Microsoft začal sponzorovať Apache
Diskusia k článku: Microsoft začal sponzorovať Apache
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Titulok príspevku musí mať dĺžku aspoň 5 znakov.
Od: ARnyXXX
|
Pridané:
2008-07-28 13:42:36
Lenze M$ je vinny. Nech len da apache pokoj lebo ho zas domrvi alebo vykradne.
|