Antik spustil sieť pre Internet vecí
Diskusia k článku: Antik spustil sieť pre Internet vecí
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Mozno uz dalsia generacia sa nas bude pytat
Od: shapira
|
Pridané:
2017-01-31 15:24:45
Ak by tam bol senzor pachu, a tak FB pukne, alebo sa rozpustia obvody na serveroch :-D
|