo musíte splácať svoje účty s dlhou a krátkou dobou trvania podľa vášho výberu s nízkou úrokovou sadzbou na 2% za storno pre jednotlivcov a spoločnosti. Kontaktujte nás dnes prostredníctvom e-mailovej adresy: (natwestloancompany432@gmail.com) Biblia hovorí (Lukáš 11:10) Pre každého, kto žiada, dostane; ten, kto hľadá, nájde; a kto klope, dvere sa otvoria. Takže túto príležitosť nenechajte ujsť, pretože Ježiš je rovnaký včera, dnes a navždy. Prosím, toto je pre vážne zmýšľajúce a bolestivé ľudí Boh obdržte naše úprimné pozdravy od kresťanskej organizácie, kontaktujte nás dnes prostredníctvom tohto e-mailu: (natwestloancompany432@gmail.com)
Naše číslo Whatsapp je: +2347060613783
Odpovedať Hodnotiť:
 

Chcem použiť toto médium, aby som povedal veľkú ďakujem spoločnosti jasmin noor Loan za to, čo urobili pre mňa a moju rodinu ... Spočiatku, keď som dostala kontakt na internet, myslela som si, že vyzerajú ako iní falošní veritelia, ktorí ale len som chcel dať svoje najväčšie prekvapenie tým, že som ich kontaktovala, dostala som pôžičku do 24 hodín, kontaktovala som ich, sú to jednoducho tie najlepšie a verím im so svojim životom, pretože im dali nový život, aby žiť na .. .... Prosím kontaktujte ich na jasminnoorloancompany01@gmail.com
Odpovedať Hodnotiť:
 

Potrebujete úver? Ste v akejkoľvek finančnej kríze alebo potrebujete finančné prostriedky na začatie vlastného podnikania? Potrebujete úver na vyrovnanie dlhu alebo splácať účty alebo začať pekný obchod? Máte nízke kreditné skóre a je ťažké získať kapitálový úver od miestnych bánk a iných finančných inštitúcií? Tu je vaša šanca získať pôžičku od našej spoločnosti. ponúkame úvery jednotlivcom na nasledujúce účely a ďalšie. Osobný úver, rozširovanie podnikov, začínajúce firmy, vzdelávanie, konsolidácia dlhu, pôžičky s pevnými peniazmi. Ponúkame úver s nízkou úrokovou sadzbou 2%. Kontaktujte nás dnes prostredníctvom e-mailu greatfuturefinancialservices@gmail.com

Odpovedať Hodnotiť:
 

Potrebujete úver na zaplatenie účtu? alebo potrebujete peniaze na založenie vlastného podnikania, kontaktujte nás, keď vydávame pôžičku tak nízku ako 2% úrokovú sadzbu. Taktiež dávame dlhé a krátkodobé pôžičky na ďalšie informácie nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu andmoris38@gmail.com alebo nášho Whatsapp čísla:+393924698291
Odpovedať Hodnotiť:
 

We are Offering best Global Financial Service Dearest Esteems, We are Offering best Global Financial Service rendered to the general public with maximum satisfaction,maximum risk free. Do not miss this opportunity. Join the most trusted financial institution and secure a legitimate financial empowerment to add meaning to your life/business E-mail: clemalphafinance@gmail.com whatsapp: +447541246028
Odpovedať Hodnotiť:
 

Pričevanje o preoblikovanju mojega življenja (betty.mabel227@gmail.com)

Ime mi je Tara Nina, živim v sloveniji in sem danes srečna ženska? Sama sem povedala, da lahko vsak posojilodajalec, ki bi lahko spremenil moje življenje in življenje moje družine, vsako osebo, ki išče posojilo, napotim k njima. Če potrebujete posojilo in ste 100-odstotno prepričani, da boste posojilo vrnili, se obrnite nanje in jim sporočite, da vas je Tara Nina napotila k njim. Pošlji gospe.Betty Mabel preko: (betty.mabel227@gmail.com) Njena telefonska številka Whatsapp: +1 (929) 267-7281
Odpovedať Hodnotiť:
 

Pričevanje o preoblikovanju mojega življenja (betty.mabel227@gmail.com)

Ime mi je Tara Nina, živim v sloveniji in sem danes srečna ženska? Sama sem povedala, da lahko vsak posojilodajalec, ki bi lahko spremenil moje življenje in življenje moje družine, vsako osebo, ki išče posojilo, napotim k njima. Če potrebujete posojilo in ste 100-odstotno prepričani, da boste posojilo vrnili, se obrnite nanje in jim sporočite, da vas je Tara Nina napotila k njim. Pošlji gospe.Betty Mabel preko: (betty.mabel227@gmail.com) Njena telefonska številka Whatsapp: +1 (929) 267-7281
Odpovedať Hodnotiť:
 

Dobrý deň, som pán jackson, poskytovateľ súkromných pôžičiek, ktorý žije v Taliansku. Dávam pôžičky na celoživotné príležitosti. Potrebujete urgentnú pôžičku na vyrovnanie svojich dlhov alebo potrebujete kapitálovú pôžičku pre svoje podnikanie? Boli ste odmietnutý bankami a inými finančnými inštitúciami? Potrebujete konsolidačný úver alebo hypotéku? Už nehľadajte, pretože sme tu, aby sa všetky vaše finančné problémy stali minulosťou. Požičiavame prostriedky od jednotlivcov, ktorí potrebujú finančnú pomoc, majú zlý kredit alebo potrebujú peniaze na platenie účtov, aby sme investovali do podnikania vo výške 2%. Chcem ťa pomocou tohto média informovať, že poskytujeme spoľahlivých a príjemných pomoc a ponúkne pôžičku. ďakujeme, kontaktujte nás ešte dnes na adrese: jacksonloanfirm29@yahoo.com, môžete tiež zavolať priamo do našej centrály na +393511766423
Odpovedať Hodnotiť:
 

Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via (muthooth.finance@gmail.com) Call or add us on what's App +91-7428831341

Odpovedať Hodnotiť:
 

Ahoj.

Moja spoločnosť ponúka pôžičky s nižšími úrokovými sadzbami 2% ročne. že budete schopní v danom časovom období splácať. Ak chcete získať viac informácií, kontaktujte nás a požiadajte o koordinátora rýchlej reakcie.

Sme online 24 hodín, aby sme odpovedali na vašu požiadavku.
kontaktný e-mail: brian.robertson@bandjfinancials.com

Ďakujem
Brian Robertson
Výkonný riaditeľ
Brian Robertson Financie
+1 (315) 3220 445
WhatsApp + 1315 322 7389
Odpovedať Hodnotiť:
 

Potrebovali ste pôžičku a ťažko ste dostali pomoc? už sa nemusíte trápiť, pretože Nadácia Good Credits, ktorá je súkromnou pôžičkovou spoločnosťou, sa rozhodla poskytnúť finančnú pomoc vašim dverám s percentuálnym podielom 2. Všetko, čo musíte momentálne urobiť, je poslať im e-mail prostredníctvom ich firemného e-mailu ako goodcreditsfoundation@gmail.com a vaše potreby budú uspokojené bez stresu.
Odpovedať Hodnotiť:
 

PRO JAKÝKOLI TYP PŮJČKY:
Potřebujete úvěr na podnikání? Máte zájem o získání jakéhokoli typu půjčky? Nebo jste finančně nestabilní? Jste povinni splácet nevýhodné půjčky? Nabízíme půjčky do kterékoli části světa. S úrokovou sazbou 3% a dohodnutou dobou splácení můžete bez ohledu na místo nebo stav kreditu získat soukromou půjčku. Další informace získáte na e-mailové adrese: Podlouckyrichardrichard@seznam.cz

POZNÁMKA: Nabízíme půjčky od 25 tis. Do 48 mil. Kč. Žádost o půjčku může být také uvedena v EURO a jakékoli jiné měně.
Kontaktujte nás: Podlouckyrichardrichard@seznam.cz
Jsme vám k dispozici.

S pozdravem.
Odpovedať Hodnotiť:
 

skutočne chcem oceniť mikro financie LAPO za poskytnutie pôžičky vo výške 9 000 EUR na starostlivosť o moje choré dieťa. ak potrebujete súrnu pôžičku, nenechajte sa oklamať falošnými veriteľmi a požiadajte o skutočnú pôžičku spoločnosti e -mailom lapofunding960@gmail.com
Whatsapp +447883183014
Odpovedať Hodnotiť:
 

Hello,
Do you need a loan?

We offer loans with an interest rate of 3%

Do you need to start a business?

Do you need a loan to pay off your debts?

What kind of loan do you need?

Kindly contact us, if you're in need of a loan.

Details to contact below:

f.loans72@gmail.com
WHATSPAPP: +905385041559

Mr. Kenneth Lucas
Managing Director

Odpovedať Hodnotiť:
 

M B Finance Services is a Register/Accredited Financial Company which provides a high standard of financial (LOAN) services to private and corporate clients.
Website: https://www.mbfinanceservice.com
Email: mbfinance.ltd@gmail.com
Whats App: +918099362729
Odpovedať Hodnotiť:
 

GET RICH WITH BLANK ATM CARD ... WhatsApp +393511788587
I want to testify about official hackers' blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how official hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.( smoothhackers006@gmail.com ) I emailed them also and they sent me the blank atm card. I have used it to get 250,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. official hackers are giving out the card just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Email: smoothhackers006@gmail.com
Whatsapp ; +393511788587
Odpovedať Hodnotiť:
 

Nabídka finančních služeb
Hledáte půjčku na splacení vašich dluhů. a založit vlastní firmu? chodíte po všem, ale nemůžete získat legální půjčku, která vám půjčí? Zde je vaše konečné řešení, můžeme vám poskytnout libovolnou částku, kterou potřebujete, a vy ji bez problémů splatíte ve stanovené lhůtě. Přihlaste se nyní a kontaktujte nás pro další podrobnosti: Rollerdominika@gamil.com
Whats-App: +420702455380
Odpovedať Hodnotiť:
 

Potřebujete 100% financování?
Poskytuji výhodné finanční půjčky bez zbytečných škytavek. Nabízím finance od 50 000 do 10 500 000 Kč se splatností do 240 měsíců. Rychlý a efektivní schvalovací proces s vysokou propustností schválených aplikací. Ve vašem městě lze také uspořádat osobní schůzku k podpisu smlouvy o půjčce. Vypořádání celé půjčky do 24 hodin od podpisu smlouvy. Podrobnější informace získáte na e-mailu: Rollerdominika@gmail.com
Whatsapp: +420702455380
Odpovedať Hodnotiť:
 

hack into email accounts and trace email location -all social media accounts, -school database to clear or change grades, -Retrieval of lost file/documents -DUIs -company records and systems, -Bank accounts,Paypal accounts -Credit cards hacker -Credit score hack -Monitor any phone and email address -Websites hacking, pentesting. -IP addresses and people tracking. -Hacking courses and classes CONTACT THEM= Brillianthackers800@gmail.com, Whatsapp No: +14106350697 their services are the best on the market and 100% security and discreet work is guaranteed.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Minulý mesiac som sa teda ocitol v škaredej situácii. Môj účet bol skutočne napadnutý a vyskúšal som niekoľko spôsobov, ktoré som našiel online, aby som ho získal späť, ale všetko sa ukázalo ako slepá ulička. Všetci boli len stratou času a energie. Bola som taká zničená. Našťastie som narazil na vlákno online s niekoľkými skvelými recenziami o technikovi, každý povedal, že sa bez problémov dokázal dostať do účtov, ktoré potrebovali. Som veľmi skeptický človek, takže som sa najprv zdráhal, ale nemal som inú možnosť a keď som si uvedomil, že som už stratil všetko, rozhodol som sa to skúsiť, koniec koncov, nemám čo stratiť . Kontaktoval som ho a videl som, že bol schopný dodať službu, za ktorú som zaplatil, dostal sa na účet v ten istý veľmi verný deň bez akýchkoľvek problémov. Bol to taký úžasný zážitok. môžete ho kontaktovať pre akýkoľvek druh obnovy prostredníctvom e-mailu: wizardjames8@gmail.com alebo WhatsApp číslo: +1 (863) 254-2842
Odpovedať Hodnotiť:
 

Why waste your time with unprofessional hackers when you can get it fixed with such an authentic hacker? Get a professional who cannot jeopardize your job, Wizard James has helped so many people, I know this becasue I read so many reviews about him before I decided to try me luck with him. Hackers with such talent are rare and should be appreciated. I totally recommend him for any Job. No risk, safe exploit, I have never doubted his services, wizardjames8@yahoo.com is the best there is.

COUPLE OF HACKING SERVICES HE OFFERS-:
Phone Hacking/Cloning, Email Hacking, Social Media account Hacking, Keylogging installations, Deleted Emails, Files & Documents Recovery, Website Hacking, Scam Tracking Money/Bitcoin Recovery, Binary Option Recovery, Cyber Bully….etc.
Feel free to send a mail to Wizard James, if you are in need of any hacking service. You can also contact him through WhatsApp: +1 (863) 254-2842
Odpovedať Hodnotiť:
 

Hi. Please be wise, do not make the same mistake i had made in the past, i was a victim of bitcoin scam, i saw a glamorous review showering praises and marketing an investment firm, I reached out to them on what their contracts are, and I invested $17,000, which i was promised to get my first 15% profit in weeks, when it’s time to get my profits, I got to know the company was bogus, they kept asking me to invest more and i ran out of patience then requested to have my money back, they refused to answer nor refund my funds, not until a friend of mine introduced me to the WIZARD JAMES RECOVERY SERVICES, so I reached out and after tabling my complaints, they were swift to action and within 36 hours I got back my funds with the due profit. I couldn’t contain the joy in me. I urge you guys to reach out to WIZARD JAMES RECOVERY SERVICE on their support email: wizardjames8@yahoo.com and WhatsApp number: +1 (863) 254-2842. They provide excellent services
Odpovedať Hodnotiť:
 

I highly recommend this fair service. Wizard James Recovery Service did a fantastic job at recovering my life savings which got stolen. I had a stressful situations going on and they were so patient with me and did help me through this. The staff members seemed legit, not just classifying the problem and charging not without good response. I must commend them for recovering my money from the people who stole from me. If you are ever in need of such service, you can contact them via: wizardjames8@yahoo.com or WhatsApp: +1 (519) 398-1460
Odpovedať Hodnotiť:
 

I would like to give my gratitude to Wizard James Services because this site is the only one where there is nothing superfluous going on, they were completely honest and transparent all the way through. They said they could crack my wallet, it took them 4 hours and they took their 20% and left me the rest, Job well done. His contact: wizardjamesrecovery@usa.com or WhatsApp: +1 (863) 254-2842
Odpovedať Hodnotiť:
 

I could not be more impressed. The gentleman from Wizard James managed to recover my doge wallet in 3-4 days while it was still worth anything - and made me $6000. I can not possibly recommend him enough. He could have taken everything, I gave him my entire wallet, but he did exactly what he said he would. His personal contact, wizardjamesrecovery@usa.com WhatsApp: +1 (863) 254-2842
Odpovedať Hodnotiť:
 

seriózní nabídka půjčky
Dobrý den, abych Vám pomohl překonat různé finanční starosti a bez problémů čelil svým cílům v budoucnosti, předkládám Vám nabídku půjčky pro lidi v nesnázích nebo pro ty, kteří chtějí pomoci vyřešit finanční problém nebo začít podnikat. Nabízím půjčky od 30 000 Kč do 80 000 000 Kč na dobu nabídky splácení 1 až 70 let s maximální úrokovou sazbou 2 % a pro více informací z mé strany prosím napište nebo mě kontaktujte na email: Horkyjiri55@gmail.com
Odpovedať Hodnotiť:
 

I reached out to Wizard James Services as a last ditch effort after accidentally locking $76,300 of BTC in an old Electrum wallet that I had long since lost the password for. I tried my best to provide possible password variations, but really had no idea what it could have been. He was able to retrieve my password in less than 24 hours! Furthermore, the password ended up being completely different than the options I provided - I am completely blown away!
Wizard James Services are fast, trustworthy and truly amazing! You can contact him via: wizardjamesrecovery@usa.com WhatsApp: +1 (863) 254-2842
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár