LG predstavilo monitor s pomerom 16 : 18, aj pre programátorov
Diskusia k článku: LG predstavilo monitor s pomerom 16 : 18, aj pre programátorov
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: .......
Od: kjljlj
|
Pridané:
2021-12-23 09:03:07
QHD(2560x1600) predsa.
|