Dell osamostatní VMware
Diskusia k článku: Dell osamostatní VMware
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: dell je problem
Od: de piero jean
|
Pridané:
2021-04-15 12:08:44
tip: skus si pozriet teoriu o DMA utokoch na IT systemy
|