neprihlásený Piatok, 27. marca 2026, dnes má meniny Alena
Netflix opäť zdražuje, zatiaľ na domácom trhu

Značky: Netflix

DSL.sk, 27.3.2026


Najpopulárnejšia streamovacia služba videa na vyžiadanie Netflix minimálne na domácom americkom trhu opäť zdražuje.

Cena najlacnejšieho programu Standard s reklamami sa zvýšila zo 7.99 na 8.99 doláru za mesiac, cena programu Standard bez reklám zo 17.99 na 19.99 doláru a cena programu Premium z 24.99 na 26.99 doláru za mesiac.

Zdražila aj možnosť pridať k účtu užívateľa nežijúceho v rovnakej domácnosti. V prípade programu s reklamami možnosť zdražila zo 6.99 na 7.99 doláru a v prípade programov bez reklám z 8.99 na 9.99 doláru za mesiac.

Pre nových zákazníkov začali nové ceny platiť od včera 26. marca, pre existujúcich začnú platiť v nasledujúcich mesiacoch.

V USA pred aktuálnym zdražením Netflix naposledy zvyšoval ceny v januári minulého roka.

Či služba aktuálne zvyšuje ceny aj v niektorých iných krajinách, nie je jasné.

Na Slovensku má Netflix v ponuke stále len tri pôvodné programy Basic, Standard a Premium, ich ceny naposledy zvyšoval v auguste 2024 na 9.49, 11.49 a 13.99 eura mesačne. Podľa stránok služby na Slovensku zatiaľ naďalej platia tieto ceny.



Najnovšie články:

Ministerstvo vnútra má opäť IT problémy, ovplyvňujú klientské centrá
Mac Pro končí
Google chce prejsť na kryptografiu odolnú kvantovým počítačom už do 2029
Predaje OLED monitorov sa takmer zdvojnásobili, viedol Asus
V CPU pre smartfóny vedie MediaTek, Qualcomm bol predbehnutý už aj Apple
Ministerstvo vnútra malo opäť IT problémy, ovplyvnili klientské centrá a oddelenia dokladov
Protimonopolný úrad urobil razie kvôli optickým sieťam
Seriál o alternatívnom vývoji dobývania vesmíru bude mať ešte dve série, potom skončí
NASA opäť výrazne zmenila plány s letmi na Mesiac
Arm začala ponúkať svoj prvý procesor, pre dátové centrá


Diskusia:
                               
 

Iba systematickym zdrazovanim komodit, sluzieb, rohlikov mozeme porazit financnu recesiu a bude svitat na lepsie zajtrajsky kde vsetci budeme mat teslu jazdiacu na solar.
Odpovedať Známka: 7.5 Hodnotiť:
 

dokym nezdrazia torrenty tak sa len smejem
Odpovedať Známka: 8.0 Hodnotiť:
 

Ze sa vobec najde niekto, kto tie uzasne politicky korektne a uhlikovo neutralne filmy na Netflixe pozera.
Odpovedať Známka: 6.9 Hodnotiť:
 

Väčšina ľudí sa nad ničím čo robí nezamýšľa tak prečo nie.
Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

tak asi zamysla.. taky odpor ako sa zdvihol voci novemu StarTreku nebol ani za cias prvej sezony amazonskeho LOTR. A na to ludia faktze 314covali... Tvorcovia idu zlym smerom, ale divaci nastastie dobrym... treba im tie sracky obuchat o hlavu.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Zrusit predplatne.
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

nech zdrazia aj 10x, je x ludi, co nemaju taketo sluzby a ziju...
Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

Ale keď zdražia, tak si možno kúpia, lebo sa im to bude zdať kvalitnejšie.
Odpovedať Známka: 4.3 Hodnotiť:
 

je to ako s narkózou a hnojkou, tiež začali na 2€ a teraz už chcú 7€.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:

Pridať komentár