Nové MacBooky už nepodporujú Windows 7, iba Windows 8
Diskusia k článku: Nové MacBooky už nepodporujú Windows 7, iba Windows 8
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: mekbuk
Od: Vortex8
|
Pridané:
2015-03-23 08:53:48
Asi si si zmylil web, alebo si len troll...
|