3-nm procesory Intelu sa majú začať vyrábať o necelý rok
Diskusia k článku: 3-nm procesory Intelu sa majú začať vyrábať o necelý rok
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Hmmmmmm
Od: Jetro.
|
Pridané:
2021-08-11 10:17:25
A IBM si kde nechal?
|